[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [3/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 195

Number of words: 1028

Number of symbols: 5275

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Czyli to tu się wszystko rozgrywa? Zgaduję, że zaciągnąłeś tu wiele naiwnych dziewcząt. Eve, od samego wejścia tak zaczynasz. Każdy przychodzi tu z własnej woli. Nigdy nikogo nie zmuszałem. Nawet ty sama tu przyszłaś. Przyszłam tu porozmawiać, a nie dać ci się zaliczyć. Okej. Chcesz coś do picia? Wody. Przyszłam porozmawiać o Mim. Eve. Czego ty jeszcze chcesz? Naprawdę chcesz, żebym przestał się widywać z twoją przyjaciółką? A mogę o coś zapytać? Jaki masz ze mną problem? Myślę, że bardzo dobrze to wiesz. Przyszłam tu, żeby cię poprosić, abyś jej powiedział, jak nie bierzesz jej na poważnie. Ona już się w tobie po uszy zakochuje. Jeżeli tylko się nią bawisz, to ją dobije. To jest jedynie twoja opinia. Może Mim wie, że spotykamy się po to, żeby się zabawić.
01:33
A powiedziałeś jej to? Sposób w jaki się z nią obchodzisz sprawia, że za dużo sobie wyobraża. Nie ma nic złego w uprawianiu seksu dla przyjemności. Ale powinno się to wyraźnie zaznaczyć partnerowi. Kiedy Mim się zakochuje, to całym sercem. Masz pojęcie jak ciężko jej było w życiu. Miała chłopaka, który się nad nią znęcał. Nie ma żadnej rodziny. Dawała z siebie wszystko całkiem sama. Ona potrzebuje mężczyzny, który jest szczery i zapewni jej świetlaną przyszłość. Nie takiego co zaliczy i zniknie. Mam pytanie. Planujesz być wobec niej poważny? Widzisz? Ani trochę nie bierzesz jej na poważnie. Starałam się postrzegać cię pozytywnie. Myślałam, że mnie posłuchasz i zostawisz ją w spokoju. Przemyśl to. Jeżeli naprawdę coś do niej czujesz, jestem w stanie was wspierać. Ale jeżeli ją skrzywdzisz, nie licz na moją przychylność. Zaczekaj, Eve. Muszę ci się do czegoś przyznać. Do czego?
02:57
Powiedz, zanim wyjdę. Waham się co do Mim. Ponieważ czuję coś do innej kobiety. I nie bardzo wiem co robić. Lecisz na dwa fronty? Nie. Jakby to...? Podoba mi się, jednak ona za mną nie przepada. Kto niby? Podobasz mi się, Eve. Dziękuję Miriam, że przysłałaś poprawiony projekt. Szefostwo znów wprowadza zmiany. Żaden problem. Robię wszystko, by uszczęśliwić klientów. W takim razie pójdę już. Oczywiście. Przepraszam. Poza spotkaniem ze mną, macie jeszcze spotkanie z Eve co do zmian w projekcie? Nie, kontaktowałyśmy się tylko z tobą. Rano widziałam jak Eve idzie na spotkanie z Timem w jego apartamencie. Naprawdę? Pierwsze słyszę. Mam nadzieję, że nie rozmawiali o zmianach w projekcie. Przepraszamy bardzo. Tylko nie mów, że wymiękasz co do Eve? Nie wymiękam. Po prostu nie chcę krzywdzić tych, których to nie dotyczy. I tyle. Masz miększą dupę, niż sądziłem.
04:42
Jak zaczynasz grę, musisz ją ukończyć. Nie możesz przerwać przed końcem. Nikt nie mówi, że rezygnuję. Muszę za wszelką cenę odzyskać dom. Mogę ci zadać pytanie? Dlaczego ten dom jest dla ciebie tak ważny? Jesteś bogaty w chuj, możesz kupić sobie inny. Matka zmarła w tym domu. Okej, czaję. Pomogę ci go odzyskać. A ty potrzebujesz w czymś pomocy? Raczej nie. Wystarczy tylko czekać na szansę, żeby wejść między nich. Co planujesz? Skoro nie możemy bezpośrednio ich rozdzielić, potrzebny jest nam do nich jakiś skrót. Kupiłem omleta krabowego. Trochę się po niego nastałem. Wszystko w porządku? Stres w pracy? Nic mi nie jest. Nie musisz wiedzieć o mnie wszystkiego. Nic się nie dzieje. To przez to, co ci ostatnio powiedziałem? Źle się z tym czujesz? Tin, posłuchaj mnie.
07:01
Jeżeli chcesz się dalej przyjaźnić, musisz skończyć z tymi uczuciami. Jak dasz radę, to super. Ale jak nie, to lepiej przestań marnować czas. Czas, który nieustanie mi poświęcasz, powinieneś spędzić z kimś, kto cię kocha. A ten facet kocha cię tak, jak ja? Mim, martwię się o ciebie. Nie oddawaj się w całości kolesiowi, którego nie jesteś pewna. Poprzednie doświadczenia niczego cię nie nauczyły? Nie będziesz mi tu prawić kazań. Wydaje ci się, że tak dobrze mnie znasz? Pokazuję ci tylko małą część siebie. Znając moje inne strony, mógłbyś zmienić o mnie zdanie. Okej. W takim razie dam ci spokój. Możesz robić co tylko chcesz. Daj znać, jak będziesz potrzebować pomocy. Może będę mógł pomóc. Skoro się przyjaźnimy. Witaj, Touch. Już po treningu? Tak, nie mogę ćwiczyć za długo. Ręka dalej mnie boli po ostatnim. Chyba muszę bardziej uważać. To może masz ochotę na masaż ze mną?
08:56
Mają tu świetne spa. Korzystam regularnie. Zgódź się, proszę. Już drugi raz cię zapraszam. Powinno się zrelaksować po takim wysiłku. Potrzeba trochę szczęścia. Dobrze, przyłączę się. Już czujesz się zrelaksowany? Matt. Gdzie pracownicy? Poprosiłem ich o wyjście. Żebyśmy mogli zostać sami. Przestań, Matt. Nie chcę mieć kłopotów. A jaki tu problem? Jesteśmy tutaj sami. Nikt o tym nie wie. Rozumiem cię. Kiedy jesteśmy z kimś dłuższy czas, to normalne, aby czuć się czasem znudzonym. Pożądanie utrzymuje się jakiś rok, czy dwa. Po tym czasie on już wie co robić i jak cię dotykać, byś się podniecił. Ale to może nie być zbyt ciekawe, przez swoją przewidywalność.
11:36
A jeżeli spróbujesz z inną osobą, możesz znaleźć nowe miejsca, których stymulacja bardziej na ciebie działa. Touch. Ile już minęło, od twojego ostatniego stosunku z Chakree? Nie ma nic złego w tym, aby zaserwować sobie odrobinę przyjemności. Jesteście ze sobą już tyle lat. Zapewne macie jakiś układ. Fakt. Zdecydowaliśmy się o tym nie mówić. Żadnych pytań, żadnych odpowiedzi. Bardzo dobrze. Ponieważ ja nie jestem typem, który rozpowiada na prawo i lewo. Ej a właśnie, skąd te dzieciaki mają na to hajs? Pochodzą z bogatych rodzin. Pewnie mają sposoby, żeby zarobić. My nie mamy takich możliwości. Ich rodzice pewnie zarabiają na takich biedakach, jak my. To coś jak gospodarka obiegowa, no nie? Tak właśnie działa świat. Wygrany zgarnia wszystko. Jak ja na przykład, dlatego zgarniam więcej. Niby jak?
13:40
Nie tak, jak myślisz. Idzie. Mogę zapłacić teraz tylko połowę? Jak tato zrobi przelew, to dam ci resztę. Nie zapłacisz całości, to nic nie dostaniesz. Marnujesz mój czas. No weź, znajomki na mnie czekają. To poproś ich o kasę, albo zadzwoń do tatusia. Idziemy, Dan. A ty gdzie? Gdzie spierdalasz? Kurwa mać, policja. Puszczaj. Co się rzucasz? Wstawaj. Co to jest? Masz coś nielegalnego? Sprawdź torbę. To nie moje. Otwórz. Kto twoim zdaniem jest najbardziej podejrzany? Każde z nich jest podejrzane. Moją pracą jest znalezienie rozwiązania tej sprawy. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: