How Facebook is Stealing Billions of Views

How Facebook is Stealing Billions of Views

SUBTITLE'S INFO:

Language: Latvian

Type: Human

Number of phrases: 66

Number of words: 776

Number of symbols: 4345

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Pirms pāris dienām, Facebook lepni paziņoja, ka viņi ir sasnieguši 8 miljardus video skatījumu dienā Tas ir ļoti iespaidīgi pirms tu uzzini, ka 2015. gada 1 ceturkstnī 725 no 1000 visskatītākajiem video Facebook tika nozagti. Kopā 17 miljardu skatījumu. Saites un satura apkopotāji zog video no YouTube lai kļūtu populāri Facebook Šie video kļūst populāri, jo Facebook šmaucas. Viņu algoritms ir negodīgs tā, lai video augšupielādēti uz viņu atskaņotāja dod priekšroku YouTube saitēm. Jo lietotājiem ir paredzēts palikt tik ilgi cik iespējams uz saites, lai Facebook var parādīt viņiem pēc iespējas vairāk reklāmas cik iespējams. Šis galu galā ir viņu biznesa modelis. Bet tas arī šmaucas kad ir runa par skatījumiem. Skatījums ir skaitīts pēc 3 sekundēm pat, ja video skaņa ir izslēgta Tas nozīmē ka dēļ automātiskās atskaņošanas ja tu ritini cauri savai laika līnijai pietiekami lēni tu skaities kā skatītāks Tas nozīmē ka saistība ir nežēlīga. Salīdzinot ar YouTube skatījumiem Facebook skatījumi stipri krītas pēc pāris sekundēm, jo lielākā daļa no skatījumiem nav īsti.
01:02
Bet lieli skaitļi ir iespaidīgi tāpēc Facebook turpina izlikties. Kamēr šī ir spiestā popularitāte tā ir īsta problēma tā sauktais "Freebooting" video zagšana Tā kā Facebook dod priekšroku pats savam atskaņotājam tad zagtie video iegūt daudz vairāk cilvēku nekā orģinālais. Pēdējā laikā tas ir noticis ar mums vairāk un vairāk. Pats nesenākais piemērs uzkrāja 3.2 miljonus skatījumu un 140 tūkstotis dalījās ar šo video tikai 2 dienās. Kamēr mūsu pašu ieliktais sasniedza tikai 100 tūkstotis cilvēku un tikai 1000 dalījās ar šo video. Citi veidotāji tiek ietekmēti stiprāk. Smartereveryday video tiek zagti atkārtoti un tiek skatīti līdz pat 17 miljons reizēm Bet pat šie ir mazi pret piemēriem, kā Tyrese Gibson dziedātājs kurš zog populārus video kā šis ar vairāk kā 86 miljoniem skatījumiem viņa Facebook lapā Viņš arī pieliek saiti kur nopirkt viņa mūziku. Viņš nav vienīgais šajā lomā Vesela grupa cilvēku ir uzbūvējuši viņu tiešsaites klātbūtni no zagšanas citu cilvēku darbu Tas ir ļoti slikti neatkarīgiem veidotājiem Pretēji plaši izplatītam uzskatam Zagts saturs dod veidotājiem tuvu līdz nekādam klāstam.
02:04
tikai zaglis un Facebook gūst ieguvumu no šī Kvalitatīvs veidojums prasa lielu radošumu, laiku un mīlestību Mūsu gadījumā viens video literāri aizņem simtiem stundu, lai to izveidotu. Pat mēs ar vairāk kā miljons abonētājiem esam atkarīgi no reklāmām un klāstam. Bez reklāmām un palīdzībai no mūsu labestīgajiem "Patreons" mēs nevarētu veidot video. Mazam veidotājam populārs video var nozīmēt atšķirību starp karjeru un hobiju. YouTube šāda tipa zādzība nav liela problēma, jo viņiem ir liela aizsardzība kura aizsargā saturu, lai tas netiek nozagts. Lai gan saturu ID sistēma ir tālu no perfektai. Īpaši filmu kritiķiem un videospēļu spēlētājiem Facebook otrajā pusē izliekas ka viss ir kārtībā un patstāvīgi paziņo sasniegumu pēc sasnieguma. Bet lietas nav kārtībā. Paskatīsimies uz procesu pieprasot autortiesības Facebook pagājušajā gadā: 1. Iegūsti e-pastu vai Tvītu no fana kurš iedod tiešu saiti uz tavu video. Nav iespējami atrast savus video Facebook pašam tas attiecas uz veiksmi atrast savus zagtos video.
03:05
2. Meklē "Facebook copyright infringement" Google, jo šādi tas ir ātrāk 3. Aizpildi kaitinoši garu kontaktinformācijas veidlapu. 4. Skaties kā skatījumi uz tava zagtā video ceļas. 5. Facebook beidzot noņem video Sakrītoši video ir jau ieguvis 99% no visiem skatījumiem tu jebkad iegūsi Zaglim nav jāuztraucas par nekādām negatīvām sekām. Ar šo veiksmīgiem veidotājiem ir jāsamierinās ar to patstāvīgi un virs tā zaudēšanas iedarbības un naudas noteikumos liekas, ka tas ir pārkāpums ar ko vajag cīnīties. Nesenā paziņojumā Facebook paziņoja, ka viņi vēlas mainīties Bet ir grūti viņus ņemt nopietni kad tas prasa dienas lai zagts, populārs video tiek noņemts un Facebook nedalās ar peļņu kura ir iegūta. Šajā punktā Facebook nav partneris ar ko veidotāji domā sadarboties. Viņi ir izveidojuši savu video impēriju no zagtiem video un ignorēšanas no orģināla satura veidotājiem. Šis ir absolūti nepieņemami korporācijai vērtai miljardus dolāru Facebook jau testē ar vairākiem monetizācijas modeļiem kas atļaus mums augšupielādētājiem nelielu daļu no viņu reklāmas ienākumiem.
04:11
Kas šajā stadijā ir nepatīkami. Pagaidām tas tiek tikai izmēģināts ar lielām mēdiju kompānijām, bet kā veidotājiem mums neliekas, ka mums jautā vai, ka tas tiek aptverts milzim kurš ir Facebook. Ko tu kā skatītājs vari palīdzēt? Ja pamani zagtu saturu Facebook tad atstāj komentāru ar saiti uz orģinālo saturu. Ziņo orģinālajam veidotājam, jo tikai viņi var izveidot autortiesības sūdzību Dalies ar šo video vai to ko izveidoja Smartereveryday Mēs visi gribam vienu lietu: brīvu internetu kurš ir balstīts uz radošuma, sabiedrības un labām lietām. Mēs ļoti ceram ka Facebook kļūs par partneri nevis šķērsi uz šo mērķi. Par padziļinātu informāciju mēs iesakām šo rakstu no Hank Green Un ja vēlies mūs atbalstīt mūsu mērķim : izdzīvot online video pasaulē. Vai veidot vairāk video tu to vari darīt Patreon.com

DOWNLOAD SUBTITLES: