Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

Ich kaufe kein Brot mehr! Neues perfektes Rezept für schnelles Brot in 5 min. Brot ohne Milch

SUBTITLE'S INFO:

Language: Serbian )

Type: Human

Number of phrases: 36

Number of words: 173

Number of symbols: 865

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Dobrý den, přátelé! Udělejme si měkký domácí chléb! Žádná vejce a žádné mléko! Přihlaste se k odběru, lajkujte a vařte! 400 ml teplé vody. 2 lžíce cukru. 1 polévková lžíce sušeného droždí. 4 lžíce rostlinného oleje. Důkladně promíchejte. 700 g mouky.
01:03
2 lžičky soli. Uhněteme těsto. Těsto rozdělíme na 2 části. Udělám část těsta a druhou nechám na jiný recept. To samé můžete udělat pro druhou část těsta. Sledujte moje pohyby. Složte těsto jako já. Těsto rolujte nahoru a dolů.
03:16
Přitiskněte okraje. Opakujte postup 2-3krát. Chléb se stane velmi měkkým a nadýchaným. Ze které země a ze kterého města vidíte můj kanál? Chléb dáme na plech na pečení. Zakryjte a počkejte 15-30 minut. Těsto vyrostlo. Chleba potřeme vodou. Posypeme moukou.
04:42
Proveďte 1 velký řez. Pečte v troubě na 200 ° C (390 ° F) 25 minut. Když chleba zhnědne, zakápněte vodou. Domácí chléb je připraven! Jednoduché a chutné! Jak jsem slíbil! Velmi měkký chléb! Lahodné! Určitě vařte! A napiš mi! Přihlaste se k odběru a sdílejte se svými přáteli! Jsem šťastný! Dobrou chuť!

DOWNLOAD SUBTITLES: