Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

SUBTITLE'S INFO:

Language: Latvian

Type: Human

Number of phrases: 36

Number of words: 164

Number of symbols: 884

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Sveiki draugi! Pagatavosim mīkstu mājas maizi! Bez olām un bez piena! Abonē, patīk un gatavo! 400 ml silta ūdens. 2 ēdamkarotes cukura. 1 ēdamkarote sausā rauga. 4 ēdamkarotes augu eļļas. Rūpīgi samaisiet. 700 g miltu.
01:03
2 tējkarotes sāls. Mīciet mīklu. Sadaliet mīklu 2 daļās. Pagatavošu daļu mīklas un otru atstāšu citai receptei. To pašu var izdarīt ar mīklas otro daļu. Pavērojiet manas kustības. Salieciet mīklu tāpat kā es. Rullējiet mīklu uz augšu un uz leju.
03:16
Saspiediet malas. Atkārtojiet procedūru 2-3 reizes. Maize kļūst ļoti mīksta un pūkaina. No kuras valsts un pilsētas jūs redzat manu kanālu? Ielieciet maizi uz pergamenta cepešpannas. Pārklājiet un pagaidiet 15-30 minūtes. Mīkla ir izaugusi. Maizi apsmērē ar ūdeni. Apkaisa miltus.
04:42
Veiciet 1 lielu griezumu. Cep cepeškrāsnī 200 ° C (390 ° F) 25 minūtes. Kad maize kļūst brūna, pārlej ar ūdeni. Mājas maize ir gatava! Vienkārši un garšīgi! Kā solīju! Ļoti mīksta maize! Garšīgi! Noteikti gatavojiet! Un rakstiet man! Abonējiet un dalieties ar draugiem! ES esmu priecīgs! Labu apetīti!

DOWNLOAD SUBTITLES: