LIVE! AT LUNCH กับ ไบร์ท - วิน

LIVE! AT LUNCH กับ ไบร์ท - วิน

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 466

Number of words: 2932

Number of symbols: 16503

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
B: Şimdi yayında mıyız? B: Wow, çok hızlı W: Sawasdee krub. B: Sawasdee krub. Ben Bright W: Ben Win B: 2Gether The Series'deniz B: Hayır, bugün Live At Lunch yayınındayız W: Önce hashtag hakkında konuşalım. W: #LiveAtLunchxBrightWin tagini kullanmayı unutmayın B: "Sawasdee ka." Sawasdee krub. B: "Bekliyoruz." B: Şimdi kaç kişi izliyor? Göremiyorum. B: 23,000. B: Bu muhtemelen hayatımızda sahip olduğumuz en çok izlenme. W: Evet. B: Sizi bekliyoruz. W: Woah, çok hızlı geçiyor W: "Burdayız." B: Siz de öğle yemeği yiyorsunuz, değil mi? B: Yorumda bize ne yediğinizi söyleyebilirsiniz B: Birçok kişi neden evde yemediğimizi merak ediyor olabilir B: Çünkü BrightWin bugün çalışıyor. W: Evet, iş için ofise gelmek zorundaydık B: Bu yüzden öğle yemeğimizi ofiste yemeliyiz. B: Bundan hemen sonra da işimiz var. W: Evet. B: Ne? B: Uluslararası fanlardan çok fazla yorum var. B: Merhaba millet B: Yorumlara yetişemiyorum.
01:37
W: Çok hızlı geçiyorlar. B: "Yemeğiniz ne?" B: Yemeklerimize bakın W: Bakın. B: Kamerayı benim için ayarlayabilir misin? Yetişemedim B: Yorumlar çok hızlı geçiyor. Okuyamıyorum. B: Böyle çok hızlı geçiyorlar. W: Benimki, yumurtalı fesleğenli et B: Böyle yemek zorunda mıyız? W: Pilav üstü yumurtalı fesleğenli et ve sığır çorbası. Seninki ne? B: Benimki Tom Yum Gung ve pilav üstü et B: Ama her yemekte olması gereken bir şey var. B: Neden böyle gülüyorsun? W: Gösteriş yapmak istemiyorum. B: Ne? Elinde ne var? W: Bu olmak zorunda W: est Cola, Yemeğin Gerçek Yıldızı. B: Tam göremiyorlar, çevir est Cola. B: Sadece sende mi var sanıyorsun? Bende de var W: Sende de mi var!? B: Bende de est Cola var B: İşte burda B: Şimdi yemeğe başlayabilir miyiz? Siz de yemeğinizi yiyor musunuz? B: Bekleyip sizinle yemek istiyoruz. W: Çok açız. B: Başladınız mı? Biz açız B: Başlayabilir miyiz? Şimdi başlıyoruz. Tamam mı? W: Başlayalım W: Yiyoruz W: Bundan önce, bunu yapalım B: Bunun fışkırdadığını inkar edemezsin.
03:11
B: Güzel B: Sevgiler… B: Filipinler'den de fanlarımız var. Filipinli fanlarımza merhaba de W: Merhaba Filipinli... fanlar. Doğru mu söyledim? B: Merhaba Filipinli fanlar, bu kadar mı? W: Merhaba de dedin Kahkahalarımız gecikiyor. B: P’Win inatçı mı, P'Bright? B: İnatçı mısın? W: İnatçı mıyım? W: Hayır, değilim! B: “İnatçı değilsen, seni azarlamam” dememi istediğinizi biliyorum W: Sorularından hemen anlarız B: Cidden, yorumları okuyamıyorum. B: Cevap vermezsek.. W: Biraz kaldırayım B: Herhangi bir yoruma yanıt vermezsek, gerçekten üzgünüz. B: Yorumlar son derece hızlı geçiyor B: Kamerayı yaklaştırır mısınız? Teşekkür ederim. B: İngilizce altyazı istiyorlar. B: Canlı olduğundan hemen koyabileceğimizi sanmıyorum. B: Bunu yapalım. W: Tadı güzel mi, P’Bright? B: Yorumları okuyamadığımız için fanlarımızla konuşacak bir şeyler bulmaya ne dersin? B: Bugün günlerden ne? W: Bugün Cuma, P'. B: Gömleklerimizin rengine ve est Cola'nın rengine bakın. B: Cuma günü ne var?
04:48
W: Ne? Bilmek istiyor musun? B: İstiyorum, istiyorum W: Bilmek istiyorsunuz, değil mi? B: Onlara Cuma günü ne olduğunu söyle. W: Bugün 2Gether The Series 7. bölüm var B: Hikayenin yarısına geldik. W: Saat 10'da B: Ve bugünkü bölümünün yine yoğun olduğunu söylemeliyim W: Daha yoğun. B: Evet, daha yoğun. B: Bay Weerachit'e hala kızgınım. B: Geçen hafta, yönetmenin adını gördüğümde çok sinirlendim. B: Ben böyle… W: Ama seni kıskanıyorum. B: Sarawat yakalanmak üzere ve sonra Bay Weerachit'in adı belirdi. B: Cevap vermeliyiz ... B: Wow, Şu anda 63.000 izleyicimiz var. W: Çok hızlı B: Bu gece, bizden başka çiftler var mı bilmiyoruz. B: P’Mike nasıl? W: 7. bölümde mi? B: 6. bölümde B: 6. bölümde birkaç seminere gidiyor. B: Arkadaşım, Man. Onu destekliyorum. W: Çünkü o senin grubundan. B: Evet öyle B: Dostum, Man erkeğini bulamıyor. B: Bu çifti destekliyorum
06:16
B: Çünkü P’Type’ın karakterini şahsen seviyorum. B: Onların çifke kumrular olduklarını görmek istiyorum W: Ama P’Type sert bir adam. B: Evet öyle W: Onunla başa çıkabilir mi? B: Gerçek hayatta da P’Toptap aslında sert biri B: Değil mi? W: Değil! W: Sadece dizide B: Birlikte sahnemiz olduğunda, erkek arkadaşımın abisi olduğu için gözüm korkuyor biraz. B: Havalı bir tavrı var. Kardeşine karşı sahiplenici B: Ama çok sevimli. Senin iyiliğini istiyor, değil mi? B: Bu yüzden onun Man gibi iyi bir adamı hak etmesini istiyorum. B: Man'in iyi olup olmadığından emin değilim. W: Gerçekten iyi bir adam mı? B: Yorumları yakalayamıyorum. B: Nasıl? Yemeğin nasıl? Benimkiyle aynı değil. B: Fesleğenli et güzel mi? W: Evet, güzel. Seninki? B: Eminim etli pirincimin tadı daha iyidir. W: Benimki daha iyi. Ama tadı daha da güzel olabilir. Nasıl olacağını biliyor musun? B: Nasıl? Biz… W: Est Cola ile yemeliyiz. B: Önce bunu ayarlamama izin vermeliydin?! W: Hadi şerefe! B: Nasıl? W: Camdan.
07:41
B: Tamam, camdan. B: Wow, 70,000 izleyici olmuş B: Ama açıkçası yemek yerken Genelde yemeğimle sade su içmem. B: Yemekleri daha az yağlı hale getirmeye yardımcı olduğu için aromalı şeyler içiyorum W: Evet, yemeklerimizi tamamlıyor. B: Evet. B: Bilmiyorum. Yağlı yemeklerim olduğunda, est gibi gazlı içecekleri seviyorum W: Çünkü Yemeklerin Gerçek Yıldızı. B: Sloganını ezberleyip geldin, değil mi? B: Ama evet, bu sloganı gerçekten karşılıyor. W: Kesinlikle katılıyorum. W: Gerçek bu. B: İzleyici sayısı aynı kalır ya da... B: Hayır, hala yukarı ve aşağı hareket ediyor B: Birisi Tineeeeeeeee diye bağırıyor Kafamda Green'in sesini duyabiliyorum. Tineeeeeeeeeee. B: Ne? B: Birçoğu İngilizce lütfen diyor. B: P'Bright IG'de ne zaman canlı yayın yapacaksın? B: Şöyle ki… B: Önümüzdeki hafta size saati ve tarihi tekrar söyleyeceğim. Ama gelecek hafta içinde. B: Şu anda elimde çok fazla şey var. Hazır olduğumda, kesinlikle canlı yayını yapacağım. Unutmayacağım.
09:42
Unutmayacağım. W: Siz de öğle yemeği mi yiyorsunuz? B: Biz yiyoruz. W: İşte, ağzınızı açın B: Win'in çok tatlı olduğunu söylüyorlar. B: “Nasıl bu kadar tatlı olabildin? Ne yiyorsun?” W: Et yiyorum. B: Est Cola diyeceğini sanıyordum. W: Satış söz konusu olduğunda promosyonda çok iyisin. B: Bir iki yıl içmeliyiz. B: "Ben et yemiyorum.” B: Sen et yemeyi seviyorsun. B: Bugün benim doğum günüm. Lütfen doğum günümü kutlayın B: Bugün doğanlar için. Mutlu olmanızı dilıyorum B: Lütfen dikkatli olun ve güvende kalın. % 100 sağlıklı olun. B: Umarım bu yıl yaptığınız her şeyde başarılı olursunuz. W: Mutlu yıllar. B: Mutlu yıllar. W: “Boyun kaç, P’Win.?” W: 185 B: “Green, Tine'ı seviyor.” B: Bu P'Gun'ın yorumu değil, değil mi? B: “Lütfen 7. bölüm için spoiler verin.” B: Gerçekten harika. W: Evet, öyle. B: Çok çok güzel. Kaçırmamanız gerekiyor. Öyle W: Buna spoi mi diyorsun? B: Evet. B: Yine sorulursa yine buna benzer bir şey söyleyeceğim. B: "İkiniz neredesiniz?” B: Nerdeyiz? W: GMM ofisindeyiz.
11:26
B: Uluslararası fanlar bir şey yazıp söylememizi istediğinde bunun ne anlama geldiğini gerçekten bilmiyoruz. B: İngilizce olmayan bir şeyi bizden söylememizi istediklerinde. W: Bunu söylemekten korkuyoruz. B: “Merhaba ya da seni seviyorum” falan olabilir. B: Ama yine de, bizi kandırıyorlar mı bilmiyoruz B: P’Win’in İngilizce tefaffzu çok iyi. W: P’Bright'tan sonra. B: Win değişim öğrencisiydi ve ABD'de bir yıl yaşadı, değil mi? W: Evet, 1 yıl değişim öğrencisiydim. B: Benim gibi bi melez için, ben… W: Nerede büyüdün? B: Nakorn Pathom'da B: O kelime oyununu yapmak istemedim. Ama bana tuzak kurduğun için. B: Bi soru gördüm. W: Ne? B: Şu anda Scrubb’ın şarkıları yeniden popüler oldu. B: Şarkıları tekrar hit oldu. B: Bu yüzden hangi şarkıyı… Affedersiniz. Gerçekten çok gazlı. B: Şahsen, en çok hangi şarkıyı seviyorsun? W: Ben mi? W: Ben…Tukyang'ı (Everything) seviyorum. B: Everything' mi? B: Her şeyi yapacağım, değil mi? W: Birisi için her şeyi yapacağım
12:56
W: Güzel. B: Aşk için, değil mi? B: Ama diziye Scrubb şarkılarının hikâyenin her evresindeki ilişkiyi yansıtacak şekilde dahil olmasını seviyorum. W: Her bölüm. B: Klai'den (Close). Roy Yim'e (Your Smile) B: ve Everthing'e kadar B: Ve Khao Kan Dee (Click) de uyuştuk ve birlikte mükemmel olduk. B: Aşklarının her bir parçasını yansıtiyorlar ve bu diziye dokunuyorlar B: Değil mi? W: Mükemmel uyuyorlar B: Evet. Şarkıların arka plan hikayesi ile izlediğimde diziye daha çok dahil oluyorum W: En başından beri dizinin içine girmedin mi? B: Daha. Daha da içine giriyorum. B: Her bölüm bittiğinde Tweet okuyup Scrubb şarkılarını dinliyorum. W: Daha derine iniyorsun. W: Hangi şarkıyı seviyorsun? B: Khao Kan Dee'yi (Click) seviyorum . B: Bilmiyorum. Bence sözleri çok güzel. B: Mükemmel kişiye ihtiyacınız yok, sizi en çok anlayan birine ihtiyacınız var. B: Güzel yazılmış. Güzel bir aşk şarkısı. Seviyorum B: "Kan Goo'yu bizim için söyler misiniz?" B: Canlı yayınımı bekleyin B: Şimdi yemek yiyoruz.
14:08
B: Yemek yerken şarkı söylemek iyi değil. Boğulabiliriz. B: P'Gun hakkında konuşabilir misiniz? Gunsmile? B: Şaka yapmakta usta B: Gün boyu şaka yapabilir. W: Her olduğu sahnede şaka yapıyor W: Harika. B: Toe Laew şovunu da düşünürseniz, Gunsmile her zaman rastgele şakalar yapıyordu B: Bizimle bu diziyi çekerken daha deliydi B: Sahneleri çok kesildi. Her zaman şaka yapabiliyor W: İnanılmazdı. B: Bayat esprileri bile komik hale getirebiliyor B: Şaka yapma şansını asla kaçırmaz B: Ama o bizim için gerçekten iyi bir P'. Çok sevimli B: Bana bir çok şey öğretti. B: Hayatlarımızı nasıl yaşamalıyız ve nasıl şaka yaparız. Bana bir sürü tüyo verdi. W: Komik olması amaçlanan bir sahne vardı. W: P'Gunsmile'ın o sahnede rolü yoktu. W: Ama oyunculuk koçum olmak için oradaydı. W: "Böyle yap, Win." W: "Bu kelime oyunu harika." B: Yararı oldu mu? W: Evet, oldu! B: "Diğer şarkı ne zaman yayınlanacak?" B: Lütfen sabırsızlıkla bekleyin. B: Çünkü... B: Ben de bilmiyorum.
15:29
B: Saat daha 22:00 değil mi? B: Bunu anlıyorum. Her cuma ben de bunu soruyorum B: Saat daha 10 olmadı mı diye Bir gün.. Saat 6'ydı ve bi an önce izlemek istiyordum. Zaman geçsin diye uyudum W: Böylece saat 10'da uyanabilirsin, değil mi? B: Gerçekten izlemek istedim. B: Bazı bölümler, yayınlanmadan önce izlemek istediğimi görebilirsiniz. B: Ama birçok kez önceden izlemedim. Herkesle aynı anda izledim. B: Bu yüzden ben de izlemek istiyorum. B: Heyecanlıyım. W: Ben de B: Neden bu kadar diziye kaptırdığımızı hashtag'i tweetlediğimizi ve herkesle bazı sahneler için heyecanlı olduğumuzu merak ediyor olabilirsiniz. B: Çünkü önce izlemiyoruz. Tıpkı sizin gibi yayınlandığı anda izliyoruz. W: Nasıl düzenlendiğini bilmiyoruz. B: Evet, ve hikayenin her bölümde nasıl ilerlediğini bilmiyoruz. B: Ve şahsen, sahnelerimin senaryolarını okuduğumda, Diğer çiftlerin senaryolarını gerçekten okumadım. B: Bu yüzden onların partlarını izlemek için heyecanlıyım B: P'Type ve Man nasıl gidiyor? B: Ya da.. W: DrakeFrank çifti. B: Aslında.... B: Bunun hakkında konuşmamalıyım. Bir sürpriz var. W: Bir sürpriz daha geliyor. B: Benim için en iyisi. B: P'Tay hakkında soru var.
16:43
W: P'Tay? B: P'Tay hakkında görüşün W: P'Tay. Hmmmmm. P'TAY! B: Ne oldu? Ne yaptı? W: P'Tay canlı yayınında benden bahsetti. W: Benimle ilk kez Siam Paragon'da karşılaştığını söyledi. W: Ama onu tanıyordum çünkü o... Yine mi gaz? W: P'Tay'i tanıyordum ve sinemadan çıktıktan sonra onunla alışveriş merkezinde karşılaştım. B: Sadece P'Tay'in nasıl olduğunu sordular hikayen oldukça uzun görünüyor. W: Bir hikaye anlattığımda biliyorsun... B: Uzun oluyor W: Bu yüzden ona selam vermeye gittim. "P'Tay, sawasdee krab." W: Gezide tanıştığımız için beni hatırladığını sanıyordum. B: Tom Yum Goong çok lezzetli W: Gezide tanıştığımız için ona merhaba demeye gittim. W: Ve benimle sanki beni tanıyormuş gibi konuştu. W: Ama beni hatırlayamadığını ve kim olduğumu bilmediğini öğrendim. B: Ama P'Tay arkadaş canlısı ve iyi biri. W: Evet,öyle. B: Çok sempatik. B: O şöyle biri... Ona nasıl kızılabilir bilmiyorum. W: Kızamayız. B: Ona kızamayız çünkü o çok iyi bir adam. B: Bana çok yardımcı olmuştu. B: Ona benim için birisiyle iletişime geçmesini istedim ve bana yardımcı oldu.
17:51
B: Üstelik yakın da değildik. B: Suan Kularb Lisesi'nden üst dönemimdi ayrıca. W: O da mı Suan Kularb'taydı ? B: Evet. P'Singto da. P'Gunsmile ve First de... B: First de Suan Kularb'tandı. W: Hepiniz aynı okuldanmışsınız. B: Birçok sanatçı ordandı. B: Geğireceğim. W: Çok gazlı. B: Evet, şaka yapmıyorum. B: Burada geğirmekten korkuyorum. B: ''Lütfen OffGun hakkında konuşun." W: P'Off. P'Gun? B: Birer birer gidebilirsin. B: Papi nasıl? W: P'Off sevimli. Eğlenceli birisi. B: Bu kadar mı? W: Ama ben nadiren.. B: Onlar hakkında düşündüğümde bence onlar moda konusunda cidden olağanüstü. B: Cidden moda anlayışlarını beğeniyorum. B: Onlar ofise geldiklerinde ilk önce bugün ne giymişler diye bakıyordum. W: Onlar gibi şık olmak istiyorum. B: Kıyafetleri onların üzerinde havalı duruyor. W: Bir dahaki sefere, onlara mesaj atıp evden çıkmadan önce kıyafetimi onaylayıp onaylamadıklarını sorabilirim. B: Moda anlayışı konusunda Papi'nin öğrencileri olmak isteriz . B: Biz neyiz o halde?
19:08
B: O zaman ben abiyim. B: Yine başladılar. ''Bunu söyleyin lütfen'' diye yazıyorlar. B: ve bilmediğim birkaç dil. B: Söylemeye çekiniyorum. B: Selam millet. W: Gaz midemde yükseliyor. B: Gaz yükseliyor! W: Az kalsın ben de geğiriyordum. B: "Bright'ın moda anlayışı da fena değil.'' B: Fena değil bir iltifat, değil mi? W: Evet , öyle. B: Teşekkürler. B: Dur, hazır konuşuyorken... B: Dün kim Live at Lunch programındaydı? İzledin mi? W: P'Krist? B: P'Krist, değil mi? B: Nasıldı? Hadi P'Krist hakkında konuşalım. B: Bazıları hakkında konuştuk. Şimdi de bizim hakkımızda konuşanlarla ilgili bir şeyler söyleyelim. B: Şaka yapıyordum. B: Öyleyse, P'Krist? W: P'Krist? B: İsmini söyleyiş şeklin... P'Krist... B: Tamam, onun hakkında bir şeyler söylememe izin verin. B: P'Krist ile çok fazla konuşma fırsatı buluyorum. W: Ben P'Kristle sık konuşma fırsatı bulamadım. W: P'Singto ile daha fazla konuşuyorum. B: P'Krist ile çok fazla konuşuyorum çünkü B: ikimiz de enstrüman çalıyoruz bu yüzden onunla oyunculuk hakkında konuştum. W: P'Krist çok iyi şarkı söylüyor. B: Bu yüzden ona nasıl müzikle uğraşıp ve oyunculuk yaptığını sordum.
20:31
B: Daha önce ikisini bir arada yapmadığım için. B: P'Krist bana iş ve hayatla ilgili güzel tavsiyeler verdi. B: Yaşadığım problemler B: P'Krist ile aynıydı NW: O daha önce bunları yaşamıştı. B: Her zaman bana güzel tavsiyerle geldi. B: Bu yüzden o benim için iyi bir abi. B: P'Singto da öyle . O harika. B: Düşünce olarak derin birisi . Onu derin biri olarak görüyorum. B: Çok fazla okuyor. B: Sanat ve filmler hakkında konuşurken kaliteli zaman geçirebileceğimiz birisi. B: Sanatsal konulara karşı oldukça ilgili. B: Aynı zamanda iyi biri . B: Birkaç defa onunla buluştum. Birbirimizi çok iyi tanımıyor olmamıza rağmen... B: O, benim film kamerası kullandığımı fark etti. B: Bana film getirdi. ''Bright. bende bunlar var. Neden birazını almıyorsun?'' dedi. B: Cidden iyiydi. Bana o filmleri getirdiği için etkilenmiştim. B:3 filmim oldu. Onları bağrıma bastım. B: Daha hiçbirini kullanmadım. B: Bu iyi değil. W: Neden? B: Çok tok hissediyorum. W: Şimdiden doydun mu? Yemeğine çok az dokundun. B: Doydum. W: Sen sadece konuşuyorsun.
21:43
B: Son günlerde çok yemiyorum. W: Anlıyorum. W: Senin için daha fazla yiyeceğim. B: Tersine döndük. B: Tine kilo alırken, Sarawat kilo veriyor. B: Bright ve Win'in başlangıçtaki haline dönüyoruz. W: Eski Win, yanakları böyle B: Düşününce, şu an gerçekten seyehat etmek istiyorum. W: Gezmek mi istiyorsun? B: Fotoğraf çekmek istiyorum. Çok fırsatım oluyor. W: Sosyal medyaya koymak için fotoğrafım yok. B: Fotoğraf çekmek istiyorum. Kırsalda ya da yurtdışında seyehate çıkmak istiyorum. B: Şartlar iyileştiğinde ve gezmeye iznimiz olduğunda gezelim o halde. B: İzleyicilerimiz, eğer turistik olarak B: ilgi çekici olabileceğini düşündüğünüz herhangi bir öneriniz ya da düşünceniz varsa ...NW: kriz bittiğinde gitmek istediğiniz... B: Lütfen yorumlara bize fikir vermek için B: önerilerinizi yazın. Belki, gezmek için ilgi çekici yerler buluruz ya da belki daha önce gitmek istediğimiz ama unuttuğumuz bir yerleri hatırlarız. B: Böylelikle gidebiliriz. B: Tamam, Nong Win. Gitmek istediğin bir yer var mı ? Herhangi bir seyehat planın var mıydı? W: Benim mi? B: Evet. W: Gitmek istediğim yer Maldivler. B: Bunu bana daha önce söylemiştin. W: Evet , her zaman söyledim.
22:55
B: Ama senin için iyi bir haberim var. B: Est Cola bir yarışma düzenliyor. W: O ne ? B: Eğer 7eleven'dan Est Cola ya da Est Play alırsan sadece 2 şişe yarışmaya katılabilirsin. Daha fazla bilgi için , Est Cola Facebook sayfamıza bakabilirsiniz. W: Eğer Maldivler'de harika bir zaman geçirmek istiyorsanız, bu yarışmaya isteğiniz kadar sık katılın. B: Şanslı kazananlar James Jirayu ile birlikte Maldivler'e gidecek. W: Çok güzel bir gezi olacak. B: Evet , oldukça. B: Henüz doymadın mı? W: Doyabilirim. B: Bugün yapacak çok işimiz var. B: Doyabilirim mi diyorsun? B: Buradan sonra da işimiz var. B: Fanlarımıza söylemek istediğin bir şey var mı? W: Kesinlikle var. W: Bu gece dizimiz var. 2gether The Series 7.bölümü. W: Bu Tom Yum Goong yemeğinden bile daha yoğun ve tatlı olacağını garanti edebilirim. W: Ne kadar tatlı olacağını görelim. W: Ne kadar yoğun olacağını merak ediyorsanı , lütfen kaçırmayın. Bu akşam , saat 10'da GMM25'te. B: Bir istek var... Bu fanlardan değil bir çalışanımızdan gelen bir istek. B: Çalışanımız diyor ki, Nong Win, ''lütfen tavşan suratı yap''
24:01
W: Yine mi? B: Sadece yap. Bu arkadaki çalışanlardan birinin kişisel isteği. B: Tamam. Biz ... W: Senin de söyleceğin bir şey var mı? Söyle. B: Sen dizimiz hakkında konuştuğun için ... B: Herkes için endişemi belirtmeme ne dersin? B: Sadece ülkemiz için değil. B: Dünyadaki tüm insanlar için. B: Daha sonra bu yayın çevrilirse diye. B: Şu anki COVID-19 durumu için B: herkesin dikkatli olmasını istiyorum. B: Eğer yapmanız gereken önemli bir şey yoksa ve evde kalabiliyorsanız lütfen evde kalın. B: Ama eğer dışarı çıkmanızı ya da işe gitmenizi gerektirecek önemli işleriniz varsa lütfen kendinizi koruyun. Sık sık ellerinizi yıkayın ve maske takın. B: Diğer insanlarla mesafenizi koruyun. B: Bizim gibi . Normalde bu bölmeyi kullanmıyoruz. B: Fakat önlem olarak B: eğer virüsü kapmak gibi bir olasılık varsa B: ilk olarak birbirimizi korumalıyız. B: Biz herkesi önemsiyoruz. B: Tüm sağlık çalışanlarına ve şu an bu şartlarda çalışan herkese desteğimi iletmek istiyorum. B: Şu an çok yoğun çalışıyorlar. W: Lütfen dayanın. B: Biz sizi destekliyoruz. B: Sizi anlıyoruz. Bu şartlarla baş edebilmek için ne kadar çabaladığınızı ve kendinizi adadığınızı daima görebiliyoruz.
25:09
B: Sizin için en iyi dileklerimizi sunuyoruz. B: ve evet... B: Unuttum. B: Telefonlarımıza bakamamıştık. Hashtagi unuttuk. B: Canlı yayından ayrılıyoruz. B: Lütfen bu hashtag ile devam edelim. B: Sizin bizler hakkında ne konuştuklarınızı görmek için hashtage bakacağız. B: #LiveAtLunchxBrightWin B:Twitter'da görüşmek üzere. B: Çalışmamız gerektiği için şu an izninizi istiyoruz. B: Şu an gitmemiz gerekiyor. Hoşçakalın. B: Tekrar görüşmek üzere. [Çeviri: lioness & 4offgun]

DOWNLOAD SUBTITLES: