Daneliya Tuleshova: Instagram live stream on January 19, 2022

Daneliya Tuleshova: Instagram live stream on January 19, 2022

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 132

Number of words: 1472

Number of symbols: 7742

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:11
Cześć wszystkim! Jestem taka podekscytowana, że w końcu mogę być online, ponieważ nie byłam online przez te ostatnie dni. ponieważ zaczęła się szkoła a ja nie miałam siły, żeby cokolwiek zrobić. Więc jestem tu ponownie i jestem gotowa, żeby z wami trochę porozmawiać. o rzeczach, które dzieją się w moim życiu w ostatnich dniach... Więc tak. Witam wszystkich! Bardzo się cieszę, że w końcu udało mi się chociaż być online, bo nic nie publikowałam, niczego nie udostępniałam. Bo po prostu nie miałam energii. Spałam dziś całą noc. A potem dostałam telefon w sprawie piosenek! Więc spodziewajcie się wkrótce więcej piosenek! Nie mam energii, żeby zrobić cokolwiek, więc przynajmniej weszłam zrobić lajfa. Już dobrze, już coś zrobiłam. Przynajmniej umyłam włosy, Jezu. Cześć wszystkim! Jestem taka, taka szczęśliwa, że w końcu was widzę, że w końcu mogę z wami porozmawiać. Chciałam porozmawiać z wami trochę o moich muzycznych sprawach, ponieważ jestem tak podekscytowana, że w końcu....
01:20
Po prostu mam kilka informacji na temat mojej przyszłości w przemyśle muzycznym... Więc tak. Przygotowujemy dla was coś naprawdę, naprawdę fajnego! Więc mam nadzieję, że na to czekacie, bo te piosenki są tak niesamowite! Są takie, jakbym w końcu znalazła muzykę, którą naprawdę lubię i której śpiewanie sprawia mi przyjemność. I... Tak, teraz jestem trochę chora, co można zauważyć na mojej twarzy - och, przepraszam, w moim głosie. Nie czuję się zbyt dobrze, ale mimo to jestem podekscytowana, że w końcu mogę z wami porozmawiać. Bo jestem zmęczona siedzeniem sama w domu i nie robieniem nic poza nauką. Więc w końcu z wami porozmawiam, jest super. W każdym razie, to jest pierwsza rzecz. A druga jest taka, że jesteśmy już ponownie poddani kwarantannie, co oznacza, że wracamy do edukacji na odległość. Jestem z tego powodu szalenie szczęśliwa, mimo że jestem sama i nie mam prawie z kim rozmawiać,
02:35
Poza moimi rodzicami, bratem i siostrą i rozmowami z przyjaciółmi przez telefon. Bo to mi nie wystarcza i chcę się przynajmniej z kimś spotkać osobiście. Dlatego szkoła naprawdę pomaga, żeby móc się chociaż trochę z kimś komunikować, otóż to. Ale tak czy inaczej - jestem naprawdę zadowolona z nauczania na odległość, bo jest mi o wiele łatwiej uczyć się online, taak. Widziałam też wiadomość, że mogą nas przenieść na nauczanie online na resztę kwartału. I mam nadzieję, że to prawda. Staram się mówić zarówno po angielsku, jak i po rosyjsku, bo bardzo często ludzie pytają mnie, dlaczego nie mówię po angielsku. "Dlaczego masz bazę w łazience?" Po prostu najwygodniej mi się siedzi w łazience. Trochę dziwnie jest siedzieć w pokoju, ale fajnie jest siedzieć w łazience. Tak więc proszę bardzo. "Kocham cię tak bardzo i kocham twoje piosenki" Dziękuję! Dziękuję Ci bardzo! Ah, i jeszcze... O, to jest mój stary manicure, miałam go robionego przed Sylwestrem. Potem skończyło się na tym, że został zamknięty. Tutaj. Cały jest błyszczący.
03:42
Co ja mówiłam?! Niech sobie przypomnę... Co ja mówiłam... Ach, więc - nagrałam też dla Was kilka nowych coverów. Nie bardzo mi się podobają... Nie do końca mi się podobają, więc będę nad nimi pracować ciężej, a potem opublikuję wszystkie te covery na moim kanale YouTube. Ale na razie możecie obejrzeć mój nowy filmik z moim występem na nowy rok i mam nadzieję, że wam się spodoba. Przepraszam, że nie jestem tak aktywna w mediach społecznościowych, bo nie mam siły na nic poza śpiewaniem i nauką. Bo... Nie wiem, po prostu, hm... Pogoda nie jest zbyt dobra i dlatego mam depresję, jakiś rodzaj depresji. " Czy możesz zaśpiewać?" Przykro mi, nie mogę śpiewać, bo nie jestem... Teraz jestem po prostu trochę chora. Nie wiem dlaczego, bo nagle straciłam głos i teraz tak po prostu mówię, a to mi się wcale nie podoba.
04:49
Ale podoba mi się ten rodzaj dźwięku, który mam teraz, jest taki... atrakcyjny. Dziękuję! "Uwielbiam twój akcent." Dziękuję! "Gdzie nauczyłaś się angielskiego?" Nie nauczyłam się jeszcze angielskiego. Ale generalnie uczyłam się też z korepetytorami, pojechałam do Szwajcarii, żeby... Znowu mam słabą baterię! Dobra, nieważne. ... Do Szwajcarii, żeby nauczyć się angielskiego. Więc robiłam wiele rzeczy, żeby nauczyć się angielskiego. Ale nadal się go nie nauczyłam, nawet pomimo tego wszystkiego. Nie znam go perfekcyjnie. Ostatnio moje włosy w ogóle nie trzymają się kupy, więc jedyne, co mogę zrobić, to ułożyć je w ten sposób. I mam nadzieję, że niedługo wybiorę się na zabieg fryzjerski - bo jak wiecie, miałam je farbowane 500 milionów razy, i moje włosy są już okropne. Nie wiem, co z tym zrobić. I pewnie dlatego się nie układają. Więc moja rada dla was jest taka: jeśli nigdy nie ruszałyście swoich włosów, nie ruszajcie ich nigdy. Niech pozostaną takie, jakie są. Nigdy ich nie ruszaj, proszę, radzę ci. W końcu i tak wrócisz do swojego naturalnego koloru.
05:56
"Nie rozumiem rosyjskiego, ale podoba mi się sposób, w jaki mówisz". Och, mówiłam tylko o moich włosach, bo... bo są bardzo zniszczone. Wyglądają teraz tak źle i dlatego chcę, nie wiem, po prostu coś zrobić. Bo... one nawet nie wyglądają dobrze bez tego czegoś na włosach. " Nigdy nie nudzę się oglądaniem twoich filmów". Dziękuję Ci bardzo! Dziękuję. Polecam wam obejrzenie mojego nowego filmu z występu na moim kanale YouTube, ponieważ był już dostępny przez jakieś cztery dni, jak sądzę. I podoba mi się ten występ. Wykonałam tam swoją własną piosenkę. ??? Dziękuję bardzo. "Czy planujesz pójść do The Voice dla dorosłych?" Nie. Cóż, byłam już w "The Voice", dlaczego miałabym chcieć być w "The Voice" ponownie... Chyba już nigdy nie wezmę udziału w żadnym konkursie, bo myślę, że byłam już na wszystkich konkursach. Więc... nie jestem już tym zainteresowana, nie jestem już tym zainteresowana.
07:00
Chociaż może, może, może - może bym się wybrała na jakiś konkurs. Jeszcze raz. Jak będę starsza. "Twój występ był tak cholernie niesamowity!". Dziękuję! Wcale nie mam ich dobrych! Twoje włosy są w porządku. Moje włosy w ogóle nie trzymają kształtu, chcę to naprawić. "Twój angielski bardzo się poprawił" Dziękuję, bardzo dziękuję! Cieszę się, że to widzisz, bo ja tego jeszcze nie dostrzegam. Yay, jutro przyjeżdża moja przyjaciółka! Przynajmniej coś jasnego pojawi się w moim życiu. Chociaż naprawdę podoba mi się moje życie. Jestem ogólnie szczęśliwa, jestem teraz w domu z moją babcią, z moim dziadkiem, jestem szczęśliwa. Mój tata, niestety, jest chory, więc są teraz w innym miejscu. Mam lajfa, Ameli! (Ameli: "oh") Dlatego teraz są w mieszkaniu i nie mogę ich zobaczyć osobiście, chociaż bardzo za nimi tęsknię.
08:05
W porządku, w końcu niedługo spotkam się z moimi rodzicami. A tymczasem jestem z dziadkami w domku. I tutaj też się uczę, to tyle. " Oszałamiający występ" Tak... Dziękuję ci bardzo, dziękuję. Naprawdę postaram się wrzucać więcej rzeczy na mój kanał, ale na razie po prostu nie chce mi się nic robić, bo za każdym razem, kiedy nagrywam jakiś cover, to mi się on w ogóle nie podoba. I po prostu wrzucam to tak jak jest, bo nie wiem co z tym zrobić. Po prostu nie podoba mi się to, a i tak to publikuję. I nie jestem... Nie wiem, wydaje mi się, że jestem taka krytyczna. i... Nie bardzo lubię to, co robię teraz. Z wyjątkiem piosenek! I mam nadzieję, że w przyszłości będę miała więcej, nie wiem, miłości do siebie i do moich coverów. Bo to by naprawdę pomogło robić więcej rzeczy na YouTube. Więc tak.
09:09
"Do której klasy chodzisz?" Jestem w dziewiątej klasie. Już dziewiąta klasa! "Powiedz mi, proszę, ile znasz języków?" Nie znam wielu języków. W zasadzie znam ukraiński, bo mieszkałam tam dość długo i wszyscy tam mówili po ukraińsku. Dlatego ja w zasadzie wszystko wiem i rozumiem i mogę coś powiedzieć. Dalej, znam kazachski - ale bardzo się boję mówić w tym języku. Ale potrafię przeczytać tekst i go zrozumieć. Następnie znam angielski... I znam rosyjski. To wszystko. Ja chcę się też nauczyć francuskiego. Zamierzam być jak Francuzka. "Ile ważysz?" Szczerze mówiąc, nie wiem dokładnie. Bo moja waga jest zepsuta. Ale to pewnie gdzieś pomiędzy 45 a 46 kilo, coś w tym stylu. "A po której klasie odchodzisz?" Jeszcze nie wiem. W ogóle nie wiem. Jestem już całkowicie zdezorientowana, co będę robić. Ale mam nadzieję, że po 9-tej przeniosę się do innej szkoły. Cóż, mam nadzieję, że nie tutaj. Zobaczymy, zobaczymy.
10:15
Tak czy inaczej, wszystko w życiu potoczy się tak, jak powinno, więc jedziemy. "Czy możesz mi pokazać swoją rodzinę?" Myślę że o to ci chodziło. Oni są na dole, a ja na górze, więc jestem sama w mojej łazience. "Czy ty naprawdę jesteś w łazience?" Tak. Zawsze tu jestem, 24/7. Jeśli zauważyliście, piszę posty tylko stąd, tak jak wszystkie TikToki są z mojej łazienki. "2006?" Tak, jestem z 2006 roku. "Twoje paznokcie" Tutaj. Tutaj są moje paznokcie. Oh i zauważyłam to wcześniej, niż zrobiłam te paznokcie, były naprawdę złe, manikiurzystka powiedziała, że one nie były naprawdę dobre. I dlatego moje paznokcie są teraz o wiele lepsze, jestem taka szczęśliwa i dlatego zmieniłam manikiurzystkę, mistrzynię manicure. Wiecie, ja robię różne paznokcie.

DOWNLOAD SUBTITLES: