Space Station 13 Review | AHELP: Clown Grief Pls Ban He™

Space Station 13 Review | AHELP: Clown Grief Pls Ban He™

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 454

Number of words: 2771

Number of symbols: 17985

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Hey hey, millet! Sseth burada! Bugün, fazlasıyla niş, fazlasıyla adı çıkmış, Ve fazlasıyla OTİSTİK olan, herkesin ilk gününden beri anlatmamı istediği bir oyunu anlatacağım. Sizin ve diğer gerçek, yaşayan ve tartışmaya açık sosyal zekaya sahip insanların, evrendeki en berbat uzay üssünde beraber roleplay yaptıkları bir oyun. Uzaylıların, şekil-değiştiricilerin ve diğer şirketler için çalışan hainlerin en az endişe duyacağınız şeyler olduğu yer. Varlığınıza olan en büyük tehditin KENDİ mürettebat üyeleriniz olduğu yer. Aç mısınız? İstasyon yemekhanesine gelin, Yemeğin KESİNLİKLE zehirli olduğu yer. Yaralandınız mı? Revire gidin, hapların yarısının isminin ''Mutlu Haplar'' olarak değiştirildiği yer. Şevkiniz mi kırıldı? Ağrı kesici almayı deneyebilirsiniz. Ama o ağrı kesici değildi... LSD'ydi. Tribe mi girdiniz? Merak etmeyin, yakınlarda size yardımcı olabilecek bir güvenlik görevlisi var! Ama size cevap veremez. Çünkü katledilmiş ve genetik olarak değiştirilmiş ve onun üniformasını giyen bir maymunla değiştirilmiş. Halüsinasyon mu görüyorsunuz? Sakin olun ve gerçek şeylere odaklanın Malesef ki, size genişleyerek gelen devasa kara delik bir
01:02
halüsinasyon filan DEĞİL. Hatta, o şey EPEY gerçek. [Acil durum kapsülü çağırıldı] Space Station 13'e hoşgeldiniz! Space Station 13'ün basit bir dayanağı var: Herkesin bir işi var. Göreviniz: İstasyonun kaçınılmaz sonunu geciktirmek için elinizden geleni yapmak. Ya kötü adamların ellerinde, ya da kendi beceriksiz mürettebatınızın ellerinde. Normalde, oyunun skorunu videonun sonunda verirdim. Bu kez değil. Space Station 13: 10 üzerinden 10 Harika! Harika! Fevkalade! Harika! Fevkalade! OYNAMAYIN! Size dürüst olmam gerekirse, Space Station 13 inanılmaz bir oyun, ama size bunu oynamamanızı canıgönülden tavsiye ediyorum. Neden mi? • Çünkü oyunun motoru muhtemelen sizden eski. • Çünkü arayüz anlaşılması güç bir çorba ve sadece ben ve bu oyunu oynayıp kısayolları kas hafızasına yazan diğer her otist şempanze sayesinde kullanılabilir. • Çünkü tek bir rolü öğrenmek inanılmaz bir zaman ve adanmışlık gerektiriyor. • Ve çünkü, kesinlikle dürüst olmam gerekirse, sunucular hepinizi kaldıramaz.
02:04
En iyimser şekilde, siz suncuları çökertmeden önce otuz fazladan oyuncu filan kaldırabiliriz. Tüm bu sebeplerden ötürü, Space Station 13 her zaman niş bir yapım oldu ve olmaya devam edecek. Ve belki de, en hayırlısı budur. Ama, size başka bir şey sunabilirim. Zaten bu oyunu oynama hayallerinizi öldürdüm. O yüzden size Space Station 13 ile olan muhteşem deneyimlerimden bazı hikayeler paylaşayım. Bu hikayeler birkaç yıla, ve isimleri sonsuza kadar isimsiz kalacak olan birkaç farklı sunucuya uzuyor. Çünkü, mahremiyetlerine saygı duyuyorum. Ve çünkü, isimlerini ya da başka şeylerini söylemeyeceğim bazı ''renkli'' sunuculardan tehditler aldım. Boyun eğmezsem ne olacak ki? Engelli scooter'ıyla üzerimden geçecek bir Bitcoin tetikçisi filan mı tutacaklar? Beni... İnsülin enjeksiyon kalemiyle mi deşecek? Hiçbir fikrim yok. Ama aramızda kalsın: posta kutuma sperm gönderilmesinden nefret ederim, ve öyle kalmasını yeğlerim. Her neyse, ilk Space Station oynayışımı dün gibi hatırlarım. Arkadaşlarım bana oyunu yüklememi ve boktan bir sunucuya girmemi söylemişti.
03:06
İçinde furry'ler İçinde furry'ler İçinde furry'ler ve erotik roleplay vardı Dahası... sonraya. Tura bir asistan olarak girdim. İşim: asistanlık yapmak... ve erişimim olmayan yerlere girmeye çalışırken ellerimi yakmaktı. Ben hava kilidi kablolarıyla uğraşırken, arkadaşım koridordan koşarak geldi, birinin bilinçcsiz bedenini sürükleyerek. Telaş içinde diyor ki ''Sseth, ÇABUK! Şu kapıyı açabilir misin?'' Sesindeki aciliyeti hissederek, kapıyı açıyorum. Bedeni içeri fırlatıyor ve koşarak uzaklaşıyor. Hava kilidi kapanıyor. Üç saniye sonra, bir şey havaya uçuyor! ''Ne oldu amına koyayım?'' diye soruyorum. ''Ha evet, onu potasyumla ve su haplarıyla besledim. Sindirmesi biraz zaman alır.'' Arkadaşım bir adamı soğukkanlılıkla, vücudunu yaşayan bir potasyum zaman bombasına dönüştürerek öldürmüştü. Adamın mide özsuyu potasyum tableti eritir eritmez, su ile şiddetli bir tepkimeye girerek patlamış ve içini dışına çıkarmıştı. Böylesine korkunç bir cinayete tanık olduktan sonra dedim ki ''Hey... bu oyun ÇOK İYİ!'' Birkaç hafta sonrasına geçiyoruz, ben rolleri öğreniyorum, kontolü elimde tutuyor ve sunucunun her bir kuralını yok sayıyorum.
04:10
Ayrıca ilaçların kurallarını da yok saydım. Bir cerrahtım; sınıfımın en iyisi, hiç bir lisanslı profesyonelin gitmediği yere gitmeye mahkum. Ayrıca, arkadaşımın sevgilisi de bizimle oynamaya başlamıştı. Açık olmak gerekirse, pek iyi değildi. AMA tıp alanını her yolla ilerletmeye epey meraklı birisiydi. Kargo bize ek pizza teslim etmişti, bir maden istasyonundaki Xenomorph'un tekiyle biraz içli dışlı olan adamlarını tedavi ettiğimiz için bize teşekkür olarak. Mükemmellik gözlerimin önünden geçti; göz bebeklerim büyüdü. Resmen terlemeye başladım. Çünkü kız bana hep duymanın hayalini kurduğum sözleri söylemişti: ''Lütfen...'' ''Lütfen... beni bir pizzaya dönüştür.'' Ben de, çalışmaya başladım! Hemşire! Bana neşterimi, cımbızımı, açıölçerimi, kemik jelimi ve pizzanın geri kalanını getir. Dehşete düşmüş bir paylaço ameliyat odasından beni kızın ellerini ve ayaklarını temizce keserken izliyordu. Pizza kutusunu açtım ve yeni, peynirli uzuvlarını takmaya başladım. Palyaço ''İmdat! Güvenlik!'' diye ağzından kaçırıverdi.
05:10
''Hatunu bir Papa Johns'a çeviriyor'' Revirin başı içeri bir yığın güvenlik memuruyla daldı ama geç kalmışlardı. Elleri ve ayakları çoktan değiştirilmişti. Ne şaşırtıcıdır ki, bir çift pizza ayağının üzerinde rahatça yürüyebiliyordu. Ama pizza baş parmaklarına sahip olamadığından herhangi bir şeyi bırakın yerden kaldırmayı, tutamıyordu bile. Yine de, pizza elleri elverişli ve taşınabilir bir besin kaynağı olmuştu. Kız, ameliyata razı olduğunu sayısız kez anlatmasına rağmen, revirin başı rütbemi olduğu yerde düşürdü ve bir daha ilaçlar üzerinde çalışmamı yasakladı, şunu iddia ederek: ''Bir pizza olmaya razı olamazsın.'' Turun geri kalanı boyunca hapis yattım. Bariz bir şekilde, bu istasyona sanata hiç takdir filan yoktu. Pek çok tur sonra ben ve arkadaşım yeni bir amaç bulduk: Sunucuyu temizlemeki birer birer erotik furry roleplay'i yaparak. İletişim ve üstiletişim yolları kullanarak ustaca, homoseksüel hevesin yoğun olduğu yerleri işaret ettim. Anlayacağınız, yatakhaneler ve duşlar. İki Khajit-görünümlü kedi-adam özel bir yerde buluştular
06:14
bariz şekilde, şu tarz şeyler yazmaya başlayacaklardı: ''Ooo~ M'aiq'in senin için iğneli, dikenli bir sürprizi var dostum~'' ve ''Mmm~ evet... o kalın, Tajaran gövde hatlarınla sar beni'' Bu KATİYEN kabul edilemez. Yüksek homoseksüellik gösteren bir eylem gerçekleştirildiğinde, birkaç adamımız harekete geçecekti. Onlar sızlanırken, inlerken ve birbirlerine tüy topları tükürürken, bir güvenlik memuru içeri dalıp, zinacı kedilere flaş bombası attı, ve başka bir memur gelip onları yatağa kelepçelemeden önce copla döve döve teslimiyete zorladı. Karantina altına alınmış yatakhanenin öbür tarafında, takımımızın atmosferik teknisyeni istasyonun camına C4 bombası kurdu. Hızlıca, biyoloik tehlike bölgesini tahliye edip hava kilitlerini mühürledik. Homeo ve Juliet flaş bombasının etkisinden zar zor kurtulurken bombalar patladı, odanın basıncı düştü ve vücutları siyah uzay boşluğuna vakumlandı. Bir iş daha tamamlandı. Pek çok patlayıcılı boşaltmadan sonra, erotik roleplay olayı gerçek bir mesleki tehlike olarak kabul ediliyordu.
07:16
Tajaralı kedi-oğlanlar yaratıcı davrandılar... ''grup buluşmaları'' yapmaya başladılar. Ama bunlar hayatımda gördüğüm en iyi robotikçi olan arkadaşım tarafından hızlıca ezildiler. Başka birinin engel olmaması için oğlancı odalarındaki hava kilitleri mühürlenmişti. O da, devasa bir savaş robotuyla içlerinden geçti. İçerideki hava berbat şekilde ıslak tüy topları ve toksoplazmoz kokuyordu. Adam üzerlerine kovan kovan flaş bombası boşaltmadan önce furry'ler tepki bile veremedi. Ve böylece, hepimiz banlandık. Bedelini ödemiştik. Ama sunucunun yarısının on dakika boyunca umarsızca flaş bombası yemesini görmek: Paha biçiliemezdi! Sunucu... pek hayatta kalmadı zaten. Adminin annesi elektrik faturasını görür görmez kapatmıştı. Ben ve arkadaşlarım da, başkalarını zenginleştirmeye devam ettik. Kimyagerlikte bile kendimi geliştirdim. Başka bir deyişle, tur başında hep şırınga silahını çaldım ve içini ölümcül dozda kloralhidrat (sakinleştirici) ile doldurdum. Kişisel koruma için, elbette.
08:17
Ayrıca kime ne kimyasal lazım olduysa verdim, ki bu beni ahlaki bir ikilem içinde bıraktı ve bu bahsi geçen kimyasallarla yapılan şakalar ve cinayetlerden iki derece ayrı tuttu. Eğer bir palyaço uzay yağı isterse, uzay yağı da alacak. Bir seferinde, bir palyaço revirin dışındaki koridoru kalkış yerine kadar yağlamayı başarmıştı. Kalkış yeri, genelde bizi cayır cayır yanan bir istasyondan hızlıca kurtarmak için duran kaçış kapsüllerinin olduğu yerdir. Bununla birlikte, eğer kimse kapsül çağırmazsa, kalkış yeri komple boştur... ...hava kilidi haricinde, palyaçonun hackleyip açtığı hava kilidi yani. Birkaç insan revirden koşarak çıktılar, uzay yağının üstünde kaydılar ve süratle doğruca sonsuz uzay vakumuna uçtular. Güvenlik bunu palyaçonun yaptığını fark etmişti. Ve güvenliğe yaraşır şekilde... ...onlar da uzay yağı üstünde kaydılar. Mürettebatın çoğunun uzayda ölü şekilde süzülmesi sebebiyle, istasyon tahliye edilmeliydi. Adam bir daha asla palyaço oynamamak üzere banlandı. Birkaç round sonra, sonunda oyuna bir hain olarak başladım. Gorev beyan sifresi cozuldu
09:19
Birlik'e hosgeldin Ve... ne yaptığım hakkında hiçbir fikrim yoktu. Ama ilk seferimin özel olmasını istiyordum. Rahatça, her yerinden kan kaybeden bir asistan geldi çünkü muhtemelen cephaneliğe yalıtımlı eldivenleri olmadan girmeye çalışmıştı. Karakter görünümünün maksimum melanini ve afro saçı vardı. Roleplay dostu ismi... ''Muh Dick''ti (çüküm) Bir aptaldı, ama işe yarar bi aptaldı. O an benden başka uygun bir sağlık çalışanı yoktu. Ben de dedim ki ''Hey, biraz cerrahiden anlarım. Seni düzelteyim'' Ona anestezi uygulayıp Birlik Dijital Yardımcı'mı çıkardım. Bununla, görevimi tamamlamama yardımcı olacak birkaç hain eşyasını tedbirli şekilde envanterime ışınlayabiliyordum. Ve o anda görevim, Güvenlik Başkanı'nı öldürmekti. Kaydedilen anahtar kelimeyi duyduğunda tetiklenen iki set ses-etkileşimli bomba sipariş ettim. Bombayı, yüksek ihtimalle bu aptal insan evladının söyleyeceği bir kelimeye ayarladım. Ne olduğunu... tahmin edebilir misiniz? Adamın kıçını cerrahi yollarla açtım ve ilk bombayı soktum.
10:20
Sonra, ikinci bombayı ustaca göğüs kafesine yerleştirdim. Yaraları kapadım, anesteziyi kaldırdım ve planımı işlemeye koydum. Bu kıt beyinli moronu yasadışı silahlarla donatıp güvenliğin onu üzerindekiler yüzünden gözaltına almasını umabilirdim. Ona tüm LSD'yi, tüm kloral hidrat şırıngalarını ve tam bir şişe uzay yağı verdim. Uzmanca, onu bir küfür makinesine çevirecek şekilde kuşandırdım. İşimden gururlu şekilde, ona sarıldım ve dünyaya saldım. Ama reviri terk etmeden hemen önce geri dönüp dedi ki, ''SAĞ OL, ZENC-'' [𝔹𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕄] Ve ikimiz de havaya uçtuk. Diğer kötü karakter oynadığım zamanlar... neredeyse bunun kadar iyiydi. Bir kez, bir tarikatın lideri olarak başladım. Görevimiz istasyonun kontrolünü ele geçirmek ve ölümlü bedenlerimizi K̵̬͝a̷̪͑r̷̥̕a̷̩͠n̴͎͘l̶̫̀ı̴̹͝k̷̘̀ ̶͕͝T̸̯̓a̵̜̋n̷̩̊r̷̠̽ı̵͕̋'̵̨͂m̸͇̒ı̵̱͑z̵̘̈ı̷̞̈́n̶̜̒ fiziksel bir formunu çağırmak için kurban etmekti. Ne var ki, bunda pek de iyi değildim. Keza hizmetkarlarım da. İstasyonun kuzey tarafında hoş, sessiz ve en önemlisi terk edilmiş eski bir bar bulduk
11:22
ve orayı kendi kanımızla tekrar dekore ettik. Gördüğünüz gibi, tarikatçıların her tur rastgele oluşturulan bir dizi kadim söz öğrenmesi gerekir. Eğer bunları doğru sırada düzenleyebilirseniz, hedefinize ulaşmanızı sağlayacak farklı büyüler ve ayinler uygulayabilirsiniz. Biz.. pek ilerleyemedik. Çünkü beceriksiz bir tarikat için en tehlikeli şey işini yapan tek bir mürettebat üyesidir. Kodumun temizlikçisi bizi buldu. Pazarlık etmeye, yerdeki şeyin kan değil aslında pastel boya olduğuna ikna etmeye çalıştık. Ama bu işe yaramadı. Biz de onu katletmeye çalıştık. O da... bir işe yaramadı. Paspasını, sabunlu suyuyla bizi kaydırıp düşürmek için kullandı, ve kaçıp güvenliği çağırmaya gitti. Gördüğünüz gibi, hain olmakta pek başarılı değilim. Daha çok, kendimi hainler tarafından taciz edilirken buldum. Bu konuda en büyük tacizciler kesinlikle büyücüler; çünkü büyücülerin beni de cinsel yoldan taciz etmek gibi kötü bir huyu var. Kısa zaman önce, ben ve arkadaşım çoktan başlamış olan bir tura katıldık. Girer girmez, bir şeyin çok... çok yanlış olduğunu fark etmiştik. Radyoda bir duyuru çalıyordu:
12:23
''𝐏𝐞𝐧𝐢𝐬 𝐝𝐞𝐧𝐞𝐭𝐥𝐞𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐲𝐮𝐫𝐮𝐫𝐥𝐮𝐠𝐞 𝐠𝐢𝐫𝐝𝐢'' ''𝐓𝐮𝐦 𝐦𝐮𝐫𝐞𝐭𝐭𝐞𝐛𝐚𝐭 𝐮𝐲𝐞𝐥𝐞𝐫𝐢 𝐳𝐨𝐫𝐮𝐧𝐥𝐮 𝐩𝐞𝐧𝐢𝐬 𝐝𝐞𝐧𝐞𝐭𝐥𝐞𝐦𝐞𝐬𝐢 𝐢𝐜𝐢𝐧 𝐃𝐫. 𝐉𝐨𝐡𝐧𝐬𝐨𝐧'𝐚 𝐫𝐚𝐩𝐨𝐫 𝐯𝐞𝐫𝐦𝐞𝐥𝐢𝐝𝐢𝐫.'' Dr. Johnson belli ki, bir büyücüydü. Neyin geldiğini biliyordum. Ve yine de, kendimi kadere teslim ettim ve tıbbi resepsiyona gittim. Dr. Johnson yeni hasta aldığından, aşırı sevinçliydi. Beni özel bir odaya çekti, sünnet olup olmadığımı sordu, ve bana sevinçle denetlemeyi geçtiğimi söyledi. ''Şaşırtıcı.'' diye düşündüm. ''Bana aslında ızdırap çektirmeyecek'' Ama... yanılmıştım. Ayrılmak için arkamı döner dönmez, o... kıçımı patlattı.... ...büyüyle. Hey, büyücülük bu, size hiç bir halt açıklayamam. Her neyse, Dr. Johnson berbat bir doktordu. Beni kanlar içinde yerde bıraktı, kıç yanaklarımı alıp... ...bir şapka olarak kullandı. Hiç profesyonel bir davranış değil. Tavsiye etmem. Space Station 13'te bir tur çok gergin geçebilir, diğer zamanlarda da, ağır ve hatta rahatlatıcı olabilir. Eğer hain değilseniz ve halletmeniz gereken acil bir şey yoksa, hep sadece roleplay yapabilirsiniz ve bir barda piyanoda anime şarkıları ve insanların müzik kutusuna koyup durduğu
13:23
deep-fry ASMR saçmalığı eşliğinde rahatlayabilirsiniz Kesinlikle hoş bir deneyim, ve duygusal olarak diğer mürettebat üyeleriyle kaynaşmanıza yardımcı oluyor. Genelde iyi insanlar da oluyorlar. Yine de güvenlik departmanı, en ahlaksız güç fantezilerini gerçekleştiren kendini beğenmiş megalomanyaklardan oluşuyor. Onlar genelde... iyi insanlar olmuyorlar. Doğalarında deli sosyopatlar olma eğilimi olduğundan, Mürettebatın geri kalanı genelde bu zulme baş kaldırmaya karar verir. Bu açıda, kargo özerklik ilan etmişti. Güvenlik, Özgür Kargonya İstasyon Bölgesi'ni tanımayı reddetti. Ve işe karışarak buna müdahil olan herkesi tutuklamaya çalıştı, ben dahil! Ama güvenlik, elimizdeki tuzağa karşı hazırlıksızdı. Bir memur kargo alanına koşarak girdi ve bir muz kabuğuna basarak, doğruca onu bekleyen nakil bandına uçtu. Sürekli ayağa geri kalkmaya çalışsa da, sadece bir daire halinde dönüp duran nakil bandı üzerindeki bir dolu muz kabuğuna basıp tekrar yere kayarak düştü. Dairenin etrafında içecek otomatlarından oluşan başka bir daire vardı.
14:25
Memur aynı zamanda birkaç yüz teneke gazoz tarafından vahşice saldırıya uğruyordu. İçecek otomatları hacklenmişlerdi ve sonuç olarak, etraflarında kim varsa ona sürekli içecek fırlatıyorlardı. Her memur muz bandına kayarak düştü, amansız Discount Dan Soda akını tarafından bayıltıldı. amansız Discount Dan Soda™ akını tarafından bayıltıldı. (Tüm hakları saklıdır) Gazoz taretlerimiz tarafından aldıkları geniş çaplı kafa travmasından sonra, güvenlik istemeye istemeye Kargonya'nın bağımsızlığını ve silah taşıma haklarını kabul etti. Eğer kargodan daha çok devrim yapan bir departman varsa, o da bilim olmalıdır! Ve anlaması da güç değil. Hayatlarımızı istasyonun iyiliği adına araştırma yapmaya harcadık tabi ki, bunun da kendi riskleri ve tehlikeleri var. Bazen kazalar meydana gelebiliyor. Er ya da geç, sıkılmış zihinsel engelli asistanın teki Bir Taşıma Çantası'nın içine başka bir Taşıma Çantası koymaya çalışacaktır. Ve güvenlik, mutfaktan başlayarak her şeyi yutan bir kara delikten direkt olarak sorumlu olmadığımızı her zaman kavrayamayabilir. Bu bilimsel mesleği takdir etmemezlik
15:25
genelde tüm departman için tutuklama kararlarına neden oluyor, ki bunlara verilen cevap genelde: ''Hele bir dene'' oluyor. Ama güvenliğe karşı bir nükleer silahlanma yarışında değilken, AR&GE epey rahat bir departman aslında. Ayrıca orada en son oynadığımda büyük bir keşif yapmıştım. Ben ve diğer bilim adamları şemalarla uğraşıyorduk ve er geç kendimize bir hava basınçlı top yaptık. Normalde, bunlar içinde ne eşya varsa fırlatmak için kullanılır. Bilmediğimiz şey ise aynı zamanda yiyecek fırlatabildiğimizdi. Bir lazanya yükledim, ağza nişan aldım ve araştırmacı dostuma ateşledim. Lazanya yok oldu! ''Bu da ne?! Bu harika!''dedi. Ne olduğunu yeni fark etmiştik. Az önce arkadaşımı uzaktan zorla beslemiştim. Peki bu yasak bilgiyle ne yapacaktık? İyi bir şey değildi, o kesin. Yoldaşım halüsinasyon yaratan uyuşturucular için kimya bölümüyle çalışmaya gitti. Hayır dediler. Biz de, kendi kimyasal makinemizi yaptık, laboratuvar kaplarımızı ''Mutluluk Suyu'' ile doldurduk ve doğruca mutfağa koştuk. Bulduğumuz tüm donutları ve çörekleri doldurabildiğimiz kadar LSD ile ve zihni çökerten toksinlerle doldurduk.
16:27
Ardından, bunları yiyecek teslimat sistemimize doldurduk ve koridorlarda önümüze gelenin ağzına ateşledik. Yemek anında ulaşmıştı; mürettebat anında tatmin olmuştu. Birçok insan, güvenlik memurları da dahil, az önce bir şey ile beslendiklerini belirten iki küçük yazı satırını görmeyi başarmıştı. Bunun inanılmaz zekice olduğunu ve basınçlı topun bunu yapabildiğini bilmediğini söylediler. Zararsız eğlence olduğundan kazasız belasız yırttık. Dakikalar sonra, halüsinasyonlar başladı. Mürettebat üyeleri radyoda çığlık atmaya başladı. Bazıları kusuyor, titriyor ya da yerde kıvranıyordu. Sağlık üyeleri bedenlere yetişemiyordu. Çok çabuk yığın olmuşlardı. Ve doktorların çoğu gerçek olmayan varlıklarlarla savaşmakla meşguldü. Aslında LSD'yi vermeyi reddeden kimyager, kasıtlı gıda zehirlemesi sebebiyle güvenlik tarafından tutuklandı. Tam bir karmaşaydı! Ve bence bu adı Space Station 13 olan kaosu harika şekilde anlatıyor. ♪ - havalı ramba müziği - ♪
17:30
𝔹𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕆𝕄 𝙆 𝘼 𝙊 𝙎 Bugünlük bu kadar, millet. Tabi ki, anlatacak daha çok hikaye var ama burada... saatlerce kalmamız gerekirdi. Space Station 13: Space Station 13: büyüleyici Space Station 13: büyüleyici, eşsiz Space Station 13: büyüleyici, eşsiz ve inanılmaz derecede boktan bir oyun. 10 üzerinden 10! ASLA OYNAMAYIN! Çünkü oynarsanız, beni suçlarlar! Ve posta kutumda sperm olmasından nefret ederim! Her zaman olduğu gibi, daha çok içerik gelecek. Takipte kalın! Diğer haberlerde ise, bir SubscribeStar hesabı açtım. Yani yatırım yapmak istiyorsanız, ve paranızı Patreon'a vermek istemiyorsanız, artık yapabilirsiniz! Tüccarlar Loncası™®'nın üyelerine cömertçe destek sağladıkları için çok teşekkür ederim. Hepiniz harika insanlarsınız! Gününüz güzel geçsin. [Space Asshole - Chris Remo] ♪ 2125 yılında ...♪ ♪ Bir maden kolonisindeydim... ♪ ♪ Mars'ta! ♪ ♪ Sadece sessiz... ♪ ♪ eski bir tesis... ♪ ♪ yıldızların arasında! ♪ ♪ Ve bir gün ♪
18:44
♪ kendi işime bakıyordum ♪ ♪ kendi cevherimi çıkarıyordum ♪ ♪ Ve birdeeEEEEEENNNNN ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Bir kamyonda, bayırdan uçarak geldi ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Bir köprünün içinden geçti ♪ ♪ Ve o inince, çıktı çekici ortaya ♪ ♪ Ezdi patronumu tam ♪ ♪ suratındaaaaaaaan! ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Sağa sola bombalar kuruyor ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Tek yaptığı yok etmek ve savaşmak ♪ ♪ Ben.. bunun için yazılmadım. ♪ ♪ Tek istediğim... ♪ ♪ Uzak bir yere gitmekti. ♪ ♪ Vurulup öldürülmeden ♪ ♪ kendime günün parasını ♪ ♪ çıkarabileceğim bir yer ♪ ♪ Ama ne zaman güvenli olduğunu düşünsem... ♪ ♪ Sakin olduğunu düşünsem... ♪
20:22
♪ Yanılıyoruuuuuummmm ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Çekiç sallanıyor, binalar çöküyor ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Tüm kasabayı katlediyor ♪ ♪ Şimdi geri kalan herkes öldü... ♪ ♪ Uzay Dallaması galip geldi ♪ ♪ Onun hikayesini anlatacak tek sağ kişiyim... ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Yok etmek için çıkageliyor! ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Katliam istemek onun tek zevki ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Bir kamyonda, bayırdan uçarak geldi ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Bir köprünün içinden geçti ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Uzay Dallaması! ♪ ♪ Onun adı Uzay Dallaması! ♪

DOWNLOAD SUBTITLES: