Данэлия Тулешова: прямой эфир в Инстаграм 08.08.2021

Данэлия Тулешова: прямой эфир в Инстаграм 08.08.2021

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 348

Number of words: 3640

Number of symbols: 20063

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:02
Witam wszystkich! Cześć wszystkim. Przyleciałam z Dubaju przedwczoraj... i zachorowałam. (Zere: Jesteś chora?) - Cóż, jestem przeziębiona. Nie martw się, nie jestem chora. Przeziębiłam się, gdy byłam w centrum handlowym. Teraz mam katar. Jestem z Zere już od dwóch dni. W każdym razie, dziś nic nie robiłyśmy, wstałyśmy... (Zere: Co masz na myśli? Bawiłyśmy się lalkami). W każdym razie, wstałyśmy dziś i pomyślałyśmy, że porobimy zdjęcia. Próbowałam zrobić zdjęcia, ale ostatecznie nie zrobiłam żadnego, bo nie wyglądałam na nich dobrze. Więc przestałam robić zdjęcia. (Zere: Potem robiłyśmy zdjęcia panoramiczne.) - Tak, robiłyśmy zdjęcia panoramiczne. Potem wstałyśmy i... nie robiłyśmy nic. Myślałyśmy, że od razu zrobimy sobie makijaż, ale byłyśmy bardzo leniwe. Nawet nie pamiętam, co robiłyśmy. My, w każdym razie, wstałyśmy, potem oglądałyśmy XO Life, następnie poszłyśmy bawić się lalkami. Potem poszłyśmy...
01:49
Czy ja wyglądam okropnie? "Czy są dni, kiedy wyglądasz źle?" - Tak. W zasadzie, zawsze. (Zere: Ona kłamie!) Ja nie kłamię! Przepraszam, dzwoniła do mnie babcia. Czy mnie słyszycie? (Zere: Tylko nie pokazuj tego!) - Moje są całkiem fajne. Och, tak mi przykro, przypadkowo zasłoniłam mikrofon. Kupiłam też nową bluzę, tak jakbym była na jakimś uniwersytecie. Tak, rozchorowałam się - mam trochę zatkany nos, więc mam inny głos, chociaż muszę się przygotować do koncertu. Pomyślałam, że jak wrócę to od razu zacznę się przygotowywać, bo później zaczyna się szkoła. Jak tak dalej pójdzie, to pójdziemy do szkoły, wiec potem nie będę miała czasu się przygotować. Dlatego chciałam się przygotować do koncertu zaraz po przylocie. (Zere: Jak nazywa się to miejsce w Egipcie, gdzie wszystkie domy są białe? Czy to w ogóle jest w Egipcie czy nie?) - To znaczy, to jest w Egipcie, prawda? (Zere: No tak, czy to jest w Egipcie?) (Zere: Czy tam pojechała Olga Buzova?) - Nie wiem, szczerze mówiąc. Wydaje mi się, że tak.
03:07
W ogóle, spójrzcie na moje paznokcie. Podobają wam się? Chcę sobie zrobić taki french przed szkołą.... (Zere: Zgadnij co, ja też chciałam zrobić sobie french.) - Mówisz poważnie? (Zere: Tak, mówię serio. Pomyślałam, że pozostał mi jeden manicure przed szkołą, więc zrobię sobie french). Ja też chciałam... (Zere: Chodźmy zrobić to razem?). Zróbmy to. W sumie, chciałam zrobić french na moim kwadratowym kształcie, żeby to szło tak, jakby w koło. "Jaki masz nastrój?" Mam świetny humor, bo gdy jestem z moją przyjaciółką, zawsze jestem w dobrym nastroju. Myślę, że w środę pójdę na lekcję wokalu i wtedy już będę lepiej, Bo spryskiwałam się wszystkim, co się dało, ale z jakiegoś powodu z moim nosem jest coraz gorzej. Cześć. "Ładne paznokcie." - Dziękuję. Ja także mam fajną bluzę z kapturem. Komentujcie coś o mojej bluzie z kapturem. "Kiedy przyjeżdżasz do Vegas?" Mam koncert w grudniu... 26-go? Nie pamiętam, ale w grudniu, pod koniec grudnia.
04:22
Więc to nie będzie zbyt szybko i mam czas na przygotowanie się. Witam, witam wszystkich. W każdym razie, postaram się jutro zrobić więcej zdjęć, bo mój kolor włosów, szczerze mówiąc, nie jest teraz najlepszy. Zrobiły się trochę zbyt rude. Kiedy byłam w Dubaju, po prostu się wypaliły. Odkąd przeszłam z ciemnych na jasne, teraz jest tak jakby żółty. Gdybym miała blond od dawna, to by takie nie były. Myślę, że przed pójściem do szkoły trochę zabarwię i przefarbuję odrosty, żeby od początku mieć jaśniejszy kolor. Wyłącz tę piosenkę. Czy powiedziałeś, że koncert nie będzie w grudniu? Nie, będzie w grudniu. Tak mi się wydaje, bo nic mi nie powiedziano. Powiedziano mi, że to będzie w grudniu. Nie wiem, nic mi nie mówią, ja tylko śpiewam. "Angielski pasuje do ciebie o wiele lepiej". Jestem w tej chwili w Ałmaty, jestem już tu.
05:50
Ciągle bardzo boję się iść do szkoły, bo już zapomniałam, jak to jest chodzić do szkoły; i pewnie to mi długo zajmie, zanim się przyzwyczaję. Także widziałam w wiadomościach, że ma być swobodny ubiór, ale wygląda na to, że i tak każą nam nosić koszule i spódniczkę. Po co do mnie piszesz? Nie mogę teraz śpiewać, przepraszam. Bo jestem chora. Dziękuję. (Zere: Czy mam ci zadać pytania, które są tu zamieszczone?) - Dawaj . "Jaka jest twoja ulubiona książka?" Nie zadawajcie takich pytań, pogubię się. W skrócie, wczoraj wieczorem oglądałyśmy film, w którym główna bohaterka dużo czytała i była oczytaną osobą, ale była taka głupia... Więc postanowiłam, że nie będę już więcej czytać żadnych książek. Zadawajcie prawdziwe pytania, a nie takie, które... (Zere: Tu jest napisane "Czy pójdziesz do Caravan?" Hę? Odpowiedz.) - Tak. (Zere: Pytanie brzmi: "Dlaczego musisz chodzić do szkoły?") - Oni mnie zmuszają. (Zere: Kto cię zmusza) Rząd? "Kto robi dla ciebie bity, czyli utwory instrumentalne?" - Nikt nie robi dla mnie instrumentali, wszystko biorę z internetu.
07:26
(Zere: Tak naprawdę, ja piszę dla niej.) - Beatmaker. "Czy chcesz iść do szkoły?" - Szczerze mówiąc, ja w ogóle nie chcę iść do szkoły. No, trochę, może na jeden dzień. Po prostu dla zabawy. Bo to nie jest tak dobrze siedzieć cały czas w domu. (Zere: Yelena Tuleshova pyta, "Czy znowu jesteś na żywo?") - Tak. "Co to za język?" - To rosyjski. Mój główny język. "Czy jesteś doskonałym uczniem, czy dobrym?" Jak na razie jestem uczniem z wyróżnieniem, ale nie wiem, co przyniesie przyszłość. Mam nadzieję, że tak będzie dalej, chociaż nie jestem tego pewna. Wyłącz dźwięk, bo nie mogę... (Zere: Jak mam słuchać? Oh, siedzisz tutaj). "Celebryckie zauroczenie?" - Mam wiele zauroczeń celebrytami. Na przykład we mnie. (Zere: A co ze mną?) "Ile masz lat?" - Mam 15, właśnie skończyłam 15 lat. "Kiedy będzie twój koncert?" Nieprędko, więc macie czas na kupno biletów. (Zere: Przynajmniej odpowiedz na moje pytanie.) - Jakie masz pytanie? (Zere: Tam.) - Znajdę je teraz. Jak dawno temu o to pytałaś?
08:44
(Zere: Właśnie teraz.) "Kto jest twoim najlepszym przyjacielem i kto jest najładniejszy, i najmądrzejszy?" Właściwie to mam wielu takich przyjaciół, nie potrafię wybrać. Ale to prawdopodobnie nadal jest Zere. (Zere: Prawdopodobnie!?) Tak, chyba tak, Zere. Po prostu mam wielu przyjaciół... (Zere: O tak, jasne...) (Zere: Mówią "Pokaż przyjaciółce". Nie pokazuj mi!) "Przechodzisz do 10 klasy?" - Ja przechodzę do 4 klasy. "Dlaczego szkoła prawnicza? Jak połączysz muzykę i studia prawnicze?" Nie wiem, co będę robiła w przyszłości, więc wolę iść na studia prawnicze niż wokalne. Nie sądzę, że nauczyłabym się wielu nowych rzeczy, gdybym poszła na wokal. Więc raczej wolałabym studiować coś innego. Piszą, że powinnam pokazać koleżance. (Zere: Nie, nie pokazuj mi!). Więc, osiągnijmy 1400 wyświetleń i wtedy pokażę to przyjaciółce. (Zere: Hej, koleżanko...! Co jest z tobą nie tak?) Pokażę jej wszystko. "Czy jesteś chora?" - Tak, jestem chora. "Uwielbiam, kiedy mówisz po angielsku, bo mogę zrozumieć". Dziękuję.
10:04
"Jesteś niesamowita." - Dziękuję. Cześć, Robert! "Gdzie byłaś w te wakacje?" - Byłam w Dubaju, ale teraz jestem w domu. "Dlaczego tak mało zdjęć (z Dubaju)?" Bo było tam gorąco, kiedy wyszłam na zewnątrz, byłam cała spocona, moje włosy były już w nieładzie. Więc po prostu dałam sobie spokój i zamieściłam tylko dwa zdjęcia, a jedno z nich było zrobione w łazience, bo było tam zimno. Po prostu tam nie mogłam robić zdjęć na zewnątrz, proszę wybaczcie mi. Pewnego dnia pojadę w jakieś zimne miejsce, ale z pięknymi widokami, i tam zrobię zdjęcia. Nie mogę robić zdjęć w takim upale. (Zere: Pytając "Kiedy nowy występ?"). Nowy występ... Niedługo wybieram się na jakiś występ... Ale nie mogę jeszcze powiedzieć, na który. No i oczywiście mój koncert - mam nadzieję, że nie zostanie odwołany i wszystko będzie w porządku. "Po co mówić o tym źle, tam było dobrze". Tam w zasadzie jak się wychodzi na dwór, na początku wydaje się ok, ale po 15 sekundach jestem już cała brudna i cała spocona.
11:25
"Wracaj szybko do zdrowia". - Dziękuję. "Czy oglądasz anime?" - Nie oglądam anime, mówiłam wam już 500 razy. (Zere: A co z... A co z moim ulubionym anime? Jak się nazywa? Zapomniałam). "Death Note" (Zere: "Tak, racja, Death Note.") Ja nie oglądam anime. "Gdzie zamierzasz się zapisać?" Będę składała podania na każdy uniwersytet jaki się da, bo nie jestem pewna czy w ogóle się dostanę. Mam nadzieję, że dostanę się na jakiś. Właściwie to planujemy z Zere zapisać się na ten sam, więc przynajmniej byłoby łatwiej się z kimś porozumieć. "Czy byłaś nad jeziorem Bajkał?" - Nie, nie byłam. Ale chcę. Myślę, że można tam zrobić ładne zdjęcia, ale pewnie nawet tam będę wyglądała brzydko. Pojedźmy kiedyś razem, dobrze? (Zere: Pojedźmy, ale zrobimy panoramiczne zdjęcia). "Kiedy się urodziłaś?" - Urodziłam się... (Zere: Wczoraj.) "Jak minęły twoje wakacje?" Miałam naprawdę świetne wakacje, bardzo mi się podobało. Było po prostu idealnie. Ale jeśli mogłabym ładnie wyglądać na zdjęciach, to byłoby jeszcze lepiej. Ale niestety, nie wyszło.
12:38
(Zere: Dam ci lajki.) Ups, przez przypadek kogoś zaprosiłam. "Czy oglądasz amerykańskie programy telewizyjne?" - Oczywiście, że tak. Niedawno oglądałam "Never have I ever", a wczoraj premierę miał "After We Fell 3". Ale ponieważ wiele osób w Ałmaty jest teraz chorych na COVID - jesteśmy w "czarnej" strefie - nie możemy nigdzie wychodzić. (Zere: Niech ktoś przyśle nam ten film.) - Tak, prosto z kina, proszę go nagrać. "Kiedy zaczęłaś robić sobie manicure?" - Zaczęłam robić sobie manicure blisko 15 roku życia. (Zere: Wiem, która godzina.) W ogóle, grałyśmy dzisiaj - zadawałyśmy sobie pytania po obejrzeniu wywiadu Mayota. On oczywiście nie wie nic o swojej dziewczynie, ale my wiemy wszystko o sobie nawzajem. (Zere: Wiemy nawet...) Lepiej tego nie mów. Nie, nie czarna strefa, do tej pory ciemnoczerwona, zapomniałam. Okazuje się, że ciemnoczerwona, po prostu pomyliłam ją z czarną. Nieważne.
13:50
"Czy planujesz brać udział w jakichś konkursach muzycznych?" Już nie, bo tak naprawdę nie chcę już tego robić. Za każdym razem, gdy biorę udział w jakimś konkursie, bardzo się stresuję i potem popadam w depresję. Jak na przykład mój występ w ostatniej rundzie na AGT - źle zaśpiewałam jedną nutę, a potem chyba cały dzień płakałam po występie i powrocie do domu. Bardzo długo płakałam, więc nie chcę już tego więcej przechodzić. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że mogłam nie płakać, bo to tylko życie i nikogo w ogóle nie obchodzi jak precyzyjnie śpiewałaś. Ale i tak źle się wtedy czułam, więc szczerze mówiąc nie chcę już brać udziału w żadnych konkursach. "Nie staraj się być 'ładna' na zdjęciach, po prostu bądź sobą". - Tak, oczywiście wiem, że powinnam być sobą, ale... Wiem to, ale wciąż nie potrafię być sobą.
14:54
(Zere: Zadano ci pytanie "Którego aktora lub aktorkę lubisz?") Nie pamiętam nazwisk żadnego z aktorów, pamiętam ich tylko po twarzach, jak... (Zere: Czy wiesz, jaka jest moja ulubiona aktorka? Śmiało, odpowiedz). (Zere: Ty powinnaś wiedzieć wszystko, prawda?) Nie wiem jaka jest twoja ulubiona aktorka, nigdy mi tego nie powiedziałaś. (Zere: Sama to teraz wymyślę, czekaj). "Co czułaś, gdy pisałaś "Ozine sen"?" - To nie ja napisałam tę piosenkę. I kiedy ją nagrywałam, nie czułam się zbyt pewnie, bo to naprawdę trudna piosenka. Było mi bardzo trudno ją zaśpiewać, ale sama piosenka jest bardzo piękna. Szczególnie teledysk był świetny, był bardzo piękny. "Czy bierzesz lekcje angielskiego w tej chwili?" W tej chwili, właśnie teraz - nie, ale przed rozpoczęciem roku szkolnego znowu zacznę się uczyć angielskiego, bo będę zdawała egzaminy. "Czy mieszkasz teraz w Ameryce?" Nie, niestety, nie mieszkam. Mieszkam w Ałmaty. Ale szczerze mówiąc, najbardziej lubię Almaty. Kiedy tu wracam, czuję się jak w domu. Chyba dlatego, że tu jest ten dom. "Ile masz wzrostu?" - Mój wzrost to... Właściwie nie wiem, ile mam wzrostu. 160 kilka centymetrów.
16:32
"Czy podobała ci się piosenka?" Cóż, piosenka jest dobra, oczywiście, ale nie czułam się zbyt komfortowo śpiewając ją, więc miałam z nią problemy. Mówię teraz o "Ozine Sen". "Czy zamierzasz lecieć gdzie indziej na wakacje?" No gdzieś, w ciągu dwóch lat, tak, bo pomijając ten czas, to dwa lata temu byłam nad morzem. Więc pewnie za dwa lata pojadę gdzieś indziej. "Czy masz alergie?" Nie, nie mam alergii, po prostu przeziębiłam się, chyba podczas pobytu w Dubaju. "Ona nie chce już brać udziału w żadnych konkursach muzycznych, bo jest to dla niej stresujące". Tak "Czy mogłabyś teraz łatwo zaśpiewać Ozine Sen?" Nie teraz. Myślę, że nie, bo moja barwa głosu z roku na rok jest coraz niższa. Teraz mam bardziej szorstki, czy jak to powiedzieć... Kiedyś miałam wysoki głos, jak w zasadzie wszystkie dzieci.
17:39
Teraz sie kształtuje i staje się trochę niższy, więc niskie tony są fajne. Bardzo mi się podoba, więc nie bardzo chce mi się teraz śpiewać wysokich dźwięków, bo... Dlaczego w ogóle je śpiewać? To nie jest konieczne, żeby śpiewać wysokie dźwięki, więc jeśli śpiewasz... ...nie musisz ich w ogóle śpiewać (tylko żartuję). Nie, powinieneś śpiewać wysokie dźwięki, ale nie cały czas, nie 24/7. Dlatego teraz nie zawracam sobie tym specjalnie głowy, po prostu śpiewam dla własnej przyjemności. Bardzo lubię to, bo wcześniej w pewnym momencie po prostu przestałam śpiewać dla własnej przyjemności... to nie było dobre. A teraz po prostu śpiewam dla własnej przyjemności i czuję się świetnie. Tak przy okazji, wkrótce na YouTube pojawi się nowy cover, więc sprawdźcie go. Mniej więcej mi się podoba, mam na myśli, bo ja zawsze nie lubię swoich coverów. (Zere: Dlaczego mi go nie pokazałaś?) Czy chcesz, żebym ci go pokazał? (Zere: Tak). "Ile razy dziennie wypowiadasz imię "Zere?". 100. (Zere: Dlaczego tak mało?) Ja zazwyczaj mówię po prostu "przyjaciółko". Raz przypadkowo nazwałam moją mamę przyjaciółką, bo przywykłam tak nazywać Zere. "Potrafisz tańczyć?" - Nie. "Elena, zrób unboxing Złotego Przycisku, Daneliya najwyraźniej nie ma czasu". Ja mam czas, jestem po prostu leniwa.
18:52
Nie, gdy będę znowu w domu, to na pewno nakręce dla was unboxing Złotego Przycisku Naprawdę już go rozpakowałam, jest naprawdę fajny, jest duży. Po prostu od dawna nie była w domu, bo zawsze spędzamy tutaj czas, to ogromny dom i można zyskać trochę prywatności. (Zere: Ja mam zawieszony twój lajf). Kurcze, mam nadzieję, że nikomu innemu się nie zawiesił? Jeśli masz zły internet, nie oglądaj mojego lajfa, bo może zostać zamrożony w paskudnej pozycji. "Byłaś w Kirgistanie?" - Jeszcze nie. Mam nadzieję, że kiedyś tam pojadę. "Kiedy opublikujesz więcej coverów?" Nowy cover pojawi się naprawdę, naprawdę niedługo na moim kanale YouTube, poinformuję was o tym. Ale ten cover jest naprawdę fajny, uwielbiam go. Zazwyczaj w ogóle nie lubię swoich coverów. "Moja młodsza siostra została nazwana po tobie". Ah, jak fajnie! Gratulacje z okazji narodzin dziecka. Ja też mam nadzieję, że będę miała dziecko. Jedno. (Zere: Czy chcesz mieć tylko jedno?) Tak, mówiłam ci to. No to popatrz - jak będę miała najpierw dziewczynkę, to się zadowolę nią.
20:04
(Zere: To lepiej, żebyś ty miała jednego chłopca i jedną dziewczynkę, i ja jednego chłopca i jedną dziewczynkę, a potem oni...) - Zakochają się? (Zere: Tak.) - A może ty będziesz miała chłopca, a ja dziewczynkę? (Zere: No tak, najpierw będę miała chłopca). - W takim razie ja będę miała dziewczynkę. (Zere: Chcę mieć około... 18 dzieci). - Czy wtedy stworzysz wytwórnię? (Zere: Tak, wytwórnię). "Od jak dawna przyjaźnisz się z Zere?" - Przyjaźnimy się od około czterech lat. (Zere: Swoją drogą, niedługo jest nasza rocznica. - Tak, zbliża się nasza rocznica. "Jakieś zdjęcia z Dubaju?" Mam jedno zdjęcie, ale nie jestem pewna, czy jest ładne, więc jeszcze się zastanawiam, czy je zamieścić, czy nie. (Zere: Ale ja jestem pewna, jest ładna, od razu ci mówię). Nie, ty zawsze mi to mówisz, bo jesteś moją przyjaciółką. (Zere: Nie, ja tylko mówię o faktach). Przepraszam, nie widzę wszystkich pytań, bo ciągle przewijają się w dół. "Co z twoim zdrowiem?" - Nic mi nie jest, tylko trochę się przeziębiłam. "Czy wstydzisz się tego, że nie wyglądasz ładnie?" - Tak. "Co sądzisz o nowej płycie Billie Eilish?" Nie słuchałam jej, słyszałam tylko piosenkę "NDA". (Zere: Czy oglądałaś jej teledyski?) - Nie. Oglądałaś je? (Zere: Fajne teledyski). - Nie oglądałam ich.
21:24
Bardzo chciałabym zrobić cover piosenki "Another Love". Uważam, że jest to bardzo fajna piosenka, uwielbiam ją. Więc zdecydowanie zamierzam to zrobić. Nie wiem jednak, czy mi się uda, bo oryginał śpiewa facet. Nie wiem, czy potrafię to zaśpiewać poprawnie. "Czy mieszkasz w mieszkaniu czy w prywatnym domu?" - Mieszkam tutaj w domu mojej babci. "Ile lat ma twoja przyjaciółka?" - Ona ma 16 lat, ja 15. Ale niedługo będzie miała 17, cóż, już niedługo.... (Zere: Za pół roku.) (Zere: Przeczytaj moje pytanie.) - Nie widzę twojego pytania. To chyba nie było pytanie. (Zere: To było fajne pytanie, interesujące). "Kto jest twoją ulubioną blogerką? ANYA RU?" - Tak, ANYA RU i Elli Di. "Czy przefarbowałaś swoje włosy?" Farbowałam je dawno temu, po prostu farba zmywa się stopniowo, więc za każdym razem wyglądają jak inny kolor włosów. "Wybierasz się na studia po 9 klasie?" - Nie wiem, na razie myślę, że tak. Ale pewnie nie, jakoś nie bardzo chcę iść na studia. Ale jeśli tylko uda mi się dostać na studia, to spoko. "Za 13 dni mam urodziny". - Fajnie.
22:43
"Życzę ci ogromnego sukcesu na twoich dwóch koncertach w Las Vegas". - Dziękuję! "Czy znasz już dokładne daty?" Nie, nie znam. Pewnie dlatego, że moi rodzice nic mi nie mówią. Ale ja was poinformuję, na 100%, więc się nie martwcie. I ja myślę, że mam daty w moim poście. Przepraszam. Nie przejmujesz się swoimi urodzinami. Co masz na myśli? Nic nie mówiłam o urodzinach. "Jaki jest twój wzrost i waga?" Mam 195 cm i ważę 10 kg 😅 (Zere: Nieźle.) "Do której klasy idziesz?" - Idę do dziewiątej. "Czy oglądałaś ????." Bardzo chciałam to obejrzeć, bo widziałam dużo filmików o 2 sezonie serialu. Ale nie chcę oglądać pierwszego sezonu, bo nie był dla mnie interesujący. Ale myślę, że drugi sezon jest o wiele bardziej interesujący. Więc myślę, że będę oglądała od 1 sezonu.
24:04
"Czy chciałabyś wystąpić w filmie? Fajnie byłoby obejrzeć cię w filmie." Co? Zabawnie? Bo jestem zabawna? Bo nie wyglądam dobrze? Czy o to im chodziło? Bardzo chcę wystąpić w filmie, w jakimś horrorze, chcę zagrać maniaka. (Zere: A co z naszym filmem?) W sumie to wymyśliliśmy z Zere fabułę do naszego przyszłego filmu, który zamierzamy razem nakręcić. Mam nadzieję, że będzie niesamowity. (Mama: "Idź przeczyścić nos). Już to zrozumiałam, mamo, poczekaj. Nie mogę teraz iść i wyczyścić nosa. "Ile razy chcesz się całować?" - Sto tysięcy razy w jeden dzień. "Czy zamierzasz przeprowadzić się do Astany?" Nie, nie mam zamiaru przeprowadzić się do Astany. Ale odwiedzić - tak, oczywiście. Na jakieś koncerty. "Czy się nudzisz?" - Nie. "Co sądzisz o sytuacji z Iriną i Diną Averiną?" (Zere: Co sądzisz o sytuacji w XO Life, kto dostał gumę na włosy?) "Dlaczego przypominasz mi Millie Bobby Brown?" - Bo jestem Millie Bobby Brown.
25:34
(Zere: Naprawdę?) - Tak. "Dlaczego przystępujesz do egzaminów, skoro zamierzasz wyjechać do Ameryki?" Zrobię testy, żeby sprawdzić mój poziom angielskiego i wtedy złożę podanie, prawdopodobnie po 9 klasie. Cóż tak, mam nadzieję, że po 9. "Życzę ci więcej szczęścia w Vegas niż w Teksasie". - Dziękuję. "W jakim kraju mieszkasz?" - Mieszkam w Kazachstanie. Wydaje mi się, że... Trochę nie rozumiem, o czym mówisz. "W jakim kraju zamierzasz iść na (uniwersytet)?" Bardzo chcę pojechać do Nowego Jorku. Może Boston. Ogólnie Ameryka. Może też Anglia, nie wiem. Nie przepadam za Anglią, ale może... "Kiedy nowy konkurs?" - Nie będę już brała udziału w żadnych konkursach. "Jakiej muzyki słuchasz?" - Słucham... (Zere: Punk rock) Ja słucham OG Budy, Soda Luv i Egor Krida. "Jaka jest twoja ulubiona gra?" Moją ulubioną grą jest... ta w której krokodyl próbuje zdobyć wodę z kanału. Ty czyścisz dla niego wodę...
27:29
(Zere: Och, uwielbiam tę grę.) - Tak? Niedawno ponownie ją odkryłam. "Majot czy Jigan, OG Buda czy Yegor Creed?" - Jigan, oczywiście. (Zere: Bo chcesz być jego córką?) - Tak! "Która godzina jest u ciebie?" - Jest 21:00. "Czy oglądasz "Climbing Fences" z Aleksiejem Szczerbakowem?" - Nie lubię Aleksieja Szczerbakowa. "Jaki jest twój ulubiony typ sukienki?" Kiedy jest krótka, ponieważ moje nogi są chude na dole, więc muszę nosić krótkie sukienki, aby pokazać... najgrubszą część mojej nogi, rozumiesz. "Czy lubisz bawić się lalkami?" - Tak, uwielbiam bawić się lalkami, szczególnie z tobą. (Zere: Nie, ja się nie bawię.) "Czy to są twoje lalki zamieszczone w stories?" Tak, moje lalki. Czy chcesz, żebym jutro też zrobiła im zdjęcie? Właśnie gramy w "House-2" [rosyjski reality TV show], więc lalki jakby już mają dzieci. "Czy oglądasz streamerów na Twitchu?" - Tak, oglądam niektórych z nich. (Zere: Dasha Koreyka?) - Tak. Kiedyś oglądałam "paradeev1ch", ale potem przestałam. Następnie próbowałam też oglądać Bustera, ale nie mogłam.
29:13
I teraz oglądam tylko Daszę Korejkę. "Jesteś ważną częścią przemysłu muzycznego". - Dziękuję bardzo. "Jak wysoka jesteś i ile ważysz?" - Nie wiem. "Czy możesz coś zaśpiewać?" Jestem chora, więc nie mogę, ale niedługo wyjdzie cover. Przy okazji, ostatnie covery, w tym ten od zespołu Chase Atlantic - były nagrywane na żywo.... Moja mama mówi: "Pokaż Zere". Cóż, chyba nie mogę odmówić mamie, prawda? Żartuję, wiesz. Tak czy inaczej, te ostatni cover został nakręcony na żywo i opublikowana całkowicie " tak jak jest". Tylko upewnili się, że dźwięk jest normalny. Wkrótce wyjdzie nowy cover, który został nakręcony dokładnie w ten sam sposób, tego samego dnia. Tak na marginesie, w dniu nagrywania tych coverów byłam już trochę chora, więc mój głos nie pracował zbyt dobrze. I zastanawiałam się, dlaczego tak fatalnie śpiewam i wariowałam. "Widziałeś "Jeannie i Georgię"?" Zaczęłam to oglądać, ale jest bardzo żenujący, więc przestałam.
30:32
"Co to za przyjaciółka z tobą?" - Nikt. "Nie przysłałaś mi maski". Cholera, już ją zgubiłam i nie mogłam jej znaleźć, więc dlatego nie wysłałam ci. "Czy Zere chowa się za łóżkiem?" Nie, mamy tylko piętrowe łóżka, więc ona jest na dolnym, a ja na górnym. (Zere: Ale niedługo kupią większe, więc będziemy razem.) - Nawiasem mówiąc, kupują duże tylko dla ciebie.. "Czy słuchasz Ninety One?" - Tak, niektórych ich piosenek. "Ile masz lat?" - Mam 15. "Czy lubisz Roxy?" - Tak, kocham ją. "Czy ty i twoja mama macie takie same gusta muzyczne?" Nie, nie mamy. Ale czasami puszczam jej moją playlistę, żeby sprawić jej frajdę przy zmywaniu. Ale nie wydaje mi się, żebyśmy miały takie same gusta muzyczne. W każdym razie, muszę już iść. Do zobaczenia później!

DOWNLOAD SUBTITLES: