[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [2/4]

[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [2/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 182

Number of words: 732

Number of symbols: 3903

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:18
Hej, Eau Twoja laska nie jest ci wierna. Spójrz. Porsche się o ciebie martwi. Nie chce, żebyś został oszukany. Oszukany? Tak. Spójrz na zdjęcie. Wygląda na to, że są ze sobą blisko. Muszą się umawiać. Umawiać? O tak. Słuchaj, martwimy się o ciebie. Jak ona mogła ci to zrobić? Jak ona mogła umawiać się równocześnie z dwoma facetami z tego samego kampusu? Gdybym był na twoim miejscu, nie zostawiłbym tak tego. Gdybym ja był na twoim miejscu, też byłbym zszokowany. Być może to po prostu jej najbliższy przyjaciel. A czasami, ktoś więcej. Słuchaj. Naprawdę się martwimy. Co słychać, Emma? Proszę, bądź dla niej łagodny. Jesteśmy z tobą. Nie jadę dzisiaj z tobą do domu. Umówiłam się z przyjacielem do kina. Okej. Z Rome'em? Tak. Gdzie? W centrum, chyba. Jeszcze nie wiem, czy później gdzieś pójdziemy. W porządku. Nie wróć do domu zbyt późno. Albo dostaniesz ochrzan od mamy. Nienawidzę cię kryć. Zrozumiano? Tak jest, braciszku. Chcesz, żebym coś ci kupiła?
01:48
Nie. Więc nie musimy czekać na ciebie z kolacją, tak? Tak, nie czekajcie na mnie. Pójdę jeść z Rome'em. Muszę już iść. Okej. Uh... Więc ona jest twoją siostrą? Tak. A nie mówiłem. Wyglądają bardzo podobnie. Myślałem, że mogą być nawet bliźniakami jednojajowymi. Jeśli jest twoją siostrą, nie powinieneś pozwolić jej wyjść samej z facetem. Wiesz, że facetom nie można ufać? Jeśli miałbym siostrę, nie pozwoliłbym jej spędzać czasu z mężczyzną. My już pójdziemy. Porozmawiamy później. Serio, nie potrzebujemy jego pomocy. Czuję, jakbym tracił godność, prosząc o jego łaskę. Chcesz obejrzeć jakiś film? Huh? O czym ty do diabła myślisz? Czy to jest to centrum handlowe? Też w to wątpię. Zabrałeś mnie tutaj. Skąd mogłem wiedzieć? Ale to centrum jest najbliżej naszego kampusu. Patrz! To oni, racja? To oni, racja? Tak. Dzień dobry. Który film chcesz zobaczyć? Co sądzisz o Kung fu Panda? Na 15.30, prawda? Tak. To 400 batów. Dałaś mi 500 bahtów. Proszę, reszta. Dziękuje bardzo.
03:40
Tak. Uh... Jesteśmy z nimi. Kung fu Panda? Tak, na to. Które miejsca? Moglibyśmy poprosić o miejsca za nimi? Oczywiście. Jak mogła włączyć telefon w kinie? Co bierzesz? Czy mogę dostać zestaw bento Yayoi sakana? Zestaw bento Yayoi sakana? Czy mogę dostać zestaw z grillowaną wieprzowinę na gorącej płycie? Grillowana wieprzowina na gorącej płycie? Rome, nie czujesz się dziwnie? Jesteś głodna? Nie, nie o to mi chodzi. Nie odwracaj się, kiedy usłyszysz co mówię. Myślę, że jesteśmy śledzeni przez tamtych dwóch facetów. Powiedziałam ci, żebyś się nie odwracał. Daj spokój. To tylko twoja wyobraźnia. Ta restauracja jest duża. Każdy może tu przyjść. Oto wasze napoje. Ale oni śledzą nas odkąd wyszliśmy z kina. Każdy mógł oglądać ten film. Sklep z torbami. Prawdopodobnie patrzyli na torby dla swoich dziewczyn. Sklep z bielizną. Może prezent urodzinowy. Wasze jedzenie. Dziękuje. Dziękuje. Ale kiedy byłam w toalecie, widziałam ich czających się na zewnątrz. Po prostu jedzmy. Co ty robisz? Chcę jajko. Masz swoją dużą porcję jedzenia.
08:11
Skoro zamierzasz na nich patrzeć, dlaczego nie zawołasz ich, żeby z nami usiedli? Dobry pomysł! Żartowałem. Możemy zacząć jeść? Nie martw się za bardzo. To mój pierwszy raz tutaj. Wow. Wygląda nieźle, prawda? Wyglądają podejrzanie. Daj spokój. Po prostu jedz. To moje ulubione danie, wiesz? Łosoś tutaj jest naprawdę świeży. Jest żywy, widzisz? Dużo czasu zajęło ci wpadnięcie na ten żart? Nie otwieraj jeszcze pokrywy. Możesz ją otworzyć po skończeniu głównego dania. Nie mogę tego zrobić teraz? Ale najpierw musisz spojrzeć prawym okiem. Oszukujesz mnie? Po co miałbym to robić? Musisz być... Gdzie oni są? Co? Co teraz zrobimy? To twoja wina. Próbowałeś mnie nabrać. Co powinniśmy teraz zrobić? Powinniśmy iść ich poszukać? Zapłaciłem za bilety. Najpierw daj mi twoje pieniądze. To wszystko, co mam. Widziałem, że zostało ci kilka banknotów. Chcesz też moje banknoty? Tak, to nie wystarczy. Teraz mi to mówisz? Jedzenie nie jest tak drogie. Powinieneś mieć przy sobie więcej pieniędzy. Następnym razem będzie na mój koszt, okej? Nie potrzebujemy reszty. Chodź.
09:59
To muszą być jacyś psychopaci. Nie jestem tego taki pewny. Są przerażający. Ale obydwoje nosili mundurki. Muszą być studentami. A może po prostu chcą dostać twój numer? Gdyby naprawdę o to chodziło... Powiem ci, że zrobili najgorszy ruch. Przerażający. Ale obydwoje byli przystojni. Dobrze im się przyjrzałeś? Tylko ogólnie ich obczaiłem. Więc ich zapamiętałeś. Tak. Więc powiedz mi, jak wyglądali? Jeśli spotkam ich następnym razem, będę ostrożna. Jak już wspominałem, są przystojni. Chcesz, żebym naszkicował ich twarze? Nie przesadzaj. Cholera! Rome, czy ja w coś uderzyłam? Spokojnie.

DOWNLOAD SUBTITLES: