Google — Year in Search 2020

Google — Year in Search 2020

SUBTITLE'S INFO:

Language: Estonian

Type: Human

Number of phrases: 76

Number of words: 598

Number of symbols: 3806

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
[hakkab kostma troostitu elektrooniline muusika] [meesjutustaja hääl ] Kõige inimlikum iseloomujoon on soov teada, miks. [„miks“] [„miks“] Ja aastal, mis pani proovile meid kõiki kogu maailmas, otsiti sõna „miks“ sagedamini kui kunagi varem. [mitmehäälsed küsimused mitmetes keeltes] [muusika katkeb äkki] [kostma hakkab tõsine koorimuusika] [„miks kutsutakse seda covid-19ks“] [Briti naisdiktori hääl] Koroonaviiruse levik ületas tähtsa piiri. [meesjutustaja hääl ] Ja kuigi me ei leidnud kõiki vastuseid, [hakkab kostma aeglast optimistlikku muusikat] küsisime muudkui edasi. [„miks on marss punane“] [raketistarti kuulutav naishääl] Start! [„miks on parasiit nii hea“] [meesjutustaja hääl ] Mõned küsimused sisendasid rõõmu. Teised vaimustust. [äkiline hõiskamine] [„miks on nba edasi lükatud“] [JaVale McGee] Life in the bubble. Juhuu! – Kas sa armastad mind? – Jah. – Kas. Sa. Armastad. Mind? – Jah. [räägib briti aktsentiga] Ma ei tea, mis on liigmurd. [„miks ma olen nii väsinud“] Ma ei tea, mis on liigmurd. Hoidke kõik segajad eemal. [„miks on tualettpaber läbi müüdud“] – Leidsime tualettpaberit. – Tänu taevale! Pane see peale ja lükka auto käima. [Leslie Jordani hääl] Millega tegelete kah? [mees ja poiss hõiskavad] On endiselt märts. Mitu päeva ... märtsis? [muusika katkeb äkki] [meesjutustaja hääl ] Mõned küsimused ajasid meid nutma. [kostma hakkab tõsine koorimuusika] [Kobe Bryanti hääl] Meil on olnud häid ja halbu aegu.
01:03
Kõige tähtsam on minu meelest see, et hoiame sel ajal kokku. [rahvamass hõiskab] Olete mulle kallid! [„miks austraalia põleb“] [meesjutustaja hääl ] Mõned panid meid muretsema [„miks on nii palju tulekahjusid“] selle tiirleva kivi pärast, mida kutsume koduks. [„miks on nii palju tulekahjusid“] [naisdiktori hääl ] Amazonase vihmametsas märgati tulekahjusid. [„miks on taevas oranž“ ] [naisdiktori hääl ] Amazonase vihmametsas märgati tulekahjusid. [meesjutustaja hääl ] Miks lõppesid nii paljud elud? [Briti naisdiktori hääl] Maailmas on nüüd COVID-19sse surnud umbes 1,5 miljonit inimest. [„miks“] [meesjutustaja hääl ] Miks esitame endiselt samu küsimusi? [„miks inimesed meelt avaldavad“] [mitme diktori suust kõlab „George Floyd“] [„miks inimesed meelt avaldavad“] [meesdiktori hääl] George Floyd ütles politseinikele korduvalt, et ta ei saa hingata. [meesjutustaja hääl ] Miks leiame endiselt jõudu, et jätkata? [koor hakkab vaikselt kordama „saame kuidagi hakkama“] [naismeeleavaldaja hääl ] Usun sinu jõudu. [„miks mustanahaliste elud loevad“] [rahvamass skandeerib] Usun sinu jõudu. [„miks mustanahaliste elud loevad“] Usun meie jõudu. [rahvamass skandeerib] Usun meie jõudu. [meesdiktori hääl] Tuhanded meeleavaldajad skandeerisid „mustanahaliste elud loevad“ [„Rio de Janeiro, London, Sydney, Helsinki“ ] [rahvamassid skandeerivad „mustanahaliste elud loevad“ ] paljudes linnades üle kogu maailma. [meesjutustaja hääl ] Miks me pole alla andnud? [John Lewise hääl] Oleme saavutanud liiga palju, et tagasi pöörduda. Me läheme edasi. [naisdiktori hääl ] Beirutisse on hakanud saabuma lennukid
02:04
[koor muutub energilisemaks, korrates „saame kuidagi hakkama“] täis rahvusvahelist abi. [naisdiktori hääl ] Californiasse saabus tuletõrjujaid kogu maailmast. [naisdiktori hääl ] Maailmas on väljatöötamisel üle 100 koroonaviiruse vaktsiini. [„miks on empaatia tähtis“] [meeshääl] See on üks neist aegadest, kui inimesed [„miks on empaatia tähtis“] üksteist toetavad ja aitavad. [meesjutustaja hääl ] Jätkasime nende nimel, kes näitasid meile teed. [Ruth Bader Ginsburg] Mõelge sellele, millist maailma te oma tütardele ja tütretütardele sooviksite. [„miks on demokraatia tähtis“] [Chadwick Bosemani hääl] Teie teele sattuvad katsumused vormivad teid elueesmärgi saavutamiseks. Võidelge uhkelt edasi. Võidelge eesmärgi nimel. [meesjutustaja hääl ] Miks leidsime sel uskumatult kehval aastal endiselt viise, [„miks inimesed unistavad“] kuidas võidutseda? [spordikommentaatori meeshääl] Milline imeline saavutus Maya Gabeiralt. [spordikommentaatori meeshääl] Naomi Osaka. USA avatud meistrivõistlused. [meeshääl] Ei saa lasta koroonal mind takistada. [muusika kogub hoogu] Ei saa lasta karantiinil mind takistada. [meesjutustaja hääl ] Nii et kuni leiame kõik vastused ... [muusika katkeb ja koor laulab „saame kuidagi hakkama“] [„Otsime edasi.“ ] ... jätkame otsimist.

DOWNLOAD SUBTITLES: