[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [4/4]

[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 221

Number of words: 887

Number of symbols: 4735

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:36
To romantyczne Zupełnie jakbyśmy mieli kilka wspólnych pierwszych razów Nie sprawiam, że jest to dla ciebie niekomfortowe, prawda? Nie, jest okey. Możemy wciąż być przyjaciółmi? Um. Oczywiście. Przepraszam. Że nasz związek musi się skończyć w taki sposób. W porządku. Chodź. Zróbmy razem zdjęcie. Żebyśmy mieli razem świetne pożegnalne zdjęcie razem. Hej Kim jesteś? Nazywam się Rome. Dodałeś moje ID Więc piszę do ciebie żeby zapytać... czy już się znamy Kiedy dodałem Twoje ID? Przejedźmy się jeszcze raz. Jeszcze? Tak! Na tym. Hej, Rome Który motyw fotografii powinniśmy wybrać? Masz jakiś pomysł? Podróży? Musielibyśmy gdzieś jeździć. A portret? Znajdźmy modela do sesji. Dużo ludzi to robi. To może jedzenie? Chodźmy po okolicy i próbujmy jedzenia. Nie boisz się, że przytyjesz? Spójrz na moje policzki. Są pucołowate.
03:31
Dharma! Lubisz chodzić do świątyń? A co ty na to? Nie róbmy nic. Po prostu zostańmy wyrzuceni z klasy. Ciągle jesteś na nie. Po prostu na razie nie podobają mi się Twoje sugestie. Dystansu Próbowałem pomóc coś wymyśleć Nie przerywaj Może spodoba mi się któryś Nie. Sama pomyśl Zrobię co ty zechcesz Nic już nie mówię Rome, Tych dwóch kolesi tam wygląda znajomo Sądzę, że widziałam ich gdzieś. Gdzie oni są? Za tobą. Ale nie odwracaj się jeszcze. Dobre? To oni. Śledzili nas wtedy. Porozmawiajmy po prostu z nimi, żeby to zakończyć. Zaczynają nas podejrzewać. Jesteśmy stalkerami? Czemu musimy ich cały czas śledzić? Oszalałeś? Co robić? Czy oni śledzą nas tu? Chodźmy teraz po prostu do nich porozmawiać. Myślę, że to zadziała. Gdzie ty idziesz? No już. Pospiesz się. Idą tu. Zwiewajmy, Szybciej! Są straszni Może za dużo myślimy Może oni nic nie robią. Ale oni za nami biegli?
05:34
Może się zastanawiali dlaczego uciekamy. I wciąż jesteśmy na terenie kampusu Co jeśli będą nas gonić w nocy, kiedy znajdziemy się w ciemnej uliczce? Będziemy w niebezpieczeństwie. Jesteś dobra w fantazjowaniu. Jestem kobietą. Nie ruszaj się. Nie skrzywdzi nas Czemu kopnąłeś jego miskę? Sądzisz, że zrobiłem to specjalnie? Powinieneś patrzeć jak chodzisz. Po prostu stój w miejscu. Ale on się na nas patrzy. Wiem. Ale nie podchodzi. Nie widzisz? Spokojnie... Odłożę twoją miskę z powrotem, tak? Myślisz, że on rozumie język ludzi? Komunikuję się też przez kontakt wzrokowy. Po prostu się nie ruszaj jeśli się boisz. Popłaczę się (XD?) Nie mogę się z nim porozumieć teraz. Czemu nie jesteś jak inne psy? Hej, Suea! Jest głodny. Nie bój się. Dobry piesek. Masz też ochotę na soczek pomarańczowy? To nie jest śmieszne. Zjedz więcej. Nic wam nie jest, hm? Jest w porządku. Bardzo wam dziękuję.
07:38
Czekajcie. Coś nie tak z Twoją przyjaciółką? Płaczesz? Z nią wszystko jest okey. Proszę wybaczcie. Zaczekajcie chwilę. Zaczekajcie minutkę. O co chodzi? Co z drżącym głosem? Nie zrobimy wam krzywdy? Ale wcześniej... Chcieliśmy tylko pogadać Hej, zaczekajcie. Co tak gwałtownie? Zostańcie, porozmawiajmy. Mamy coś do zrobienia, spieszymy się. A co takiego? My również mamy do was sprawę. Skończ już. Nie strasz ich. Oni już się trzęsą. Tylko żartuję. Patrz, jego twarz jest biała jak u ducha. Spójrzcie, my nie mamy zamiaru wam nic zrobić. Nie musicie się aż tak bać. Proszę, weź to. Niewiarygodne. Wciąż są ludzie którzy noszą szmatki (takie do wycierania rąk) przy sobie. Nie bierz tego. Mógł to nasączyć jakimiś środkami znieczulającymi Widziałem to w wiadomościach W porządku. Nie chcę jej. Okey Na początek, pozwólcie nam się przedstawić. Nazywam się Porsche. Jestem studentem czwartego roku weterynarii. A to mój przyjaciel Nazywa się Pick Też jest studentem czwartego roku weterynarii jak ja. i co? Wyglądamy na inteligentniejszych teraz?
09:15
Zanim przejdę do rzeczy, pozwólcie spytać Jak masz na imię? Emma. Jesteś siostrą Eau, która studiuje z nami weterynarię? Tak. Jesteście rodzonym rodzeństwem? Tak. Super. Trafiliśmy w sedno. Więc rzecz w tym, że... Chcemy zaprosić cię abyś dołączyła do naszego klubu. Klubu? Właśnie tak. "Dog&Cat" klub. Dog&Cat? Też dołącz, kurduplu! A ty jak masz na imię? Rome. Dobrze, Rome. Dołącz do naszego klubu. Potrzebujemy więcej członków. W zasadzie... Co robicie w tym klubie? Prosto mówiąc. Nasz klub jest dla bezpańskich psów i kotów. Tymi zwierzętami się głównie zajmujemy. Psy? Tak. Wszystkimi psami na kampusie. Myślę, że trafiliście na złą osobę. Nie, to musi być właśnie Emma. Kiedy widziałem, jak patrzysz na tego psa wcześniej. Wyglądałaś na związaną z nim Nawet jeśli ten pies nie był zbyt przyjacielski,
10:36
ale nie byłaś na niego zła. Mam rację? Chwila. Dołączcie do tego klubu. Proszę. Dlaczego myślisz, że chciałabym dołączyć do twojego klubu? Ponieważ jesteś pierwszoroczną studentką. Musisz znaleźć jakiś klub do dołączenia. A nasz jest dobrym wyborem Nie chcę. Proszę, zaproście kogoś innego To nie może być nikt inny, tylko ty. Zapewniam, że nie chcę dołączyć. Dlaczego? Bo nie lubię psów. Dlatego podbiegłaś do psa? Przepraszam. Twoja wina. Sporo tu rzeczy. Musimy je wszystkie uporządkować? Kto powiedział, że musimy je wyrzucać? Wyczyśćmy kilka półek dla nowych członków. Naprawdę sądziłeś, że przez do poddam się tak łatwo? Zrobię wszystko, aby dołączyła do naszego klubu. Dlaczego jesteś taki pewny siebie? Nie zrezygnuję z niej. Emma. Ona po prostu płakała i odeszła od ciebie tamtego dnia. Myślisz, że chce z tobą gadać? Dlaczego się trzęsiesz? Boisz się mnie?
13:37
Tak. Twój przyjaciel straszy mojego przyjaciela. On nic mu nie zrobi, zaufaj mi. Zapisz swoje imię. Ten pies? Śledził nas od pierwszych zajęć. Może chce ci się oświadczyć? Dlaczego ostatnio tak często stalkują mnie dziwacy i psychopaci? Zastanawiam się kto kryje się pod tym kostiumem psa.

DOWNLOAD SUBTITLES: