Google — Year in Search 2020

Google — Year in Search 2020

SUBTITLE'S INFO:

Language: Ukrainian

Type: Human

Number of phrases: 77

Number of words: 664

Number of symbols: 4136

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
[звучить електронна музика] [голос чоловіка за кадром] Найбільш притаманне людині — шукати відповідь на запитання "чому". [«чому»] [«чому»] І в цей рік, що випробував кожного з нас, «чому» шукали більше, ніж будь-коли. [різні голоси ставлять запитання різними мовами] [музика раптово зупиняється] [сумно співає хор] [«чому його називають covid-19»] [голос британської репортерки] Кількість хворих на коронавірус перетнула нову позначку. [голос чоловіка за кадром] І хоча ми досі не знайшли відповіді на всі наші запитання, [грає повільна, оптимістична музика] ми продовжуємо шукати. ["чому марс червоний"] [голос жінки оголошує запуск ракети] Зліт! ["чому фільм паразити мав такий успіх"] [голос чоловіка за кадром] Деякі запитання викликали у нас радість. Інші — захоплення. [несподівано радіють] ["чому нба відклали"] [Джавейл Макгі] Новий влог Life in the Bubble. У-уу! — Ти мене любиш? — Так. — Ти. Мене. Любиш? — Так. [голос з британським акцентом] Я не знаю, що таке неправильний дріб. ["чому я такий стомлений"] Я не знаю, що таке неправильний дріб. [Нам ніхто і ніщо не заважає. ["чому розкупили туалетний папір"] — Ми таки знайшли туалетний папір. — Нарешті! Постав його сюди та запусти. [голос Леслі Джордан] Що ви робите? [чоловік і хлопчик уболівають] Це все ще березень. Скільки днів... у березні? [музика раптово зупиняється] [голос чоловіка за кадром] А деякі запитання змусили нас плакати. [сумно співає хор] [голос Кобі Брайанта] Ви знаєте, ми вже пережили свої підйоми і падіння.
01:03
Я думаю: найголовніше — це те, що ми все одно залишаємося разом. [натовп аплодує] Я люблю вас! ["чому горить австралія"] [голос чоловіка за кадром] Деякі запитання змушували нас хвилюватися про цю кам'яну кулю, яку ми називаємо домом. ["чому так багато пожеж"] цю кам'яну кулю, яку ми називаємо домом. ["чому так багато пожеж"] [голос репортерки] Пожежі виявлені в тропічних лісах Амазонки. ["чому небо оранжеве"] [голос репортерки] Пожежі виявлені в тропічних лісах Амазонки. [голос чоловіка за кадром] Чому ми втратили так багато людей? [голос британської репортерки] Майже 1,5 мільйона людей уже померло від COVID-19 у світі. [«чому»] [голос чоловіка за кадром] Чому ми все ще ставимо одні й ті самі запитання? ["чому люди протестують"] [кілька репортерів кажуть "Джордж Флойд"] ["чому люди протестують"] [голос репортера] Джордж Флойд повторював поліцейським, що не може дихати. [голос чоловіка за кадром] І чому в нас досі є сили продовжувати? [хор починає тихо повторювати “Ми маємо це якось здолати разом”] [голос жінки, що протестує] Я вірю у вашу силу. [«чому життя чорношкірих має значення"] [натовп скандує у відповідь] Я вірю у вашу силу. [«чому життя чорношкірих має значення"] Я вірю в нашу силу. [натовп скандує у відповідь] Я вірю в нашу силу. [голос репортера] Тисячі протестувальників скандують «Життя чорношкірих має значення» ["Ріо-де-Жанейро, Лондон, Сідней, Гельсінкі"] [натовпи скандують «Життя чорношкірих має значення"] у містах по всьому світу. [голос чоловіка за кадром] Чому нас не зламати? [голос Джона Льюїса] Ми вже стільки всього досягли і не повернемося назад. Ми йдемо лише вперед. [голос репортерки] Літаки починають прибувати до Бейруту [хор співає веселіше “Ми маємо це якось здолати разом”] з міжнародною допомогою. [голос репортерки] Пожежники з усього світу прибули до Каліфорнії.
02:09
[голос репортерки] Зараз у світі розробляється понад 100 видів вакцин проти коронавірусу. ["чому емпатія важлива"] [голос чоловіка] Зараз той час, коли ["чому емпатія важлива"] потрібно піклуватися та підтримувати одне про одного. [голос чоловіка за кадром] Ми продовжуємо йти за тими, хто показав нам шлях. [Рут Бейдер Гінзбург] Подумайте, якого майбутнього ви б хотіли для ваших дочок та онучок. ["чому демократія важлива"] [голос Чедвіка Боузмана] Пам'ятайте, що труднощі на вашому шляху лише зміцнюють вас і ведуть до вашої мети. Тож продовжуйте йти вперед – цілеспрямовано та з гідністю. [голос чоловіка за кадром] І чому, коли цей рік був таким важким, ["чому люди мріють"] ми все одно знаходимо сили перемагати? [голос спортивного репортера] Неймовірне досягнення Майї Габейри. [голос спортивного репортера] Наомі Осака. Відкритий чемпіонат США. [голос чоловіка] Не дозволяйте короні зупинити вас. [музика починає звучати гучніше] Не дозволяйте карантину зупинити вас. [голос чоловіка за кадром] І поки ми не знайдемо відповіді на всі запитання... [музика закінчується, і хор співає “Ми маємо це якось здолати разом”] ["Продовжуйте шукати".] ...ми будемо продовжувати шукати.

DOWNLOAD SUBTITLES: