Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика (с русскими субтитрами)

Кавказская пленница, или Новые приключения Шурика (с русскими субтитрами)

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 401

Number of words: 3276

Number of symbols: 16943

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
02:32
Ta historia powiedziano nam Szura. Zebrał podczas święta folkloru: Może ta historia tylko legenda ... Ale według Shurika ona naprawdę Stało się to w jednym z góry. Nie powiedział, co nie nieuczciwe do innych obszarów, które mogłyby mieć miejsce dokładnie historia ... No, gdzie jesteś, uh ... Ale ... Bóg wie ... Przeklęty dzień, kiedy mam za kierownicą Ten odkurzacz! - Nie rozpaczaj! Rzeczywiście, niektórzy mówią, że wielki i mądry Abu Ahmad ibn Bay, pierwszy kierowca ta maszyna: przeszkadza ci, Edwardzie ... - Eddie. - Sasha. Pamiętaj, Eddie, jeden Bóg tylko wie, gdzie Zanosi się od iskry niegodny geek w chwalebnej rodziny silników spalinowy. Tak uschnie jego gaźnika na wieki wieków! - Wybacz mi, proszę. - Tak? - Niestety, mam wielką prośbę. - Proszę. - Czy można prosić iść, nie odwracając się tylko na szosie?
06:02
- A to dlaczego? - Tak, moja dupa idzie Ty jako przywiązany. - Donkey? - No tak. - Więc on mnie śledzi? - He, he! - Myślałem, że ... - Nie, to jest! - A ty tu? - Tak, przyszedł do cioci na święta. - Jestem w podróży służbowej. Miasto jest daleko? - dwa kilometry. - Dziękuję. Widzisz, bez ciebie jeden krok. - Data urodzenia? - 42th. - Celem wizyty? - wyprawy etnograficzne. - Oczywiście. Olej szuka? - Nie bardzo. Szukam folkloru. Muszę napisać stary baśnie, legendy, tosty. Toast? Kochanie, tylko Ty szczęście. Pomogę ci. Co to jest? - Musisz toast. - Tak. - Toast bez wina - To jest jak w noc poślubną oblubienicy. - Nie, ja nie piję. - A ja piję? Co tu jest do picia? Ty mnie źle. Ja nie piję. Widzisz? - Nie mają zdolność fizyczną. - To o niej - pierwszy toast.
07:31
- Toast? Teraz piszę w dół ... - Wtedy zapishesh. Weź szklankę. Mój pradziadek powiedział, mający chęć kupić dom, ale nie mają możliwość ... Mam okazję kupić kozę, ale nie mam ochoty. Tak oto, aby upewnić się, że nasze pragnienia zbiegła się z naszymi możliwościami. - Dobra robota. - So. - Posłuchajcie innej toast. - Więc ... - Będę tam. - Nic, ja dostać. Zaczerpnąć powietrza, i że wszystkie biura biuro, biuro ... - Gdzie byłaś? - Co się stało? - Moja siostrzenica. - Bardzo ładne. - Nina. - Student. Studia na Pedagogicznej Instytut. - przygotuje naszą zmianę, prawda? - Otlichnitsa, członek Komsomołu, sportowcem. - sportowiec? - Wujku o mnie wie wszystko. Uczeń i członkiem Komsomołu - to właśnie to, czego potrzebujemy? - Czego potrzebujesz? - Mam dla ciebie niespodziankę pytanie. - Proszę. - Należysz do ślubu? - No, coś pozytywnego zrobić. Ona jeszcze o tym myśleć. Pomyśl o tym wcześniej i nikt nie jest zbyt późno, nawiasem mówiąc, nie jest to?
09:26
A jak się czujesz na temat naszych wakacji otwarcie Pałacu małżeństwa? - I na pewno przyjdzie. - konieczne jest, prawda? - Wymagany. Będę wam mały, ale odpowiedzialna misja. - Co? - Ale zobaczymy, tak. Czekamy na Ciebie. - Dobrze, dobrze. A kiedy cała trzoda poleciał zimę południe Jeden ptaszek powiedział: „” Osobiście będę latać bezpośrednio na słońce. „” Zaczęła rosnąć wyżej i wyżej, ale szybko spalił swoje skrzydła i spadł na dno wąwozu. Więc wypijmy do tego, że nikt z nas, nie ważne jak wysoko, że nie latać, Nigdy nie oderwała się od grupy. - Co się stało, kochanie? - Ptasiek przykro! A księżniczka z wściekłości powiesić na własna ślina, bo dokładnie liczone jako ziarna w torbie, ile spada do morza,
10:49
i ile gwiazd na niebie. Więc pijmy do cybernetyki! Dla zdrowia! Dla zdrowia! Drodzy przyjaciele! Dziś mamy szczęśliwy, jasny, słoneczny urlop. Po kilku sekundach srebra nożyczki przetnie wstęgę jedwabiu i otwarty dla wszystkich naszych nowożeńców Obszar prosta droga przekazania do świetlanej przyszłości, wiesz, Na szczęście, miłość i harmonia, wiesz, za pośrednictwem naszego Pałacu małżeństwo. Świętować otwarcie Pałacu zapewniamy piękną kobietę, dziewczyna, która Reprezentuje ona nowy losy kobiet Poziome, czy zrozumieć. To jest - student, członek Komsomołu, sportowiec, Wreszcie, to jest po prostu piękne! To jest coś małego, ale odpowiedzialna misja. Pytam was. W słowach naszego wielkiego satyryka Arkady Raikin, kobieta - najlepszy przyjaciel człowieka.
13:15
Chwileczkę ... Proszę zwolnić, Piszę. - Kto to jest? - Pewnie, prasa. - materiał. W słowach naszego wielkiego satyryka Arkady Raikin, kobieta - najlepszy przyjaciel człowieka. Świetnie! Wypijmy do kobiety ... Daj mi klakson, niech róg, mówię ci, to mój róg. ... a ja oszukany wielkie otwarcie Pałac Ślubów. Następnie, na ruinach kaplicy ... - Wybacz, ale zniszczony kaplicę też? Nie, to zależy od ciebie, 1 4 wieku. Wszystko to, oczywiście. Wszystko to jest prawdą. W artykule jest napisane poprawnie. Wszystko jest dobrze. Tak to jest z jednej strony, tak? Ale jest też inna strona medalu. Intruz - to nie jest sprawca, a główny naukowiec, Ludzie pracy intelektualnej. Doszedłem do odwiedzenia nas, co? Zbierać nasze historie, legendy tam, wiesz, toasty ... - Toast? - Toast, tak.
14:38
I nie obliczyć swoją siłę, prawda? Mamy tu do czynienia z niefortunne wypadków. Mam wspaniałą tosty! Wy, towarzyszu Szura, źle przegląd naszych lokalizacjach. Każdy wie, że Kuzbass - All-Union kuźni, Kuban - spichlerzem i Kaukaz - to jest All-Union - co? - Ośrodek zdrowia! Nie! Kaukaz - unia i kuźnia, i ośrodek zdrowia oraz spichlerz. Gdzie byłaś? Nocą, przypomniałem zamechatelny tosty dla Ciebie. - Chodź szybko. - Nie, czekaj, kochanie. Porozmawiamy z Shurik, dopóki Wpisz swój tosty w 3 egzemplarzach sobie wyobrazić, a następnie w formie pisemnej. - Będą gotowe! Moim marzeniem jest, aby nagrać dowolny starożytny rytuał, a uczestniczyć w nim, dobrze byłoby absolutnie wspaniały. W naszym regionie, nie napotka dziadek zwyczajów i rytuałów. Może gdzieś w górach ty coś znaleźć dla nauki. - wspiął się do góry. - Och, w porządku. To jest twoja praca.
16:06
Przychodzisz pisać historie, a my pracuje, aby bajki come true! Przywiozłem toast. - Słabe, tak? - No ... Że pozwala sobie, słyszysz? Pytałeś w 3 egzemplarzach ... Live, jak mówią, dobrze! - I dobrze żyć - jeszcze lepiej! - Dokładnie! Wstydź się. Obrazić sierotę. Jej wuj i ciotka chyba nikt. 25! - To nie jest prawda. Doceniam siostrzenica, ale wszystko ma swoje granice. 18! Mają sumienia! Ty nie koza, get, a jego żona i jak: student, członek Komsomołu, sportowiec, Beauty! I za to wszystko, pytam 25 owiec, nawet śmieszne okazja. - apolityczne powód, uczciwie. Nie rozumiem sytuacji politycznej. Widzisz życie z okna samochodu. 25 owiec! Kiedy nasz obszar ten nie jest w pełni Osiadł ze stanem wełny. I nie mylić swoją osobistą płaszcz ze stanem! Ja, towarzyszu Gabriel, tu i wysyłają, utrzymanie interesu publicznego.
18:33
Siadaj teraz. - Ogólnie rzecz biorąc, w następujący sposób: 20 owce ... - 25! - 20. Lodówka '' Rozen Lew '' ... - Co? Fiński, dobry, dyplom ... - A darmowy pobyt ... - Na Syberii! - Dobrze, dobrze. - Dobrze, dobrze. Więc tak. Na oczyszczenie zgodzić, krewnych zbyt, ale panna młoda ... Bad nadal kształcić nasza młodzież. Szkoda. zaskakująco igraszki do małżeństwa. A kto kiedykolwiek prosi pannę młodą? worek na głowę i fyut! Tak, to prawda. Bardzo słuszna decyzja. Ja osobiście tylko nie będzie nic Nie martw się. Będzie to całkowicie obcy. - Tak. I to nie z naszej okolicy. - No tak, oczywiście. To nie ty lezginka i skręcają. Pokażę wszystko od nowa. Palec prawej nogi, kiedy pchasz niedopałek papierosa, tak. Drugie naciśnięcie palec w tyłek lewa noga.
20:15
A teraz zarówno stub naciśnięciu razem. Ryby ... - sprzedawać? - To moja sprawa. Jedna chwila, dobrze, dobrze. Minie, minie. Zazwyczaj, tak, to jest to, śmiało! Owce w stajni. Lodówka w domu. Gdzie idziesz? Idź do domu. - Nic Ci nie wyjdzie. kraść to Kobieta. - sportowcy, Komsomołu. Nawiasem mówiąc, w sąsiednim regionie Pan młody ukradł członek partii. Cóż, Sasha, zrobić uderzające sukcesem. - Och, to nonsens. - Bzdura? - Drobiazg, ubezpieczenie. - Dobrze, daję zadanie trudniejsze. Tak, z czego? - pakiety w śpiworze. - Tak. - I jak najszybciej. - Czekaj. Czas. - Tak, tak, tak. - Przygotuj się, uwaga rozpoczęty! Gotowe! I spać stoisz? Czas.
24:19
Uwaga! Trzymaj się, Shura. I wyciągnąć cię teraz. Dwa z nich ... - A to jeszcze ogon. - Na ogonie nie liczy. - Drugi raz. - Świadek. - A jeśli ... - Tylko bez ofiar. - Tak, musimy czekać. - Zgadza się, poczekajmy. Zrezygnować. - Co to jest? Zbyt folklor? - Nie, to nasi uczniowie. - Pieśń o niedźwiedzie. - Tak? - Ale to nie pasuje do ciebie. - Dlaczego? - Ten uczeń folklor. Chodź, niech. - Tak? Dobrze, słuchaj. Gdzieś w tym świecie, Tam, gdzie jest zawsze zimne. Pocierać plecach niedźwiedzie Na osi ziemskiej. Pływających na wieki, Spać pod lód morski, Ocierają osi Bears Ziemia obraca. ... obraca się szybciej ziemię. oni skręcać, próbując Wirówka osi Ziemi, Kochać przed Miałem się spotkać. Do pewnego ranka Wcześniej w tym roku dwa IL
27:53
Ktoś powiedział kogoś Głównymi słowa. Po wiosennym deszczu wcześniejsze świta I dla dwóch lucky Wiele, wiele lat. Piorun będzie migać, Strumienie zadzwoni, Będzie kłęby mgły, Biały, jak niedźwiedź. Gdzieś w tym świecie, Tam, gdzie jest zawsze zimne. Pocierać plecach niedźwiedzie Na osi ziemskiej. Pływających na wieki, Spać pod lód morski, Ocierają osi Bears Ziemia obraca. ... obraca się szybciej ziemię. No, do widzenia, Szura. Ci prosto, a ja byłem na wyciągnięcie ręki. - Cóż, Nina, do widzenia. - Do widzenia - Czekaj, Nina. - Co, Shura? - Niech mi pan jeszcze wydać. Nie żyli pożyczyć wysokie zaufanie. - Nie da się pracować. - Dajesz nierealistycznych planów.
30:53
Jak to? Woluntaryzm! - W moim domu - nie powiem! - A co mi coś powiedzieć? Ach, tak? Oto twój postęp ... ... możemy odmówić. Take it! - No, weź ją, weź ją. - Chwileczkę. Cóż, wszystko w porządku. Osoby, które utrudniają nam, On nam pomoże. - Ach, tu jest - to inna sprawa. - W tym celu idziemy. - Cóż, przygotować się. - Chodź tu! - Idź, git! Czyj but? Dziękuję. Chodźmy! Idź. Jest późno. Nie zgubić? Dobrze, idź. - Towarzyszu Shura? - Supper? - Nie. Alosza, butelka wina. - Ty tylko szczęście. - Co? - Chciałeś zobaczyć stary, piękny zwyczaj. - Oczywiście, marzę o tym.
33:32
- Jutro o świcie. - Co ty mówisz? Można nie tylko zobaczyć, Jesteś wolny, aby uczestniczyć. - Podczas tego bardzo dziękuję. Sok nie chce? - Nie. - A imię tego obrzędu? - Bride porwanie. - Porwanie? - Nie, nie sądzę, sama narzeczonej Marzy, że został skradziony. Można udać się do urzędu stanu cywilnego, ale przed tym, narzeczona zostać skradzione! - Steal? Och, do diabła, piękny zwyczaj. Cóż, moja rola, to co? - Catch młodej. Aby umieścić go w torbie. - W torbie? Jest to również zwyczaj? Brilliant! - i dać go do kogo? - jigit MIŁOŚĆ. - Nie. - I przekazać Kunakov kochanka jeździec. - Och, Kunakov? - Zgodnie z wymogami zwyczaju. - Oczywiście. - Nawiasem mówiąc, tu są. przedstawię cię. - Z przyjemnością. - Meet. - Szura. Oni nie mówią po rosyjsku. Ale każdy rozumie. - Co on mówi? - On mówi: Bon appetit. Bambarbiya. Kergudu.
35:58
- Co powiedział? - Mówi, że jeśli Zrezygnować - będą cię zabić. Żart. - Żart ... zgadzam się. - Dobrze, dobrze. Nina jest bardzo zadowolony. - Więc panna młoda o imieniu Nina? - Nina. Moja siostrzenica. - Czy Nina ma narzeczonego? - Kochają siebie. Zupełnie zapomniałem. wybacz, nie mogę zrobić. Nic. Najważniejsze, że go zapytałem Nina Ty to zrobił. - Nina sama zwróciła? - Bardzo. Dobrze, daj Nina, zgadzam się. Należy jednak pamiętać, zwyczaj wymaga, że ​​to naturalne. Nikt nic nie wie. Oblubienica będzie walczyć, kopać, nawet gryźć, wezwać policję, krzycząc: „” Mam zamiar złożyć skargę do Komitetu Wojewódzkiego! „” - ale nie zwracają uwagi.
37:39
Rozumiem. Nie martw się. Wszystko jest naturalne. Szura ... Co robisz, Shura? Tylko nie mów nic. Co się z tobą dzieje, prawda? Przyszedłem pożegnać się z wami. - Do widzenia, Szura. - Żegnaj, Nina. Bądź szczęśliwy. Żegnaj, żegnaj. Jaki statek? Bride ukradł, towarzyszu sierżancie. Joker! Stacja będzie smażyć z tym oblubienica, nie zapomnij zaprosić. - Więc to nie był obrzęd? To naprawdę został skradziony. - Tak. - Kto ukradł? Ach, tak ... Kim jest narzeczona? - Czasami o tym słyszeć na ślubie. - Wesela nie będzie! Ukradłem go, mam go i będzie z powrotem! Towarzysz Shura! - Co się stało? Co się stało? - przestępstwa, skradziony! - Co zostało skradzione?
41:49
Ukradłeś dupę? - Dziewczyna, Nina. - Nina? - Jestem jedynym świadkiem. - Nie, nie jesteś świadkiem, ty - złodziej, przestępca! - No, nie wiem! Co za wstyd, przysięgam, przysięgam, wiesz, cały teren! - Nie wiem! - Osobiście zajmę się tą sprawą. Ten tajemniczy stajenny - łajdak bezwartościowy! Nie wiem, kto to jest? - Bardzo mi przykro. Łajdak, łotr, amoralny typ, rodzaj niemoralne! Dziękuję za sygnał. w tym Rozdzielono Przykład negatywne zmobilizować opinię publiczną, unieść ciężar ... - To prawda! - Pójdę na policję. - Co to jest policja, słuchać? Aresztować. Oni również formalnie zobowiązany do was - iść do więzienia. - Jeden zbawienie - znikają. Zrobię to sam. Nina zostaną zapisane. Te czarne charaktery będą oceniane pokazać proces. I będzie pochodzić z procesu, jako świadka. - Nie mam prawa do nadużywania swojej szlachta. - Jaki rodzaj szlachty? Ryzykujesz przeze mnie. Nina Ukradłem i muszę się odpokutować. Dlaczego policja? nie te ofiary. Bezpośrednio do prokuratora. On rozumie wszystko.
43:21
- Szanowni goście, witamy. - Powiedz, Marim, prokurator na ciebie? Wszystko, co mamy, wszystko miasto my tylko Czekałeś. Wina drodzy goście! - Nie, ja nie piję. Chcielibyśmy prokurator. - Nie można odmówić. przestępstwo krwi. Raybolnitsu? Przyjdź natychmiast na ulicy Gogola, 47. Start Kapitanaki. Tak, gdy strona urodziny. Z jednym z gości naprawdę źle. Bezpośrednio zapytać. Wiesz, to jest bardzo ciężka postać choroba. Musimy ratować człowieka. Na podstawie jego alkoholizmu pojawiają obsesje. The Stolen Bride. Łamie się cały czas na kogoś uratować, zmętnienie powodu szczerze. - Jasne. delirium tremens. delirium tremens. - Tak, biały, gorący, biaława. Po 3 dniach, umieścić na nogach. Nie, nie trzeba się spieszyć. To jest nasz gość. Ważne jest, aby leczyć. Ważne jest, aby powrócić do społeczeństwa pełna człowiekiem. Postaramy. Gdybym był sułtan będę miał trzy żony
47:41
I potrójne piękno będzie otoczony. Ale z drugiej strony, w takich przypadkach, Tak wiele kłopotów i zmartwień, Och, zapisz się Boga. Nieźle jak naprawdę ma trzy żony, Ale bardzo słabo z drugiej strony. To jest w porządku, można przyjść. Jak się z nami, sułtanów, tu potrzebna jest przejrzystość. Ile żon tylko w prawo: Trzy lub jeden? Na pytanie, taka odpowiedź jest prosta: Gdybym był sułtan - to byłby w stanie bezczynności. Nie złe naprawdę zupełnie bez żony, Znacznie lepiej od obu stron. Ah dobrze! Dobrze, dobrze. Oświadczam głodówkę! A teraz nikt jednak prokurator, tu nie przejdzie! Uważaj! Typowe delirium tremens. przerwy zaoszczędzić trochę skradziony kobieta, W ogóle, to zachowuje się jak przyjaciel ostrzegł nas CAAX.
50:18
On jest teraz w stanie podniecenia i Wymaga to, że przyjął ją. Wymagane - ok. Ostrożny. przyjaciel diagnoza Saahova jednoznacznie potwierdzona. - Mówiłeś CAAX? - CAAX, CAAX. - Więc to ukrył mnie tutaj? - Nie ukrywała, a wysłane w czasie kryzysu. - Ostry kryzys. Więc powiem ci, co: CAAX i ukradł dziewczynę. To prawda, skradziony. I wykopane w ziemi, i napisał napis. Idź, idź. Musimy leczyć. Alkoholicy - to jest nasz profil. Rozwiąż mnie. - A ty się zachowywać? - Rozwiążcie. Rozumiem. Wszyscy z was mi nie wierzysz. Widzę prokuratora? - Może. Gdzie prokurator? W 6 oddziale, gdzie Napoleon był wcześniej.
52:40
Nie może jeść, nie można pić, można milczeć, nadal nie pomoże. Najlepszy narzeczona dzielnica oferuje własny ręka i serce. - Usługa. - Co? - Przed usługa została osiągnięta. - Świetna obsługa? - 12 osób, 96 szt. - nie masz sumienia. Pluć na naszych zwyczajów. Co? Głupie. Nie masz wyboru. Czy chcesz powiedzieć, że będzie szukasz? Zwrócić się do krewnych, i względne - to ja. A ja mówię, rzuciła Institute, Ożenił się i ruszył. Nie przerywaj, kiedy rozmawiać! Więc albo się stamtąd wydostać i jego żona - ah, pana młodego! Albo nie wychodzić. Jest to inna sprawa. Otwórz drzwi, Teraz można zapoznać się z pary. - Zdjąć czapkę. - Co? - Zdjąć czapkę. Hej, przepraszam, przysięgam to boli nic nie robić, tylko wszedł.
54:55
- Młody jeszcze kapryśny. - Jaki jest kapryśna, słuchaj, chuligan! Jestem teraz z domu istnieją tylko 2 sposoby: albo ja doprowadzić ją do urzędu stanu cywilnego, czy to prowadzi mnie do prokuratury. - Nie rób tego. - Nie chcę. Nic nie szkodzi. Dzień później, była głodna, następny tydzień będzie bardzo ciężki, a miesiąc później będzie mądry. Nic nie będziemy czekać. - Będziemy czekać. Pamiętaj, że towarzyszy. W końcu mają uzasadnić zaufać. I za głowę odpowiedzialnej. Będziemy próbować, towarzyszu Gabriel. - realizowane na trzech? - Jest to grzech śmiać się z ludzi, którzy są chorzy. - Poważnie, biegnę, hę? - To nie będzie ucieczki. - Jest tylko jedna droga. Zatrzymać szaleńca! Co ty działa jak szaleniec? Gdzie twój tyłek? - Co się stało? Gdzie pośpiech? - Nie, nie. - Usiądź down'll napęd. - Skąd wziąć? - Powiem ci wszystko, a ty już własnej woli zdecydować, gdzie zabierze mnie. Tylko niech szybko. - Maszyna jest bestia, słuchać. Cholera dzień, kiedy mam za koło tego odkurzacza!
57:46
Napisz nowy wiersz. Obiad - podkreślenie, z zupy odmówił. W nawiasach - zupa grub. - kharcho ... Trzy porcje kebab - emisji w otchłań. - przepaść. Złamał 2 butelki wina. - Trzy. - Napisz trzy. - Trzy butelki ... Owoce - pomarańcze. - Domek Saahova przyjacielem? - Tak. - stacje sanitarno-epidemiologiczne. - Kim chcesz? W obszarze epidemii. Sondaże uodpornienie. Pryszczyca! Zarejestruj się tutaj! - shirt strzelać? - Tylko koszula nie jest konieczne. Połóż się na brzuchu. - Cicho. Nadal nie kłuć. - A. Jeszcze nie. Powiedzmy, to nie boli? - To zależy od średnicy igły. - Powiedz mi, czy mają średnicę ... - Alkohol? - Alkohol.
01:01:22
Leżał bez ruchu. Jest to najnowsza Szczepionka powolny strawność. - W domu nikt inny? - Nie, nie ma. Spokój, w pozycji leżącej. Inaczej - '' Memento morze ''. - Natychmiast ... - W morzu! Nina tutaj, jestem pewien. Znajdź i ostrzec ją. - A kiedy iść spać? - Pół godziny później. Idź, idź. Odsączyć i stopa wirus pryszczycy jest szczególnie Jest kwitnącej w organizmie ... - Krótko mówiąc, Sklihasovsky! - Nie jesteś zainteresowany, nie przejmuj się. Szczególnie rozwija się w organizmie, ослабленном никотином, алкоголем и... - ...излишествами нехорошими. Нина, Нина, где Вы? Тихо. Иди туда. Нина, Нина... Что с Вами?
01:10:28
Нина, Вы живы? Слава Богу! Слава Богу! - За что? Предатель, подлый наемник... Иуда! Подлец! Сколько тебе заплатили? Развяжите меня! Ничтожество, продажная шкура. Пустите меня! Бандит, дрянь, тупица, хамелеон, негодяй! Алкоголик, фольклорист несчастный! Алло, я слушаю. Говорите, ну! Кто тут? Здравствуйте... Никак не ожидал Ваш приход. Такой неожиданность для меня. Извините, переоденусь. - Не беспокойся. В морге переоденут. Мы пришли судить тебя по закону гор. За то, что ты хотел опозорить наш род, ты умрешь, как подлый шакал. Вы не имеете права! Вы будете отвечать за это!
01:14:29
- За твою поганую шкуру я буду отвечать только перед своей совестью джигита... ...честью сестры и памятью предков. Нина, остановите их. Мы с вами современные люди. Это же средневековая дикость. Ну, я нарушил этот кодекс, но я готов признать свои ошибки. Ошибки надо не признавать, их надо смывать кровью. Вы не имеет права! Это - самосуд! Я требую, чтобы меня судили по нашим советским законам. А покупал ты ее по советским законам? Или по советским законам ты ее воровал? Прекратим эту бесполезную дискуссию. Сестра, включи телевизор погромче. Не надо, я вас умоляю, не надо. Я больше не буду! Клянусь вам, я больше не буду. Ну позвольте мне пойти в прокуратуру. Ну, разрешите мне сдаться властям. А, Гамлет, молодец, слушай. - Вы что, с ума сошли? - Не беспокойтесь, это только соль. Встать! Суд идет!
01:16:08
Да здравствует наш суд - самый гуманный суд в мире! Прошу садиться. - Садитесь. - Спасибо, я постою. Гражданин судья, а он не может сесть. Вслед за весенним ливнем Раньше придет рассвет И для двоих счастливых Много-много лет. Будут сверкать зарницы, Будут ручьи звенеть, Будет туман клубиться, Белый, как медведь.

DOWNLOAD SUBTITLES: