Google — Year in Search 2020

Google — Year in Search 2020

SUBTITLE'S INFO:

Language: Latvian

Type: Human

Number of phrases: 77

Number of words: 649

Number of symbols: 4224

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
[pakāpeniski pastiprinās spēcīga elektroniskā mūzika] [diktora balss ] Viscilvēciskākā īpašība ir vēlēties zināt, kāpēc. ["kāpēc"] ["kāpēc"] Un gadā, kurā cauri pārbaudījumiem izgāja ikviens pasaules iedzīvotājs, "kāpēc" meklējumos parādījās vairāk kā jebkad agrāk. [vairākas balsis, kas uzdod jautājumus dažādās valodās] [mūzika pēkšņi apstājas] [sākas drūms kora dziedājums] ["kāpēc to sauc par covid-19"] [Lielbritānijas ziņu diktores balss] Koronavīrusa izplatība ir pārvarējusi nozīmīgu pavērsiena punktu. [diktora balss ] Un, lai arī neatradām visas atbildes, [pakāpeniski pastiprinās lēna svētku mūzika] mēs turpinājām uzdot jautājumus. ["kāpēc marss ir sarkans"] [kosmosa kuģa palaišanas komentatores balss] Paceļas! ["kāpēc filma parazīts ir tik laba"] [diktora balss ] Daži jautājumi radīja prieku. Citi — sajūsmu. [pēkšņas ovācijas] ["kāpēc ir pārceltas nba spēles"] [JaVale McGee] Dzīve burbulī. Ūūū! — Vai tu mīli mani? — Jā. — Vai. Tu. Mīli. Mani? — Jā. [runā ar britu akcentu] Es nezinu, kas ir neīsta daļa. ["kāpēc esmu tik noguris"] Es nezinu, kas ir neīsta daļa. Neļaujiet nekam jūs iztraucēt. ["kāpēc ir izpirkts tualetes papīrs"] — Mēs atradām tualetes papīru! — Paldies Dievam! Uzliec to virsū un palaid. [Leslie Jordan balss] Ko jūs darāt? [vīrietis un zēns gavilē] Joprojām ir marts. Cik martā ir ... dienu? [mūzika pēkšņi apstājas] [diktora balss ] Daži jautājumi izraisīja asaras. [sākas drūms kora dziedājums] [Kobe Bryant balss] Mēs esam piedzīvojuši kāpumus un kritumus.
01:03
Domāju, vissvarīgākais ir tas, ka visi vienmēr paliekam kopā. [pūlis gavilē] Mīlu jūs! ["kāpēc deg austrālija"] [diktora balss ] Daži mums lika uztraukties par virpuļojošo akmeni, ko saucam par mājām. ["kāpēc ir tik daudz ugunsgrēku"] virpuļojošo akmeni, ko saucam par mājām. ["kāpēc ir tik daudz ugunsgrēku"] [ziņu diktores balss ] Amazones lietus mežos atklāti ugunsgrēki. ["kāpēc debesis ir oranžas" ] [ziņu diktores balss ] Amazones lietus mežos atklāti ugunsgrēki. [diktora balss ] Kāpēc zaudēts tik daudz dzīvību? [Lielbritānijas ziņu diktores balss] Uz šo brīdi visā pasaulē no Covid-19 ir miruši gandrīz 1,5 miljoni cilvēku. ["kāpēc"] [diktora balss ] Kāpēc joprojām uzdodam vienus un tos pašus jautājumus? ["kāpēc cilvēki protestē"] [vairāki ziņu diktori saka: "George Floyd"] ["kāpēc cilvēki protestē"] [ziņu diktora balss] Džordžs Floids vairākkārt teica policistiem, ka viņš nevar paelpot. [diktora balss ] Tātad kāpēc mums joprojām ir spēks turpināt? [koris sāk maigā balsī atkārtot: "Get it together somehow"] [protestētājas balss ] Ticu jūsu spēkam. ["kāpēc melnādaino dzīvības ir svarīgas"] [pūlis skandē pretī] Ticu jūsu spēkam. ["kāpēc melnādaino dzīvības ir svarīgas"] Ticu mūsu spēkam. [pūlis skandē pretī] Ticu mūsu spēkam. [ziņu diktora balss] "Melnādaino dzīvības ir svarīgas" skandēšana atbalsojas no tūkstošiem protestētāju ["Riodežaneiro, Londona, Sidneja, Helsinki" ] [pūlis skandē "Melnādaino dzīvības ir svarīgas" ] pilsētās visā pasaulē. [diktora balss ] Kāpēc mēs neesam uzveikti? [John Lewis balss] Mēs esam sasnieguši pārāk daudz, un mēs neatkāpsimies. Mēs iesim uz priekšu. [ziņu diktores balss ] Beirūtā sāk nolaisties lidmašīnas [kora dziedājums kļūst priecīgāks, atkārtojas "Get it together somehow"] ar starptautisko palīdzību. [ziņu diktores balss ] Kalifornijā ir ieradušies ugunsdzēsēji no visas pasaules.
02:09
[ziņu diktores balss ] Visā pasaulē tiek izstrādātas vairāk nekā 100 vakcīnas pret koronavīrusu. ["kāpēc ir svarīga empātija"] [vīrieša balss] Šis ir viens no tiem brīžiem, kad cilvēki ["kāpēc ir svarīga empātija"] pieskata viens otru un sniedz atbalstu grūtā brīdī. [diktora balss ] Mēs turpinājām sekot tiem, kuri rādīja ceļu. [Ruth Bader Ginsburg] Padomājiet par to, kādu pasauli jūs vēlētos savām meitām un mazmeitām. ["kāpēc ir svarīga demokrātija"] [Chadwick Boseman balss] Atcerieties, ka grūtības ceļā ir domātas, lai padarītu jūs piemērotus jūsu mērķim. Esiet lepni. Esiet mērķtiecīgi. [diktora balss ] Kāpēc šis gads bija viens no sliktākajiem, ["kāpēc cilvēki sapņo"] bet mēs joprojām atradām veidus, kā triumfēt? [sporta komentatora balss] Kāds neticams Maijas Gabeiras varoņdarbs! [sporta komentatora balss] Naomi Osaka. ASV atklātais čempionāts tenisā. [vīrieša balss] Neļaujiet koronavīrusam apturēt jūs. [mūzika kļūst skaļāka] Neļauj karantīnai sevi apturēt! [diktora balss ] Lai rastu katru atbildi, ... [mūzika beidzas ar kora dziedājumu "We will get it together somehow"] ["Meklējiet." ] ... mēs joprojām meklējam.

DOWNLOAD SUBTITLES: