[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.2 [3/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.2 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 175

Number of words: 797

Number of symbols: 4325

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Co jest? Czemu pukasz? Jestem teraz zajęta. Przepraszam, ale przyszła przesyłka. Dostawca czeka na twój podpis. Czemu nie zrobisz tego za mnie? Mówił, ze jest droga. Podpisać musi osobiście odbiorca. Co to za przesyłka? Ze sklepu obuwniczego. Proszę. Proszę jeszcze tutaj podpisać. Dziękuję. Zaczekaj. Tak? Nie chcesz napiwku? Nie trzeba. To moja praca. Ale chcę ci go dać. Przykro mi, że musisz robić to o takiej porze. To nic takiego. Zazwyczaj tak pracuję. I tak ci zapłacę. Nie odmawiaj. Podaj numer konta. Proszę. Dziękuję. Jesteś dostawcą ze sklepu? Dostarczam różne rzeczy. Zajmuję się przesyłkami i przewozem ludzi. Mogę robić również za kierowcę. Robię wszystko, na czym mogę zarobić. A gdybym poprosiła cię o zostanie moim prywatnym dostawcą?
01:51
W ciągu dnia mam sporo roboty. Potrzebuję kogoś, kto będzie mi przewoził dokumenty i inne rzeczy. Oczywiście, mogę zostawić swój numer. Proszę. Jestem Dan. Jak będę cię potrzebować, skontaktuję się. Oczywiście. Teraz przepraszam. Pitch, gdzie jesteś? Czekam już jakiś czas pod klubem. Mieliśmy razem popływać. Przepraszam, Eve. Wypadło mi nagłe spotkanie z matką. Chyba się nie wyrobię. No to wracaj do pracy. Sama popływam. Przepraszam. Kocham cię, Eve. Już dobrze, do później. Zostań jeszcze chwilkę, skoro nie musisz się z nią spotkać. Kiedy dam radę w końcu z tobą zerwać? Czemu chcesz kończyć związek z kimś, kto cię uszczęśliwia? Pamiętasz jak się poznaliśmy? Tak, bo co? Uchroniłem cię przed pobiciem przez miejscowych w barze w Berlinie. Prawie cię zaciągnęli do ciemnego zaułku.
04:06
Dobre to było. Nie znałem niemieckiego, a oni nie rozumieli angielskiego. Omal mnie nie sprali. Od kiedy się poznaliśmy, cały czas cię chronię. Mam ci się odwdzięczyć? Gdyby nie ja, nie poznałbyś swoich preferencji. Gdybym nie poznał ciebie, może trafiłbym na innego faceta, który by mnie w sobie rozkochał. Właśnie nie. Tylko ja potrafię dać ci szczęście. To zostaniesz jeszcze ze mną? Też chcę, żebyś spędził ze mną czas. Ja też mogę się smucić. Starczy już. Połóż się. Dobrze. Eve! Kogo me oczy widzą. Nie wiedziałem, że też przychodzisz tu ćwiczyć. Miałam popływać z chłopakiem, ale nie dał rady przyjechać. Dlatego zmieniłam plan na spa. Twój chłopak nazywa się Pitchaya? Skąd wiesz? Mówiłem, że trochę się rozeznałem. Ile jesteście razem?
05:49
Cztery lata. Cztery lata... Dalej się trzymacie? Wybacz, ale to bardzo niegrzeczne pytanie. Przepraszam, po prostu mnie zainteresowałaś. Czytałem twoje wywiady i spodobały mi się. Gdybym spotkał was razem, poprosiłbym o zdjęcie z wami. Ciekawi mnie, czy taka para idealna miała kiedykolwiek jakieś problemy. Nigdy. Póki ktoś z chorymi ambicjami nam ich nie stworzy. Wiem, że nie mam za dobrej reputacji. Może przesadziłem zagadując do ciebie. Jeżeli cię wkurzyłem lub sprawiłem, że poczułaś się nieswojo. Przepraszam. Nie masz za co. Kompletnie nic nie poczułam. Nie znam cię osobiście. Jak mogłabym cię oceniać? To czemu nie poznamy się lepiej? Może zmienisz zdanie, i otworzysz się na projekt, który ci zaproponowałem. Nie osądzaj mnie po słowach usłyszanych od innych.
07:08
To nie w porządku wobec mnie. Przepraszam. Trzymaj. Mim, chyba odmówię zaprojektowania uniformów dla hotelu Theera. Nie możesz, Eve. Niech prywatna opinia nie wpływa na twoją decyzję. Wiesz, ze to dobre dla naszej marki. To poszerzy docelową klientelę All About Eve, ponad ludzi zainteresowanych modą. Jeszcze jedno. Mówiłam ci, że chcę nad tym pracować. Potrzebuję pieniędzy. Wiesz, że spada nam zagraniczna sprzedaż. Ty nie masz problemów z kasą, ale ja tak. No dobra. Ale nie będę się z nim bezpośrednio kontaktować. W porządku. Jak zwykle mogę się tym zająć. A może to nim chcesz się zająć? Nie wykorzystuj mojego imienia, jako wymówki. A ja miałam cię za powściągliwą. Nie sądziłam, że zrobisz pierwszy krok. Za kogo ty mnie masz? Nie wykorzystuję pracy dla osobistych korzyści. Zrobiliście bardzo ładne projekty. Właśnie tego oczekiwałem. Sama to zrobiłaś?
08:57
Pracowała nad tym cała ekipa. Eve również. Niestety nie dała rady przyjść na spotkanie. Wysłała mnie w zastępstwo. Eve jest zajęta, czy nie chce mnie widzieć? Mogę ci mówić Mim? Tak jest bardziej uroczo. Jasne. Eve jest dziś zajęta. Nie ma problemu ze spotkaniami z tobą. Naprawdę? Nie sądziłem, że po tym jak spotkaliśmy się na pogrzebie ojca, będę miał okazję z tobą pracować. To ja dziękuję, za powierzenie takiego projektu naszej ekipie. Nie ma za co. Zazwyczaj to ty pracujesz nad projektami? Pracujemy wspólnie całą ekipą. Ale Eve podejmuje ostateczne decyzje, bo to jej marka. Myślę, że z twoim talentem mogłabyś otworzyć swoją działalność. Masz dobre projekty. Możesz też przyciągnąć zagranicznych klientów. Dziękuję. Pomyślę nad tym. Ale odłożenie pieniędzy trochę mi zajmie. Nie mogę się doczekać. Będę pierwszym klientem.
10:22
Dziękuję. W takim razie zobaczymy się na ostatecznej prezentacji. Mim. Przepraszam. Masz czas wieczorem? A co? Chciałbym cię zaprosić na drinka. Wyślij mi do biura dokumenty do podpisu. I sprzątaczkę też, jest straszny syf. Myślę, że moglibyśmy coś razem zrobić. Kurwa! [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: