[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.7 [2/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.7 [2/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 164

Number of words: 838

Number of symbols: 4453

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Proszę, to dla ciebie. Dziękuję. Wygląda świetnie. To dla ciebie, Eve. Dziękuję. Aż chce się jeść. To właśnie gotowaniem zdobyłeś serce taty, Touch? Eve, czy ty sugerujesz, że jestem glutenowym prosiakiem? Touch jest świetny nie tylko w gotowaniu, wiesz? Ogólnie świetnie się mną opiekuje. Sama wiesz jak kiedyś przestałem o siebie dbać. Ale jak go poznałem, zacząłem więcej robić dla siebie. Widzisz? Dzięki temu wyglądam młodo i przystojnie. Twoja córka powinna to mówić, nie ty. Ale ona tego nie mówi. Moje serce krwawi, muszę sam sobie prawić komplementy. Ale ty wymagasz, tato. Powiem ci jakiś komplement. Tato, jesteś mega przystojniak, cudowny i ani troszkę stary. No już, przestań.
01:22
Tato. Co do mojej kolekcji Dumy, co byście powiedzieli, gdybym prosiła was o bycie modelami? No nie, pozwól, że jak zawsze będę pracować za kulisami. Kiepski ze mnie model. Ale jeżeli zrobilibyście to dla mnie, to będzie naprawdę wiele znaczyć. Zobaczą, że chociaż nasza rodzina jest inna, to jesteśmy szczęśliwi. Będziecie idealnym przykładem. Proszę, tato? Proszę, Touch? Proszę. Tak ładnie proszę. No błagam. Proszę, Touch? Proszę? Tato! No dobrze. Okej. Naprawdę? Ale razem z Touchem mamy być tam najfajniejsi. Jasna sprawa. Będziecie najatrakcyjniejszymi modelami ze wszystkich. Ale obiecujecie? Tak. Obiecujesz? Obiecuję. Dziękuję. To jedzmy już. Smacznego. Na sam widok ślinka cieknie. Dziękuję. Cała przyjemność po mojej stronie. Wyślij datę premiery do stron i portali internetowych, influencerów i magazynów.
02:34
Powiedz, że nowa kolekcja jest inspirowana związkiem mojego taty z jego partnerem. Wspomnij o równości, żeby wiedzieli, że kolekcja jest dla każdej płci. Oczywiście, Eve. Już się tym zajmuję. Właśnie, Eve. Ostatnio dostaliśmy kilka skarg od klientów, że spadła jakość naszych towarów. Mówią, że cena nie równa się jakości. Jak to możliwe? Może kupili podróbki? Nie zmieniliśmy krawców, ani nic. Sama nie jestem pewna. Usłyszałam to od działu obsługi klienta. Dla pewności zapytam ich jeszcze raz. Byłabym wdzięczna. Jeden negatywny komentarz może sprawić sporo szkód. Dobrze. Eve, jesteś zajęta? Chcę porozmawiać. O co chodzi? Odchodzę. Jesteś pewna, Mim? Odejście teraz nie jest dobrym pomysłem. Masz w ogóle jakiś plan? Nie martw się. Mam już wszystko przemyślane. Zasługuję na coś własnego. Czyli naprawdę chcesz otwierać swoją markę, tak?
03:55
Tak, tak jak ci mówiłam. Tim podejmie się inwestycji. Dlaczego miałby to robić? Jako kto? Wiem, że jest bogaty, ale zajmuje się hotelami. Co on w ogóle wie o modzie? Jestem jego dziewczyną. Mogę mu pomóc. Wystarczająco długo pracuję w zawodzie, żeby być zorientowaną. Czyli jesteście razem? Tak powiedział? Tak, jesteśmy razem. No dobrze. Skoro jesteś tak pewna, nie mogę cię zatrzymywać. Ale nie martw się. Będę pracować do końca miesiąca. Kiedy Mim się zakochuje, to całym sercem. Ona potrzebuje mężczyzny, który jest szczery i zapewni jej świetlaną przyszłość. Nie takiego co zaliczy i zniknie. Jeżeli tylko się nią bawisz, ją to dobije. A jeżeli twoje uczucia się wypalą, nie zwódź ich proszę nawet przez chwilę. Nie rób z nich durni. Bo inaczej nigdy sobie ciebie nie odpuszczą. Długo czekałeś?
06:06
Nie, i tak miałem tu coś do załatwienia. Wyglądasz dziś cudownie, Mim. Masz ochotę napić się czegoś konkretnego? Mi to obojętne, ty coś wybierz. Poproszę to, co zawsze. Było dziś ciężko w pracy? Ani trochę. Zadzwoniłaś, żeby się spotkać. Coś się stało? Chciałam z tobą porozmawiać o inwestycji w stworzenie ze mną marki. Chcę się upewnić, że wciąż chcesz być inwestorem. Jeżeli jesteś chętny, to ja jestem gotowa ruszać z tym jak najszybciej. Stworzę plan, poszukam miejsca, skontaktuję się z dostawcami. Mim. Przemyślałem to, i może to nie jest branża dla mnie. Bardziej znam się na barach i hotelach. Jeżeli wskoczę dodatkowo w modę, obawiam się, że mi to nie wyjdzie. No i wolałbym uniknąć mieszania biznesu z życiem osobistym. Co masz na myśli, Tim? Ty i ja. Może i nie jesteśmy w związku, ale i tak coś nas łączy, prawda?
08:07
Przy tworzeniu wspólnego biznesu zawsze pojawiają się problemy. W pracy nie jestem tak milutki, za jakiego mnie masz. Muszę być szefem, myśleć o zysku, o pieniądzach. Mam ambicję, by wygrywać. To bez wątpienia przysporzy kłopotów. Nie chcę, żeby interesy weszły między naszą przyjaźń. Rozumiem. Ale mogłeś powiedzieć wcześniej. Właśnie rzuciłam pracę. Mim. To nic. Mogę ci pożyczyć pieniądze do zainwestowania. Pomogę ci. Nie trzeba. Myślałam, że to będzie nasz wspólny projekt. Za bardzo się pospieszyłam. To sporo pieniędzy. Będę musiała pracować do końca życia, żeby ci się odpłacić. Mim, nie przejmuj się. Pożyczę ci, zafunduję to. Pomogę ci osiągnąć marzenie. To moje marzenie.
09:36
Sama doprowadzę do jego spełnienia. Nie chcę być nikomu nic winna. Całe życie pomagali mi przyjaciele. Nie musisz być teraz jednym z nich. Wybacz w takim razie. Muszę jutro wstać wcześnie do pracy. Mim. Przepraszam. Zawsze służę pomocą. [Mim] Tak, Mim? Tin. Już dłużej nie dam rady. Nie dam rady. Mim, co jest? Mim. Słyszysz mnie? Mim? Mim! Mim! Mim! Mim, gdzie jesteś? Mim! Mim? Ten twój kolega, Matt. Jest gejem, prawda? Nie chcę, abyś był z nim blisko. Ludzie mogą cię źle postrzegać. Dziwnie? W jakim sensie? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: