Uncle Roger HATE Jamie Oliver Egg Fried Rice

Uncle Roger HATE Jamie Oliver Egg Fried Rice

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 280

Number of words: 1398

Number of symbols: 7968

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Oh, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır! Pilava reçel koyuyor. (Roger Amca ağlıyor) Bu iğrenç! Kim reçel koyar-- (bip) Merhaba yeğenlerim. Ben Roger Amca. Bugün, Roger Amca birçok yeğenleri tarafından talep edilen bu videoya tepki verecek. Jamie Oliver yumurtalı kızarmış pilav yapıyor. Jamie Oliver köklü, profesyonel bir aşçıdır. Herkes onu biliyor. Yani. Roger Amca bunun iyi olacağını düşünüyor. Ben onun bir çok restoranında bulundum. Videoya başlamadan önce, yeğenlerim, lütfen beğeni butonuna şimdi şaplak atın, bir torba pirinci tokatladığınız gibi. Roger Amca'yı üzmeyin. Butona şaplak atın. Şimdi videoya başlayalım. - Yumurtalı Kızarmış Pilav. Bu mutlak bir klasik. Ve bende-- - Videoya başlayalı iki saniye oluyor ve ben sos tavası görüyorum. Hai ya! Wok tavan nerede? Jamie, wok tavan nerede? Yumurtalı kızarmış pilav wok tavaya ihtiyaç duyar, çünkü sizin wok hay'e ihtiyacınız var. Bir çok insan Roger Amca'ya soruyor, "wok hay nedir?" diye. Bu wokun nefesidir.
01:04
Wok ile yemek pişirdiğinizde, wok yemeğe tadını verir Wok hay'i edinin. "sos tavası hay" i değil. Jamie, senin 25 tane yemek kitabın var, ama bir wok tavaya paran mı yetmiyor? Roger Amca sana bedavaya wok hediye edecek, Jamie. Sorun değil. - Bu tarifi yapmayı kesinlikle seviyorum. Evet, bunu meze (yan yemek) olarak da yapabilirsiniz, hiç sorun değil, ama aslında gerçekten güzel bir akşam yemeği olmaya doğru gidiyor, yani -- - Bekle. - Evet, bunu bir meze olarak da yapabilirsiniz. - Jamie yumurtalı kızarmış pilavın bir meze olduğunu mu söylüyor? Roger Amca büyürken, annem bana yumurtalı kızarmış pilav yaptığında, bu ana yemek olur. Anneme asla söylemem, "Oh anne, yumurtalı kızarmış pilav sadece bir mezedir. Ana yemek nerede? Ana yemek nerede?" Dövülerek ölürdüm. - Bunu ince ince dilimledim, ve bu tava güzel ve ısınırken, bir yemek kaşığı zeytinyağı ile başlayacağım-- - Bir yemek kaşığı... ne? Bir yemek kaşığı zeytinyağı ile başlayacağım-- - Yumurtalı kızarmış pilav için zeytinyağı mı?
02:06
Kim yumurtalı kızarmış pilav için zeytinyağı kullanır? Ne, sen salata mı yapıyorsun? Zeytinyağı beyaz tenli insanlar yağı gibidir. Yumurtalı kızarmış pilav gibi Asyalı yemekler için uygun değildir. - ve ben soğanları doğruca içeri alacağım, ve onları hemen kavuracağız. - Hayır, hayır, hayır, hayır, hayır. Taze soğan bir garnitür! Garnitür! Taze soğanı yemeğinize son olarak koyarsınız, kızartma tavasındaki ilk şey değil! Hai ya! - Onları hemen kavuracağız. - Hayır, sen taze soğanı kavurmayacaksın! Hiç kimse taze soğanı kavurmaz! Şimdi taze soğanı pişirirsen, solar. Solar! Bu sarımsak olmalı! İlk adım sarımsak olmalı! (Roger Amca iç çekiyor) İlk üç adımın hepsi tamamen yanlış. Seni profesyonel şef sanıyordum! Senin websiten ve her şeyin var! Roger Amca bir websiteye bile sahip değil, ve Roger Amca, s*çtığını biliyor. - Ve sonra biraz önceden pişirilmiş pilavım var. Evet, kendi pilavınızı -- - Paket? Bu adam birçok restorana sahip, ve yine de kendi pilavını yapma zahmetine giremez!
03:13
Paket pilav! Japon restoranına gittiğinizi hayal edin ve sen erişte istiyorsun, ve şef sana çabuk erişte veriyor. İşte bu adamın yaptığı şey! - ... beyaz pilavı, 12 dakikada pişirebilirsiniz, ama kavrulmuş pilav için, süzmek ve soğutmak zorundasın. - Uh... Onu soğutmak zorundasın, doğru söyledi. Ama süzmek? Pilavı süzmeyin. Roger Amca tam 12 milyon izlenen, Hersha Teyze'nin pilavı süzdüğü bir video çekti. Pilavı süzmeyin. Ama pilavı soğutmak? Doğru. 45 saniye sonra doğru yaptığı ilk şey. - Yani benim için, bu iyi bir hile gibi geliyor. Cızırtıyı duyabilirsiniz. Cızırtıyı duyuyor musun? Atalarımın ağladığını duyuyorum. - Hızlı, sıcak, öfkeli. Sadece tavada döndüreceğiz. Güzel, sonraki-- - Oh, Roger Amca bunun görünüşünü beğenmedi. Çekmeceden malzemeyi alıyor, ve çekmece çok beyaz görünüyor, çünkü Asyalı malzemeler asla kavanozda gelmez! Hiç fark ettiniz mi? Asyalı malzemeler daima naylon poşette ya da kötü ambalajla gelir. Ambalajınız bu kadar güzel,
04:13
güzel kavanoz, güzel poşet gibi görünüyorsa bu Asyalı malzeme değildir. - ... sonraki malzeme. Bu her zaman evimde var. Acı biber (chili) reçeli-- - Sana ne söylüyorum? Bu Asyalı malzeme değil! Chili reçeliyle ne yapıyor? Görelim. - Yemek pişirmek için harika. Acısı var, ama aynı zamanda tatlılığı da var, ve bir çeşit sırlanacak-- - Oh, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır, hayır! Pilava reçel mi koyuyor? (Roger Amca ağlıyor) Bu iğrenç! Kim reçel koyar--? İlk olarak, chili reçeli de ne? Roger Amca taze acı biberi, acı biber yağını, pul biberi biliyor. Acı biber reçelini hiç duymadı. Beyaz insanları acı biber yedirmek için böyle mi kandırıyorsun? Onlara acı biber verirsen, giderler, "Hayır, hayır, hayır. Aslında acı biberden hoşlanmıyorum." Onlara chili reçeli verin ve giderler "Oh!" Chili reçeli kullanmak çok tuhaf. Jamie, srirachayı biliyor musun? Bu Asyalı chili. Sadece bunu kullan! Reçel kullanmaya gerek yok! Sonra oraya ne koyacaksın? Fıstık ezmesi mi? Tamam, fıstık ezmeli ve reçelli yumurtalı kızarmış pilav mı yapacaksın? Bir şef bir videoda kaç şeyi yanlış anlayabilir?
05:17
Hai ya! - Tavamıza iki güzel çay kaşığı koyalım, ve sonra tekrar döndüreceğiz. - Çok profesyonelce döndürüyor, ama yanlış malzemelerle döndürüyor. Her tarz, içerik yok. - Bu, her bir pirinç tanesini kaplamaya başlayacak, ve en güzel şekilde parlayacak. Ve sonra ona biraz su damlat. - Bekle, ne? Ne?! Hayır! (Roger Amca iç çeker) Pişirmenin ortasında, su koyuyorsun! (Roger Amca iç çeker) Roger Amca der ki, pilavın çok ıslaksa, s*çtın. Ama pilavın çok kuruysa, ayrıca s*çtın. - Bu aşamada, sadece pilavı böyle tavanın yan tarafına doğru itin, ve sonra doğruca ortasına, iki güzel gezen tavuk yumurtası kıracağız. (yumurta kırılır) - Tamam. Tamam. Yumurta güzel gözüküyor, yumurta güzel gözüküyor. - O zaman son malzemenin zamanı geldi, ki yine birçok-- - Yine o rafa uzanıyor. Yani, Roger Amca bunu iyi biteceğini düşünmüyor. Roger Amca bu rafı sevmedi. Bence yumurtalı kızarmış pilav için yanlış bir raf. Belki çekimler sırasında, onlar o yanlış rafı koymuşlardır,
06:22
ve Jamie, "Kahretsin! Yanlış rafı getirdiniz. Ne yapacağım şimdi?" demiştir. Ve filme alan insanlar şöyle demiştir "Kimin umrunda? Rafın içinde ne varsa kullan." - ... insan için yeni bir içerik. Tofu. - To--! - Sert, ipeksi tofu. - Tofu! Neden tofun meyve suyu kutusunda? Tofunu kim yaptı? Capri Sun mı? Roger Amca ne zaman Asya marketinden tofu alsa, tofu daima plastik torbada veya üzerine streç film sarılı bir tabakta gelir. Hiçbir tofu meyve suyu gibi görünmez. Ne, pipet alıp tofu mu içeceksin? - 50 gram. Ve yapabileceğin şey, bunu bölmek. - Hayır! Hayır! - Ve bu yemek pişirirken-- - Hayır! Hayır! (mikrofon gıcırdıyor) (ağır çekimde) Hayır! Roger Amca'nın ayağını sandalyeden indirdi! Helen Teyze'nin Roger Amca'yı seçmesi gibi tofu parçalıyor! Asya tarzı yemek pişirmede, tofu pişirdiğinizde tofunun şeklini korursunuz ve müşteriye sunarsınız. Bu videoda çok üzücü şeyler yaşanıyor. Taze soğanı atıyor, pilavı ıslatıyor
07:23
ve şimdi tofuyu kağıt gibi parçalıyor. (yağmur yağıyor) Roger Amca buna devam edebilir mi bilmiyorum. Bu depresyon çok fazla. - [Jamie] Yumurta parçaları ve küçük parçalar istiyorum. Yani, bu yumurtalı kızarmış pilav hakkındaki güzel şey, biraz sıra dışı olması. - Ne dedi? Ne dedi? - [Jamie] Bu yumurtalı kızarmış pilav hakkındaki güzel şey, biraz sıra dışı olması. - Sıra dışı bir iltifat değildir! Bir gün arkadaşın için bir yemek yapıyorsun ve arkadaşın diyor ki, "Neden yemeklerin sıra dışı?" Ve Jamie der ki. "Aman Tanrım, sıra dışı! Restorana başlayacağım!" - Biraz tuzla tatlandırın, hepsini karıştırmak için biraz-- - Tuz, yine MSG yok. (MSG: Çin tuzu) Ama Roger Amca şimdiye kadar bir çok videoda MSG hakkında konuştu. - döndürün, ve sonra servise hazırız. Bir kase alın. Çok az yağ ekleyin. - Bu adam zeytinyağını seviyor tıpkı Hersha Teyze'nin kevgiri sevdiği gibi. Her şeye zeytinyağı koyuyor. Zeytinyağıyla duş da alıyor musun? Jamie Oliver'dan masaj yaptırmayın. Tüm vücudunuza zeytinyağı sürecek. güzel yemek ve bu tür sokak yemeği,
08:26
güzel olan. Genelikle sağlıksız olmasıyla bilinir. Bu sağlıklı olması için yapıldı. - Sağlıklı derken iğrenç demek istiyorsan Jamie, haklısın. - ... bunu bir öğün olarak tüketebilirsiniz. Sanırım biraz alma zamanı-- - Pilav çok ıslak gözüküyor. Şuna bir bakın. Yansımanı içeride görebilirsin. Mulan bu pirinci görünce şarkı söylemeye başlayacak. - Oldukça ipeksi ve lezzetli. Fantastik gözüküyor. Ve yapması da çok eğlenceli. (Roger amca iç çekiyor) - Jamie bütün adımları batıran profesyonel bir şef. Bu adam pilavdan nefret mi ediyor? Pilavla başka ne yaptı? (yazıyor) - Oh. Bu adam, sanırım genel olarak pilavdan nefret ediyor. Belki bir patates şirketinin sponsorudur. Rekabet ediyorlar. Roger Amca Jamie Oliver'ın bu tarifinden hoşlanmadı. Çok ıslak, sarımsak yok, MSG yok, tofuyu parçaladı, wok tava yok, hepsi yanlış. Daha fazla video için Roger Amca'nın kanalına abone olun.
09:28
Bir dahaki sefere görüşürüz. Bye bye! Merhaba! Hai ya, bu kablo can sıkıyor! Roger Amca böyle kayıt yapmaktan nefret ediyor. Yeğenlerim, Uncle Roger AirPods'a sponsor olmak istiyorsanız, Roger Amca bırakın bilsin. Bana AirPods Pro gönderin! Ucuz, sıradan AirPods değil. Sadece AirPods Pro. Roger Amca iyi yaşamı sever.

DOWNLOAD SUBTITLES: