Dimash - OLYMPICO | 2021

Dimash - OLYMPICO | 2021

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 58

Number of words: 237

Number of symbols: 1295

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:02
DimashAli Yaratıcılık Merkezi Sunar « Dimash Dijital Şov » « OLİMPİYAT » « Söz — Liliya Vinogradova » « Müzik — İgor Krutoy » « Dimash Kudaibergen » « Tercüme — Ekin Kara, Kazakistan » Her bir taş ve her bir çiçek Tabiatın yaratılma gayesi aşk Bizler ise çocukları Ozanlar ve kahramanlar Varoluş doğuyor ve sürüyor
01:18
Ve hiç son bulmayacak Sen güçlüsün, anla! Ve sakın korkma! Sen güçlüsün, anla! Kaygını aşan nice gücün var Cömert kalbinin hızına yetiş ve onu kucakla! İleri! Sakın durma yarıda! Kardeşlik ve istiklal! Bu dünyanın hakikaten sana ihtiyacı var İleri! Bizler için kendin ol! Her şey elinde dilemen ile Daima gidebildiğinden daha ileri!
02:22
Evet, yapabilirsin! Devir et âlemi yine de Ara sıra gözyaşı getirse de Sadece aşktır Yanıt nedene Sebebi, ruhun kalır saklı bedende Sen güçlüsün, anla! Ve sakın korkma! Sen güçlüsün, anla! Kaygını aşan nice gücün var Cömert kalbinin hızına yetiş, onu kucakla!
03:26
İleri! Sakın durma yarıda! Kardeşlik ve istiklal! Bu dünyanın hakikaten sana ihtiyacı var İleri! Bizler için kendin ol! Her şey elinde dilemen ile Daima gidebildiğinden daha ileri! Evet, yapabilirsin! Evet, yapabilirsin! Sen güçlüsün, anla! Ve sakın korkma! Sen güçlüsün, anla! Kaygını aşan nice gücün var Cömert kalbinin hızına yetiş, onu kucakla!
04:44
İleri! Sakın durma yarıda! Kardeşlik ve istiklal! Bu dünyanın hakikaten sana ihtiyacı var İleri! Bizler için kendin ol! Her şey elinde dilemen ile Daima gidebildiğinden daha ileri! Evet, yapabilirsin! Daima gidebildiğinden daha ileri! Evet, yapabilirsin! Evet, yapabilirsin!

DOWNLOAD SUBTITLES: