Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

SUBTITLE'S INFO:

Language: Lithuanian

Type: Human

Number of phrases: 36

Number of words: 162

Number of symbols: 969

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Sveiki, draugai! Gaminkime minkštą naminę duoną! Be kiaušinių ir be pieno! Prenumeruokite, patinka ir gaminkite maistą! 400 ml šilto vandens. 2 šaukštai cukraus. 1 šaukštas sausų mielių. 4 šaukštai augalinio aliejaus. Kruopščiai išmaišykite. 700 g miltų.
01:03
2 arbatinius šaukštelius druskos. Minkyti tešlą. Tešlą padalinkite į 2 dalis. Aš padarysiu dalį tešlos, o kitą paliksiu kitam receptui. Tą patį galite padaryti ir antroje tešlos dalyje. Stebėkite mano judesius. Sulenkite tešlą kaip aš. Tešlą iškočiokite aukštyn ir žemyn.
03:16
Suspauskite kraštus. Pakartokite procedūrą 2-3 kartus. Duona tampa labai minkšta ir puri. Iš kurios šalies ir iš kurio miesto matote mano kanalą? Padėkite duoną ant pergamento kepimo skardos. Uždenkite ir palaukite 15-30 minučių. Tešla išaugo. Duoną apšlakstykite vandeniu. Pabarstykite miltais.
04:42
Padarykite 1 didelį pjūvį. Kepkite 200 ° C (390 ° F) orkaitėje 25 minutes. Kai duona paruduos, apšlakstykite vandeniu. Namų duona paruošta! Paprasta ir skanu! Kaip ir žadėjau! Labai minkšta duona! Skanus! Būtinai virkite! Ir parašyk man! Prenumeruokite ir dalinkitės su draugais! Aš laimingas! Gero apetito!

DOWNLOAD SUBTITLES: