Google — Year in Search 2020

Google — Year in Search 2020

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 77

Number of words: 708

Number of symbols: 4458

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
[wejście złowieszczej muzyki elektronicznej] [głos narratora mężczyzny ] Najbardziej ludzką cechą jest chęć dowiedzenia się dlaczego. [„dlaczego”] [„dlaczego”] A w roku, który testował wszystkich nas na całym świecie, słowo "dlaczego" było wyszukiwane częściej niż kiedykolwiek wcześniej. [wiele głosów zadających pytania w różnych językach] [muzyka nagle cichnie] [słychać podniosły śpiew chóru] [„dlaczego choroba nazywa się covid-19”] [głos brytyjskiej prezenterki telewizyjnej] Pandemia koronawirusa osiągnęła punkt zwrotny. [głos narratora mężczyzny ] I choć nie znaleźliśmy wszystkich odpowiedzi, [wejście powolnej, optymistycznej muzyki] wciąż zadawaliśmy pytania. [„dlaczego mars jest czerwony”] [głos kobiety ogłaszającej start rakiety kosmicznej] Start! [„dlaczego parasite jest tak dobry”] [głos narratora mężczyzny ] Niektóre pytania wywoływały radość, inne – ożywienie. [nagły wybuch radości] [„dlaczego rozgrywki nba są przesunięte”] [JaVale McGee] Life in the Bubble. Jeeeej! – Kochasz mnie? – Tak. – Czy. Ty. Mnie. Kochasz? – Tak. [kobieta mówiąca z brytyjskim akcentem] Nie mam pojęcia, co to jest ułamek niewłaściwy. [„dlaczego jestem tak zmęczony”] Nie mam pojęcia, co to jest ułamek niewłaściwy. Nie dajmy się zdekoncentrować. [„dlaczego papier toaletowy jest wyprzedany”] – Ha! Kupiliśmy papier toaletowy! – Dzięki Bogu! Połóż go tam i włącz. [głos Lesliego Jordana] Co Wy robicie? [mężczyzna i chłopiec wiwatują] Wciąż jest marzec. Ile dni ma… marzec? [muzyka nagle cichnie] [głos narratora mężczyzny ] Niektóre pytania przyprawiły nas o płacz. [słychać podniosły śpiew chóru] [głos Kobego Bryanta] Każdy z nas miewa gorsze i lepsze chwile. Myślę, że najważniejsze jest, abyśmy cały czas byli ze sobą.
01:05
[radosne okrzyki tłumu] Kocham Was! [„dlaczego australia płonie”] [głos narratora mężczyzny ] Niektóre wzbudziły w nas niepokój o tę kręcącą się skałę, którą nazywamy domem. [„dlaczego jest tak wiele pożarów”] o tę kręcącą się skałę, którą nazywamy domem. [„dlaczego jest tak wiele pożarów”] [głos prezenterki serwisu informacyjnego ] W puszczy amazońskiej wybuchły pożary. [„dlaczego niebo jest pomarańczowe” ] [głos prezenterki serwisu informacyjnego ] W puszczy amazońskiej wybuchły pożary. [głos narratora mężczyzny ] Dlaczego umarło tyle ludzi? [głos brytyjskiej prezenterki telewizyjnej] Na świecie odnotowano już ponad 1,5 mln ofiar śmiertelnych koronawirusa. [„dlaczego”] [głos narratora mężczyzny ] Dlaczego wciąż zadajemy takie same pytania? [„dlaczego ludzie protestują”] [głosy kilku prezenterów mówiących „George Floyd”] [„dlaczego ludzie protestują”] [głos prezentera serwisu informacyjnego] George Floyd wielokrotnie mówił policjantom, że nie może oddychać. [głos narratora mężczyzny ] Skąd więc bierze się ta siła, aby kontynuować? [chór po cichu powtarza „Get it together somehow”] [głos protestującej kobiety ] Wierzę w Waszą moc. [„dlaczego życie czarnoskórych osób się liczy”] [tłum skanduje słowa przemawiającej kobiety] Wierzę w Waszą moc. [„dlaczego życie czarnoskórych osób się liczy”] Wierzę w naszą moc. [tłum skanduje słowa przemawiającej kobiety] Wierzę w naszą moc. [głos prezentera serwisu informacyjnego] Tysiące protestantów wznosiło okrzyki „Black Lives Matter” [„Rio de Janeiro, Londyn, Sydney, Helsinki” ] [tłum skandujący „Black Lives Matter” ] w miastach na całym świecie. [głos narratora mężczyzny ] Dlaczego się nie poddajemy? [głos Johna Lewisa] Zrobiliśmy tak dużo i nie zamierzamy się cofnąć. Idziemy do przodu. [głos prezenterki serwisu informacyjnego ] Do Bejrutu przylatują samoloty [śpiew staje się bardziej radosny, chór śpiewa „Get it together somehow”] z międzynarodową pomocą humanitarną. [głos prezenterki serwisu informacyjnego ] Strażacy z całego świata przyjechali do Kalifornii. [głos prezenterki serwisu informacyjnego ] Na świecie trwają prace nad ponad 100 szczepionkami na koronawirusa.
02:12
[„dlaczego empatia jest ważna”] [głos mężczyzny] Nastały czasy, gdy ludzie [„dlaczego empatia jest ważna”] troszczą się o siebie nawzajem i pomagają innym, jak tylko mogą. [głos narratora mężczyzny ] Idziemy dalej za tymi, którzy wskazali nam kierunek. [Ruth Bader Ginsburg] Zastanówmy się, jakiego świata chcemy dla naszych córek i wnuczek. [„dlaczego demokracja jest ważna”] [głos Chadwicka Bosemana] Pamiętajcie, że wyzwania, jakich doświadczacie, to tylko przygotowanie do osiągnięcia celu. Idźcie dalej z dumą. Idźcie dalej z myślą o celu. [głos narratora mężczyzny ] Jak to się stało, że choć ten rok pokazał nam się od najgorszej strony, [„dlaczego ludzie marzą”] nam wciąż udawało się osiągać sukcesy? [głos prezentera sportowego serwisu informacyjnego] Cóż za wspaniały występ Mai Gabeiry. [głos prezentera sportowego serwisu informacyjnego] Naomi Osaka. Zwyciężczyni US Open. [głos mężczyzny] Nie daj się zatrzymać koronawirusowi. [muzyka gra coraz głośniej] Nie daj się zatrzymać kwarantannie. [głos narratora mężczyzny ] Dlatego dopóki nie uzyskamy wszystkich odpowiedzi… [chór kończy słowami „We will get it together somehow”] [„Szukajcie dalej”. ] …wciąż będziemy szukać dalej.

DOWNLOAD SUBTITLES: