Google — Year in Search 2020

Google — Year in Search 2020

SUBTITLE'S INFO:

Language: Lithuanian

Type: Human

Number of phrases: 77

Number of words: 607

Number of symbols: 3904

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
[šalta, elektroninė muzika pradeda groti] [pasakotojas kalba ] Pats žmogiškiausias bruožas - norėti žinoti - kodėl. [„kodėl“] [„kodėl“] Ir išbandymų visiems kupinais metais, atsakymo į klausimą „kodėl“, buvo ieškota dažniau nei bet kada. [keli balsai užduoda klausimus skirtingomis kalbomis] [muzika staiga nutyla] [pasigirsta melancholiškas choro dainavimas] [„kodėl virusas vadinasi covid-19“] [britė naujienų pranešėja kalba] Koronaviruso plitimas pasiekė svarbų tašką. [pasakotojas kalba ] Ir nors neradome atsakymų į visus klausimus, [lėta pakili muzika pradeda groti] nenustojome klausti. [„kodėl marsas raudonas“] [pakilimo pranešėjos balsas] Atsiplėšimas! [„kodėl filmas „parazitas“ toks geras“] [pasakotojas kalba ] Vieni klausimai sukėlė džiaugsmo. Kiti - trykštančių emocijų. [džiaugsmingi šūksniai ] [„kodėl nba atidėjo“] [JaVale McGee] „Life in the Bubble“.Valio! — Ar tu mane myli? — Taip. — Ar. Tu. Mane. Myli? — Taip. [kalba su britišku akcentu] Nežinau, kas yra netaisyklingoji trupmena. [„kodėl aš toks pavargęs“] Nežinau, kas yra netaisyklingoji trupmena. Neleisk, kad tave blaškytų. [„kodėl tualetinis popierius yra išpirktas“] — Klausykite, radome tualetinio popieriaus. — Ačiū Dievui! Padėk čia ir paleisk. [Leslie Jordan kalba] Ką čia veikiate? [vyras ir berniukas sušunka] Vis dar kovas. Kiek dienų turi…kovo mėnuo? [muzika staiga nutyla] [pasakotojas kalba ] Kai kurie klausimai išspaudė ašaras. [pasigirsta melancholiškas choro dainavimas] [Kobe Bryant kalba] Žinote, buvo ir pakilimų, buvo ir nuosmukių.
01:03
Bet svarbiausia yra tai, kad išlikome vieningi. [minia šaukia] Myliu jus! [„kodėl australija dega“] [pasakotojas kalba ] Kiti - kėlė nerimą dėl planetos, kurią vadiname namais. [„kodėl kyla tiek daug gaisrų“] dėl planetos, kurią vadiname namais. [„kodėl kyla tiek daug gaisrų“] [naujienų pranešėja kalba ] Pastebėti gaisrai Amazonės miškuose. [„kodėl dangus yra oranžinis“] [naujienų pranešėja kalba ] Pastebėti gaisrai Amazonės miškuose. [pasakotojas kalba ] Kodėl praradome tiek daug gyvybių? [britė naujienų pranešėja kalba] COVID-19 jau nusinešė beveik 1,5 mln. gyvybių visame pasaulyje. [„kodėl“] [pasakotojas kalba ] Kodėl vis dar klausiame tų pačių klausimų? [„kodėl žmonės protestuoja“] [keli naujienų pranešėjai sako „George Floyd“] [„kodėl žmonės protestuoja“] [naujienų pranešėjas kalba] George Floyd kartojo pareigūnams, kad negali kvėpuoti. [pasakotojas kalba ] Tai iš kur semiamės stiprybės nesustoti? [choras pradeda lėtai kartoti „Get it together somehow“] [protesto dalyvė kalba ] Tikiu jūsų galia. [„kodėl „black lives matter“] [minia pakartoja] Tikiu jūsų galia. [„kodėl „black lives matter“] Tikiu mūsų galia. [minia pakartoja] Tikiu mūsų galia. [naujienų pranešėjas kalba] „Black Lives Matter“ protesto dalyvių šūkiai aidėjo [„Rio de Žaneiras, Londonas, Sidnėjus, Helsinkis“] [minios šaukia „Black lives matter“ ] viso pasaulio miestuose. [pasakotojas kalba ] Kodėl mes nenugalėti? [John Lewis kalba] Pasiekėme per daug, ir nesigręšime atgal. Žengiame į priekį. [naujienų pranešėja kalba ] Į Beirutą pradeda atvykti lėktuvai [choro dainavimas tampa labiau pakylėtas, kartoja „Get it together somehow“] su tarptautine pagalba. [naujienų pranešėja kalba ] Ugniagesiai iš viso pasaulio atvyko į Kaliforniją.
02:09
[naujienų pranešėja kalba ] Daugiau nei 100 koronaviruso vakcinų dabar kuriama visame pasaulyje. [„kodėl empatija yra svarbu“] [vyras kalba] Dabar vienas iš tokių momentų, [„kodėl empatija yra svarbu“] kai žmonės rūpinasi ir palaiko vienas kitą. [pasakotojas kalba ] Nesustojome dėl tų, kurie mums parodė kelią. [Ruth Bader Ginsburg] Pagalvok, kokio pasaulio norėtum savo dukroms ir anūkėms. [„kodėl demokratija yra svarbu“] [Chadwick Boseman kalba] Prisimink, kad sunkumai, su kuriais susiduri kelyje, yra tik tam, kad tave paruoštų tavo tikslui. Ženk į priekį su pasididžiavimu. ir ženk į priekį su tikslu. [pasakotojas kalba ] Kodėl šiems metams parodžius viską, kas yra blogiausia, [„kodėl žmonės svajoja“] mes vis tiek radome būdų triumfuoti? [sporto komentatorius kalba] Kokia neįtikėtina Maya Gabeira pergalė. [sporto komentatorius kalba] Naomi Osaka. JAV teniso čempionatas. [vyras kalba] Neleisk kordonai tavęs sustabdyti. [muzika pradeda groti garsiau] Neleisk karantinui tavęs sustabdyti. [pasakotojas kalba ] Todėl kol rasime visus atsakymus... [muzika nutyla chorui dainuojant „We will get it together somehow“] [„Nenustokite ieškoti.“] ...vis dar ieškome.

DOWNLOAD SUBTITLES: