Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

SUBTITLE'S INFO:

Language: Persian

Type: Human

Number of phrases: 36

Number of words: 233

Number of symbols: 860

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
سلام دوستان! بیایید نان خانگی نرم درست کنیم! بدون تخم مرغ و بدون شیر! مشترک شوید ، لایک کنید و آشپزی کنید! آب گرم 400 میلی لیتر 2 قاشق غذاخوری شکر. 1 قاشق غذاخوری مخمر خشک. 4 قاشق غذاخوری روغن نباتی. کاملا هم بزنید. آرد 700 گرم
01:03
2 قاشق چایخوری نمک. خمیر را ورز دهید. خمیر را به 2 قسمت تقسیم کنید. قسمتی از خمیر را درست می کنم و دیگری را برای دستور دیگری می گذارم. شما می توانید همین کار را برای قسمت دوم خمیر انجام دهید. حرکات مرا تماشا کنید مثل من خمیر را تا کنید. خمیر را بالا و پایین بغلتانید.
03:16
لبه ها را محکم کنید این روند را 2-3 بار تکرار کنید. نان بسیار نرم و کرکی می شود. کانال من را از کدام کشور و از کدام شهر می بینید؟ نان را روی یک ورقه پخت روغنی بگذارید. روی آن را بپوشانید و 15-30 دقیقه صبر کنید. خمیر بزرگ شده است. نان را با آب مسواک بزنید. آرد بپاشید.
04:42
1 برش بزرگ ایجاد کنید. به مدت 25 دقیقه در فر با دمای 200 درجه سانتی گراد (390 درجه فارنهایت) بپزید. هنگامی که نان قهوه ای شد ، آن را با آب بریزید. نان خانگی آماده است! ساده و خوشمزه! همانطوری که قول دادم! نان بسیار نرم! خوشمزه - لذیذ! حتما بپزید! و برایم بنویس! مشترک شوید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید! من خوشحالم! نوش جان!

DOWNLOAD SUBTITLES: