[Eng Sub] เพราะเราคู่กัน 2gether The Series | EP.1 [1/4]

[Eng Sub] เพราะเราคู่กัน 2gether The Series | EP.1 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Serbian )

Type: Human

Number of phrases: 381

Number of words: 1486

Number of symbols: 6784

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je tolik věcí v páru? Jako přátelé nebo.. milenci. Především když najdeš tu pravou osobu do páru, uděláš cokoliv, aby jsi s ní zůstal. Ze všech mých bab v životě jsem se dal dohromady s mnoha Ze všech mých bab v životě jsem se dal dohromady s mnoha Ging, pojďme do kina až to dokončíš. Mám pak extra hodinu matiky. A co zítra? A co zítra? Zítra mám biologii A pozítří? Fyziku, chemii, sociální studie, vědu, angličtinu, a pak opět matiku. Řekni líčí! Vypadám tam tlustě. Ještě jednou Cherry! Cherry! Hotovo? Pojďme jíst. Počkej! Ještě jedno selfie. Selfie? Strawberry! Zaplatíme? Ztratil jsem chuť.
01:12
Co by sis dal k jídlu, zlato? Co by sis dala, Noomnin? Cokoliv. Zmrzlinu? Z toho se tloustne. Medový toust? Příliš sladké. Puding? Bingsoo? Krémové pusinky? Pche! Příliš nudné. Co by sis tedy dala, Noomnim? Cokoliv. Zlobíš se na mě , Namwan? NE! To bylo velké tlusté ne. Cokoliv jsem udělal špatně, omlouvám se. Proč se omlouváš? Nezlobím se na tebe! JÁ SE NEZLOBÍM! Tak proč.. Žádná z nich nebyla pro mě ta pravá,.. tak jsem přišel najít tu pravou na univerzitu. Nikdy by mě nenapadlo, že ta pravá bude tak odlišná
02:45
[Tine: Bylo po konkurzu roztleskávaček, a ta pravá se stále neobjevila.] [O dva týdny později] Záměr byl, aby ti to perfektně sedělo. Sedí, P’Fang Výborně. Já to věděla, máme stejný kód studenta (pozn. překladatele - stejnou velikost školní uniformy). Pravda. Proč chceš být roztleskávačem? Chci nové zkušenosti.. a navázat nová přátelství
04:14
To je skvělé. Mimochodem, někdo tu pro tebe něco nechal. Ještě jsme ani nevystupovali a už jsi v kurzu. Hey! O takové věci se nezajímám. Soustředím se hlavně na studium a univerzitní aktivity. To je super. Jdeme na jídlo s jinými studenty příští týden.. Uvidíme se potom. Jdu to teď otevřít. [Tine, pozoruji tě již od prváku. Chci ti něco říct. Potkejme se na fotbalovém hřišti.] Můžeš říct co jsi chtěla. Nemám moc času. Mluvíš na mě? Samozřejmě. Nejsi ta, která mi psala? Zbláznil ses? Myslíš si, že jsi Nadech? Úchyle! Já to napsal. Jsem Green. Jsem v prváku na fakultě humanitních a sociálních věd. Tady. Díky. Tine Teepakorn, prváku na fakultě práva, líbíš se mi! Cože? Konečně jsi našel toho pravého.
05:52
Chceš umřít mladý, Fongu? Máš něco proti slaďoušům? Samozřejmě, že ne! Na střední jsem měl hodně přátel mezi slaďouši a gayi. Ale to neznamená, že s nimi chci randit. Tak mu to řekni. Už se stalo. Řekl jsem mu to několikrát. "Líbí se mi holky." Ale on jen řekl, že mě časem přiměje změnit názor. Sakra! To není sranda. Kdo je se mnou v týmu GREEN? Já. Ty vole Phuaku, tvůj kamarád tu má starosti. Neboj. Nevěnuj mu prostě pozornost.. a on časem prostě ztratí zájem. Věř mi. Opravdu? Ahoj Tine! Přijel jsem tě vyzvednout. Rychle nasedni. Jsem připraven. Tine!! Tine počkej na mě! Hádej koho jsem dnes ráno potkal? Koho? Greena? Přesně. Přijel mě vyzvednou na kolej. Naštěstí jsem byl schopný mu vyklouznout. Počkej! Jak jsi to věděl?
07:28
Protože ho právě teď vidím tvým směrem přicházet. Ahoj Tine! Je to modrá Hawaii, tvoje oblibená. Vem si to. Pij. Nejsem pěkný ale jsem chutný. Díky. Miluji tě Tine. Potřebuješ ještě něco jiného? Můžeš mít i mé srdce, pokud chceš. Sakra! Hádám, že půjde pro mě i srát když bude moct Říkal jsem ti, že to není sranda. Říkal jsi, že když ho budu ignorovat, tak to vzdá. A podívej! Chlapi musíte mi pomoct najít způsob, jak se zbavit Greena. Já to věděl! Když na něj půjdeš příliš jemně, tak nikdy nezmizí, musíš.. hrát tvrdě. Hrát tvrdě? Hrát tvrdě.. Jako ve fotbalu? Můj oblibený. Můžete to brát chvíli vážně? Jako v baseballu. Ten miluju.
09:03
Tine. Jsem moc rád, že jsi mě pozval ven na procházku ale sem? Proč? Je to tu pěkné. Je to parádní čas. Tak pěkné.. nemyslím si, že je to tu pěkné. Pojďme někam jinam. Počkej! Podívej Greene, nádhera. Tak krásný. Chlapi, slyšeli jste tu někoho mluvit? Jste tak otravní! Co děláte na mám území v tuto hodinu? Opravdu nesnáším zamilované lidi. Pokud nechcete skončit v nemocnici tak se teď hned rozejdete a nikdy se už nedávejte znovu dohromady Greene, pojďme udělat, co říkají, ať nás nezraní. Je to jen rozchod. Správně. Rychle! Tine, počkej tu na mě. Vyřeším to s nimi. Myslí si, že je tak dobrej. Sakra! Jsi Green nebo John Wick? Měl jsem pár hodin boxování. Nejen pár. Jsi v pořádku, Tine? Nejsi zraněný? Zatracenej hmyz!
10:31
Doprovodím tě na kolej pro případ, že by se vrátili. Je to nebezpečné. Ochráním tě. Nejsi zraněný, že ne? Jsi tak křehký. Nech mě se o tebe starat. Jsme tu. Jsi si jistý, že nechceš, abych zůstal přes noc s tebou? Jsem, jsem v pohodě. Můžeš jít. Prosím. Jdi. Fine. Ale pokud by jsi něco potřeboval, zůstanu na pohotovosti. Pro jistotu budu spát v nějakém hotelu v okolí. Zavolej mi. Měj se. Ahoj Tine, můj milovaný kamaráde, jak ti je? Nic moc, můj milovaný příteli Phuaku. Všichni moji přátelé mě s ním nechali samotného. Jak jsme mohli zůstat? Skoro mi zlomil ruce. Myslím, že jsme to podělali. Potřebujeme pomoc. Pomoc? Jo. Potřebujeme boxera nebo kulturistu? To jsme nemyslel. Potřebujeme někoho, kdo bude hrát tvoji přítelkyni. Co? Přítelkyni? Jo. Green tě stíhá, protože jsi stále volný.
11:58
Najdi někoho, kdo se bude vydávat za tvoje rande a Green to brzy vzdá. Dobrý nápad, Kdo by to mohl být? Kočky z naší fakulty odpadají. Co ta holka z tvojí koleje, ta co se ptala na tvé ID? Je svobodná ale ne kočka. Nechci si zničit svoji reputaci. Bereš hledání falešné přítelkyně příliš vážně. Prostě najdi kočku, která ti bude chtít pomoct. Toť vše. Znám pěknou holku, která by mohla být volná.. ..ale.. Ale ty jsi odkopl mě. Nedáme se dohromady doopravdy. Jen předstírej, že jsi moje přítelkyně. Prosím. Jsme ze stejné university. Můžeš mi pomoct? Co dostanu, když ano? Co chceš? Řekni si. Opravdu? Opravdu cokoliv. Armani, Gucci, Prada. Tašku jedné z těchto značek. Chápu. Už to není cokoliv, Fine. Jednu ti pronajmu. Kup ji.
13:09
Koupit? Platí! Takže ti pomůžu, ale nesmí se to dozvědět můj přítel. To je v pohodě. Uvidíme se na "The Freshy Night" v pátek. Někdo bude mít zlomené srdce. Ahoj Tine. Čekal jsi na mě dlouho? Nejsi osamělý? Nebylo to dlouho, a nejsem osamělý, protože jsem tu nebyl sám Co tím myslíš? No.. Tohle je Noomnim, moje přítelkyně. Teď víš, proč nemůžeme být spolu. Prosím tě, vzdej to. Jasně. Tine, nemyslíš si, že to bylo příliš tvrdé? Promiň, že jsem to udělal. Prostě nechci, aby jsi kvůli mě marnil čas. Tak jsi předstíral, že chodíš s přítelkyní někoho jiného, aby jsi mě oklamal? Přesně. Hey!! Jak jsi to věděl? Noomnim je má kamarádka. Vídám ji na fakultě každý den. Jaký malý svět.. Počkat Pokud jsi to už věděl, tak proč jsi tedy brečel?
15:02
Byl jsem smutný, protože si mě chtěl oklamat, abych to vzdal. Ale pak jsi mě přišel utěšit. Už to chápu. Co chápeš? Chtěl jsi otestovat, zda tě mám nebo nemám opravdu rád, mám pravdu? Nemáš. Ty jsi tak vedle. Samozřejmě, že nejsem. Nebuď stydlivý. Ano! Mám tě teď rád ještě víc. Pojďme dovnitř. Pojďme. Ahoj Noomnim. Uvidíme se ve třídě. Tine notak. Je tu spousta jídla. Hoď balón. Jsi děsnej. To bylo blízko! Tento to zabije. Jsem si jistej. Hups! Co když tento plán krachne? Mám plán B. Tady. Tady. Tohle ho uspí. Najdi správný čas, dej mu to do pití a uteč odtamtud. My se postaráme o ostatní.
16:26
Opravdu? Ano. Můžu dostat tři další koule a hrát? Nechci zas začínat. Greene, nemáš žízeň? Půjdu pro nějaké pití. Žízeň? Je v pohodě? Energetic Pandan. Nemyslím si. The Muse of Roselle. Super Power Chrysanthemum. Elephant Power Black Tea. Dvakrát, prosím. Kolik? 20 Baht Pravý kelímek, pravý kelímek. Co to děláš? Co ti trvalo tak dlouho? Kupuji ti nápoj. Jaký nápoj. Jmenuje se to Elephant Power Black Tea. To je silné. To je skvělé. Levý nebo pravý? Jsou všechny stejné.
18:25
Pojď. Brzy bude na řadě další kapela. Levý. Určitě levý. Neměl jsem včera zůstávat vzhůru a koukat na seriál. Počkej chvilku. Ty jsi včera večer zůstal vzhůru a koukal na seriál? Ano. Koukal jsem až do rána. Takže tento kelímek.. Tine! Tine! Je ti dobře? Chceš abych tě vzal zpět na kolej? To je v pohodě. Prosím přivítejte na pódiu Sssss..! Ahoj lidi. My jsme Ssss..! Přestože jsem napůl vzhůru, uvědomuji si, je to moje oblíbená píseň. Jmenuje se... "Společně" ("Together") Nikdo nesedí tuto povinnost víc jak tento chlap. Co chceš?

DOWNLOAD SUBTITLES: