[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.8 [1/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.8 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 307

Number of words: 1645

Number of symbols: 8546

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Już nigdy więcej się nie zobaczymy. Odchodzę. Tim podejmie się inwestycji. Dlaczego miałby to robić? Jako kto? Jestem jego dziewczyną. Przemyślałem to, i może to nie jest branża dla mnie. Może i nie jesteśmy w związku, ale i tak coś nas łączy, prawda? Czemu jestem taką idiotką, Tin? Dlaczego zawsze muszę być ofiarą? Myślisz, że ludzie naprawdę akceptują pary homoseksualne? Nie ma na to szans. Rozglądasz się za kolegą? Tak. Twój kolega to ten facet? Znaleźli ciało. To nie jest Miriam. To kto to jest? Inspektorze.
01:47
Znaleźliśmy ten kij golfowy w jeziorze. Możliwe, że to narzędzie zbrodni. Według autopsji została zadźgana na śmierć. Po czym wrzucono ciało do wody. Skoro została zadźgana, to co ma kij do jej śmierci? Wysłałem go do analizy, ale nie mam wielkich nadziei. Był w wodzie przez dłuższy czas. Znalezienie dowodów zajmie trochę czasu. Może nawet nic na nim nie znajdziemy. Nie ma również żadnych dowodów przy denatce. Żadnego portfela, dowodu, nic. Nie była jednym z gości? Nie, sprawdziłem to. Pytałem też kilka osób z obsługi. Mówili, że nigdy jej nie widzieli. To co robimy? Trzeba znów przejrzeć zdjęcia. Znowu? Tyle się ich naoglądałem, że zaraz zostanę guru Tajskiej śmietanki towarzyskiej. Sprawdź czy były jakieś zgłoszenia o zaginięcie w ostatnim miesiącu. Może tak ją znajdziemy. Jasne. A właśnie, myślisz, że denatka była w jakiś sposób powiązana z Miriam?
03:33
Nie mam pojęcia. Ale przynajmniej wciąż jest nadzieja, że ona żyje. DWA MIESIĄCE WCZEŚNIEJ Dzień dobry, do kogo pani przyszła? Pani Giwi przysłała mnie po coś. Zapomniała zabrać i prosiła, żebym ja po to przyjechała. Nigdy mnie nie widziałaś, prawda? Tak. Jestem jej nową asystentką. Nazywam się Miriam. Pracuję dla niej od kilku miesięcy. Pani Giwi zapomniała iPada. Jest jej potrzebny do pracy. Mogę wejść? Oczywiście. Mam pójść go przynieść z jej pokoju? Ostatnio przysłała po niego dostawcę. Nie trzeba. Pozwoliła mi wejść do niej i go poszukać. Muszę zabrać też jedną z jej prywatnych rzeczy. Ale boję się, że później może mnie za to ochrzanić. Tak, pani Giwi. Jestem już na miejscu. Tak, mam zabrać iPada i ten dokument. Dobrze, pospieszę się, żeby klient nie musiał czekać. Pokojówka nie chce mi pozwolić wejść do pani pokoju. Dobrze, będę się spieszyć.
06:49
Widzisz? Pani Giwi już jest na mnie wściekła. Sama ją słyszałaś. Dobrze, jej pokój jest na piętrze po lewej stronie. Drzwi nie są zamknięte, bo właśnie tam sprzątałam. Widziałam twoje nagranie. Masz wyjątkowe umiejętności. Często oglądam go przed snem, żeby nauczyć się tej sztuczki. Już znalazłaś? Tak. Gdzie jest iPad? Tutaj. Muszę się pospieszyć i zanieść go pani Giwi. Dlaczego to robisz? Czego chcesz? Czy ja ci kiedyś coś zrobiłam? Spokojnie. Powinniśmy porozmawiać o tym na spokojnie. Nie odpowiem na wszystko na raz. Pitch opowiadał ci o naszym związku, prawda? Powiedział mi i rozumiem jego orientację seksualną oraz waszą wspólną przeszłość. Ale co to ma to tego, że mnie szantażujesz? No słucham? Jak to jest powiązane? No ciekawe. Zerwij z Pitchem.
10:43
Chcę go odzyskać. Nie myśl sobie, że jest mu z tobą tak dobrze. On już sam z tobą zerwał. Pitch wybrał mnie, a ty musisz się z tym pogodzić. Jesteś pewna, że cię wybrał? A dziwnym trafem dalej do mnie przychodzi. Tylko nie mów mu, że ci powiedziałem. Musisz znaleźć do zerwania wymówkę niepowiązaną ze mną. Na przykład, że masz go już serdecznie dosyć. Cokolwiek ci przyjdzie do głowy. Nie możesz mnie do tego zmusić. Naprawdę nie mogę? Jak tego nie zrobisz, nagranie trafi na Twittera. Przystojny ojczym przepięknej projektantki, która obecnie pracuje nad kolekcją inspirowaną przepiękną miłością w jej rodzinie. To będzie wielki skandal. Sprawa będzie na językach całego miasta. Zarówno twoja kolekcja jak i rodzina pójdą na dno. Ciekawi mnie jak taka kobieta idealna poradzi sobie z tą sytuacją.
12:01
Przemyśl to sobie. Czy naprawdę warto poświęcać rodzinę i karierę dla mężczyzny, który cię zdradza? Grasz nieczysto! Nie bierz tego do siebie. Po prostu zrobię wszystko by zdobyć mężczyznę, którego kocham. Ty byś postąpiła inaczej? Co z tobą? Wyglądasz na ostro zestresowanego. Zaczynam wyczuwać smak zwycięstwa. Chyba nadszedł czas sprzedaży domu po mamusi.. Myślę, że powinniśmy zakończyć te gierki, Giwi. To robi się nudne. Jakie znów gierki? Dla mnie to nie są gierki, mówię poważnie. Skoro nie jesteś w stanie ich rozdzielić, to zgodnie z umową tracisz dom. Wiesz dobrze, że dałam ci wiele szans. Ale na dno ściągnęła cię nadmierna pewność siebie Wydaje ci się, że każda kobieta cię wybierze. Mówiłam ci, że ktoś tak inteligentny jak Eve nie będzie łatwym celem.
13:53
Gdybym chciał, nie byłoby problemu. Ale nie chcę się w to bawić. Bo co? Co się stało? Nagle urosła ci aureolka i zacząłeś jej współczuć? Hej! A może serio się w niej zakochujesz? Padnę ze śmiechu, Tim. Skończ z tymi marzeniami. Ona ma o wiele lepszą opcję w życiu. Ty to co najwyżej możesz zdobyć taką Mim. Naiwną panienkę, która wpada w twoje zasadzki. Ktoś taki jest dla ciebie idealny. Giwi, mogłabyś przestać patrzeć z góry na takie kobiety? Masz więcej pieniędzy i dzięki temu możesz uważać się za kogoś lepszego? Mogę o coś zapytać? Poważnie myślisz, że Pitch cię wybierze, jeżeli zerwie z Eve? Już ja o to zadbam. Skoro byłam na tyle mądra, żeby dostać się tu, gdzie jestem, to również jestem w stanie zdobyć każdego mężczyznę. Ale twój czas się już skończył. Za długo byłam dla ciebie miła. Czas pożegnać się z domem matki.
15:00
Zastanówmy się, co powinnam z niego zrobić? Od kiedy zaczęłam słuchać rozumu, zamiast serca, moje życie stało się o wiele lepsze. A ty jesteś jedynie bezużytecznym śmieciem. Kiedy znikniesz z mojego życia? To lista gości Witanee? Tak. Możesz wracać do pracy. Witaj, Giwi. Śledziłeś mnie aż tutaj? Przyszedłem się spotkać ze swoją klientką. Nie odbierałaś telefonu. Wiem, że masz nowego faceta. O kim ty znów gadasz? Ten blondasek, z którym byłaś ostatnio na zakupach. Zrobiłem się zazdrosny na ten widok. Też tak chcę. Stalkujesz mnie? Wypad z mojego hotelu albo wezwę policję. Droga wolna, wzywaj policję. Możesz zadzwonić z mojego telefonu. Jednak nie możesz? Dlaczego?
16:42
Ponieważ jak wezwiesz gliny to zapytają, dlaczego do ciebie przyszedłem. Wtedy powiem im, że jesteś moją klientką. Ponadto będę musiał opowiedzieć im co razem wyprawialiśmy. Gadaj czego chcesz. Niezbyt wiele. Jedynie dodatkową opłatę za usługi. Dopłata? Już zapłaciłam ci umówioną kwotę. Giwi, to nie wystarczy. Jesteś właścicielką hotelu, która ostatnio dostała spadek. Poszperałem trochę o tobie. Jesteś strasznie zdolną babką. Zaimponowałaś mi. Dlatego uważam, że zasługuję na większą zapłatę. Za to wszystko co robiłem tobie, a ty mnie. Ciężko znaleźć kogoś, kto by się zgodził na takie rzeczy. Szantażujesz mnie, żeby wyciągnąć więcej pieniędzy? Szukasz skrótu do bogactwa?
18:08
To nie jest za łatwe? Nikt nie uwierzy, że zapłaciłam za seks z tobą. Nie muszą wierzyć, bo mam dowody. Mam potwierdzenie przelewu oraz wiadomości, które wysyłałaś do Mikey Boy2u. Jak ktoś mnie zapyta, to powiem jak brutalna byłaś jak się bzykaliśmy. Zachowywałaś się jak Pani, a ja byłem niewolnikiem. Musiałem się czołgać na kolanach, kiedy ty rzucałaś we mnie pieniędzmi. Spełniłaś swoją fantazję? No to powiedz ile chcesz. Pięćset tysięcy. Pięćset tysięcy? Popierdoliło cię? Nie byłeś aż tak imponujący. Giwi, zrozum mnie. Jestem biedakiem, który szuka sposobu na wzbogacenie. Muszę chwytać swoją szansę. Takie pieniądze możesz zarobić w dzień. Nie martw się, nie zbiedniejesz. To jak? Jeżeli ci zapłacę, zostawisz mnie w spokoju?
19:23
Tak. Z taką kasą zacznę nowe życie. Giwi. Nie chcę niczym sługa przez całe życie spełniać fantazji erotycznych bogatych panienek. Dobrze. Zapłacę ci tyle, ile chcesz. Ale masz mnie zostawić w spokoju. Musisz też usunąć wszystko, co mnie dotyczy. Przelew i historię rozmów. I nigdy więcej nie pojawiaj się w tym hotelu. Jasne. Jak już dostanę tyle, o ile proszę, zniknę z twojego życia. No chyba, że sama po mnie zadzwonisz. Wszystko dobrze? Stresujesz się czymś? Widzę to po twojej minie. To nic takiego, Pitch. Trochę się stresuje pracą. Dostaliśmy kilka skarg od klientów. Za dużo pracujesz. Powinnaś odpocząć. Słyszysz? Pitch. Tak? Mogę zapytać cię o twój związek z Mattem?
21:24
Jasne. Co chcesz wiedzieć? Pytaj. Przez ile razem byliście? Około roku, jak studiowałem w Berlinie. Co cię do niego przyciągnęło? Tamtejsze społeczeństwo akceptuje tego typu związki. Był też naprawdę dobrym przyjacielem. Świetnie się mną zajmował. Dlaczego zerwaliście? Po pewnym czasie zorientowałem się, że nie mamy przyszłości. On był narwany i zapatrzony w siebie. W dodatku mnie zdradził. Gdyby cię nie zdradził, dalej byś go kochał? Nie, już nic do niego nie czuję. Jest jedynie wspomnieniem. Nie czuję, żeby był mi potrzebny do życia. Nic do niego nie czuję.
22:54
Czemu pytasz? Nie ufasz mi? Zaufaj mi. Powiedziałem ci już o wszystkim. Matt jest zamkniętym rozdziałem. Teraz już jesteśmy tylko i wyłącznie my. Dobrze? Pójdę zamienić słowo z tatą. Dobrze. Zaraz wracam. Tato. Kto to był? Czemu jesteś taki spięty? Był z banku. Przyszedł pomówić o klubie golfowym. Jest jakiś problem? Wzywają nas do ogłoszenia upadłości. Chcą przejąć cały nasz majątek, włącznie z klubem golfowym, oraz domem. Ale o co z tym chodzi? Dlaczego chcą nas pozywać? Wydałem cały majątek na partię polityczną oraz nieruchomości. Wszystkie pieniądze zniknęły. Myślisz, że ile wydałem na dwie kampanie wyborcze, na których mnie nie wybrano?
24:51
Myślałem, że jak wygram to odzyskam pieniądze. Ale nie było mi to dane. Pokładam nadzieje w tobie. Ale nie wiem czy starczy nam czasu. Dlaczego nie mówiłeś? Mama o tym wie? A skąd ma wiedzieć? Ona wie tylko jak mnie krytykować, naciskać i prosić o pieniądze. Jeżeli się o tym dowie, oszaleje i jak zwykle będzie gadać jak to jest mną zawiedziona. Masz jakiś plan? Mogę ci w czymś pomóc? Nie martw sie. Coś wymyślę. Moim zadaniem jest opiekowanie się całą rodziną. Mam tylko jedną prośbę. Nikt nie może się o tym dowiedzieć, inaczej wpłynie to również na ciebie. Nikt nie zagłosuje na kandydata, któremu grozi upadłość. Jesteś aktualnie moją jedyną nadzieją. Dbaj o siebie. Dobrze, tato. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: