[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [4/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 125

Number of words: 724

Number of symbols: 3649

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella Jak dla mnie, w rysunkach aktów nie chodzi tylko o precyzyjny kształt, odpowiednie światła i cienie. Istotnym jest również, uczycie pomiędzy artystą a modelem. Przyjrzyjcie się i spróbujcie zrozumieć, co czuje. Zwróćcie uwagę również na własne odczucia. Odkrywajcie to krok po kroku i przelewajcie te uczucia w wasz rysunek. Jak wam się to uda, wasza praca zyska życie. Nie będzie płytka. Yok. Kogo rysujesz? Miało nie być żadnych ofiar przy tym podpaleniu. Jak było? Ktoś był w domu. Czemu tego nie sprawdziliście przed podpaleniem? Nic wam nie jest? Wszystko w porządku? Nic nam nie jest, poza Blackiem. Mówił, że chce odejść. Co na to reszta? Gram uważa, że Black tak powiedział, bo był w szoku po tym, jak prawie zginął. Myślisz, że to możliwe? Raczej tak.
02:38
Ale to dziwne. Black nie boi się śmierci. Może tak tylko gada. Nigdy wcześniej nie był bliski śmierci. Znam Blacka bardzo dobrze. Nie mówi nic po to, żeby być fajnym. To co robimy? Skoro chce odejść, pozwólmy mu. Albo błagaj go o powrót. Nigdy w życiu. Tętno 50 uderzeń na minutę. Tętno 20 uderzeń na minutę. Potrzebny jest defibrylator. (Cokolwiek nie spotyka Blacka, dotyka i mnie.) (Serce Blacka uświadamia mi to, że nie uniknę rzeczywistości.) Co z tobą? Jesteś jakiś blady. W dodatku też chłodny. Umierasz? Co się wtrącasz? Zapytałem z grzeczności. Nie było cię w garażu. Nie wracasz? Nie chcę tego mówić, ale to ty sprowadziłeś nas do tego wszystkiego. Kiedy oni byli przerażeni, ty rozpaliłeś ogień w ich sercach.
05:32
A teraz chcesz ich porzucić, kiedy ogień już płonie? To było tylko rzucenie pomysłem. Mamy jutro spotkanie w garażu. Zobaczymy się tam? Jeśli przyjdę, to tak. Nie myśl sobie nawet, że znów tu wrócę. Przyszedłem, bo Gumpa mnie poprosił. A z tym co znowu? (White, dzwonili ze szpitala.) (Mówili, że Blackowi się pogorszyło.) (Ale już jest dobrze.) (Nie musimy się martwić.) Dziękuję. Właśnie myślałem o tym, żeby wstąpić do szpitala. (Nie musisz, już z nim w porządku.) A właśnie, masz jutro czas? Miałbym do ciebie prośbę. Jak było? Poznałeś jego kumpli. Jakiś wydaje się podejrzany? Raczej nie. Nawet nie wiedzieli, że Black został pobity. Nikt nie wydał się podejrzany, nie byli też zaskoczeni na mój widok. Nie jestem pewien, czy to oni są odpowiedzialni za stan Blacka. Chociaż wydaję się, że jeden z nich się z nim nie dogaduje. Chodzi o Seana. A to podpalenie? O co z nim chodziło?
07:32
To plan Blacka. Serio? Myślę, że Tawi i Black nie pałają do siebie miłością. Tawi mógł rozkazać swoim ludziom pobić Blacka. Istnieje taka możliwość. Dalej się z nimi kręć, a może dowiesz się czegoś więcej. Czyli mam cię nauczyć jeździć motorem Blacka? Tak. Wiem, jak się jeździ dwukołowcami, ale nie tak dużymi, jak ten. Dlatego cię potrzebuję. Wskakuj. Co proszę? Jesteś pewien, że dasz radę? Jasne. Wskakuj. Black go uwielbia. Jak go rozjebiesz, to się wybudzi i będzie po tobie. Nic się nie stanie, dajesz. Podaj kask. Na początku musisz przytrzymać sprzęgło po lewej. Potem zwiększasz bieg i powoli puszczasz sprzęgło. Jeździj w kółko. Dasz sobie radę. Nie czuję się zbyt pewnie. Czemu nie? Poradzisz sobie.
08:53
Pojedź 180-200 na godzinę, a zaraz się przyzwyczaisz. Powaliło cię? White, jak nie chcesz, żeby jego kumple ogarnęli, musisz nauczyć się myśleć jak Black. Black nie ma w sobie strachu czy obaw. Przy takim twoim podejściu, zaraz się połapią. Zjedź i wysadź mnie tam. A ty dalej będziesz jeździć. Spróbuj. Jedziesz do garażu? Nie powiem. Kto pierwszy w garażu, wygrywa. Hej! Czekaj! (Wolność jest tlenem dla duszy.) (Zaczynam rozumieć, co Black miał na myśli, kiedy moje ciało wyczuwa ten powiew.) (Im szybciej jadę, tym większa jest siła oporu.) (To, co zrobiliśmy, na pewno miało siłę oporu, której nie byliśmy w stanie uniknąć.) (Momentami szukam wytłumaczenia każdego działania.) (Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.) (Ale tym razem, nie jestem w stanie ogarnąć, co chodzi po głowie kolesiowi za mną.)
11:05
Wyreżyserowane przez Anucha Boonyawatana Zrobiłeś się gorszy po pożarze, Black. Mam wrażenie, że Black się zmienił. Jest zupełnie jak nie on. Namo, ty ogarniasz grafficiarzy. Słyszałaś o kimś takim jak UNAR? Tematem jego prac jest krytyka społeczna. Jest znanym artystą, którego prace idą w viral. Chcę, żeby z nami pracował. Tylko nie proś się o kłopoty. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella

DOWNLOAD SUBTITLES: