Starsector Review | Explore the Cosmos™ | Ruin Everything™

Starsector Review | Explore the Cosmos™ | Ruin Everything™

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 221

Number of words: 2308

Number of symbols: 15007

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
Hey hey millet - benim Sseth StarSector © ™ karaborsada, eroin ve yasadışı toplanan böbrekleri sattığınız bir açık dünya uzay strateji oyunu. Izdırap, düzensizlik ve siyasi karışıklıktan para kazanmak ve ticari konvoyları derin uzayda pusuya düşürmeyi ... sırf bir gezegenin kaosa çökmesini izlemek için yapmak. Bu oyunu yıllardır arada sırada oynuyorum. Harika bir oyun. Yine de birçok insanın bunun hakkında konuştuğunu duymadım. Starsector, sadece dört kişi tarafından yapılan devasa bir proje ve yaklaşık dokuz yıldır güncellenmeye devam ediyor. Her güncelleme, yaşayan ve nefes alan bir galaksiyi simüle etme hayallerine daha da yaklaşıyor. Hikaye! Tamam, kimsenin umrunda değil. Bu yüzden çabuk anlatacağım: Şimdi, StarSector ™ 'da insanlık olarak ışıktan hızlı yolculuğu icat ettik Mass Effect'teki relayleri kullanarak yüzlerce galaksiye uzanan binlerce gezegeni sömürgeleştirdik, bu galaksiler arası yolculuğun tek mümkün yoluydu. Aniden (nedeni bilinmeden) bütün geçit sistemleri bozulana kadar mümkün olan tek yoldu.
01:05
Artık insanlığın geri kalanına ulaşamıyorduk. Bu olay "Çöküş" olarak adlandırılıyor ve refah "Domain" döneminin sonu oluyor. İzole edilmiş bir galakside, Çöküş'ten 206 devir sonra hikayemiz gerçekleşiyor. Sıradan insanoğlunun yerini hırs, çaresizlik ve çatışma almış. Geleceğimiz umutsuz ve yarının bize ne getireceğini bilmiyoruz. StarSector ™ 'a hoş geldiniz - temel olarak her şey bok gibi. Karanlık Çağların Galaktik versiyonundayız, ama bu çok eğlenceli ~ Hiç kimse herhangi birşeyi nasıl üreteceğini hatırlamıyor, çoğunlukla DRM ve telif hakkı yasaları nedeniyle. Dalga geçmiyorum. Hikayedeki sebep gerçekten bu. Yeni gemiler ya da makineler üretemiyoruz çünkü bütün şirketler tasarımlarına kopya koruması koymuş. Her neyse, ardından çıkan kaosta herkes gruplaştı ve birbirleriyle rekabet içine girdi. Fakat nihayetinde kimse rekabeti bitirmeye veya birleştirmeye yeterli gücü toplayamıyor. Ancak, bir şeyi hesaba katmıyorlar: seni.
02:06
Bu uzay sandbox'ına atılmış, küçük bir filodan başka birşeyi olmayan bir pilotun teki olarak başlıyorsun. Ve bütün olayların büyüklüğünün yanında önemsiz derecede küçüksün. Ancak zaman, çalışma ve biraz ileri seviye manevralarla sektörü birleştiren o kişi olabilirsin, yada onu Taş Devri'ne geri götüren. Her grup kendine özgü heveslere sahip ve genellikle iyi davrandığınızda karşılığını alıyorsunuz. Tabi ki onlar anlaşılabilir oldukları sürece Bu gruplar: Domain döneminden kalan kanun ve düzeni temsil eden The Hegemony (Egemenlik) "Sikerim vergisini" diyip Egemenlik'ten ayrılan Persean Birliği Sindrian Diktası, yine "sikerim vergisini" diyip Egemenlik'ten ayrılan bir askeri diktatörlük. Tri-TACH EEONNNN Şirketi Denetimsiz bir şekilde yapay zeka teknolojilerinin öncülüğünü yapmaktan sorumlu mega-şirket Tri-Tachyon Anonim Şirketi. Diğer taraftan Luddic Kilisesi var. Çöküş'ün yıldızları taciz ettigimiz için Tanrı'nın bize verdigi bir ceza oldugunu ve yapay zekanın tam anlamıyla
03:09
elektronik şeytan olduğunu düşünen alt sınıf insanlar. Bu gruba aslında ılımlılar denilebilir. Sonrasında, Luddic Yolu var. Tutucu uzay cihatçılarının tarikatı. İnsanlığın teknolojik kibirinin cevabının azgın terörism olduğuna inanıyorlar. Herkes Luddic Yolu'ndan ve Luddic Yolu da herkesten nefret eder. Ve son olarak, korsanlar. Adından anlaşılacağı gibi ve ideolojilerinde oldukça tutarlı olan grup. "Sende istediğim şeyler var, o yüzden seni öldüreceğim. Olmasa bile seni zevkine yine de öldüreceğim." Bu grupların her biriyle ilişkilerin ve etkileşimlerin bir galaksinin kaderini belirleyecek. Her neyse, oynanış! Her şey harap olmuş, ortalık gergin, fakat hepsinden önemlisi: kar edilecek şeyler var. StarSector'taki her şey çoğunlukla para yada "kredi" etrafında döner. Bunlar aslında uzay Bitcoinleri™ ve her yerde kabul ediliyor. Gerçek hayattaki gibi zamanın çoğu, mümkün olduğunca nasıl daha fazla para kazanılacağını bulmak için harcanacak. Neden bu oyunu sevdiğimi anlayabilirsin. Adeta kanımda akıyor. Başlangıç ​​filon çok küçük.
04:10
Çoğu düşmanla savaşamazsın, ancak hızlısın ve etrafta dolaşmak için çok az yakıt yakıyorsun. Yıldızlararası seyahatin tek yolu, hiper uzaya dalmak ve... uzak yıldızlara ulaşmak için tonlarca antimadde yakıtını yakmak. Bu yüzden filonun büyüklüğü ve içeriği yakıt ekonomisi için önemli. Yakıt seviyene her zaman dikkat etmeli ve derin uzayın ortasındayken bitmemesi için dua etmelisin. Çünkü yakıtın bir kere bittikten sonra filon en yakın yerçekimi kuyusuna çekilecek, Eğer şanssızsan bir kırmızı dev olabilir. Eğer *çok* şanssızsan, bir kara delik. Başlangıçta gezegen incelemeleri ve keşif sözleşmeleri yapmanı öneririm. Bunlar fazla yatırım gerektirmiyor. Sadece sabır ve çelikten sinirler. Bazen derin uzayı keşfederken yardım çağrıları duyabilirsin. Eee... bunları görmezden geliyoruz. Sadece görmezden gel. Sözleşmeler sana farklı grupların, işletmelerin ve gezegen yönetimlerinin iletişim frekansları üzerinden teklif ediliyor. Bu sözleşmelerden en yakın iletişim antenine ne kadar yakınsan o kadar çabuk haberdar olursun.
05:14
Bunun sebebi mesajların gerçek zamanlı olarak yol alması. Genelde sözleşmeleri alma konusunda acele etmelisin. Uzay işlek, ve sözleşmeler haberin olmadan geri çekilebilir yada başka birisi tarafından alınabilir. Harcayacak paran varsa gidip kendi gemilerine yatırım yapabilirsin. Ve sana söyleyeyim, seçebileceğin bir sürü gemi var. Farklı amaçlar, özellikler ve boyutlarıyla. En küçük frikateynden neredeyse bütün ekranı kaplayan büyük bayrak gemilerine kadar herşey buna dahil. Bitmedi: Her gemi çerçevelerine uygun tipte ve boyutta silahlar ile donatılabilir ve değiştirilebilir. Çok fazla manyak tasarım var. Gemilerinin davranışını tamamen değiştirmek için gövdede bile büyük değişiklikler yapabilirsin. Diyelim kruvazörünü geçici bir taşıyıcı gemi yapmak istiyorsun. Kargo bölmelerini avcı uçağı yerleştirecek şekilde dönüştürebilirsin. Hatta bazı gruplar kendilerine özel modifikasyonlar yapıyor. Korsanlar en iyi ekipmanlara sahip değiller. Bu yüzden bazı şeyler uyduruyorlar. Bu sebeple korsanların bayrak gemileri aslında çalıntı bir cargo gemisinin
06:16
parçalanıp olabildiğince silahla yeniden bir araya tutturulduğu hali. Luddic Path de kendin yap modifikasyon felsefesini takip ediyor ancak hayatta kalmak gibi bir dertleri yok. Bu yüzden ele geçirilmiş yakıt gemilerini alır, güvenlik ayarlarını kapatır ve onları devasa bir koçbaşına çevirirler. Ve sana tam hızda geldigini fark ettiğinde kesinlikle korkutucu oluyor. Özelleştirme imkanları çılgınca fazla ve bu filodaki her gemi için geçerli. Savaş, filonun emirlerine olabildiğince uygun hareket etmesi ile otomatik olarak gerçekleşiyor. Aslında oldukça iyiler. Ta ki en iyi savunmanın sağlam bir koçbaşı manevrası olduğunu düşünen "umursamaz" bir subaya sahip olana kadar. Fakat bayrak gemini kendin yönetiyorsun. Alışmak biraz zaman alıyor. Her gemi, ateş ettiği yada hasar aldığı zaman "flux" (akı) meydana getiriyor. Bu yüzden fazladan akıyı içeride kontrol etmen yada boşluğa yöneltmen gerekecek ki sistemlerin aşırı yüklenip seni saldırıya açık halde bırakmasın. Aynı şey düşmanlar için de geçerli. Adeta bütün bunlar akılda tutmak için yeterince fazla değilmiş gibi
07:16
bir de her gemi türünün ayrı özellikleri var. Mesela "Phase" sınıfı gemiler kalkan kullanamazlar. Bunun yerine şunu yapabilirler: Kendisini zamanın daha hızlı aktığı alternatif bir boyuta güvenlice aktarabilir. Bunu oyundaki favori gemim ile birleştirirsek -Killer Queen'in StarSector'deki karşılığı- başka bir boyutta saklanırken herşeyi bombaya çevirebilen bir gemi elde ederiz. Açıklamam gerekmiyor. [DEV PATLAMA] İşe yarıyor işte. Nasıl yapıldığını çözebildiğin zaman savaşlar inanılmaz. Oyunun hem en zor hem de en tatmin edici parçası. Şanslısın ki sermayen tehlike altında değil. Bütün gezegen istasyonları tasarımını test etmen için savaş simulasyonları sunuyor. Ancak, bu noktaya gelmek için çok daha fazla paraya ihtiyacın olacak. Yani oyunun ekonomik sistemi ile çalışman gerekiyor. Evet, bu oyun tamamen simüle edilmiş gerçek zamanlı bir ekonomiye sahip. Her koloni farklı kaynaklar üretir, talep eder ve tüketir. Ve işlevsel kalmak için düzenli ticaret akışına ihtiyaç duyarlar. İhtiyaç duyulan kaynaklar gezegendeki sanayi türüne göre değişiyor.
08:20
Mesela madencilik! Madencilik çok depresif. Bu sebeple madenciler fazlasıyla eroin kullanarak madenci olmanın getirdiği acıyı bastırıyorlar. Bir maden kolonisinin üretimi eğer ihtiyaç duyulan kaçak uyuşturucular sağlanmaz ise durur. Her seferinde bir pazara giriş yaptığında piyasadaki tüketicileri, üreticileri, pazar paylarını ve göreceli fiyatları görebileceğin pazar verilerini açabilirsin. Ancak kar etmek o kadar kolay değil. Serbest piyasa, karını çabucak azaltabilen %30 oranında devasa bir ticari gümrük uygulamasına tabi. Bu yüzden serbest piyasada ticaret yapmıyoruz. Onun yerine kara borsada ticaret yapıyoruz. Bu yolla gezegenden gezegene her bokun kaçakçılığını yaparak vergi ödemekten kaçınıyor ve savaş robotları, yapay zeka, organlar ve akla gelebilecek her türlü uyuşturucu gibi oldukça yasa dışı malın ticaretini yapabiliyorsun. Fakat bir kaçakçının hayatı o kadar kolay değil. Eğer çok fazla kaçakçılık yaparsan şüphe seviyen yükselir ve devriyelerin seni durdurup arama yapma olasılığı artar. Bazen hiçbir şey bulamazlar. Bazen bütün kaçak malzemelerini bulup yok ederler ve itibarını düşürürler.
09:26
Hala bu oyuna hayret ettiğim o anı hatırlıyorum. Bir devriye tarafından aranmak üzereydim ben de düşündüm ki, “Hey, haydi bütün uyuşturucularımı uzaya fırlatayım.” Sonra durdurup arama yaptılar Hiçbir şey bulamadılar - beklediğim gibi. Sonra devriye memuru dedi ki "Hey, hepiniz temizsiniz. Bu arada, etrafta yüzen bazı kargo modüllerini taradık." "Ve ne biliyor musun hepsi yasadışı şeylerle dolu. Ama bunlar sizin değil, değil mi? Bunlara 'el koyacağız' ve 'yok edeceğiz.'” Bu oyun her şeyi düşünüyor, etkili bir şekilde kaçakçılığı yapmak için Size ticaretin püf noktalarını öğretmeme izin verin, ki uygun bir şekilde uzayı gezerken kulandıgınız. araçlarla aynı. 1: Uygar alanda, herkesin alıcı-vericisini açık tutması gerekir. Bu sizin filonuz kimligidir. Onsuz gitmek yasaktır ama gölgeli iş yaparken çok açık yapar. Filonuzun algılama menzili çevrenizdeki şeylere bağlıdır asteroid alanı saklanmak için mükemmel bir yer. içerisinde alıcı-vericisini kapatıp koyulaşıyoruz. Koyulaşmak, motorları minimum güçle çalıştırmak demektir;
10:29
Isı imzanızı azaltır ve sizi tespit etmeyi çok zorlaştırır. Bunu yaparak, sessizce gezegenlere yaklaşıyoruz ve isimsiz olarak iş yapıyoruz bu yüzden yetkililer izimizi süremezler 2: Eğer devriyelerden atlarsanız veya bulunursanız, acil durum yakmasını kullanın ve kaçın. Çok yakınlarsa, sürücülerinizi geçici olarak devre dışı bırakır bu olursa sıçtık ama elimizde başka bir alet var 3:çapraz zıplama,ögrenebilceginiz en önemli beceri, bu da bir atlama noktası kullanmadan doğrudan hiper uzaya atlamanızı sağlar. Çok yasa dışı. şarj edilmesi biraz zaman alır, ancak devriyelere ulaşmadan dabilmenizi sağlar. Tüm bu araçlarla şişman para destesi yapabilmelisin Şimdi elbette, düzenli kaçakçılık gayet iyi ancak büyük kazançlar, genellikle piyasa değerinin birkaç katını ödedikleri için ticari sözleşmelerden alınır. Zamanında teslim edebilirseniz, veya yerel barda takılın. Günün sonunda, İnsan işi için en iyi araç alkol olduğu ortaya çıktı. Bu oyun sürekli bir yönetim, planlama ve
11:35
hesaplama. Bazen, işler planlandığı gibi gitmez veya kontrolünüz dışındaki faktörler tarafından bozulur. Ancak bunlar kendi kazancınız için de kullanılabilir! Diyelim ki bir sistem korsanlar tarafından hedef alındı; kaçakçılık yaygın, ticaret konvoyları kayboluyor. Bu korkunç. Ancak, aynı zamanda sizin için çok karlı. Bir sistem ne kadar çaresiz olursa o kadar ucuza satarlar ihracatlarını ve piyasayı dengelemek için ithalatın karşılığını öderler. Hatta bir adım daha ileri gidebilirsin. Neden bir ticaret fazlasından faydalanmıyorsunuz, fazlalığı satın alıyorsunuz ve Onları korsanlara geri götürüyoruz. Korsanlar korkunç ticaret yollarına sahiptir ve asker, makineler ve Narkotiklere iyi para verirler. Savaş ve çatışma her şeyden önce sadece bir iştir. Bu oyunda ahlak ödemez. Fırsatçı pragmatizm yapar. İş ilişkileriniz ekşi olduğunda ya da karlı olmaktan çıktığında, korsanların temel üssünü havaya uçurup üssün sözleşmesini tamamla ve sözleşmeyi veren gruptan para ve övgü al
12:37
kutlanan bir kahraman olarak döneceksin düşük rütbeli yetkililer genellikle yolundan çekilirler Sen bir kaçakçısın, yasa dışı şeyler yapıyorsun, ama aynı zamanda bize yardım ediyorsun. dolayısıyla yaptıklarına karışmayacagız aynısını Luddicic yolu içinde geçerli radikal uzay teröristlerini silahlandırmanın bu kadar karlı olabilecegini kim bilebilirdiki bu oyun harika ve son gelen güncellemeyle daha da ileri gidebilirsiniz cok fazla güç ve servete mi sahipsin? neden uzayın uzaktaki sektörlerini araştırmaya başlamıyorsunuz? Çoğunlukla ölü kayalarla ve her türlü doğal ve doğal olmayan kozmik dehşetle doludur, nötron yıldızları, kara delikler ve hatta daha da kötüsü [BU NOKTA ÇIKARMAYIN. UZAK DUR. HİÇBİR ŞEY YANLIŞ DEĞİL. STAyAR * & $ q94841240] Fakat tüm bu kaosun bir yerinde şanslı olabilirsiniz; Dünya'dan farklı olmayan, gerçekten iyi bir gezegen bulabilirsin Öyleyse anket yapıyorsun, keşif gezisi yapıyorsun ve tahmin et ne ? Bu geçektende iyi bir gezegen. Öyleyse neden kolonileştirmiyorsun? Kendi koloni kur, kendi grubunu kur
13:42
koloniye yatırım yap, daha çok insanı çek ve nüfusu arttır. Etki alanınızı korumak için ağır korumalar, yörünge savaş istasyonları ve devriyeler inşa edin. Genişlet, agresifçe genişlet istasyonunuzun şimdi açık bir liman olduğunu ilan edin bir organ toplama işi başlat kaçak organ marketinin öyle büyük payını al ki diger gruplar bürokrasiyle işinizi bitirmeye çalışsın ve ilerlemenizi engellemek için ticari aksaklıklar. Komutanlarına rüşvet vererek planlarını değiştir, endüstriyel bir güç merkezi haline gel, korsanlar tarafından da hedef alının çok endüstriyel olduğunuz için Uzay Cihad'ı tarafından hedef alının Hegemony tarafıdan hedef alının, çünkü neden böyle başarılı olduğunuzu anladılar. cünkü bunca zamandır koloniniz insanlar tarafınan yönetilmiyordu hayır koloniniz insan karar verme yetenegini aşan bir alfa çekidegi tarafından yönetilyordu bu oyunda yapay zeka kullanmak tamamen yasadışı alfa seviyesindeki bir yapay zeka kullanmak
14:44
son derece yasadışı, ama ordusunu rüşvet vermeye devam ettiğin sürece, hiçbir şey yapamazlar. Sonunda bir yapay zeka kullanmanın degmedigine karar ver ve çıkartmaya çalış Ama yapamazsın çünkü kayıp Pod bölmesinin kapılarını açın, HAL Özür dilerim Dave. Korkarım bunu yapamam. Sorun ne? Sanırım problemin benim kadar iyi biliyorsun. yapay zekanın bunu bekledigini farket kendi yapay zekan tarafından şantajlan eger baglantısını kesersen herkese yapay zeka kullandıgını söylemekle tehdit eder gine de yap İmparatorluğunuzu tamamen savaşa sokun, diğer gruplara baskın yapınız ve telif hakkı korumalı taslaklarını çalın,kendi gemi tasarımlarıyla yok edilişlerini gör ateş kes öner,cevap alma Her bir çekirdek dünyaya saturasyon bombardımanı emret , milyonlarca insanın ölümüne mahkum et. Kazan! Her yapay zeka çekirdeğini görevden alın ve onları Güneş'e atın ve ne yaptığınızı düşünün, sonra silaha bir son kurşun koyun
15:54
Namluyu kafanıza doğru tutun ve tetiği çekin StarSector, çok eğlenceli. Elbette, Sseth, söylenecek başka bir şey yok ve herşeyden bahsettin. YANLIŞ Bu oyunun aynı zamanda düzinelerce yeni gemi, silah ve grup ekleyen kendi aktif mod sahnesi var. Onları bir araya getiren, yeni grupların ticaret yapıp geri kalanıyla etkileşimde bulunmalarına izin veren modlar bile var. Bitirdikten sonra temel oyunu bitirdikten sonra, modlar tamamen yepyeni bir oyun ile sizi eğlendirebilir. Bazen geliştiriciler bile o kadar iyiyse, modları ana koda dahil ederler. Ah evet, Bu oyun aynı zamanda Mac ve Linux'ta da çalışıyor. Bu muhtemelen şimdiye kadar satın aldığım en iyi ürünlerden biri ve sadece 15$ ödedim 1 CD anahtarınızı almak ve bağlantıyı indirmek için 2000'li yıllardan kalma eski kıç sitelerini kullandırtırıyorlar, fakat, hey, işe yarıyor Birkaç yüz saattir oynadığım ve yıllık güncellenen bir oyundan şikayet edemiyorum. Tek eleştirim, eğer daha büyük gemileri uçuruyorsan düşmanları kovalamak ya da kavgaya girmek uzun zaman alabilir. ama yine bu tek bir modla düzelttiğim bir şey. Sıradanlıkla sürekli yığıldığı bir sektörde,
17:02
Çöp ve şişirilmiş tasarımı, bu, AAA stüdyolarını utandırmak isteyen birkaç kişi tarafından ortaya konan bir şey. 10 pembe eroin iğnesi üzerinden 10 tane yasadışı yoldan böbrek verdim. (10/10) Tamamen önyargılıyım ve umrumda değil. StarSector güzel bir oyundur ve ben iyice tavsiye et. Gidip satın alın ve emin değilseniz gidip deneyin. İşte Gerçek CD Anahtarım. Aşağıda indirmeler var. Oraya yapıştırın Keyfini çıkarın. Her zaman olduğu gibi, daha fazla içerik gelecek, bu yüzden bizi izlemeye devam edin. Sıcak Tüccarlar Loncası üyelerine teşekkür eder, bu videoları cömertçe finanse eder ve para yatırır. Hepiniz gerçekten harikasınız. İyi günler. Tamam, kredileri yuvarla. [İNTERNET ÜZERİNE BAZI ANONİM FOLS TARAFINDAN SAĞLANAN]

DOWNLOAD SUBTITLES: