[찾았다 스트레이 키즈 최신판] Ep.3 (Full Ver.) (ENG SUB)

[찾았다 스트레이 키즈 최신판] Ep.3 (Full Ver.) (ENG SUB)

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 1222

Number of words: 4589

Number of symbols: 31606

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
01:00
Çeviri: Stray Kids Team Turkey Ekibi (Geçen hafta!) 8 kafa karıştırıcı savaştan sonra... Stray Kids, kendi Tanrı isimlerine kavuştu. Tanrıların kıyafetleri açıklandı. Tatlı ve mükemmel tarzlardan... Göğüslerine kadar gelen yüksek belli pantolonlar... Oldukça etkileyici tişörtler... Ve şok edici plastik pantolonlara kadar! Kıyafetler sayesinde hepsi şok oldu. Ahhhh! (Ama hala bir şans var!) "Shin (Tanrı) Sahne Hırsızı: Tanrıların spor turnuvası" (Tanrılarını değiştirmek için son şans! Sahne Hırsızı) (Bilgelik Tanrısı ismime sahip çıkacağım~) Yongbok'un ismini çalacağım! (Gerçek savaş şimdi başlıyor!) (Arzuladıkları Tanrılara ulaşmak için umutsuzca çabaları) (MangShin, lastik ayakkabı yakalama oyununda harikaydı) (Ve yakalambaçta üstünlük elde etti) (MangShin istediği Tanrıyı alabilecek mi?) (Sıcak gün ışığından korunmak için) (Savaş içeride devam ediyor) (Sahne (Tanrı) Hırsızı: Tanrıların spor turnuvası) Hehe Tatlı♥ (Bebek ekmek de mutlu)
02:19
※Sıcaklık ölçümü ve dezenfekte ile birlikte güvenli şekilde çekimler yapıldı. (Tatlı balonlarla ne oynayacaklar?) Jarvis! (Söyle bize!) (Hepsi meraklı) Birinci oyun yakalambaç! *Yakalambaç kuralları* Isınma türü kazananı Lee Know, 4 tekerlekli bisiklet sürecek ve geri kalanlar zıpzıp top üstünde olacak. Kendi balonlarını koruyacak ve diğer balonları almaya çalışacaklar. (Sonuna kadar kendi balonunu koruyan kazanır!) (Herkes başlama noktalarına geçiyor) (Tek bisikletli olan, hehe) Çok rahatsız! (Bu bir üstünlük mü?) (Zıpzıp topların üstünde olan üyeler de ısındı, ama...) (Bir patırtı burdan) (Diğer patırtı da burdan) Hey, bu... bu zor! Hey bu zor! (En büyük üyeler zorlanırken) (Küçükler oldukça iyi gidiyor) (Zıp zıp zıp) Vay, o bu işte iyi!~ (Zıpzıp top ustası - Felix) Zıplamak için baldırlarını kullanıyor~! (Doğru) Baldırlarını kullanıyor. O zaman popolarımızı zıpzıp topun üstünde tutalım. Millet~ Beni takip edin~ (Esneme) (Han direkt olarak ısınmaya geçiyor) (Memnun gülüş) (Dikkatlice bakıyor) (JYPShin, hedefini arıyor) Hrrr! Hrrr!! (Göz kontağı kurmayalım)
03:44
İleriye gideceğim~! (Motorunu çalıştırdı) (Bilgelik Tanrısını sonuna kadar koruyacağım!) (En küçük bile olsam EoreuShin daha güzel...) (Zengin Felix) (Plastik pantolon giyemem) Değişmek için hayatımı riske atacağım! (Bana gel!) (Herkes kazanmaya hevesliyken) (Yakalambaç başladı!) (Etrafa göz atıyor) Yaklaşma! Geri (Koruyacağım) Geri (Bilgelik Tanrısı!) Ahhhhh!! (Bilgeliğine ihtiyacı var) (Herkes GuiShin'den uzağa gidiyor) (O sırada! Bilgelik Tanrısı, sırtını Seugmin'e döndü!) (Sonuç?) (Hızlıca arkasını dönerek kendini korudu) (Yakındı) (Yere düşer) Ah ne oldu!? (Çok kötü) (Fırsatçının parmağı) (I.N bunu gördü) (Ve ona ilerledi!) (Sonuç?) (Balonu aldı!) (Onun arkasından da başka bir üye geldi) (Hyunjin, I.N'in arkasından gelip saldırdı!) (Maknae gardını düşürdü) Changbin & I.N art arda elendi) Neden? İkisi de mi elendi? Tüh~ (Sıfır duygu) (Bay bay~) (Sıradaki tur için kendilerini hazırlıyorlar) I.N, bugünün yorumcusu~ Ah! Doğru - EoreuShin~ Ve ben Bilgelik Tanrısı! Bugünün en iyisi kim? Bence JireumShin (Harcama Tanrısı)~
05:09
(Zıpzıp topu ustası 1. aday) Bence~ üstünlük kazanan MangShin. (2. aday bisikletin üstündeki adam) (Düdükle başlama işareti verildi!) Oyun başladı! Gerilim savaşı veriyorlar! (Yakalambaç 2. tur başladı!) (Kimse bana dokunamaz!) Bana gel!! (Han, Felix'in arkasında) Hrr! (Ve!) (Lee Know'un hareketi?!) (Gizlice) Beni elemeye çalışıyorsunuz! (Üçlü saldırı?) (Enerji dolu) (Han, Felix'in arkasında) (Balona dokundu) (Tehlike) (Balon hâlâ duruyor) (MangShin kaçıyor!) (Sazan Tanrısı vs. Harcama Tanrısı) (Felix, ucu ucuna kaçarak hayatta kalıyor) (Düştü) (Han, başkasına yöneliyor) (JireumShin, MangShin ve Sazan Tanrısının saldırılarından kaçtı) (8-Orantılı Tanrı köşede) (Gergin) (GuiShin, direkt hedefine yöneliyor) (Yaklaşan JireumShin'i gördü) GuiShin!! (Kaçıyor) (Zıp Zıp) Bu oyuncu, Avustralya'da kanguru olarak çok tanınırdı. (Hızlı) (Beladan kaçtığını sandı...) (Ama!) (Han, Felix'in balonunu yakaladı?!) (Sazan Tanrısı başarıyla saldırdıktan sonra) (Çoğu elendi mi?)
06:41
(Hm? Ne oldu?) (Şaşkına dönmüş) (Ben bir şey yapmadım) Siz üçünüz elendiniz. (Ani durum herkesin kafasını karıştırdı) (Açıklayacak olursak...) (GuiShin, tehlikeyi atlattıktan hemen sonra!) (MangShin, GuiShin'e bakıyor) (Ve GuiShin de Sazan Tanrısına bakıyor) (Sazan Tanrısı, JiremShin'i yakalamayı planlıyor) (Böylece... Üçü de göz açıp kapayıncaya dek elendi!!) (Ağlıyor... ㅠㅠ) (Üzgün GuiShin) JireumShin, zıplayan topta çok iyiydi. Kazanır sanmıştım! (Kazanma adayı Felix elendi...) Üçümüz de böyle olduk. (Geriye sadece 3 kişi kaldı) (Hyunjin, hızlıca düşünüyor) (Bakalım...) (Düşünmeyi sonlandırdı) (Kurulan göz teması) (İttifak?!) (Elbette!) İttifak kurmanız bir işe yaramayacak! (6 ayaklı(?) bir adamın tehditi?) İntihar mı etsem? Neden? Korkuyor musun? (Evet... ㅠㅠ) Onunla karşı karşıya gelmekten korkuyorum. (Bebek Kuzu 2:1'ken bile Lee Know'yla karşılaşmaktan korkuyor...) JYPShin ve 8-Orantılanmış Tanrı bir ittifak kurdu! 8-Orantılanmış Tanrı, ihanet etmesiyle biliniyor. Yani JYPShin ona çok da güvenmemeli. (Kim Seungmin, gözüm üstünde) Endişelenme. Sana ihanet etmeyeceğim!
08:07
Seungmin! Önce gümüş renkli balonu yakalayalım! İkimizde de altın renkli var! (Hayır...) (Endişeli) Önce MangShin'i yakalamalıyız. (Hyunjin Seungmin'i ikna ediyor) (Seungmin, düşüncelerinde boğulmuş) (Hyunjin'e bu şekilde ihanet edecek mi...) Önce MangShin'i alırsanız daha fazla kazanç elde edemeyeceksiniz! Lee Know'yu yenemeyeceğinizden %100 eminim. (Hahaha, sevimli çocuklar...) (Seungmin, düşünüp taşındıktan sonra karar vermiş gibi görünüyor) MangShin'i elersen intihar ederim! (Önce MangShin'i yakalamaya karar veriyor) Başka biri tarafından ele geçirilmektense intihar etmeyi tercih ederim. (Vroom) (Vroom) (Vroom) (Ters bakış) (Bakalım nasıl gidecek...) Önce JYPShin ilerliyor! (Kovalama bölümü yarı final: BAŞLADI) Korkutucu bir güçle ilerliyor ama çok sevimli! (Zıp zıp) (Zıp zıp) Ah! (MangShin, motoru daha yeni çalıştırdı...) Ah, bekle. (Kışkırtıyor) JYPShin, MangShin'i kışkırtıyor! (Bak sen şu çocuğa?) (Sadece birazcık hareket etse bile) (JYPShin ürküyor) (Kışkırtmaya devam ediyor) (Hadi) Buraya gel! (Havalı görünmeye çalışıyor) (Lee Know biraz daha yaklaşıyor) (JYPShin hareket etmiyor!) (Gelsene)
09:28
(Güçlü davranıyor) (Serseri) (Panik içinde bağırıyor) (MangShin'in ani hamlesiyle hemen geri çekiliyor) (Seungmin'in yardımıyla Lee Know'ya saldırıyor?!) Vay! (Sınırları aşan Seungmin & Hyunjin) (Büyüleyici) MangShin utanacak mı?! (Utanca mı sebep olacak! Yoksa utanacak mı!) (Zıp zıp) (Güzel! Yapılabilir!) (Bu kadar endişelenecek ne var...?) (MangShin köşeye sıkıştırıldı, 2:1) (Odaklanmış) (Bana böyle saldıramazsınız!) (Aniden ileri atılıyor!) (İzleyiciler, MangShin'in ilerlemesiyle kendinden geçiyor?!) (Bu denli heyecanlanmalarının sebebi?) (Ağzıyla ses çıkarıyor) (Kafa kafaya gelmelerine az kala) (Seungmin, balonu çıkarmak için atlıyor!) (Sonra JYPShin 8-Orantılanmış Tanrı'nın işini bitiriyor!!) (Seungmin, Lee Know'nun balonunu alır almaz) (Hyunjin, Seungmin'inkini alıp kazandı!) Şuna bak! (Bilgelik Tanrısı konuşamıyor...) (Beklenmedik bir sonucu seyretmek çok eğlenceli★) Ben JYPShin'im! Harika bir yanıltma! (Heyecanlı) JYPShin, 8-Orantılanmış Tanrıya ihanet etti! (İttifak göz açıp kapayıncaya kadar bozuldu) (Ayakta alkış)
10:55
(Bu kesinlikle takdire şayan) Hyunjin'den mükemmel oyun! Bu adil bir oyundan çok adaletsiz bir oyun oldu. JYPShin'in ihanet edeceğini bilmiyordum! Bir dakika! Kıyafeti plastik pantolon! (Ah, olamaz!!!) Ne? (Bir anlığına plastik pantolonun sahibini unuttular) Ah! (Doğru... Kıyafeti ve ögeleri en kötü olanlardı...) (Eski) JYPShin. (Bakın! Değiştirmek için hayatımı riske atacağımı söylemiştim??) JYPShin'in ihanet edeceğini düşünmediğini kim söyledi! Seni seviyorum, JYPShin! (Yalaka 1) JYPShin ihanet etmedi! (Sözlerini bir anda değiştirdi) JYPShin adil bir şekilde oynadı! (Yalaka 2) Harika bir sportmenlik gösterdi. (Tamam, tamam) (JYPShin'i kime versem?) JYPShin - Çalmak istediğin Tanrı'nın isim etiketini çıkar! Şimdi mi? (Hyunjin'in çalmak istediği Tanrı?) (Çok heyecanlı) (Aşırı kibar) (Lütfen Bilge Tanrı olarak yaşamama müsaade et) (Gülüyor) (Ah! Gülmenin zamanı değil) Cazibenizi gösterin! (Cazibe mi??) Sanırım yapmanıza gerek yok? Hayır, hayır! Hyung! Yakışıklısın! (Aynen, yakışıklıysa hyungdur)
12:17
Başından beri niyetim seni kurtarmaktı! Seni seviyorum. Nereye gittin?! Ah, çok yakışıklısın! (Cezbettikten sonra savunuyor) (İrkildi) (Sıra liderde) (Görünüşe göre aslında JYPShin'in aklında bir hedef vardı...) Seç! Ah, seçebilir miyim? (Bana acı çektiren yegane kişi) (Beni sürekli oyuna getiren o insan...) (Onu affedemem... Affetmeyeceğim...) JYPShin olmamın yegane sebebi..! (İkili tekrar karşı karşıya geldi) (GuiShin iyi yakalandın ) (Guishin hariç herkes olay sayesinde eğleniyor) (Çok pişman) Bildiğiniz gibi~ (Gücün tersine dönüşü) Bu acıyı ilk yaşatan oydu..! Beklenildiği gibi Bang Chan iliklerine kadar JYP'nin ta kendisi. (Lütfen bırak da GuiShin olarak kalayım...) (Ben olmadığım sürece sorun yok, hehe) (Tanrı ismi hırsızı GuiShin'in isim etiketini söküyor) (HIAAAA!!!) Hıaaa, olamaz! (Seyirciler daha da gerildi) (Nefes kesici) (En sonunda etiketi elinden alındı..!) (Bay bay... GuiShin...) (Kısa bir süre bile olsa seninle olmak mutluluk vericiydi) (Chan hyung... Kötü hissediyorum... Ne kadar da acınası) (Ve düşününce... Ben halimden mutlu bir Tanrıyım...) (JYPShin değilim artık..! Fighting!) (Ölü taklidi yapıyor)
13:40
(Yine de JYP olmak liderin iliklerine kadar işlemiş) (Patronun kim senin~) (Ç/N: Who's Your Mama şarkısının sözündeki mama'yı boss olarak değiştiriyor.) Bang Chan, JYPShin oldu (Patronu - JYP'nin dans seramonisi) (Pes ediyor) Kıyafetleri giyip nereye gideceğiz acaba? Ben de çok merak ediyorum. Giyinip nereye gideğiz? Hepimizin en merak ettiği şey şu an bu. (Hyunjin (JYPShin) ve Bang Chan (GuiShin) etiketleri değiştirdiler.) Çabucak oynamak istiyorum~ İkinci Tanrı çalma oyunu 'dövüş sahnesi' Dövüş sahnesi mi? (Uzmanlık alanım) Savaş!! PookShin! (Tanrısını değiştirdiğinden beri daha heyecanlı olan kişi) PookShin PookShin değil mi? (Haha hayır..) (Ç/N: Pookshin, yumuş yumuş anlamına geliyor.) *Dövüş Sahnesi Kuralları* Şişme giysiyi giyerek, çizgi dışına çıkartana kadar diğer oyuncuları itekle. Oyun alanında sona kalan kazanır. (Her grup 4 kişi olacak ve grupların kazananları finalde birbiriyle çarpışacak!) A-Takımı: Bilgelik Tanrısı, JYP Tanrısı, Yaşlı Tanrı, MangShin (Rezalet) 2020 yılında gerçekleşen, Yüzyılın(?) Savaşı Ne maçıydı bu? (Seyirciler/Yorumcular) Oyunun adı neydi? Oyunun adı... (Bunu bile bilmiyor musun?) Dövüş sahnesi! (MangShin) (Yaşlı Tanrı) (JYPShin) (Bilgelik Tanrısı) (Yere yığılır)
14:59
(Ah, EoreuShin...) EoreuShin! (Enerjik yorumcular) EoreuShin! İyi misin??? (Maknae göz yaşlarını durduramıyor) Dizlerim iyi değil...ㅠㅠ (EoreuShin için biraz hızlı bir oyun ~) Düt~! Bir saniye bekleyin! (Gerçek EoreuShin acı içinde) (Şimdi tam sırası!) (Diğer üçü ona doğru ilerliyor) (Saldırıya uğrayan JYPshin yere düşüyor) (JYPShin ucuz atlattı) EoreuShin, arkadan itiyor! (Aniden) (Bir şey geçip gitti..?) (JYPShin, kaostan kaçmayı başarıyor) (Hızlıca toz oluyor) (Olayı algılamaya çalışıyor?) (MangShin, saldırı teşebbüsünde bulunuyor) (Fakat EoreuShin'in saldırısı sayesinde yeri boyluyor) Hala içerdeyim!! (Sonrasında!!) (Bilgelik Tanrısı, JYPshin'i yalnız yakalıyor) (Bingo!) Buraya gel★ (Bu sefer kazanmam lazım) (JYPShin, tabanları yağlıyor) (Yorgun) (Çok eğlenceli★) (Ardından, MangShin ve Bilgelik Tanrısının güç savaşı başlıyor) (Yönünü değiştiriyor) (Küt!) Vay~~ (Onlara ne oldu böyle?!)
16:26
(JYPShin, olanları gözlemliyordu ki) (Ve EoreuShin tarafından ikili saldırıya uğrayan Bilgelik Tanrısını itti!) (JYPShin, MangShin'in atağı ile çizgi dışını anında boyladı!!!) (Pat1) (Pat2) (Pat3) (Seyirciler, ortamı daha da kızıştırıyor) (Zihinsel karmaşa) (Kurtar beni...(Bilgelik Tanrısı)) (Sona kalan iki kişi: MangShin ve EoreuShin) Hadi bakalım!!! (Sadece bir kere vurmuştu fakat...) (EoreuShin çıkıyor!) (MangShin, final oyununda yerini alıyor) Bitti! bitti! (Tebrikler) (Herkes iyi bir oyun olduğunu dile getiriyor) Bu çok eğlenceli!! (Bilgelik Tanrısı stili-★) (İkinci grubun maçı başlamadan önce) (Yuvarlanıyor) (Yong Bok'un yetenek şovu) (Bir kez daha) Takla~★ (Güzel iniş) (Etkilenmiş) Çok iyisin!! Çok yorulduğu için ilk elenen o olacak!! (Yong Bok'un performansını bekleyemiyorum) B-Takımı: JireumShin (Harcama Tanrısı), Sazan Balığı Tanrısı, 8-Orantılanmış Tanrı vs. GuiShin (Hayalet) (Hazır) (Hm..? Onun ne yaptığını bilen var mı?) Grup 2 ilk tur. BAŞLA
17:44
Bu gerçekten çok eğlenceli! (Çok fazla heyecan verici) Uçuyor oluşumun özgürlüğünü asla unutmayacağım! (Arıya benzeyen bu pozla ne yapmayı düşünüyor...?) (Ayağa kalktı) Haaaaaaaa! (GuiShin, ilk atağını yapıyor) (Kafa kafaya çarpışma) (Yere düşüş) (Sazan Balığı Tanrısı, ani atağın kurbanı oluyor) (Hahaha, bunlar ne yapıyorlar) Ahhh!!! (Pat!) (Kaos) (Burada zıplayıp duruyor) (Ve burada) (GuiShin, üst üste yapılan saldırılardan kaçmayı başarıyor) Hyunjin hâlâ hayatta! (Sazan Balığı Tanrısından sonra sıradaki 8-Orantılanmış Tanrı) (8-Orantılanmış Tanrı alan dışı!) (GuiShin, JireumShin'e saldırır!) Hala kaybetmedi! (Baş başa mücadele) (Dışarıda..) (Hayır, Yong Bok hala oyunda★) Ahh! Vay canına! Bu çok yorucu! (Hafiften yorulmuş) (Yong Bok'un acı çektiği dakikalar) (GuiShin vs. Sazan Tanrısı) (JireumShin katılır) (GuiShin dışarı itildi) Pat! Pat! (Yuvarlanıyor) (Hyunjin dışarıda)
19:03
(Vay canına... Tüm gücümü vermiştim) (Han vs. Felix!) (Elinden gelenin en iyisini yapıyor) (Yong Bok kazanmak için tüm gücünü kullanıyor) (Yakın savaş) (JireumShin, Sazan Tanrısını tüm gücüyle iter) (Yere düşüyor) (Yong Bok finale yükseliyor) Son tur: MangShin vs. JireumShin Ah, ama bu çok eğlenceli! Çok eğlenceli (Kendi tarzıyla★) Çok eğlenceli! (Sonsuza kadar tekrar ediyor) Zıplamanın hissi..! (Tekrardan oynamak istiyorlar gibi görünüyor..?) Neden teselli olması için bir maç daha yapmıyor ve finale iki kişi daha gitmiyoruz? Hadi üçer kişilik iki grup daha yapalım ve final için avantaj sağlayalım! (Jarvis'in hoşuna gider) Finalde 2 kişi olmasındansa 4 kişinin olması daha eğlenceli olur. (İkna olur) Bunu yapmanın bize hiçbir faydası yok. Fazladan bir tur gibi yapın. O zaman çoğunluğunun dediğini yapalım! (Çoğunluğa göre... teselli maçı yapacaklar) (Başlangıç için yine harika bir poz) (Ve GuiShin heyecanlı bir şekilde koşar) (Hedef olan 8-Orantılı Tanrı çaprazda duruyor) (Süratle koşuyor) (Seungmin olanları uzaktan izliyor)
20:19
(Acaba ne yapacak?!) ("Bu şekilde saldırıya uğrayamam!") (Sağ tarafa doğru kaçar) (Hayır olamaz) (O kadar çok sevmişti ki başka bir tur için yalvarmıştı...) (Süratle koşuyordu, herkes çok heyecanlıydı) (Yumrukluyor) (Yere düşüyor) (Gülüyor) (Oyun başlar başlamaz kaybetti) (Hyunjin... seni koruyamadığım için üzgünüm...) (Nedense haksızlık olduğunu düşünüyor) (Bu kadar komik bir şekilde bitirdiğime inanamıyorum..) (Utanç verici) (Mahcup) (Can sıkıcı) (Aynı zamanda, Sazan Tanrısı 8-Orantılı Tanrıya saldırır) (Yatarak dayanmaya çalışıyor ama...) (8-Orantılı Tanrı dışarıda!) (Sazan Tanrısı finale yükselir) (JYPShin'i dozer gibi gücüyle mağlup eder) (Ve EoreuShin'i dışarıya atar) (Bilgelik Tanrısı finale yükselir) Son Tur: MangShin vs. JireumShin vs. Sazan Tanrısı vs. Bilgelik Tanrısı Eğer kazanırsam... Kore yemeğini yiyecek olan EoreuShin'i çalacağım! Hayır! (EoreuShin kendini tehdit altında hissediyor) Benimkini değil. Han, sana en çok uyan BoongShin★ Ben de bunu sevdim açıkçası. (Diğer ismine alıştı) Bunu seviyorum.. (Memnun) (Peki Yong Bok?) Şu an.. Her ne kadar Bilgelik Tanrısını istesem de...
21:41
Olduğum Tanrıyı seviyorum. Eğer kazanırsam... JireumShin'in sahip olduğu ekipman için hırslıyım. (JYP Şirketine ait kredi kartı) Bu yüzden JiresumShin için çabalayacağım. Ayrıca JireumShin ile değiştireceğim! (Eski-JireumShin - MangShin) (Gergin) (Rahatsız) Bu kıyafetlere herkes tamam mı? Harika bir ekipmana sahip. - Şirketin kredi kartı- (Dövüş Sahnesinin Tanrı Hırsız'ı kim olacak?) Iron Man! Iron Man yardımcısı. (İşte MangShin geliyor!!) (Felix hazırlanıyor) Kimse gelemez!!! Hadi!★ Gerilim...!! Keşke önceden de böyle yapsaydım... (Kısa bir bakış atar) Birbirlerine yaklaşıyorlar! (Birden sunuculuk yapmaya başlar) Birbirlerine yaklaşıyorlar! (JireumShin'in saldırısıyla başlıyorlar) (4 Tanrı birbirlerini dışarıya atmaya çalışıyor) (Kim kazanacak!) Bu çılgınca! (Saldırılar zorlaşıyor!) (Kazanmak uğruna!) (Ayakkabısı fırlıyor) (Maçı izlerken vuruluyor) (Felaket) Bu çok yakındı! (EoreuShin korkuyor) (EoreuShin dehşete düşerken(?)) (Bilgelik Tanrısı saldırıya uğruyor) (Dayanmaya çalışıyor)
23:11
(Fakat yeniliyor) (Diğer ayakkabısını da çıkarıyor) Savaş duruyor! (MangShin vs. Sazan Tanrısı vs. JireumShin) (Gittikçe yoruluyor) (O da yoruluyor) Hadi hepiniz birden saldırın! (Lider yönetiyor) 1 2 3! (Hmm?... dondular mı?) Hadi birden koşun! 1 2 3! Ahhhh!! (Sazan Tanrısı, JireumShin'e saldırır) (MangShin'de saldırıyor) (Çarpışıyorlar) (Yeniden çarpışıyorlar) (Yuvarlanıyor) (JireumShin bu şekilde mi yenilgiye uğrayacak?!) (Hayır! Yuvarlanarak kurtuldu!) Hâlâ oyunda! Lix çok iyi! Şu ikisi çok korkunç!! İkiniz takım mısınız? Neden beni tüketiyorsunuz? (Aniden birbilerine ihanet ederek saldırırlar) (Güçlüce zıplamayı denedi) (Ama yere düştü) (Sazan Tanrısı, bacaklarındaki gücü kaybetti) Düştü. (Yong Bok gibi yuvarlanarak tehlikeden kaçtı) (MangShin fırsat arıyor) (Han kalkarken tekrar saldırıyor!) (Ama Han yine kaçıyor) (Felix, Lee Know'un savunmasız duruşunu fark etti)
24:35
(Sazan Tanrısı düşerken) (MangShin saldırdı) (Büyük karşı saldırı) (Lee Know elendi!) (Aylak) Lix bunda iyi. Felix, şimdi saldır! (Şimdi) Felix! Şimdi tam zamanı! (Gücü tükendi) (Yong Bok uzanıyor, yorgun) (Lix'imiz, neşelen biraz♥) (Güç haykırışı) (Hala enerjik) (Enerji depoluyor) (Ama Han'ı da el hareketiyle kışkırtıyor) (Ha!? Ona bakın) Kışkırtma~! (Gel) (İzlemek çok eğlenceli) Kışkırtma~! (Kazançsız gerilim savaşı..) Hadi!!! (Herkes izlemeye odaklanmışken) Oyuncu Han kenara yakın. (Felix tuhaf adımlarla saldırıyor) Oyuncu Han çizginin kenarında Ne düşünüyor? (Planı ne?) (Han, Felix'in sevimli/tehditkar saldırısına karşı hala durgun) (Bir süre önce) (Hyunjin'in elendiği sahneyi tekra canlandırmayı mı düşünüyor?) (Felix üzerinde de işe yarayacak mı..?) (Tuhaf adımlarla gelen Felix'le karşılaştı mı?) (Kahkahalar) (Ah hayır..!)
25:58
(Seyircilerin çılgın heyecanın sebebi ne?) (Enerji dolu Felix'i itmeye çalışıyor) Ah! (Ama Han gücünü kullanma fırsatını bulamadan itiliyor) (Havalı Felix) (Yakalambaç oyunu şampiyonu Felix) (Kutlama onun uzmanlık alanı - yuvarlanıyor★) (Haha yaptı!) (Felix yaptı!) (Anında Han'a koşuyor~) (Buraya gel♥) İyi oyundu! (Güzel bir kucaklaşmayla bitirdiler) (Harika bir oyundu..★) JireumShin, Savaş Sahnesini kazandı. (Öyleyse JireumShin hangi Tanrı unvanını çalmak istiyor?) Tuvalete gitmeliyim! Birlikte gitmek ister misin? Annem arıyor. Benimkini çal~! (Memnuniyetle) Lütfen... benimkini çal! Şahsen... JireumShin'in kıyafetleri... Benim tarzım değil! (Yani...?) (Şaşkın(?)) (Öyleyse başka biriyle mi değişecek..?) (Herkes gergin) Ancak!!! Kurumsal kredi kartım olduğu için... JireumShin'i koruyacağım! Vay...kıskanç★ Bugünün dersi: Kurumsal kredi kartı güçlüdür. (JireumShin'i koruduğu için Yongbok'u tebrik ediyoruz) Aaahhh! Hayır! Hayır! Hayır! (Acımasız zafer dünyası, birbirlerine saldırıyorlar)
27:19
(Onca eğilip bükülmeden sonra) (Deha Hwang, GuiShin'i çaldı!) (Buldozer benzeri gücü ile) (Felix, Savaş Sahnesini kazandı) (Kıymetli kurumsal kredi kartı ile) (Felix, JireumShin'i korumaya karar verdi!) (Kalan sahne?) (Aksiyon sahnesi!) (Son oyun - Görünürde hiçbir şey yok) (Odaklanmış) Ahh~! (Ah korkunç) (İstedikleri Tanrı unvanını almak için son maç) (Aksiyon sahnesinin kazananı kim olacak?) (Zaman!) (Aksiyon sahnesinden önce bonus oyun başlıyor★) (Balonu lastik bir ayakkabı ile patlatın!) Lastik ayakkabıyı olabildiğince güçlü bir şekilde atın. Balon patlarsa altın kağıt parçaları düşecektir. Kağıt parçalarını inceleyin... Ve eğer değişim biletini bulursanız istediğiniz Tanrıyla unvanınızı değiştirirsiniz! (Seçtikleri Tanrıyla değiştirme şansı) Gerçekten mi?? Ne olusa olsun değiştirmeliyim!! Değiştirmeliyim! (Yalvarış) (JYPShin'i kesinlikle bir başkasına vereceğim) Başlamalı mıyız? (Şaşkın) Nereye gidiyor! (Lee Know'nun yukarı fırlattığı lastik ayakkabı) (Uçuyor) (Zıplayış) (Kendini utandırdı) Buradan oraya atalım! (Balonun her yerine lastik ayakkabıyla vuruluyor) (Patladığına dair bir işaret yok) (Bilgelik Tanrısının gücünü size göstereceğim!) (Sadece harika bir ses gücüne sahip...)
28:36
(Hahaha, aklının başında olduğundan emin değil) Hadi başabaş yapalım (Taktik değiştirir) Hadi! (Odaklanmış) O sırada!! (Şaşkın) (Bilgelik Tanrısının attığı lastik ayakkabı) (Balon patladı) (Güçlü) (Gördün mü~?!) (Changbin'in harika atışıyla) (Balon patladı) (Ve altın kağıt parçaları düştü) (Spor turnuvasının en iyi noktası balonu patlatmak) Vay canına (EoreuShin'e hoşgeldin) Vay canına (MangShin'e hoşgeldin) Changbin!! (Övgü bile alamadan) 30 saniyeniz var! Değişim biletini bulun! (Hm??) (30 saniye mi?) (Üyeler değişim biletini aramakla meşgul) (Hepsine bakmak için kısa zaman...) (Odaklanmış) (Herkes istekli gözlerle arıyor) (Bu kadar istekli aradığınız için tüm Tanrılara tebrikler) Bulmamız mı gerekiyor? Bileti bulmamız mı gerekiyor? Bu çok acımasızca değil mi? Bu çok acımasızca! Ah, buldum! Şaka~ Buldum!! Ah, bu boş! (Boş) (Sonsuz bir şekilde değişim biletini arıyorlar...)
29:55
(Etrafına bakınıyor) (En çaresiz insan...) Ben... Ben yapamam! (Lider Bang çaresizce JYPShin'den kaçmak istiyor) (Lütfen... Lütfen) (Bulacağım...) (GuiShin rotadan çıktığında) Buldum?!!! (MangShin değişim biletini buldu) (Heyecanlı) (İnanılmaz) Onun nesi var?! Oyun Tanrısı mısın? Bugün özel bir gün mü? Bugün neden bu kadar iyi? (Lee Know'nun şanslı günü★) Bileti bulan... MangShin, çalmak istediğin Tanrının isim etketini çıkar! (JYPShin yalvarıyor) Benimkini al lütfen. Lütfen... (Kapalı işyeri) (Kapalı işyeri - etrafına bakınıyor) Kurumsal kredi kartı güzel... ama kıyafeti kötü (JireumShin kaçıyor) (MangShin sonunda kararını verdi) (Sağa doğru gidiyor...) (Orada...) (GuiShin) (EoreuShin) (Seçimi?) Ahhh hayır hayır gelme!! (Maknae kaçıyor?!) (EoreuShin o★) Güzel~ (Rahatlamış~)
31:12
(Çaresiz) Bunu korumak istiyorum!! ㅠㅠ Ben.. Yemek istiyorum... (Hehe, benim daha büyük bir sorunum var...) Ahh istemiyorum! (Ne kadar dayanıklı olursa olsun...) (Hatta yere yatmayı deniyor...) (Faydasız...) (EoreuShin, MangShin tarafından sürüklendi) Lütfen kollarını aç, böylece isim etiketini kolay çıkarayım! (Güzel Tanrı değişimi) (İsim etiketini çıkarmak her zaman nefes kesici!) (Sonunda MangShin'den kurtuldu!) (Burada!) Gerçek bir mahcubiyet..! (Kışkırtıyor) (Birisi bunun bir parti olduğunu düşünürdü...) Tebrikler~ Harikasın~! (Maknaemiz MangShin - tebrikler) 20 yaşından sonra hayatın acısını hissediyorum. (MangShin ve EoreuShin yer değiştirdi) (Sonunda, son oyun) (Aksiyon Sahnesi) (Kapalı gözlerle yastık savaşı) *Aksiyon Sahnesi Kuralları* Diğer üyelerin külahlarını gözleri kapalıyken bir yastık kullanarak çıkarın. Külah takan son kişi kazanır! Hadi oyuna başlayalım~ (Aksiyon Sahnesi - son oyun) (Dönerek başlıyorlar, fil-burunlu)
32:31
(Durdular) (Yastığı sadece ses ve sağduyu ile algılıyorlar) (Göremedikleri için korkutucu...) Gelme! (Yere düştü) (Korku nedeniyle delirdi...) (Lider Bang, dikkatlice etrafına bakınıyor) (Eliyle(?) ışığı, sıcaklığı ve nemi kontrol ettikten sonra) (Sahip olduğu 1mm görüşe odaklanır) (Nereye yöneldiği merak konusu...) (Vın) (Güvenli çizgide rahatlamaya çalışıyor) (Biri sana mı vuruyor?) (Savunma) (Bu sırada birisi oyuna çok ilgili) Hey! (Kollarını sallıyor) (GuiShin Hyunjin) Nerede o? (Maknae, Hyunjin'in sesini duydu) Ne! Sen kimsin! (Bu sırada... Birisi delirmiş...) (Tehlike) (Jarvis, kibarca onu çizginin içine itiyor) (GuiShin Hyunjin, MangShin I.N'e karşı!) Ah bu ne! (Geri çekilme) (Hyunjin sadece yastığını sallıyor) Kim benimle karşılaşmak ister!! Elimi tut..! (Karşılaşma hemencecik gerçekleşti) (Arkadan sarılma atağı♥)
33:48
(İkisi de aynı anda vuruyor) MangShin♥GuiShin elendi! (Nereye gidiyorsun?) (Hiçbir şey göremiyor...) (Orada kimse yok - ne demek "Yapma"...) (Yeni savaş: Sazan Tanrısı, JireumShin'e karşı) (Han, dönme becerisini gösteriyor) (Hemen vuruluyor) (Düşüyor) (Kendi başına mücadele ediyor) Hahahahaha Cılız bacakları var! (Ama kışkırtmada iyi) (Vuruyor) (Kritik bir vuruş) (Geri sekiyor) Ah (Lütfen) Ah Ah (Vurul) (Sazan Tanrısı, yastık fırtınası tarafından vuruldu) (Tekrar Yong Bok'a doğru gidiyor) (Vurma denemesi) (Yastık ile havayı hissediyor) (Vurma) Ah yaptım!? (Sonunda külahı çıktı mı?) (Mükemmel vuruş) Vay canına~!! Han! (JireumShin bir kerede çıktı) (Han, saldırıya uğradı) Şu an Chan hyung böceğe benziyor! (Onun neden böyle olduğunu bilen var mı...?) (Böcekler çok eşsiz...) (Bakalım... Kime saldırsam?) (Bir şey fark ediyor!) (JYPShin, gizlice yaklaşıyor) Göz teması kurdum! (JYPShin, gizlice yaklaşıyor) (JYPShin, gizlice yaklaşıyor) Bir şey gördü! Chan hyung (bir şey) gördü!
35:12
(Onun hedefi Bilgelik Tanrısı) (Savunmasızken saldırdı) (Onu fark ettikten sonra gizlice yaklaşıyor) (Ve saldırıyor!) (Konisi koşerken düşüyor) Bilgelik Tanrısı - elendi! (Şimdilik, 4 kişi hayatta) (Burada yükselen bir yıldız var...) (Kayarken sallıyor) (Sazan Tanrısı iki yastıkla çılgınlık yapıyor) (Sonra EoreuShin Lee Know'ya çarpıyor!) (Gerçek yastık savaşı) (Yükselen Yıldız vs. Orijinal Yıldız!) (Savaşa 3 saniye ara veriyorlar) (Sonra, EoreuShin yastığa bastığı için korkuyor) (Fiziksel komedi) (Haha, bugünkü aktivitenden dolayı seni takdir ediyoruz~) (Sazan Tanrısı hedef için bakıyor) (Ciddi) (Bu görüş alanından bakıyor...) Bu yarına kadar sürecek~ (Lee Know da 2 yastığa sahip) (Han tekrar kaymayı deniyor) (Dön~~ ve dön~~) (EoreuShin tek seferde iki yastık döndürüyor) (Leader Bang katılmak üzereyken) (İki yastık da yırtılıyor)
36:35
(Aniden pamuk şeker partisi gibi görünüyor...) (Sazan Tanrısı elendi!) (Yükselen yıldız iki yastık taktiğine yeniliyor) (Gergin savaş) (Oyun devam ediyor!) (Arkadan bir saldırı) (Saldırıyı başarılı bir şekilde atlatıyor) Vay~~!! (EoreuShin, bir şeyin geldiğini hissetti) (Ve atlatmak için hızlıca çöküyor) (HARİKA) (EoreuShin'in seviyesi) (Bana doğru gel) (Gergin yarı final atmosferi) (Gizlice yaklaşıyor) (JYPShin önüne hamle yapıyor) (Sersemledi) (Beklenmeyen 8-Orantılanmış tanrının saldırısı!) Seungmin - Nokta atışı~ (Elenen üyeler çok şaşırdı) (JYPShin'e yönelik nokta atışı) (Tek vuruşta yeniyor) (8-Orantılı Tanrı iyi iş çıkarttı) (O bir sessiz birincilik adayı) (Final: EoreuShin vs. 8-Orantılanmış Tanrı) (Herkes sessizken) (Vur) (Vur) (İlk olarak 8-Orantılı Tanrı saldırıyor) (Vuruyor ve kaçıyor)
37:51
(EoreuShin kızgın) (Birbirine bağlı bir maç) (Başa baş) (Son Tanrı Hırsızı kim olacak!) (Bu oyun çok eğlenceli) (2 Tanrı giderek yaklaşıyor) (Başlamalı mıyım?) (Geliyor!) (Vur) (Güçlü yumruk) (8-Orantılı Tanrı hiç darbe almıyor) (Şimdilik atlatıyor) Vay, bu şekilde nasıl atlatabilir... (2 Tanrının arasındaki mesafe giderek azalıyor.. Yavaş yavaş...) (Gergin) (Dalmış) (Odaklanmış) (Sonunda, ikisi savaşacak!) (Yastıkları mümkün olduğunca sert sallıyor) (Gerçek savaş) (İlk 8-Orantılı Tanrının konisi düşüyor) (Ne kadar güzel bir maç...★) (Sazanların etkilenmiş Tanrısı) (JYPShin tarafından onaylanmış) (Oyunların gerçek Tanrısı) (Son Tanrı Hırsızı = Yine, Lee Know!) (Aksiyon Sahnesi Final Kazananı: EoreuShin)
39:17
(Lee Know, çoktan bonus oyununda değiştirdi) Diğerlerinin Tanrılarını değiştirebilir miyim? (EoreuShin'in taze ve yeni önerisi) (Ne?) (İmkanı yok) *Kazananın Seçimi* Ne istersen onu yap, Lee Know! (Yalakalığa hazırlanıyor) İlaç alıyor musun*? (*Korecede Yak) "Hwalyak" adında bir ilaç. (Performans) (Hwalyak) - Performans (Vay...★) Vayyyy~~~~~~★ Neden bugünkü performansın çok iyiydi~ Bizimle de paylaş~!★ Toplumda nasıl hayatta kalacağını biliyor~! (Lee Know'nun kararı...?) Kimse JYPShin olmak istemiyor... Bu yüzden JYPShin'i başka biriyle değiştireceğim! JYPShin'i başka biriyle değiştireceğim! (Güzel~~) (Bu tekliften sadece Lider Bang mutlu) Vay bu... (3 kişi anında diz çöküyor) (Endişeli) Hey, bekle bir saniye. Dizlerim acıyor ama... (Her şey Bilgelik Tanrısını korumak için..) Seçeceğim! Bence burada bir yerin sahibi ve bir de göklerin sahibi var. JYPShin'in bir sahibi var değil mi? (JYPShin'in sahibi mi var?) (Titriyor muyum...?) (Yani bu sözün anlamı ne?)
40:33
(Sonunda JYPShin'den kaçacağım!!!) JYPShin'in bir sahibi var değil mi? Orijinal sahibi! (Hm? Ben değilim, değil mi?) Orijinal sahibi! (İmkanı yok) (Ben miyim?) Hwang Hyunjin! Değiş! (Hyunjin dışında parti) (JYPShin'nin orijinal sahibi Hyunjin tekrar JYPShin oluyor) Ahhhh!! (Tören olarak JYP’nin dansı) (Mutluluk sesleri) Neden benim ㅠㅠ (Mahvolmuş...) (JYPShin ve GuiShin değişir) (Sonunda tüm Tanrılar belirlendi!) Şimdi, Tanrıların Yarışı Savaşını yapacağız! ShinKyungJeon (Duyular savaşı) Yarış mı??? Tanrıların hepsinde bir duyu savaşı olacak. (Ciddi) (Neler oluyor?) Bugün aldığınız eşyalar ve kıyafetlerle... Lütfen buluşma noktasına gelin! (Plastik pantalon....ah..) ※Çekimden sonra temizlendi. Başından beri sen JYPShin’din!
41:51
Affedersiniz ama... Hangi Tanrı ailesindensiniz acaba ? (İsim etiketini değiştirdiğinden emin ol!) (JYPShin olarak kaldı) Anne ㅠㅠㅠㅠ (Tebrikler JYPShin) (Sıcak bir yaz sabahında) (JYP binasında) (İlk sahne JYPShin’in ★) Bu çok utanç verici... (O neyden utandı?) Ah...Cidden...ㅠㅠㅠ (İç çekiş) (Plastik pantalon) Hahahaha... Bunların hepsi Lee Min Ho yüzünden. Duyuyor musun Lee Min Ho? İzliyor musun Lee Min Ho? Seongnae-dong... benim memleketim! Okula bile orada gittim. Arkadaşlarım ile karşılaşabilmekten korkuyorum. (Üstü güzel görünüyor) (Sevimli) (Ama altı... Bir sorun) (Üyelerimiz ne zaman gelecek?) (Pes etmiş) (Kapı sonunda açıldı...) (Pantalon sonsuz bir şekilde yukarı gidiyor) (8-Orantılanmış Tanrı burada) (Kolları pantolon kadar uzun) (Retro-modası- sevimli köpecik)
43:12
(8-Orantılanmış Tanrı) (Açılış noktasına gelmeye çalışıyor) 8-Orantılanmış Tanrı~ (Gücünü kullanıyor) Adında olduğu gibi uzun bacakları var★ (Heheh) (Ve) (Tepeden tırnağa sarı) (Sarı adamın kimliği?) 3. Tanrıyı tanıtmama izin verin! (MC Hwang / Plastik pantalon ile iyi görünüyor) (Ben Bilgelik Tanrısıyım) Bilgelik Tanrısı. Bilgelik Tanrısı! Kendine gel! (Öyle diyorsan) Kendine gel! Uykum var! (Sıradaki Tanrı görünüyor) (Ta-da) (Gerçek balıkçı) (Büyülenmiş) Bir bardak kahve ile~ (Sazan Tanrısı) (Afiyetle bir bardak kahve içiyor...) (Ah!!) Yakaladı! (Balıkçılık performansı!) (8-Orantılanmış Tanrı tepki veriyor) (8-Orantılanmış Tanrı'ya yardımı için teşekkürler.) Harika görünüyorsun! Sana cuk oturmuş. (Şişko) Sazanlar çok şişko! (Dokunma!) Sazanları ile gurur duyuyor. (Buna dokunmayı denemeyin bile~)
44:36
(Ve) (O burada!!!) (Çok yakışıklı) (Model gibi) Ha? (O neden çok normal?) O, erkek arkadaş kıyafeti giyiyor (Poz veriyor) (Karizma!) (Yakışıklı) Ben MangShin~! (MangShin'in kıyafetindeki sır) (Aynı kişi) Yakından bakmazsan... Basılmış tişört gibi görünüyor! Sokak modası gibi görünüyor. Doğru, bir sokak markası gibi görünüyor. (MangShin tarzı) (Sevimli değil mi?) (Şimdi görünen Tanrı) (Kendiliğinden lüks) (Şık) (Onu görür görmez kahkahalara boğuluyorlar★) (Göz alıcı JireumShin) (Mücevherler onun iki elinde de) (Şekeri düştüğünde onları yiyebilir) Aslında kıyafetlerimiz o kadar da kötü değil! Böyle bir dinlenme noktasına gidebilir misin ? Hayır yapamam. Ama sen yapabilirsin. Sen gidebilirsin! Ben dinlenme noktası kıyafeti giyiyorum. (Eğer dinlenme noktasında durmasaydık onlar üzülebilirdi ) (Ve...) (Kırmızısal kahverengi kıyafetlerin sahibi) (Detaylı mimik)
46:03
(Bastonsuz bile çok rahat adımlar) (Ve bilge bir gülüş) EoreuShin. Beni böyle yapmış olan kişi! Merhaba EoreuShin~ (Fotoğraf kabini halleri) (EoreuShin sağlıklı) (Onda iyi görünüyor) Hangi okula gidiyorsun? Bongsoona Okulu... Hahaha Sandalet giyiyor! (Modern hanbok’un ve lüks görünümlü sandaletlerin birleşimi) Trend EoreuShin^^ (Komforlu / Memnun) Baba ve oğul gibi görünüyorsunuz. Olgunlaşmamış oğul. (JangGa tarzı) (Jang Geunwon Tarzı) Jang Geunwon hiphop versiyonu! (Sadece son Tanrı kaldı!) (Hayalet gibi ışınlanıyor) GuiShin. (Sevimli) Bembeyaz görünüm★ (Haydi) Bu kıyafet benim olmalıydı... ㅠㅠ (Otomatik kapı onu algılayamadı çünkü o bir hayalet) (GuiShin, duvardan geçerek geldi) Millet~ (MC Hwang / 1 günlük kontrol hakkına sahip) (Gidiyor muyuz?) 8 Tanrı da burada olduğundan... (Heyecanlı) Hadi gezimize başlayalım~ Hadi gidelim~! Gitmeden önce sloganımızı söyleyelim!
47:22
Buyurun Efendim~ Finding SKZ! Stray Kids! Huu~! Hadi gidelim~ (Sonunda Duyular Savaşı için yoldalar) (Lulu lala) (Tanrılar Gyeongju'ya gidiyor!) Duyular Savaşı) (Çok yüksek gerilim★) (Herkes gemide) (Tanrılar Otobüsü ile yola çıkılıyor~!) Sonunda~ Gyeongju yolundayız~! (Uzmanlık Alanı: Kekelemek) Huu~~~ Hadi hepimiz $*#% (Sorun değil - Harika tepkiler veriyor) Öğretmenim~ Gyeongju'ya gidersek yarışacak mıyız? (Ha??? Telaşlı) (Ruhum mahvoldu...) Çılgın mısın? (Rapper'ın kafiyesi?) Sen rapper mısın? (Maknaenin kışkırtması ) (Şok oldular) (Tekrar ifade etmek zorunda) Ben Bilgelik Tanrısıyım. Birden susadım~ Şimdi bir şişe buzlu su alacağım! Kendi eşyamı kullanarak! (Kıskanç) Gerçekten mi?? (Buyurun Efendim~ Buzlu suyunuz hazır~) (Jarvis iyi hazırlanmış) (Bir yudum) (Susuzluğunu giderdikten sonra) (Tanrılar, Duyular Savaşı için Gyeongju'ya gidiyor) (Gyeongju'da ne tür şeyler olacak!) Öğretmenim~ Ne zaman mola vereceğiz?
48:38
Acıktım~! Ramyeon yemek istiyorum~!! Soddeok soddeok! (Herkes çok aç...) JireumShin'in kurumsal kredi kartı var~ (Bize iyi bak JireumShin!) (Öyleyse görelim...) Eğer harika akrostiş şiirler yaparsanız size atıştırmalık alırım! (Akrostiş şiir...) (Bakalım... Lee.Yong.Bok) Ben başlıyorum~! (Birinci Bilgelik Tanrısı) 1 2 3! Lee Güzel~~ Yong Cesur olacağım. Bok Beraber yaşayalım, kutsanmış olarak. (Bilgelik Tanrısı sadece bu kadarını mı yapabildi..?) (Sıradaki - GuiShin) Dünyanın en büyüğü. Yong Bir ejderha, Bok Bu Bok Bok Yong Bok~♥ (Gülümsüyor) Elendi! (Gülüyorlar) (Ah! Bunu yapmamalıydın..!!!) MC Boongeo Hiphop Booneo (İşte Lee Know!) Lee Lee Yong Bok! Bu kimin kartı? Yong Ben cesurum... Bunu sana ben vermedim mi JireumShin? Bok Kızarmış pirinç istiyorum... Benim için alabilir misin, lütfen? (EoreuShin gayet iyiydi~)
49:51
Hadi bir tane de Felix için yapalım. (Düşünüyor) (Bu sefer MangShin deniyor) Fel Bazı hislerim var. Li Lix hyung... (Samimi görünüyor...) 1 2 3 (Beklentiler yüksek) X! Bir yıldız olmak istiyorsan benimle iletişime geç~!! Bir yıldız olmak istiyorsan benimle iletişime geç~ (Lix çok memnun) (Gülmekten öldü) (Han, MangShin'in zekasından etkilendi ) (Akrostiş Şiir Efendisi) Senin adından silah sesleri çıkaracağım. (Felix'in adı ile silah sesi..?) (Çabalıyor) (Tükürük saçtı) (Nem dolu, Sazan Balığı Tanrısı) (Hahaha, bu çok iğrenç) 1 2 3! (Hadi sonuna kadar duyalım) (Belki de Sazan Balığı Tanrısı uzaylıdır...) (Ona bir kez daha güveneceğim) X! Hahahahaha X~ppoong! (Gülüyor) (Felix memnun) Bunu sevdim! Atıştırmalıkları Han ile yiyeceğim! (BoongShin'in yeteneği★) (Bilgelik Tanrısı engelleme konusunda uzmanlaşmış) (Sonraki hafta!) Gyeongju'ya vardık~! (Tanrıların Yarış Şavaşı burada gerçekleşecek!) (Sükunet uzun sürmez) Sonunda benim sıram geldi mi? (Duyular Savaşı başlıyor)
51:07
Kişi başına 120,000₩? (Gözleri açıldı) (EoreuShin ile beraber kim bu lüks Kore yemeklerinin tadını çıkaracak?) (Savaş lunaparkta devam ediyor) (Aegyo~) (Biniş kartı için aegyo yarışı) Lee Min Ho / Tavşan (Sürmek için samimi) ※Dikkat※ (Apartman düşebilir çünkü bu aşırı şirin) (Çılgın eğlenceli! Akıl sağlığını korumak zor) (Kimler lunaparkta eğlenebilecek?) Annee~~~~~!! (Gyeongju'da gün batımında) (Ve süslü ışıklar yanınca) (Parlak nokta!★) (Tanrıların Yetenek Gösterisi) (En iyi performans önümüzdeki hafta belli olacak) Lütfen bizi izlemeye devam edin~♥

DOWNLOAD SUBTITLES: