Dimash - OLYMPICO | 2021

Dimash - OLYMPICO | 2021

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 56

Number of words: 252

Number of symbols: 1405

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:33
Dimash Qudaibergen «Olimpico» Tłumaczenie PL: Paulina Tomasiak Każdy kamień i każdy kwiat- Nasza Ziemia jest stworzona do miłości. Jesteśmy jej dziećmi- Poeci i bohaterowie. Życie się zaczyna i trwa, i nie zatrzyma się. Jesteś silny, wiesz! Nie obawiaj się! Jesteś silny, wiesz! Jesteś silniejszy niż Twoje problemy. Rytm… szczodrego serca. Sięgnij po to, zmierz się z tym [młodą przyszłością.]
01:54
Idź, nie zatrzymuj się w połowie drogi. Braterstwo i wolność. Ten świat naprawdę Cię chce. Idź naprzód! Bądź sobą i nami wszystkimi Możesz wszystko osiągnąć, jeśli tego pragniesz. Zawsze idź naprzód, z całych sił! Tak, potrafisz! Przemierzaj świat, nawet jeśli Czasami sprawia, że płaczesz. Tylko miłość jest Odpowiedzią na to, dlaczego. Dusza jest powodem, I nie opuści Cię. Jesteś silny, wiesz!
03:00
Nie obawiaj się. Jesteś silny, wiesz! Jesteś silniejszy niż Twoje problemy. Rytm… szczodrego serca. Sięgnij po to, zmierz się z tym [młodą przyszłością.] Idź naprzód! Nie zatrzymuj się w połowie drogi. Braterstwo i wolność. Ten świat naprawdę Cię chce. Idź naprzód! Bądź sobą i nami wszystkimi. Możesz osiągnąć wszystko, jeśli tego pragniesz. Zawsze idź naprzód, z całych sił! Tak, potrafisz! Tak, potrafisz! Jesteś silny, wiesz!
04:18
Nie obawiaj się. Jesteś silny, wiesz! Jesteś silniejszy niż Twoje problemy. Rytm… szczodrego serca. Sięgnij po to, zmierz się z tym… Idź naprzód! Nie zatrzymuj się w połowie drogi. Braterstwo i wolność. Ten świat naprawdę Cię chce. Idź naprzód! Bądź sobą i nami wszystkimi. Możesz osiągnąć wszystko, jeśli tego pragniesz. Zawsze idź naprzód, z całych sił! Tak, potrafisz! Zawsze naprzód, z całych sił! Tak, potrafisz!
05:23
Tak, potrafisz!

DOWNLOAD SUBTITLES: