Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

SUBTITLE'S INFO:

Language: Slovak

Type: Human

Number of phrases: 36

Number of words: 177

Number of symbols: 897

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Dobrý deň, priatelia! Urobme si mäkký domáci chlieb! Žiadne vajcia a žiadne mlieko! Prihláste sa na odber, lajkujte a varte! 400 ml teplej vody. 2 polievkové lyžice cukru 1 polievková lyžica sušeného droždia. 4 lyžice rastlinného oleja. Dôkladne premiešajte. 700 g múky
01:03
2 lyžičky soli. Vymiesime cesto. Cesto rozdelíme na 2 časti. Urobím časť cesta a druhú nechám na ďalší recept. To isté môžete urobiť pre druhú časť cesta. Sledujte moje pohyby. Zložte cesto ako ja. Cesto vyvaľkajte hore a dole.
03:16
Stisnite okraje. Opakujte postup 2-3 krát. Chlieb bude veľmi mäkký a nadýchaný. Z ktorej krajiny a z ktorého mesta vidíte môj kanál? Chlieb položte na plech na pečenie. Prikryte a počkajte 15-30 minút. Cesto narástlo. Chlieb potrieme vodou. Prisypeme múku.
04:42
Vykonajte 1 veľký rez. Pečte v rúre pri 200 ° C (390 ° F) 25 minút. Keď chlieb zhnedne, pokvapkáme ho vodou. Domáci chlieb je pripravený! Jednoduché a chutné! Ako som sľúbil! Veľmi jemný chlieb! Chutné! Uistite sa, že varíte! A napíš mi! Prihláste sa na odber a zdieľajte so svojimi priateľmi! Som šťastný! Dobrú chuť!

DOWNLOAD SUBTITLES: