[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [1/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.6 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 263

Number of words: 1484

Number of symbols: 7952

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Miriam jest częścią mojego planu. Nie bądź głupia. Jak ma upaść, to raz a porządnie. Trochę wiary, co? Nigdy nie wiesz co na ciebie czyha pod powierzchnią spokojnej wody. Co masz na myśli? Matt tak naprawdę jest moim byłym. Ciebie... kręcą faceci? Tak, ale kobiety również. [Pięć lat wcześniej] Ta. O co chodzi? Musisz mi pomóc, szybko. Chodź do pokoju. Co tu się stało? Piliśmy, a ona nagle upadła i straciła przytomność. Czy ona ma jakieś przeciwwskazania zdrowotne?
01:21
Nie. Sprawdzam zdrowie każdej swojej pracownicy. Ale patrząc na nią, to chyba nie był tylko alkohol. Zrobiłeś jej coś jeszcze? Nie. Giwi, zawołaj ochroniarzy, żeby wynieśli ją tyłem. Nikt nie może jej zobaczyć. Proszę usiąść. Czyli mam rozumieć, że tylko tu piliście, tak? No tak tylko trochę. Ona mnie do tego nakłoniła. Ona to przyniosła, są jej. Czy aby na pewno? Nigdy nie pozwalam pracować tu dziewczynom z narkotykową przeszłością. Takie substancje zazwyczaj przynoszą nasi klienci. Nie są moje, to jej narkotyki. Poprosiła, żebym z nią je zażył. Dobrze, wierzę w to. Na szczęście mamy w tym pokoju zamontowaną kamerę. Tu jest kamera? Tak. Bawimy się w szemrane interesy. Musimy się w jakiś sposób chronić. Chyba coś o tym wiesz. Ta, bo chodzi o to... nie chcę, aby policja dowiedziała się o tym incydencie.
03:08
Jeżeli to wyjdzie na światło dzienne, wpłynie to na moją karierę, oraz rodzinę. Ta, pomóż mi. Błagam. To nic wielkiego. Mogę ci pomóc, jeżeli ty pomożesz mnie. Bez problemu mogę zatrzeć wszystkie ślady dzisiejszych wydarzeń w tym pomieszczeniu. Jakby chciał wziąć narkotyki, możesz to z nim zrobić. Joss Way-ar Jane Ramada Namtan Tipnaree Tay Tawan Foei Patara Kapook Phatchara Chimon Wachirawit Mek Jirakit Wyreżyserowane przez Tichakorn Phukhaotong Wybacz, że ściągnęłam cię do swojego domu. Żaden problem. W końcu to ja znów chcę cię prosić o pomoc. Mógłbyś mi podać szlafrok, Inspektorze?
05:21
Masz do mnie jeszcze jakieś pytania odnośnie Mim? Dostałem właśnie nowe informacje. Miriam pracowała w barze zarządzanym przez Thitipę, twoją matkę. Nie przypominam sobie, abyś o tym wspominała. Musiało wylecieć mi z głowy. To było dość dawno temu i nie było zbyt znaczące. Czym się zajmowała? Pomagała w księgowości. Ale pracowała tylko tydzień, zanim odeszła. Dlaczego? Mim lubiła się przypodobać swojemu chłopakowi. A jemu nie podobało się, że pracuje w barze. Policja zawsze zajmuje się takimi sprawami? Wygląda, że masz strasznego bzika na punkcie tej sprawy. Pracuję ciężko, aby było to warte podatków składających się na moją pensję. Nie traktuję tej sprawy wyjątkowo. Naprawdę? To nie dlatego, że byłeś bliskim przyjacielem Mim? Skąd wiesz, że się przyjaźniliśmy? Mim wspomniała mi kiedyś, że jeden policjant jest jej bliskim przyjacielem. Przez pewien czas woził ją z i do pracy.
06:40
Jak przez mgłę pamiętam, że nie miała do niego bliższych uczuć. Dlatego nie skupiłam się bardzo na nich. Nigdy bym nie pomyślała, że to ty nim będziesz. Współczuję Mim. Z jakiego powodu? Tego, że się z tobą nie spotykała. Ale Mim zawsze miała kiepski gust do mężczyzn. Zazwyczaj wybierała źle. Gdyby postawiła na ciebie, Inspektorze, zapewne nie miałaby statusu zaginionej. W każdym razie, będę cię potrzebował ponownie na złożeniu zeznań. Wygląda, że wracają ci wspomnienia o Mim. Oczywiście. Ale uważam, że powinieneś bardziej uważać w pracy. Nie mieszaj spraw prywatnych ze służbowymi. Nie podchodź zbyt emocjonalnie. Albo wpadniesz w kłopoty. Martwię się o ciebie. I ty serio wierzysz, że Miriam pracowała tam w barze w papierkach? Bo co? A myślisz, że czym się zajmowała? Niczym takim, ale to podejrzane. Skoro robiła w księgowości, to czemu jej facet tak się wkurwił?
08:01
Myślę, że w tym jest coś więcej. Masz pojęcie co ten bar miał w aktach? Co takiego? Sprawy z narkotykami, nieletni pracownicy, no i zaginiona kobieta, pracownica, którą znaleziono martwą. Umarł tam ktoś? Tak, ale to zatuszowali. Mieli wtyki. Większość ich gości to wpływowe szychy. Ale nie wydaje mi się, żeby Mim coś takiego robiła. To do niej nie pasuje. Mogła mieć ku temu powody. Nie myśl sobie, że tak dobrze ją znasz. Nawet jeżeli tak pracowała, to nie rób z tego afery. To legalna praca, ale nie akceptowalna przez społeczeństwo. Dlatego muszą się z tym kryć. Dobra, tylko nie celuj mi w twarz. Całkiem nieźle sobie radzisz. Trzymasz kij lepiej niż część tych, co biorą lekcje. Nie kłam. Wciąż mam dziwną postawę. Moim zdaniem jest dobrze. Jeżeli będziesz tu ze mną często przychodzić, staniesz się jeszcze lepsza. To sport dla bogaczy. Trzeba mieć pieniądze, aby często grać. Nie wydaje mi się.
09:24
Opłaty już nie są tak drogie, jak dawniej. Każdy może zagrać. Ale to sport, który ukazuje ile masz pieniędzy. To przy tej grze bogacze dyskutują o milionowych układach. Cały sprzęt, strój, opłata za wózek, to nie jest tanie. Podsumowując, tu potrzeba kasy. Nie martw się, Mim. Wystarczy, że będziesz tu często ze mną grać. Ja zajmę się resztą. A co do twoich planów o otwarcie własnej marki, dalej tego chcesz? Mogę być inwestorem. Nie trzeba. Źle bym się z tym czuła, bo tu trzeba sporego wkładu pieniężnego. A inna kwestia, jako kto chciałbyś inwestować? Jako partner biznesowy, udziałowiec, czy coś innego? A chciałabyś, abym kim został? Nie wiem. Zagrajmy. Jeszcze raz. Ostatnio nie zgięłaś kolan. Jeden, dwa, trzy. Myśleliście o tym, kiedy się pobierzecie?
10:54
Jeszcze nie. Zgodziliśmy się, że powinniśmy najpierw nacieszyć się zaręczynami. Będzie bardzo zajęty podczas kampanii wyborczej. Poczekamy aż wszystko się skończy. A mi się wydaje, że wzięcie ślubu przed wyborami będzie bardziej korzystne dla niego. W jaki sposób? Wielu ludzi jest zainteresowanych waszym związkiem, więc o waszym ślubie będzie głośno. Dobrze jest przynosić tak dobre wieści. Skarbie, nasz syn zaraz będzie politykiem. Powinien sam podejmować decyzje. Właśnie, że nie. Muszę mu pomagać wszystko systematycznie rozplanowywać. Wygra ten, kto stworzy lepszy wizerunek. Mamo, uważam, że to może poczekać. Jesteśmy już zaręczeni. Ostatnio udzielaliśmy o tym wywiadu. Wszyscy wciąż interesują się naszą historią. Nie zwlekajcie zbyt długo. Dobrze. Witajcie, Eve, Pitch.
12:08
Witam. Nigdy nie sądziłem, że przychodząc pograć wpadnę na rodzinę, do której należy całe pole golfowe. Mim, nie wiedziałam, że interesuje cię golf. Tim zaproponował, żebym spróbowała. Słyszałem, że się zaręczyliście. Gratulacje. Spędzacie czas całą rodziną. Dyskutujecie o lokalu, w którym zorganizujecie ceremonię zaręczynową. Macie już konkretne miejsce na myśli? Zainteresowani moim hotelem? Myślę, że to dobre miejsce do tak wielkich wydarzeń. Dziękujemy, ale musimy odmówić. Zajmę się wszystkim z mamą Pitcha. Jesteś Tim, prawda? Tak. Nie mieliśmy okazji się przywitać na pogrzebie twojego ojca. Jak się trzymasz? W porządku. Ojciec zostawił mi fortunę. Dlatego żyje mi się dobrze. W przyszłości wybiorę twój hotel do zorganizowania bankietu dla mojego stowarzyszenia. Zapraszam serdecznie. Tim, mogę iść się przebrać? W takim razie nie będę zajmować wam czasu.
13:24
Życzę smacznego. Witaj, Miriam. Zaczekaj. Pamiętasz mnie? Witam, panie Prompong. Pamiętam pana. Dawno się nie widzieliśmy. Teraz pracujesz jako freelancerka poza barem, tak? Co ma pan na myśli? Trochę minęło od naszego ostatniego spotkania w Scarlet. Zniknęłaś, nie mogłem cię złapać. A teraz widzę, że jesteś tu z nowym gościem. Dlatego uznałem, że jesteś freelancerką. Proszę wybaczyć, ale już nie pracuję w ten sposób. Naprawdę? Przepraszam. Uznałem, że spotykasz się z klientem na polu golfowym. Ale jak mam być szczery, nie mam nic przeciwko. Możesz tu przychodzić z klientami. Taka ślicznotka polepszy wizerunek mojego pola. Ale byłoby jeszcze lepiej, gdybyś mnie również wzięła za swojego klienta. Chętnie odświeżyłbym nasze stare wspomnienia.
15:16
Tin to mój przyjaciel, nie klient. Dobrze, rozumiem. Bierzesz tylko młodych. A ja jestem staruszkiem. Ale wciąż płacę tyle, co wcześniej. Jak będziesz chciała wrócić do pracy, daj znać o każdej porze dnia i nocy. Nigdy o tobie nie zapomniałem. Jesteś straszną hipokrytką. Mówiłaś, że nie zrobisz tego więcej. A jednak w tajemnicy pracujesz jako freelancerka. Rozumiem to, że twoje wynagrodzenie asystentki nie jest wystarczające. Jednak powinnaś przyznać, że podoba ci się ta praca. Nie ma w tym nic złego. Giwi. Co ja ci zrobiłam? Dlaczego tak mnie nienawidzisz? Nie zrozum mnie źle. Nigdy cię nie nienawidziłam. Jedynie to ci współczułam. Kiedy wyrwiesz się z życia, w którym ciągle polegasz na mężczyznach?
16:48
Myślisz, że to Tim, niczym bohater, uratuje ci życie? Zastanów się. Wydaje ci się, że ktoś tak bogaty będzie z tobą na poważnie? Wybierze kogoś z podobnym zapleczem. Na przykład, jakby miał z kimś być, wybrałby kogoś jak Eve. A może Tim stara się do niej zbliżyć? I wykorzystuje do tego ciebie. Jeżeli Tim cię rzuci, a ty trafisz na możliwość lepszego życia, powinnaś od razu za tym iść. Widziałam jak Prompong ci coś proponował. Tu masz szansę, której powinnaś się chwycić. Spójrz na mnie i moją matkę. Widziałam twoje nagranie. Masz wyjątkowe umiejętności. Zarobiłaś jakieś dziesięć-dwadzieścia tysięcy bahtów, a jedynie co to zrzuciłaś łaszki. Nieźle ci się to udało. Chyba muszę się od ciebie uczyć. Powinnyśmy razem nagrać reakcję na tamten twój filmik.
18:03
Myślę, że będziesz z siebie dumna. Często oglądam go przed snem, żeby nauczyć się tej sztuczki. Jeżeli też chcesz zobaczyć, to wpadnij do mnie. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: