[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [4/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 125

Number of words: 642

Number of symbols: 3645

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Çeviri: 4offgun Bana göre, çıplak çizimler sadece kusursuz şekil, doğru ışık ve gölgelerle ilgili değil. Diğer önemli nokta çizerle model arasındaki duygudur. Ne hissettiğine bakıp hissettiklerini anlamaya çalışın. Kendi hissettiklerinizin de farkına varmaya çalışın. Parça parça öğrenin ve bu duyguyu çizdiğiniz çizgilerle ifade edin. Yapabilirseniz, çiziminiz hayat bulur. Cansız olmaz. Yok. Kimi çiziyorsun? Evi yakarsak kimsenin yaralanmayacağını söylemiştin. Nasıl gitti? Evde birisi vardı. Yakmadan önce neden kontrol etmediniz? Hepiniz iyi misiniz? Sorun çıktı mı? Black dışında hepimiz iyiyiz. Bırakmak istediğini söyledi. Diğerleri ne dedi? Gram, Black'in ölümle yüzleştikten sonra şoktan öyle söylediğini düşünüyor. Olabilir mi sence? Olabilir. Ama bu garip.
02:40
Black ölümden korkan biri değil. Belki de palavracının tekidir. Hiç ölüme yaklaşmamıştı sonuçta. Ama ben Black'i iyi tanıyorum. Sırf havalı olmak için bir şeyler söylemez. Ne yapacağız yani? Bırakmak istiyorsa bıraksın. Ya da dönmesi için yalvarırsın. Hayatta olmaz. Kalp atışı 50 bpm. Kalp atışı 20 bpm. Şok cihazını getirin. (Black neyle yüzleşiyorsa, ben de yüzleşiyorum.) (Black'in kalbi bana gerçeklikten kaçamayacağımı hatırlatıyor.) Neyin var? Solgun görünüyorsun. Buz gibisin. Ölüyor musun? Pek meraklısın. Güzelce sordum. Seni tamirhanede görmüyoruz. Dönmüyor musun? Bunu söylemekten nefret ediyorum ama hepimizi bu noktaya getiren sensin. Korktuklarında kalplerinde ateş yaktın. Ateşi yaktıktan sonra onları böyle terk mi edeceksin? Bu sadece bir fikirdi.
05:41
Yarın tamirhanede toplanıyoruz. Seni orada görecek miyim? Gelirsem görürsün. Bir daha buraya geleceğimi düşünme. Gumpa istediği için geldim. Nesi var bunun? (White, hastaneden aradılar.) (Black’in durumu kötüleşmiş.) (Ama şimdi daha iyi.) (Endişelenmemize gerek yok.) Teşekkür ederim. Hastaneye gitmeyi düşünüyordum ben de. (Gelmene gerek yok. Şu an durumu iyi.) Bu arada yarın boş musun? Bir iyilik isteyeceğim. Ee nasıl geçti? Arkadaşlarıyla tanıştın. Şüpheli birisi var mı? Hayır. Black'in dövüldüğünden bile haberleri yok. Kimse şüpheli görünmüyor. Hiçbiri beni gördüğüne şaşırmadı. Black'i yaralayanların cidden onlar mı merak ediyorum. Yine de, Black'le geçinemeyen biri var. Sean. Peki yangın? Tam olarak ne oldu? Black'in planıymış. Öyle mi? Bence Tawi'yle Black birbirlerinden nefret ediyor.
07:39
Tawi, adamlarına Black'e zarar vermelerini emretmiş olabilir. Olabilir. Onlarla takılarak daha fazlasını öğrenebilirsin. Black'in motosikletini nasıl süreceğini öğretmemi mi istiyorsun? Evet. Motosiklet sürmeyi biliyorum ama böyle koca motosiklet hiç sürmedim. Bu yüzden yardımına ihtiyacım var. Atla. Neye atla? Sürebileceğinden emin misin? Eminim. Atla. Black motosikletini çok sever. Olur da çarparsan bir yerlere uyanınca işini bitirir. Çarpmam. Haydi. Kaskı ver. İlk önce, soldaki debriyaj kolunu tutman lazım. Sonra vites değiştiriyorsun ve debriyaj kolunu yavaşça bırakıyorsun. Daire çizmeye devam et. Hey, yapabilirsin. Kendime hiç güvenmiyorum. Nedenmiş? Yapabilirsin. 180-200 km hızla gidersen kısa sürede alışırsın. Kafayı mı yedin? White, arkadaşlarının öğrenmesini istemiyorsan... ...Black gibi düşünmeyi öğrenmelisin.
09:03
Black'in hiçbir korkusu ya da tereddütü olmaz. Böyle olursan, yakalanırsın. Dur da beni şurada indir. Sen sürmeye devam ediyorsun. Dene. Tamirhaneye mi gidiyorsun? Sana ne? Tamirhaneye ilk varan kazanır. Hey! Bekle! (Ruhun oksijeni özgürlüktür.) (Vücudum esintiyi hissettiğinde Black'in ne dediğini anlamaya başladım.) (Ne kadar hızlı gidersem, sürtünme kuvveti o kadar artar.) (Yaptığımız şeyin elbette ki kaçınamadığımız bir sürtünme kuvveti vardı.) (Bazen, her hareket için anlam çıkarmaya çalışırım.) (Her şeyin bir nedeni olduğuna inanırım.) (Ama bu kez arkamdaki adamın ne düşündüğünü anlayamıyorum.) Yönetmen Anucha Boonyawatana
11:21
Yangından sonra iyice kötü oldun, Black. Black değişmiş gibi geliyor. Hiç onun gibi davranmıyor. Namo, sokak sanatını biliyorsun. UNAR adında bir sanatçı duydun mu? UNAR'ın yaptıkları sosyal eleştiri üzerine. Sanatı iyi bilinir ve her zaman viral olur. Bizimle çalışmasını istiyorum. Belanı arama.

DOWNLOAD SUBTITLES: