[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.2 [1/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.2 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 238

Number of words: 1277

Number of symbols: 6819

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Niedługo wrócę, nudno tu jest. Możesz powiedzieć na czym opierała się twoja relacja z Miriam? Sama nie szczególnie jesteś "porządną kobietą". Nie pasujemy do siebie idealnie? Jestem twoją siostrą. Pomogę ci. Dziękuję. Wejdź między nią, a jej faceta. Niech wszyscy zobaczą, że nie jest tak cudowna, jak się wydaje. Zniszcz jej wizerunek kobiety idealnej. Może zyskasz nawet pewien bonus. Mówiłeś, że rozmawialiście normalnie? Nagranie wyraźnie wskazuje na napaść na tle fizycznym. To nie wygląda na zwykłą pogawędkę. No dobrze, kapitanie. Nie wspomniałem o tym wcześniej, bo uznałem to za sprawę między mną a Min.
01:06
Nie chciałem jej sprawiać kłopotów, to wszystko. Chyba już przekroczyliśmy punkt, gdzie udajesz dżentelmena, który ją chroni. Powiedz prawdę, to pomoże mi ją odnaleźć. Dobrze. Tak naprawdę byliśmy kimś więcej, niż przyjaciółmi. Nie jestem milutkim kolesiem. Nie chciałem jej robić fałszywych nadziei. Dlatego powiedziałem, że ktoś mi się podoba. Wkurzyła się i dała mi z liścia. Zasłużyłem sobie. Ale to wszystko, nie ma nic więcej. Co wydarzyło się później? Gdzie byłeś? Dlaczego nie pocieszyłeś jej, jak na dżentelmena przystało? Uznałem, że powinienem dać jej czas ochłonąć. Nie chciałem nic pogorszyć. Dlatego sam wróciłem na imprezę. Dowiedziałem się o tym, kiedy mi powiedziałeś. Naprawdę uważasz, że skrzywdziłbym Mim? Masz na myśli jakikolwiek powód, dla którego miałbym jej coś zrobić? Nie jestem na tyle zły, by skrzywdzić kobietę. Bez obaw, znajdę powód. Raz cię złapałem na kłamstwie.
02:18
Kto wie ile tego jeszcze jest? Joss Way-ar Jane Ramada Namtan Tipnaree Tay Tawan Foei Patara Kapook Phatchara Chimon Wachirawit Mek Jirakit Wyreżyserowane przez Tichakorn Phukhaotong Rozejrzyj się tutaj. Co robisz? Próbuje odgadnąć hasło. Znasz je? Nie, ale pewnie to coś z datą urodzin. Wiesz, kiedy je ma? Byliście razem? Ja co roku dostawałem opierdol, bo zapominałem o jej urodzinach. Nie koniecznie musiałem z nią być, wystarczyło przeczytać w jej aktach. Nie przyszedłem do pracy, żeby się obijać. Żeś pojechał. Lepiej wyślę to do działu IT. Jak będziesz zgadywać hasło, a komputer ma blokadę lub się zepsuje, to co zrobisz? Dzięki temu dowiemy się wszystkiego, czego chcemy. Site, spójrz na to. Na co? Tutaj. Zazwyczaj Miriam nie ma gości.
06:41
Jedynym odwiedzającym jakiego widziałem jest pan. Mieszkała sama i zawsze późno wracała z pracy. Naprawdę nikt nie przychodził? Czasami odwoził ją mężczyzna. Taki wysoki jeżdżący luksusowym samochodem. Ale nigdy nie wszedł na górę. To ten mężczyzna? Tak, to on. Oficerze, pamiętam jeszcze jednego jej gościa. Odwiedziła ją kobieta, zapewne jakaś jej znajoma. Kobieta? Tak. Jak wyglądała? Ładna i drobna z długimi włosami. Schludnie ubrana. To ta kobieta? Tak. Pamiętam, bo wtedy z nią rozmawiałem. Płakała, dlatego podszedłem i zapytałem czy wszystko w porządku. Ale nic nie odpowiedziała. Pamiętam jeszcze, że tego dnia również rozrzuciła te ulotki. NIE UFAJCIE TEJ KOBIECIE. Dziękuję, Eve, za przyjście na przesłuchanie. Nie ma za co, chcę pomóc.
08:27
DRUGA PODEJRZANA: ALIYA AEMMALEE (EVE) Ja również się o nią martwię. Zrobię wszystko, by pomóc. Możesz wyjaśnić tę ulotkę? Pokłóciłyśmy się wtedy odrobinkę. Możesz powiedzieć o co? Chodziło o otwarcie jej własnej marki. Martwiłam się, że jej to nie wyjdzie. A ona uznała, że chcę ją zatrzymać jako swoją pracownicę. Obgadałyśmy sprawę i się pogodziłyśmy. Dla mnie było po sprawie, ale nie wiem, czy ona uważała podobnie. Jesteś jej najlepszą przyjaciółką. Wiesz może, czy miała wrogów albo kłopoty z kimkolwiek? Nie. Była ugodową osobą. Bałam się, że ktoś ją wykorzysta przez jej naiwność. Raczej nie miała z nikim na pieńku. Była przyjaciółką, na której najbardziej mi zależało. Razem przez wiele przeszłyśmy. Razem otworzyłyśmy i zbudowałyśmy tę markę. Bez Mim nie zaszłabym tak daleko.
09:51
Mim była ogromną częścią firmy. Nie ważne jak bardzo się kłóciłyśmy, była moją najukochańszą przyjaciółką. A co z Timem? Wiesz coś o ich związku? Sześć miesięcy wcześniej. Cześć, Eve. Wysłałam ci projekty nowej kolekcji na maila. Ale użyłam starego maila, bo nowy jest przepełniony. Dlatego nie śmiej się z nazwy tego maila. Bo co? Jak go nazwałaś? Mimee_za@hotmail.com Poważnie? Tak. Ja też miałam w mailu "ze". To łatwe do zapamiętania. A na wszystkie hasła mam datę urodzin, żeby nie zapomnieć. Banalnie. Eve_za Ten facet, Tim, którego spotkałyśmy na pogrzebie. Nie jest taki, jak mówiłaś. Pomógł mi pchać auto. Wyglądał na szlachetnego. Był uprzejmy i zachowywał się jak dżentelmen. Nic z tego, jak go przedstawiałaś. Mim, jesteś zbyt naiwna, by zauważać ich sztuczki. Pomógł ci w drobnostce, a ty już go masz za bohatera. Ile razy dałaś się oszukać pozorom?
11:19
Koleś zgrywa dżentelmena, a ty już się zakochujesz. Nie za szybko? Chcę tylko powiedzieć, że nie powinnyśmy go oceniać. Żadna z nas go nie zna. Znamy go tylko z opowieści innych, prawda? Rozumiem. Ale jak masz mieć chłopaka, to muszę go najpierw zaakceptować. Zrozumiano? Ale w sumie byłby jeden kandydat. Kto taki? Ten policjant, twój przyjaciel. Nazywa się Tin? Wydaje mi się, że coś do ciebie czuje. Czemu nie zaczniecie się spotykać? Jest nawet uroczy. To tylko przyjaciel, nic więcej. Widziałam jak bardzo o ciebie dba. Codziennie cię podwozi. Nie bądź głupia. Myślę, że ty też masz się ku niemu. Z Tinem mogę się tylko przyjaźnić. W innym przypadku już dawno byśmy się zeszli. Poznałam go jeszcze w liceum na prowincji. Nie wyobrażam sobie związku z nim. Ale czemu nie dasz mu szansy?
12:28
Może rozwinie się między wami coś więcej? Chcę zobaczyć swoją przyjaciółkę jako żonę inspektora. Ale by to było. To lepsze niż bycie zabaweczką bogacza. Starczy już. Nie próbuj mnie z nikim swatać. Tylko się przyjaźnimy, okej? A co, obawiasz się, że zadłużę się w Timie? Skąd wiedziałaś? Boję się, że zejdziesz się z bogaczem i odejdziesz z pracy. A wtedy stracę zdolną asystentkę i projektantkę. Co zrobię, jak moja marka upadnie? Czyli mam do starości być twoją asystentką? Tak, nie dam ci odejść. Musisz już zawsze dla mnie pracować. Zrozumiałaś? Nie możesz nikogo mieć. Dobrze. Zaopiekuję się tobą. Teraz to ty zarządzasz hotelem. Jakie masz plany wobec firmy? Chciałbym zmienić wiele rzeczy. Hotel musi się dostosować do światowych trendów. Mam wiele planów marketingowych, dekoracyjnych oraz co do ubioru pracowników. Chcę, aby wyglądali nowocześniej. Myślę, że to czas na znaczne zmiany w wizerunku.
13:45
Mogę zadać pytanie o życie osobiste? Oczywiście. Jesteś teraz dyrektorem. Masz może dziewczynę? Nie, chcę się obecnie skupić na pracy. Ale nie mówię całkowicie nie. Jeżeli poznam odpowiednią kobietę, z którą będę się dogadywać, jestem zawsze otwarty. Flirtujesz z dziennikarką? Zachowuj się jak profesjonalista. Nie chcecie go zapytać o matkę? Naprawdę ją kocha. Może chce o niej porozmawiać? O twojej zmarłej matce? Dlaczego chciałbyś o niej pomówić? Nie ma o czym mówić. Dziękuję bardzo za dziś. Będę wyczekiwać artykułu. Oczywiście, pójdziemy już. Do widzenia. Celowo wspomniałaś o mojej matce, co? Po co? Chcesz mnie ośmieszyć? Ani trochę. Chciałam tylko, aby poznała twoje zarówno dobre jak i złe strony. Ale zanim dokonasz jakichkolwiek zmian w hotelu, musisz się ze mną skonsultować. To ja pracuję tu dłużej od ciebie. Wiem, co jest najlepsze.
15:08
Giwi, zarządzałaś burdelem, a tu chodzi o hotel. To całkiem inny poziom. To nie to samo. Twoje umiejętności jako burdelmama się tu nie przydadzą. Za to te umiejętności pomogły mi dostać się tu, gdzie dziś jestem. A co z naszą umową co do uwiedzenia Eve? Co się tak spieszysz? Tak bardzo go pragniesz? Bo co? To łatwizna. To laska, mogę to ogarnąć w każdej chwili. Lepiej przygotuj się na podpisanie umowy na oddanie domu. W jednym jesteś podobny do ojca. Obaj macie się za wspaniałych. Myślicie, że to mężczyźni żądzą światem. Ostatecznie upadacie przez to przekonanie. Nie jesteś taki dobry. Lepiej weź się za to, zanim postanowię sprzedać twój domek. Już ktoś wyraził chęć jego zakupu. Eve, prawda? Jestem Tim. Słyszałam o tobie. Tęsknię za tobą, Pitch. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: