ENG SUB《陈情令 The Untamed》EP33——主演:肖战、王一博、孟子义

ENG SUB《陈情令 The Untamed》EP33——主演:肖战、王一博、孟子义

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 394

Number of words: 1305

Number of symbols: 7747

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
01:56
Yabani 33. Bölüm Wei Wuxian orada! Çabuk öldürün! Wei Wuxian! Senin yüzünden Jiang Fengmian ve karısı öldü. Şimdi de yine senin yüzünden ablan öldü. Hepsi senin yüzünden acısını başkalarından çıkarıyorsun! Arkana bakmak yerine, can almaya devam ediyorsun. Günahların affedilmeyecek! Wei Wuxian! Ellerin kanımıza bulandı. acımasız ve delisin! Wei Wuxian, hem kendine hem başkalarına zarar verdin. Bugün senin son günün. - Wei Wuxian! - Doğru yoldan saptın! Mezarın burası olacak! Kalpsiz nankör! Yoldan sapmış! Wei Wuxian, köpekten ne farkın var? Bugün kemiklerini toza çevireceğiz. Wei Wuxian. Yiling Reisini öldürün! Öldürün! Yiling Reisini öldürün! Yiling Reisini öldürün! Yiling Reisini öldürün! Yiling Reisini öldürün! Wei Ying, dur! Wei Wuxian yaralandı! Hemen Karanlık Kaplan Tılsımını alın! Karanlık Kaplan Tılsımı! Karanlık Kaplan Tılsımı? O kadar çok istiyorsanız alabiliyorsanız gelin alın.
07:46
Karanlık Kaplan Tılsımını yakaladım! Karanlık Kaplan Tılsımı! Wei Ying, geri dön. Lan Zhan. Lan Zhan. Bırak beni. Jiang Cheng. Jiang Wanyin! Dur. Wei Wuxian, geber! Wei Ying! Wei Ying. Mo Xuanyu. Mo Xuanyu. Benim de seçme hakkım yok. Vücudumu sana sunmak için büyüyü kullanmak istemedim. Fakat onlar zorba. Benim için öldür onları! Benim için öldür onları! Gerçekten anne terbiyesinden yoksun. Peki. Geri döndün. Lider Jiang, bu kadar yeter. Bu Mor Yıldırım. İnsanları ele geçiren ruhlar varsa mor yıldırım hemen ortaya çıkarır. Wei Wuxian öldüğünde sadece bedeni değil ruhu bile bulunamamıştı. Gerçekten öldüğüne nasıl bu kadar eminsin? Söyle bana. Kimsin sen? On altı yıl oldu. Bir rüya gibi. Uyanmışsın. Hiç düşünmezdim hayata döneceğimi. O gün sen uçurumun kenarından düşünce, Jiang Cheng uçurumun aşağısına bakmakta ısrar etti, ama sadece kemikler vardı. Ya sen? Beni aradın mı? Üç yıl sonra, gittim. kemikler bile kalmamıştı. Neden üç yıl sonra?
17:02
Bu on altı yıl boyunca... Bu on altı yıl boyunca eğer ben bile nerede olduğumu bilmiyorum dersem inanır mısın? İnanırım. Lan Zhan, o zamanlar gerçekten bana inanmış mıydın? (Dinlenme Odası) (Dinlenme Odası) Şaplağı hak ediyorsun. Lan Wangji gittiğini duyunca mutlaka sevinmiştir. Saçmalık. Bence buradaki herkes beni seviyor. O zaman, neden o kadar kişinin arasından sadece Lan Zhan'a veda ediyorsun? Ona hayranlık duyamaz mıyım? Kim size bana karşı yenilin dedi. Beni yenebilecek biri arıyordum. Böyle bir rakip zor bulunur. Çok zor. Doğru. Xian'imiz herkesin sevgilisi. Cidden! Utanmıyor musun? Abla, baksana. Pislik. Koşma! Tamam. Gelme! Koşma! Abla. Hala koşuyorsun. İkiniz, yeter artık. Abla! Abla! Baksana vuruyor. Duri Bulutlu Kanyon'da gürültü yasaktır. Seni! Baksana. Dur! (Kütüphane)
22:52
Tavşancık, beni hatırladın mı? Bu kadar yıl sonra hala burada olacağınız aklıma gelmezdi. O eski kafalı Lan Zhan sizi sevmediğini söylememiş miydi? Kırbaç? Uyanmışsın. Lan Zhan, vücudundaki izler... Sen her zaman öğrencilerin örnek aldığı biriydin. Ne yaptın da bu kadar kötü bir ceza aldın? Lan Zhan, cevap ver. Hanguang Jun. Hanguang Jun. Hanguang Jun, Hanguang Jun. Ne oldu? Yeraltı Odası. Usta ruhu çağırdı ama kontrol edemedi. (Yeraltı Odası) Sizhui! İyi misin? Ne oldu? Hanguang Jun. Usta Lan ruhlarla iletişim kurmaya çalışıyordu, (Lan Yuan ya da Sizhui) Usta Lan ruhlarla iletişim kurmaya çalışıyordu, (Lan Yuan ya da Sizhui) ama kim bilirdi birden değişip güçleneceğini. Kontrol edemeyeceğimiz bir şeydi. Ne ruhu? (Gusu Lan ailesinden Lan Jingyi) Mo malikanesinin kılıç ruhu. (Gusu Lan ailesinden Lan Jingyi) Hanguang Jun. Bu şeytani şey neyin kılığına girdi? Çok korkunçtu. Bu kötü bir ruh değil, bir ruh aracının ruhi enerjisi. Kılıcın içinde saklı. Belki de kılıç ruhudur. Birinci sınıf ruh aracı mı? Nasıl bu kadar çok nefret yüklü olabilir? Karanlık Kaplan Tılsımı. Açıl! Amca. Usta Lan burada. Kendimi kaybedemem. Çalmayı bırak! Defol. Çık dışarı. Asla... Beklendiği gibi Karanlık Kaplan Tılsımının izlerini taşıyor. Ama bu nasıl olabilir? (Dinlenme Odası)
31:45
Hanguang Jun. İğneler ve şifalı ilaçlar da işe yaramadı. Bu... Bu nasıl düzelir? Hanguang Jun. Bu kılıç Karanlık Kaplan Tılsımının karanlık ruhuyla kaplanmış Yoksa Yilin Reisi gerçekten geri mi döndü? Öyleyse neyapacağız? Ama Yiling Reisi öleli on altı yıl oldu. Gerçekten birinin bedenini ele geçirmiş olabilir mi? Gidebilirsiniz. Sizhui, odana gidip dinlen. Ama Han Guangjun... Daha fazla söze gerek yok. Git hadi. Peki. Neyin var? Selef Mo. Ne oldu? Biraz suçlu hissediyorum sadece. Neden? Bu kılıç ruhu bizimle geldi. Nereden biliyorsun? Karanlık Çeken Bayrakları sınıflarına göre çizim stili ve gücü değişir. Mo'nun köşkündeyken, çizilen o Karanlık Çeken Bayrakları sadece 2,5 km alanda kullanılabiliyordu. Ama bu kılıç ruhu aşırı kin enerjisiyle kaplı. Eğer başlarda bayrakların etki alanı içinde olsaydı bu vahşilikle Mo köşkü çoktan kana bulanırdı. Fakat, biz vardıktan sonra ortaya çıktı. O yüzden Birileri tarafından kasıtlı olarak o zamanda oraya konmuş. Eğitimin çok iyi, analizin de mükemmel. Bu yüzden Mo ailesinin köşkündeki olayda korkarım bizim de sorumluluğumuz var.
34:34
Şimdi, Usta Lan da hala baygın. Sorumluluğu alması gereken biz değiliz. O kılıç ruhunu koyan kişi. Bu dünyada kontrol edemeyeceğimiz çok fazla şey var. Selef Mo. Neden yine maske taktınız? Önemli bir şey değil. Sadece eski dostlara görünmekten korkuyorum. (Dinlenme Odası) Benden şüphelenmiyorsun değil mi? On altı yıldır uyuyorum. Tabii ki sana güveniyorum. Ama nasıl Karanlık Kaplan Tılsımının ruhuyla kaplanmış? Teorik olarak imkansız. O yıl çoktan Karanlık Kaplan Tılsımını yok ettim. Parçalara ayırdım. Eğer birileri parçaları bir araya getirdiyse... Olamaz. Karanlık Kaplan Tılsımı yok oldu. Parçaları işe yaramaz. Ancak... Ancak parçaları onarmak için Karanlık Demiri kullanmadıysalar. Xue Yang! Aslında ben de o yıllar hep kuşkulanıyordum. Karanlık Demirin ruhu olduğunu, dört bir tarafta saklandığını söylerler. Kulağa dört parça demir varmış gibi geliyor. Ama öyle olmayabilir. Xue Yang bir parçaya sahipse, bir de bizim Xuanwu Mağarasından aldığımız Karanlık Demir kılıcı ile en az beş parça var demektir. O yüzden, Xue Yang Karanlık Kaplan Tılsımını onarmış olabilir. Yine de benim eskiden kullandığım
36:59
parçalardan olması gerekir. Yoksa ne kadar zeki olursa olsun aynısı olamaz. Lan Zhan, hiç düşündün mü Karanlık Kaplan Tılsımıyla kaplanmış kılıç benimle aynı zamanda Mo köşkünde ortaya çıkıyor. Bu kadarı da tesadüf mü? Bu on altı yıl boyunca sen ve Jiang Cheng beni arayıp bulamadınız. Ben bile kendimin nerede olduğunu bilmiyorum. Sonuç olarak bu tuhaf Mo Xuanyu benim nerede olduğumu biliyor? Bir de Mo ailesindeki siyah kıyafetliler. Ayrıca Dans Eden Tanrıça yanılsamasını yapan kişi. Sonuç olarak bu her kimse benim için geliyor. (Yeraltı Odası) Hanguang Jun. Nasıl? Kaynağın izini sürerek. Doğru. Kaynağın izini sürerek. Bu kılıç ruhunun sahinini bulursak kim olduğunu bilirsek, Usta Lan kurtulur. Söylemesi kolay. Ne hale geldik. Nerede arayacağız? Kuzeybatı tarafında. Kuzeybatı? Hanguang Jun. Neden kuzeybatıya doğru? Size yönü göstermedi mi işte? Yönü mü gösterdi? Kim? Kim gösterdi? Hanguang Jun de göstermedi. O. Bu? Neyi gösteriyor? Neyi gösterebilir?
39:13
Ya geldiği yönü gösterir ya da kim tarafından kontrol edildiğini. Sizhui. Yaralılarla ilgilen. Peki. Hanguang Jun. Şimdi mi gidiyorsunuz? Güzel. Güzel. Güzel. Sonunda bu katı kurallarla kontrol edilmeyeceğim! (Qinghe) Qinghe'ya geldik. Kuzeybatıya gittikçe kılıç ruhunun kini güçlendi. Görünüşe göre, bizi götürdüğü yer buralarda olmalı. Önce şehre girelim. Bakın. Bakın. Yoldan geçerken bunu kaçırmayın. Kötüden arındırır, hastalıkları iyileştirir. Ne satıyorsun? Her şey var. Hastalıkları iyileştirir, kötülükleri def eder, ne istersen var. Efendim sorabilir miyim? İyileşmek mi kötülüklerden arınmak mı istiyorsunuz? Tahmin et. Bu. Efen... efendim. Kaşlarınızın arası kararmış. Gözünüzün feri sönmüz. Kötülük sizi takip ediyor olmalı. Öyleyse bir kaç Yiling Reisi'nden ister misin? Kötülüğü def eder. Al, al, al. Tanesi beş wen, üç tanesi on wen! ("wen" para birimidir.) Tanesi beş wen, üç tanesi on wen! Bu fiyata başka hiçbir şey alamazsın! Üç parça iyidir.
41:29
Bir tanesini kapıya yapıştır, bir tanesini salona, sonuncusunu da baş ucuna yapıştır. Kin enerjisi güçlü, şeytani enerji yoğun. çivi çiviyi söker, her türlü yaratıktan koruyacağına temin ederim! Hey, dinle! Wei WuXian yakışıklılığıyla ünlüdür. Çizdiklerin de ne böyle? Gerçekte görmemiş olsan da, böyle saçma sapan çizme. Gençliği kötü etkileyeceksin. Wei Wuxian'i gerçekten görmüşsün gibi konuşuyorsun. Ben... (Jin Ling ya da Rulan) Jin Ling? Ne işi var burada? Neden beni tekmeledin? Neden mi? Benim karşımda “Wei Wuxian”in lafını edeni öldürmezsem bana minnet etmeli. Bir de yolun ortasında bağırıyorsun. Ölmek mi istiyorsun? Şu velet Jin Ling nasıl oldu da asabi birine dönüştü. Gururlu ve kibirli. Amcasının ve babasının bütün kötü özlelliklerini almış. Annesine hiç çekmemiş. Onu bir yola getireyim, er geç bunun zararını görecek. Jin Ling! Hala gitmedin mi? Peki.
43:23
Geçen sefer benim tarafımdan yere yatırılıp kalkamayan kimdi? Kimdi? Tanrıça!

DOWNLOAD SUBTITLES: