[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [2/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [2/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 174

Number of words: 864

Number of symbols: 4661

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Wody? Matt. Zawsze tu przychodzisz? Nigdy cię nie widziałem. Tak, zazwyczaj przychodzę tu poćwiczyć. Widziałem cię nawet parę razy. Ale zazwyczaj bałem się zagadać. Ale myślę, że jesteśmy już znajomymi po ostatnim wywiadzie. Dlatego wypadało się przywitać. Muszę przyznać, że wywiad poszedł ci świetnie. Nie do końca. Jak dla mnie, to dzięki twoim dobrze dobranym pytaniom. To raczej odpowiedzi były genialne. Mogę zagwarantować, że czytelnicy będą wniebowzięci. Jak możesz być aż tak idealny? Jesteś przystojny, utalentowany, rodzinny. Podczas wywiadu zauroczyłeś mnie swoim urokiem. Chakree dziś z tobą nie przyszedł? Nie, jest zajęty pracą. Ja ostatnio również jestem dość zapracowany. Od kiedy renowacje domów stały się popularne, tak samo również stało się z aranżacją wnętrz.
01:24
Wygląda na pochłoniętego pracą. Znajduje czas dla swojego chłopaka? Skoro już pytasz, to zazwyczaj nie bardzo ma dla mnie czas. Jest tak już od kilku lat. Nasza więź trzyma nas razem. Ale są w tym plusy. Dzięki temu możemy skupić się na pracy i na tym, co kochamy. To przykre. Trwanie w związku, w którym zatraciła się pasja wobec partnera, ale jesteście razem tylko przez łączącą was więź. To brzmi strasznie nudno. Przebywanie w jednym domu i okazjonalna bliskość, może to zrekompensować. Czy aby na pewno tyle starcza? Nigdy nie miałeś dosyć? Wciąż jesteś młody i przystojny. Dlaczego żyjesz jak staruszek? Nie skupiaj całej swojej pasji na pracy. Powinieneś ją też skierować na coś innego. Mam teraz w planach spa.
02:36
Miło jest odprężyć mięśnie po ćwiczeniach. Przyłączysz się? Podziękuję. Chcę jeszcze poćwiczyć. W porządku. Może innym razem. Tylko się nie przećwicz. Tato. Dawno cię nie widziałam. Daj przytulaska stęsknionej córeczce. Już myślałem, że o mnie zapomniałaś, skoro masz narzeczonego. Jakbym mogła? Jesteś dla mnie najważniejszy. Mam tylko jednego ojca. Ach, mam przecież dwóch. Touch też jest moim tatą. Żartowałem. Touch to mój partner. Nie musisz myśleć o nim jak o drugim ojcu. Kocham kogokolwiek ty kochasz. Chcę, abyś był szczęśliwy. Strasznie dawno cię nie widziałam. Ależ ty urocza. Muszę wracać do pracy. Tato. Mogę o coś zapytać? O co? Myślisz, że jesteś raczej gejem czy biseksualistą?
04:27
Byłeś z mamą ponad dwadzieścia lat, zanim zauważyłeś, że podobają ci się mężczyźni. Będąc z mamą nie robiłeś tego, by ukryć swój homoseksualizm, prawda? Osobiście uważam się za biseksualistę, ponieważ podobają mi się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Będąc z twoją mamą naprawdę ją kochałem. Niczego nie starałem się ukrywać. A jak poznałem Toucha, zrozumiałem, że mogę się zakochać również w mężczyźnie. On naprawdę dobrze się mną opiekował. Gdyby nie Touch, to po śmierci twojej mamy, byłoby ze mną źle, naprawdę źle. Tato, a to prawda, że biseksualiści są bardziej flirciarscy, pełni żądzy i skłonni do zdrady? To bzdury. Chociaż podobają mi się tak samo mężczyźni, jak i kobiety, to zawsze jestem wierny. Spotykam się tylko z jedną osobą. To nie ma nic do rzeczy.
05:35
Zdrada nie ma kompletnie nic wspólnego z orientacją seksualną. Dlaczego pytasz? Chcesz mi coś powiedzieć? Nie, tato. Chciałam tylko porozmawiać, bo się stęskniłam. Chcę trochę przytulasków. Jeszcze więcej? Mogę się przyłączyć? Chodź do nas. Ale jestem dziś padnięty. O czym rozmawialiście? Eve prosiła o rady miłosne. W takich przypadkach powinnaś mnie pytać, bo to ja tu jestem prawdziwym ekspertem. O czym ty mówisz? Jak byliśmy kupić meble, cały czas się sprzeczaliśmy. To nie ma nic do rzeczy. Zaufaj mi. Chociaż na to nie wyglądam, mam sporo doświadczenia w miłości. Masz doświadczenie? No weź. Mówię poważnie. Lepiej pójdę się umyć. Nie chcę robić za piąte koło. Zostawię was samych. Wybaczcie. Daj mi trochę czułości. Pragnę czułości.
06:51
Musisz aż prosić? To brzmi jak groźba. Zdejmij marynarkę. Klient dziś był strasznie wymagający. Miałem cały dzień spotkania. Daj mi spać. Nie. Przestań. Nie! Nie skupiaj całej swojej pasji na pracy. Powinieneś ją też skierować na coś innego. O cholera, pięćdziesiąt tysiaków? Tak. Robiłem to tylko przez kilka nocy. Mówiłem, że ta praca zmieni twoje życie. Powinieneś był dołączyć dawno temu. Znów przelewasz kasę do mamy? Tak. Jak zostawię u siebie, to wydam na tuningowanie motoru. Lepiej przelać do mamy. Będzie miała na leczenie. Zamówię ci przypinkę "synalek roku". Bierz ze trzy od razu. [Pani Giwi] Czemu nie odbierasz? Laska? Nie chcę z nią rozmawiać. Czemu? Zaliczyłeś i rzuciłeś? Pewnie się zabujała. Weź odbierz.
09:59
To nie tak. Nie zawracaj sobie głowy. Nie wstydź się, jesteśmy facetami. (Jestem zainteresowana. Możesz teraz do mnie wpaść?) (Możemy się jutro spotkać i porozmawiać?) (Zawsze i wszędzie. Ale o czym chcesz rozmawiać?) (O Miriam.) (Jasne, ale musisz do mnie wpaść.) (Dlaczego akurat do ciebie? Spotkajmy się gdzieś indziej.) (Skoro ty coś ode mnie chcesz, to musisz do mnie przyjść. Twój wybór.) (No dobra, przyjdę.) Zaczekaj. Nie mówiłam ci co masz robić. Prosiłaś, żebym przyszedł jak najszybciej. Dlatego chciałem od razu zacząć. Spokojnie. Powiem ci, jak będę czegoś chciała. Nie rób nic, na co ci nie pozwolę. Zdejmij bluzkę. Chcesz je? Tak. Co możesz zrobić? Wszystko, to zależy od wymagań klientki. Chcesz na ostro, delikatnie czy jak z ukochanym? No to czego pragniesz?
14:26
Na kolana. Zaczekaj. Zdejmij spodnie. Kto powiedział, że pieniądze szczęścia nie dają? Ona potrzebuje mężczyzny, który jest szczery i zapewni jej świetlaną przyszłość. Nie takiego co zaliczy i zniknie. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: