[Eng Sub] เพราะเราคู่กัน 2gether The Series | EP.1 [1/4]

[Eng Sub] เพราะเราคู่กัน 2gether The Series | EP.1 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Ukrainian

Type: Human

Number of phrases: 309

Number of words: 1328

Number of symbols: 6708

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:13
Чи думали ви колись, чому майже у всього є своя пара? Як друзі, чи... закохані. Коли зустрінеш ту саму людину, ти зробиш все, щоб залишитися поряд. Такий гарячий хлопець, як я, зустрічався з багатьма. Гін! Давай сходимо в кіно? У мене додаткові заняття з математики. Може, завтра? Завтра біологія. Післязавтра? Фізика, хімія, суспільні науки, біологія, англійська і знову математика. Лічі! Я вийшла товстою! Давай ще раз. Вишенька! Ти закінчила? Давай їсти. Зачекай! Давай ще одне селфі! Селфі? Полуничка! Ходімо, я втратив апетит. Що хочеш скуштувати, любий? А ти що хочеш, Нумнім? Що завгодно. Морозиво? Жирне. Медовий тост? Надто солодко. Пудинг? Бінгсу? Пташине молоко? Ні, надто банально. Тоді, що ти хочеш, Нумнім?
01:24
Мені однаково. Ти сердишся на мене, Намван? Ні! Це було доволі голосне "ні". Якщо я зробив щось не так, пробач мені. За що ти вибачаєшся?! Я не серджуся! Я не сердита! Тоді... чому... Посидь тихо. Ніхто не підійшов мені, тому я вирішив зустріти свою половинку в університеті. Ніколи не думав, що моєю половинкою... стане хтось зовсім інший від тих, з ким я був раніше. Тайн: Черлідинг... Коли я зустріну ту єдину? [Два тижні до того] Підійшла? Цього року уніформа затісна. Вона підійшла, Фан. Це чудово! Я знала, що в нас таке ж студентське айді. Саме так. Чому вирішив стати черлідером? Хочу набратися досвіду... зустріти нових друзів. Чудово... До речі! Дехто залишив це для тебе. Ми ще не виступали, а ти вже нарозхват. Гей! Мене не цікавлять такі речі.
04:28
Я хочу зосередитися на навчанні і шкільній діяльності. Це чудово! За тиждень... Буде вечірка для студентів з однаковим айді. Там і побачимося. Я відкриваю! Тайне! Жадаю пізнати тебе з першої нашої зустрічі. Маю тобі дещо сказати. Зустрінемося біля стадіону. Ти можеш сказати, що хотіла. У мене мало часу. Що? Ти це до мене? Звичайно! Хіба не ти це мені написала? Здурів? Вважаєш себе Надех? Збоченець! Це я написав. Я Грін. Я першокурсник з гуманітарних і соціальних наук. Дякую. Тайн Тіпакорн з юридичного, я люблю тебе! Що?! Врешті ти знайшов того, хто тебе полюбить! Хочеш померти молодим, Фон? Ти ненавидиш геїв? Звичайно, що ні! В середній школі в мене було багато друзів геїв. Але це не означає, що я можу з ними зустрічатися. Тоді так йому і скажи. Я й сказав. Я безліч разів говорив йому, що мені подобаються дівчата.
06:09
І знаєте що! Він сказав, що змінить мою думку. Трясця! Саме те, що треба. Хто зі мною голосує за Гріна? Я. Чорт, Пхуак! Ти виводиш мене! Не хвилюйся. Просто ігноруй його. Зрештою, він здасться. Повір мені! Серйозно? А тістечка смачні. Справді, смачні! Тайн! Я приїхав забрати тебе. Сідай! Поквапся! Я вже готовий. Поквапся! Заскакуй. Тайне! Тайне! Зачекай на мене! Вгадайте, кого я сьогодні зранку зустрів! Кого? Гріна? Так! Приїхав під самісінький мій дім. На щастя, мені вдалося втекти! Зачекай, а ти звідки знав? Я помітив хлопця, що йшов позаду тебе. Тайне! Я купив тобі твій улюблений напій. Голубі Гаваї! Можеш випити. "Навіть якщо я не красень, я все ще гарячий". Дякую.
08:05
Я кохаю тебе, Тайне! Тобі ще щось потрібно? Я можу віддати тобі своє серце! Трясця! Думаю, він би навіть в туалет сходив за мене, якби міг! Я говорив тобі, з ним не варто жартувати. Ти говорив не звертати уваги на нього і він відчепиться. Поглянь! Ви повинні допомогти мені знайти спосіб здихатися Гріна. Знаю! Якщо по-доброму він не розуміє, ти змушений... Зіграти поганця! Зіграти поганця? Поганця... Справжнього поганця? Мого улюбленого! Ви можете бути серйозними? Це як бейсбол. Страшно його люблю! Тайне, я радий, що ти запросив мене погуляти... Але... сюди? Чому? Тут гарно! Вдалий момент! Я не думаю, що... Ходімо деінде, Тайне. Пішли. Зачекай! Гріне, поглянь, як гарно! Гарно. Ви чули? Тут хтось є!
09:35
Ви неймовірні! Що ви робите на моїй території о такій порі? Я ненавиджу голубків! Якщо не хочете закінчити лікарнею, розійдіться, і щоб я вас більше разом не бачив! Гріне, давай зробимо, як він каже, тоді нам нічого не буде. Просто розійдемося... Так, швидко! Тайне! Зачекай тут. Я про все подбаю. Думає, що він такий крутий! Трясця! Ти Грін чи Джон Вік?! Я відвідав декілька занять з боксу. Це не декілька... З тобою все добре? Тайне, тебе не поранено? Бісові комарі! Я проведу тебе додому, на випадок якщо ті негідники повернуться. Вони небезпечні. Я тебе захищатиму! З тобою справді все добре? Ти такий делікатний! Дозволь подбати про тебе. Ми приїхали. Ти певен, що не хочеш, щоб я залишився на ніч? Не потрібно, дякую. Можеш їхати. Прошу, їдь. Добре. Якщо щось потрібно, я в твоєму розпорядженні 24/7. В разі чого я залишусь в готелі неподалік.
11:09
Задзвониш до мене. Тримайся. Па-па! Тайне, мій любий друже, як там? Не добре, мій любий Пхак. Всі мої друзі кинули мене з ним! Як ми могли зостатися? Він мені мало руки не переламав! Думаю, ми в повній дупі. Нам потрібна допомога. Допомога? Боксера чи культуриста? Справа не в цьому. Нам потрібна та, хто прикинеться твоєю дівчиною. Що?! Моєю дівчиною? Грін ходить за тобою, бо в тебе нікого немає. Знайди когось, хто прикинеться твоєю дівчиною. Він рватиме волосся, як дізнається подібне. Хороша ідея. Хто ж це може бути? Красуні з нашого факультету всі зайняті. Може, та дівчина з твого блоку? Та, що просила в тебе твій лайн? Вона вільна, але зовсім не красуня. Я не хочу зіпсувати свою репутацію гарячого хлопця. Ти вибираєш собі несправжню дівчину надто ретельно. Знайди красуню, яка зможе тобі допомогти. Це все. Я знаю одну красуню, яка може бути вільною.
12:37
Але... Ти мене кинув. Ми не по справжньому будемо разом. Прикинешся моєю дівчиною, щоб обдурити декого. Прошу тебе. Ми з одного університету. Допоможеш мені? Що я за це отримаю? А чого б ти хотіла? А... Що завгодно, так? Армані, Гучі, Прада. Сумочку одного з цих брендів. Бачу, тепер це вже не "що завгодно". Добре. Я візьму на прокат одну. Купиш. Купити? Добре! Тоді я допоможу тобі, тільки щоб мій хлопець нічого не знав. Добре. Тоді зустрінемося в п'ятницю на вечірці першокурсників. Комусь розіб'ють серце. Тайне. Довго чекаєш? Тобі тут самотньо? Не дуже і мені не самотньо, тому що я тут не сам. Про що ти? Це Нумнім, моя дівчина. Тепер ти знаєш, чому ми не можемо бути разом. Тому прошу тебе, відпусти. Добре. Тайне, не думаєш, що це було надто жорстоко? Пробач, що все так вийшло.
14:35
Я не хочу, щоб ти марнував час на мене. Ти вдав, що маєш дівчину, щоб мене відшити? Так. Гей! Звідки ти знаєш? Нумнім дівчина мого друга. Я бачу їх на моєму факультеті щодня. Який тісний світ! Якщо ти все знав, тоді чому плачеш? Я зажурився, що ти вирішив обдурити мене, щоб я кинув тебе. Але ти прийшов втішити мене! Тепер я розумію. Що розумієш? Ти хотів перевірити, чи справді я тебе люблю, чи ні? Неправда. Ти не правий. Я розумію. Не соромся! Так! Тепер я люблю тебе ще дужче! Ходімо всередину! Все не так... Ходімо. Па-па, Нумнім. Побачимося на заняттях! Тайне, поквапся! Тут стільки смаколиків! Кидай м'яча. Ти безнадійний. Було так близько! Цього разу я зіб'ю всі! Я певен.
16:01
Ой! Що, коли план провалиться? У мене є план Б. Ось. Тут. Це повинно його приспати. Знайди відповідний момент, підсип йому до напою та втікай. Ми подбаємо про решту. Ви серйозно? Так. Я можу попросити ще три м’ячі і грати далі? Не хочу починати все спочатку. Гріне, ти пити не хочеш? Я піду принесу. Пити? З ним все добре? Енергетичний пандан. Не думаю. Муза гібіскуса. Суперсила хризантеми. Слоновий чорний чай. Будь ласка, два. Скільки з мене? 20 бат? У правій руці. В правій. Що робиш? Чому ти так довго? Я обирав напої. Які напої? Слоновий чорний чай. Він міцний! Дуже добре. Ліва чи права? Вони однакові. Ходімо. Зараз гратиме наступний гурт.
18:44
Я не мав дивитися серіали цілу ніч. Секунду. Ти позіхнув, бо дивився цілу ніч серіали? Так. Я тільки зранку закінчив перегляд. Тоді цей напій... Тайне! Тайне! Тобі не добре? Хочеш, я проведу тебе додому? Все добре. А зараз зустрічайте "Sssss"! Всім привіт! Ми "Sssss"! Навіть коли я напівпритомний. Я одразу зрозумів, що грала моя улюблена пісня. Вона називається... "Разом". Ніхто так не підійде на цю роль, як цей хлопець. Чого тобі?

DOWNLOAD SUBTITLES: