[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.3 [3/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.3 [3/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 82

Number of words: 429

Number of symbols: 2386

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella Cześć, tato. Gdzie byłeś? Czemu nie odbierałeś? Telefon mi padł. O czym chciałeś porozmawiać? Naprawdę nie wiesz, co? O czym? Twoja odpowiedź podczas części ustnej. Nie byli zbyt zadowoleni. O to ci chodzi. Nie jest ci z tym ani trochę źle? Czy ty mnie słuchałeś? Słuchałem i nie wydaje mi się, by moja odpowiedź była nieodpowiednia. To powiedz, jaka była twoja odpowiedź. Jeśli UNESCO wykluczyłoby Tajlandię z nominacji do wpisu na listę światowego dziedzictwa, ze względu na łamanie praw człowieka, to jak, jako dyplomata, wyjaśniłbyś to ludziom? Powiedziałem, że musimy się przyznać do incydentów z łamania praw człowieka. Musimy wziąć odpowiedzialność i szybko rozwiązać problem. Po czym możemy zostać ponownie nominowani. Inaczej obecność na tej liście byłaby bez znaczenia. Powiedziałeś, że musimy wyznać prawdę.
02:16
To tak nie działa. Musimy oznajmić, że Tajskie prawo jest zgodne z normami międzynarodowymi. Nasz system sprawiedliwości jest jednakowy dla każdego. Ale tato, twoja odpowiedź mija się z prawdą. Nie mógłbym tego powiedzieć. Posłuchaj mnie, White. Nie my mamy osądzać, kto ma rację, a kto nie. Dyplomaci muszą przekładać dobro państwa ponad wszystko. Taki masz obowiązek. Ale tato, aby mieć na uwadze dobro państwa, musimy również wziąć pod uwagę zasady człowieczeństwa. Państwo budowane jest przez jego naród. Czegoś chyba nie rozumiesz. Już rozumiem. Oblałem, co? Przeszedłeś. Miałeś rację. Ale byłeś zbyt szczery. Jednak sędziowie cię lubią. Uznali, że jesteś odważny. Gdybyś był kimś innym, oblaliby cię. „Kimś innym?” Ale jestem twoim synem, dlatego przeszedłem. Inni ciężko pracują, by się tam dostać.
03:30
A ty wykorzystałeś znajomości. Tu nie ma znajomości. Nie mów tak o Ministerstwie. To, co właśnie robisz, to wykorzystywanie znajomości. To oszukiwanie. Jednym z sędziów był ktoś, kogo mi przedstawiłeś podczas kolacji. Nie mów tak o moim przyjacielu. Zagalopowałeś się, White. White, gdzie idziesz? White! White, wracaj tu i porozmawiajmy. White! W końcu przyszedłeś. Taa. Masz kłopoty? Widać to po tobie. Rozumiem, jak nie chcesz mówić. Tam możesz to z siebie wyrzucić. (Każdy walczy w taki, czy inny sposób.) (Nikt nie chce przegrać.) (Przez to, że urodziłem się uprzywilejowany, jestem bliżej mety, niż inni.) (Zasady są ewidentnie niesprawiedliwe.) (Wkurza mnie, że wcześniej nie dostrzegałem tego, że sam jestem częścią problemu.) Prze pani. Zamówienie już gotowe? Twoje będzie następne. Jeszcze chwilkę. Dobrze. Dance of the privileges. (Taniec uprzywilejowanych.) Na stadionie Tawiego?
09:06
Nie łaź za mną, inaczej pożałujesz. Black będzie dzielić z tobą pokój. Nie trzeba, mogę znaleźć sobie coś innego. Nawet nie myśl, że będzie ci tu milutko i przyjemnie. Co chcesz mi zrobić? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella

DOWNLOAD SUBTITLES: