[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.5 [3/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.5 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 138

Number of words: 699

Number of symbols: 3658

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Hej, jeszcze nie zdmuchuj. Najpierw życzenie. Ale nie mam żadnego. To może zażycz sobie małej podwyżki? Okej. W takim razie życzę sobie wielkiej podwyżki i lepszego życia. No i.... aby Mim miała własną markę. To twoje urodziny, czemu marnujesz życzenie na mnie? Bo chcę, aby też się spełniło. No dobra. Już mogę? Proszę. Zaczekaj. Daj mi zrobić zdjęcie, Tin. Dobra, sorki. Też masz być. Wystarczy sam tort. To twoje urodziny, Tin. Szybko. Uśmiech poproszę. Uśmiech! Starczy już. Jedzmy. Wrzucę posta o twoich urodzinach.
01:49
Co jest, Mim? Nic. Po prostu widok życia innych na Instagramie, sprawia, że czuję się źle ze swoim. Czemu? Co zobaczyłaś? Jedynie znajomych ze studiów. Bardziej to ekipa Eve, niż moja, serio. Wszyscy żyją pieniędzmi. Ja nie mam torebki od projektanta, auta czy drogich butów, dlatego nie chcą tracić czasu na przyjaźnie ze mną. Nie przejmuj się, Mim. Każdy ma swoje szczęście. Nie ma co porównywać się z innymi, prawda? Ale ja chcę czegoś więcej, chcę zostać zaakceptowana. Jak nie masz tyle pieniędzy, co oni, to musisz jeszcze więcej udowadniać. Ludzie teraz oceniają innych na podstawie ich możliwości, zamiast jedynie na ilości ich pieniędzy. Naprawdę w to wierzysz, Tin? Mim… Jestem w tobie zakochany. Wiem o tym.
03:56
I nie masz nic przeciw temu, co do ciebie czuję? Wybacz mi. Nigdy nie uważałam cię za nikogo więcej, niż dobrego przyjaciela. Gdyby miało do czegoś dojść, doszłoby już dawno temu. Chcę, abyśmy już zawsze byli przyjaciółmi. Jasne. Jeszcze jedno, ktoś mi się podoba. Naprawdę? Kto taki? Nie znasz go. Ja sama nie wiem, co z tego wyjdzie. Jak będę czegoś pewna, to ci powiem. Dzięki za zrozumienie. Zjedzmy ciasta. To teraz napiszmy dla ciebie post. Dajesz z siebie wszystko, Pitch. Jesteś Tim, prawda? Dokładnie. Tak właściwie, to obracamy się w tych samych kręgach. Po prostu nie mieliśmy okazji się poznać. Trochę o tobie czytałem. Mam zamiar na ciebie głosować. Jestem całym sobą za nowymi politykami.
06:05
Nasz kraj potrzebuje się bardziej otworzyć na odmienności, prawda? Dziękuję. Ostatnio na urodzinach przyjaciółki wpadłem na twoją dziewczynę, Eve. Wszyscy wypytywaliśmy o jej słynnego chłopaka. To gdzie byłeś? Czemu z nią nie poszedłeś? Miałem trochę pracy. To czas na budowanie znajomości. Racja. Właśnie, słyszałem, że studiowałeś w Berlinie, tak? Tak. Zazdroszczę, byłem tam raz. To miasto pełne wolności. Mają fajne życie nocne. No i świetną kulturę. Co ważniejsze, są otwarci na równość płciową. Ludzie mogą kochać kogo chcą. Nikt nikogo nie ocenia. Chciałbym, aby nasze społeczeństwo takie było. Zgadzasz się ze mną? Jak najbardziej. Ale uważam, że długa droga przed nami. W takim razie zostawię to w twoich rękach. Chcę, aby ludzie w naszym kraju mogli kochać i pieprzyć się z kim chcą.
07:26
Nie będę ci już przeszkadzać w treningu. Mam wrażenie, że mamy więcej wspólnego, niż by się wydawało. Pójdę już. Dobrze. Dziękuję. Dziękuję, że rozumiesz moją rodzinę. Naprawdę dobrze odpowiadałeś. Myślę, że tym polepszysz swój wizerunek dla nowych głosujących. Powiedziałem to co myślę, byłem szczery. Naprawdę? Tak. Jakim cudem mam takie szczęście, że mój chłopak kocha mnie i moją rodzinę? Daj przytulaska. Dziękuję. Eve. Chciałbym z tobą o czymś porozmawiać. Co jest? Coś poważnego? Kojarzysz może edytora The Important? Matt, ten co przeprowadzał wywiad. No jasne, twój przyjaciel z Berlina.
09:36
Pamiętam go, o co chodzi? Matt tak naprawdę jest moim byłym. Byłym? Pitch, co masz na myśli? Jak byłem w Berlinie, przez chwilę spotykałem się z Mattem. Ale od powrotu nie widziałem sie z nim ani nie kontaktowałem. Ciebie... kręcą faceci? Tak, ale kobiety również. Ja... Jestem bi. Ale... Nie myśl proszę, że traktuję cię jako przykrywkę. Zdecydowałem się ci powiedzieć... bo nie chcę czuć, że mam przed tobą tajemnice. Nie chcę nic ukrywać przed kimś kogo kocham. Przed kimś, komu najbardziej ufam. Tylko ty możesz mnie zrozumieć. Poza tobą nie ma osoby, która by mnie zaakceptowała. Nawet moja własna rodzina. Daj mi chwilę. Dziękuję, że mnie nie okłamujesz.
12:06
Ale potrzebuję czasu. Rozumiem twoją biseksualność. Nie mam z tym żadnego problemu. Ale i tak jestem w szoku. Mówię ci o tym, bo mam do ciebie ważniejsze pytanie. Jakie? Wyjdziesz za mnie? Już nie chodzi tylko o dom. Mam ochotę zamknąć ci te cholerne usta. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: