Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 36

Number of words: 162

Number of symbols: 903

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Merhaba arkadaşlar! Hadi yumuşak ev yapımı ekmek yapalım! Yumurta ve süt yok! Abone ol, beğen ve pişir! 400 ml ılık su. 2 yemek kaşığı şeker. 1 yemek kaşığı kuru maya. 4 yemek kaşığı bitkisel yağ. İyice karıştır. 700 gr un.
01:03
2 çay kaşığı tuz. Hamuru yoğur. Hamuru 2 parçaya bölün. Hamurun bir kısmını yapacağım ve diğerini başka bir tarif için bırakacağım. Aynı işlemi hamurun ikinci kısmı için de yapabilirsiniz. Hareketlerimi izle. Hamuru benim gibi katlayın. Hamuru yukarı ve aşağı yuvarlayın.
03:16
Kenarları sıkıştırın. İşlemi 2-3 kez tekrarlayın. Ekmek çok yumuşak ve kabarık olur. Kanalımı hangi ülkeden ve hangi şehirden görüyorsunuz? Ekmeği bir parşömen fırın tepsisine koyun. Örtün ve 15-30 dakika bekleyin. Hamur büyüdü. Ekmeği suyla fırçalayın. Un serpin.
04:42
1 büyük kesim yapın. Fırında 200 °C'de (390 °F) 25 dakika pişirin. Ekmek kahverengiye dönünce üzerine su gezdirin. Ev yapımı ekmek hazır! Basit ve Lezzetli! Söz verdiğim gibi! Çok yumuşak ekmek! Lezzetli! Mutlaka pişirin! Ve bana yaz! Abone olun ve arkadaşlarınızla paylaşın! Mutluyum! Afiyet olsun!

DOWNLOAD SUBTITLES: