[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [3/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 127

Number of words: 583

Number of symbols: 3265

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Çeviri: 4offgun Black, elin mi yaralandı? Bakayım. Black! Bırak gitsin. Sikeyim, Gram! Evde kimse yok demiştin. Kontrol ettiğimde kimse yoktu. Ben nereden bileyim? Onu kurtarmak için içeri girdiğimde, bir şeyler çiziyordu. Kim peki? Tawi'nin adamlarından biri mi? Bilmiyorum. Olmadığını söyledi. Yüzünü mü gördü? Sikeyim böyle işi! Gidip yedek benzinlerimizi yok et. Hepsini düzgünce temizle. Yürü! Sean, ne yapacağız? Bir bok bilmiyorum! Kimsenin... ...senden faydalanmasına izin vermeyeceğini söylemiştin. Yani böyle mi savaşıyorsun? Herkesin yasalar önünde gerçekten eşit olmadığını biliyorum. Ama senin de yaptığın şey, yasayı kendi başına yıkmak. Neden bunu yapıyorsun? Gidiyoruz. Yola çıkalım. Her şey tamam mı, Yok? Gitmemiz lazım. Bırakıyorum. Ne saçmalıyorsun?
02:55
Şeyler şimdilik planladığımız gibi ayrılalım. Burada görülme riskini alamayız. Black, benimle gel. Neresi acıyor? Sarayım. Olanları düşünmeyi bırak. Ölümün eşiğinde olduğunu anlıyorum. Ağzından istemediğin sözler dökülmüş olabilir. Güneşin doğuşuna bak. Bu, bana motosiklet sürmeyi öğrettiğin ilk günü hatırlattı. Sabaha kadar öğretmiştin. Beceremediğimde durmama izin vermemiştin. Bana yol boyunca sürmemi... ...özgürlüğü hissetmemi söylemiştin. Ne yapıyorsun? Bu kolun da. Dediğin gibi. "Ruhun oksijeni özgürlüktür." Deliğin içini boyayalım. Tamam. [Tawi'nin evindeki yangın] Baksana, bütün gün orada oturacak mısın? Okusana bunu. Ne bu? Ah! Tawi'nin evinin yandığı haberi. Birileri mi yapmış? Sanırım birileri saldırmış. Ona müstehak. Mutlu oldum.
05:57
Evet, bahse girerim evi yandığı için çok mutlusundur. Gel buraya. Ne? Bu kişiler sence kahraman mı yoksa kanunsuz mu? Bilmem. Söylesene. Aklından ilk hangisi geçti? 'Kahramanlar' dememi istiyorsun, değil mi? Senle arkadaşların öyle olduklarını düşünüyorsunuz. Öyle bir şey demedim. Sen söyle. 'Kahraman kanunsuzlar' diyelim madem. Kanunların üstündeki kötü adamları cezalandırıyorlar. O korkunç herifler başına gelenleri hak ediyor. Cidden böyle mi düşünüyorsun? Evet. Demişken... ...ben de buraya ateş çizeceğim. Çiz. Affedersiniz. Evet? Gömleğinizde mürekkep var. Nerden çıktı bu? Öyle yapmayın. Şimdilik bu yeterli olur. Teşekkür ederim. Bu sınava ilk girişiniz mi? Evet. Hazırlandınız mı? Pek sayılmaz. Ama iyi yapabileceğimi düşünüyorum. Yazılı kısmı çok zor değil.
07:47
Genel kültürünüzü test ediyorlar. Haberleri takip ediyorsanız iyi yaparsanız. Örneğin, en son haberleri ele alalım. Tawi'nin evinde yangın çıkmış. Duydunuz mu? Duydum. Ne düşünüyorsunuz? Pek emin değilim. Ama bence bunu yapmak için sebepleri vardı. Peki siz? Bunun sadece bir yangın olduğunu düşünmüyorum. Bence Tawi'nin ormana izinsiz girişini göstermek istediler. Neden böyle düşünüyorsunuz? Özellikle ormanın ortasındaki bir evi yakmak... ...tamamen sembolik bir eylem. Sorunu çözmek için şiddet kullandıklarını düşünmüyor musunuz? Bir işe yarayacak mı sizce? Yangın olmasaydı, kimse bu meseleyi umursamazdı. Medya konuyu görmezden geliyor. Altı üstü kimsenin yaralanmadığı bir yangın. Yine de kendim yapamazdım, sonrasında olacaklarla yüzleşmeye hazır değilim. Şunu ayırmamız gerekiyor. Bir sembol göstermek için evi yakmalarına katılıyorum. Ama yaptıkları yasalara da aykırıydı. Yakalanırlarsa mahkemede kendilerini savunmaları gerekir. Açık sözlüsünüz.
09:12
Aklınızdan geçenleri dile getirebiliyorsunuz. Şimdi söyleyebilirim. Ama diplomatik olmam gerektiğinde söyleyemem. Aksi takdirde sınavı geçemem. Vakit gelmiş neredeyse. Binanız neresi? Burası. Benimki bu tarafta. İyi şanlar. 'Black Lives Matter' protestolarına yol açan olay hangi eyalette meydana gelmiştir? Minnesota. Long-Lin Laplae aşağıdaki meyvelerden hangisinin bir çeşididir? Mango diyeceğim.

DOWNLOAD SUBTITLES: