[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [3/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 131

Number of words: 587

Number of symbols: 3069

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella Black, jak z twoją ręką? Pokaż ją. Black! Zostaw go. Kurwa, Gram! Mówiłeś, że nikogo nie ma w domu. Bo nikogo nie było. Skąd miałem kurwa wiedzieć? Jak poszedłem go uratować, to coś tam malował. Kto to? Jakiś pracownik Tawiego? Nie wiem. Mówił, że nie. Widział twoją twarz? Ja pierdolę! Idź pozbyć się pozostałej benzyny. Masz wszystko ładnie posprzątać. Ruszaj dupę! Sean, co teraz zrobimy? Sam kurwa nie wiem! Mówiłeś, że nie dasz się nikomu wykorzystywać. I właśnie w ten sposób walczysz? Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy są równi prawu. Ale ty sam właśnie je łamiesz. Dlaczego to robisz? Zbieramy się już. Chodź. Wszystko gotowe, Yok? Musimy ruszać. Odchodzę. Co ty pierdolisz?
02:55
Słuchajcie, rozdzielmy się tak, jak planowaliśmy. Nie możemy ryzykować, że nas tu zobaczą. Black, chodź ze mną. Gdzie cię boli? Zabandażuję ci to. Nie myśl o tym, co się stało. Rozumiem, że zajrzałeś śmierci w oczy. Coś mogło ci się wymsknąć. Spójrz na wschód słońca. To mi przypomina, jak uczyłeś mnie jazdy motorem. Siedzieliśmy nad tym do rana. Jak mi się nie udawało, kazałeś mi próbować dalej. Mówiłeś, żebym jechał drogą i poczuł wolność. Co robisz? Drugą też. Tak jak mówiłeś. Wolność jest tlenem dla duszy. Pomaluj też w środku dziury. Dobra. [Wybuch pożaru w rezydencji Tawiego.] Hej, masz zamiar tak siedzieć cały dzień? Przeczytaj to. Co? Ach, wiadomości o spalonym domu Tawiego. Aż tak został zniszczony? Myślę, że ktoś się do tego przyczynił. Zasłużył sobie. Cieszy mnie to.
05:57
Musisz skakać z radości, że spalono mu dom. Chodź tu. Co? Uważasz ich za bohaterów czy wandali? Sama nie wiem. No powiedz. Jaka była twoja pierwsza myśl? Chcesz, żebym uznała ich za bohaterów, tak? Jak ty i twoi kumple. Nie powiedziałem tego. No mów. Uznajmy ich za „bohaterskich wandali”. Ukarali tych złych, co są ponad prawem. Te potwory sobie na to zasłużyły. Serio tak uważasz? Tak. Jakby się zastanowić, namaluję tu graffiti z ogniem. To dajesz. Przepraszam. Tak? Masz tusz na koszuli. Co do cholery? Nie rób tak. Na teraz to wystarczy. Dziękuję. Pierwszy raz podchodzisz do testu? Tak. Przygotowałeś się? Nie bardzo. Ale myślę, że dobrze mi pójdzie.
07:45
Część pisemna nie jest zbyt ciężka. Sprawdzają tylko wiedzę ogólną. Dobrze by było, gdybyś obserwował wiadomości. Przykładowo te najnowsze. Podpalenie na posesji Tawiego, słyszałeś? Obiło mi się o uszy. Co sądzisz? Nie jestem pewien. Ale chyba mieli ku temu powód. A ty? Raczej nie chodziło tylko o podpalenie. Myślę, że chcieli nagłośnić tę sprawę z jego rezydencją. Skąd taka myśl? Podpalenie domu znajdującego się pośrodku lasu, jest wyraźnie działaniem symbolicznym. Uważasz, że przemocą chcieli rozwiązać problem? Myślisz, że to by się udało? Bez tego ognia nikt nie przejąłby się sprawą. Media ignorują ten temat. To tylko pożar, w którym nikt nie ucierpiał. Aczkolwiek sam bym się tego nie podjął, bo nie jestem gotowy na czekające konsekwencje. Musimy to rozróżniać. Zgadzam się z tym podpaleniem, jako działanie symboliczne. Ale jednocześnie złamali prawo.
09:06
Jak ich złapią, odpowiedzą przed sądem. Mówisz wprost o tym, co masz na myśli. Teraz jeszcze tak mogę. Ale skończy się, jak będę musiał być super dyplomatyczny. Albo obleję. Już prawie czas. W jakim masz budynku? W tym. Ja idę tam. Powodzenia. W którym stanie miało miejsce wydarzenie, które wywołało protesty Black Lives Matter? Minnesota. Long-Lin Laplae jest odmianą, którego z wymienionych owoców? Postawię na mango. Opowiedz o wszystkim, co miało miejsce. Gram uważa, że Black tak powiedział, bo był w szoku po tym, jak prawie zginął. Myślisz, że to możliwe? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella

DOWNLOAD SUBTITLES: