[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.2 [4/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.2 [4/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 132

Number of words: 642

Number of symbols: 3428

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Zajmujesz się wieloma rzeczami. Hotel i jeszcze ten bar. Coś jeszcze chciałbyś robić? Sięgam po nowe rzeczy, bo lubię zajmować sobie czymś czas. Nieustannie zmieniam obiekty zainteresowań. Kiedy do czegoś siadam, chcę to zrobić jak najlepiej. Aktualnie zainteresowałem się przemysłem modowym. Wydaje się on świetną inwestycją. Właśnie zbieram o tym informacje. Ale przydałaby się pomoc takiej profesjonalistki. Raczej ci tu nie pomogę. Nie mam zdolności biznesowych. Jestem tylko asystentką projektantki. Tylko projektuję ubrania. Nie posiadam wiedzy o prowadzeniu działalności. Można się tego nauczyć. Jesteś bardzo utalentowaną osobą. Potrzebny ci tylko sponsor. Myślę, że moglibyśmy coś razem zrobić. Chcesz ze mną zatańczyć? Dlaczego? Wolałabym nie. Nie umiem tańczyć. Szczególnie do takiej muzyki. Nie dałabym rady. Tak naprawdę nie chcę tańczyć. Staram się znaleźć sposób na zbliżenie się do ciebie.
02:05
W porządku? Jeżeli nie, to mów. Nie zawsze potrafię odgadnąć co myślisz. Jest dobrze, bawię się świetnie. Zazwyczaj nie miewam okazji do robienia takich rzeczy. Chcesz mi powiedzieć, że niewielu facetów z tobą flirtuje? Nie wierzę. Kilku by się znalazło, ale nie są tacy, jak ty. Co masz przez to na myśli? Jestem zwyczajnym kolesiem. Nie wyróżniam się wśród innych. Ale zazwyczaj spotykasz się z celebrytkami i elitą, czyż nie? Czasem się zdarza. Ale podobają mi się za to, kim są. Nie obchodzi mnie ile mają na koncie ani czym się zajmują. Lubię kogoś, tak po prostu. Mim, chciałabyś wrócić ze mną do domu? Jeżeli nie masz ochoty, to nic. Rozumiem. Nie jesteś pijana, prawda? Nie chcę wykorzystać pijanej dziewczyny. Zawsze szanuję kobiety. Nie jestem pijana.
04:07
Tim. Tak? Mogę o coś zapytać? O co takiego? Jasne, pytaj. Masz siostrę o imieniu Giwi... Gewalin, tak? To nie moja siostra. Mój ojciec ponownie się ożenił. Giwi to córka nowej żony ojca. Nigdy nie uważałem jej za członka rodziny. Prawdę mówiąc, nie mam rodziny. Jestem całkiem sam. Ja też. Jestem samiutka. Nie mam krewnych ani rodzeństwa. Nie mam rodziny. To przecież świetnie. Nie musisz żyć zgodnie z czyimiś oczekiwaniami. Czasami czuję się samotna. W takich momentach możesz gdzieś wyskoczyć, porobić coś lub poznać nowych ludzi. I tego typu zabawy mają zastąpić rodzinę? Rodzina nie zawsze jest wszystkim. Dla niektórych, rodzina jest piekłem, nie poczuciem bezpieczeństwa. Myślę, że trzymasz szczęście we własnych rękach.
05:36
Czemu pytasz mnie o Giwi? Boisz się, że wejdzie między nas? Nie. Chcę tylko się dowiedzieć o tobie więcej. Nie musisz się obawiać. Nie obchodzi mnie Giwi. To ty napisałeś, że byli w związku? Mówił, że ze sobą sypiali. Kiedy to powiedział? To tylko twoje domysły. Mówił, że spotykali się od jakiegoś czasu. Więc uznałem ich za parę. Co z tobą? Spałeś z nią? Wal się. Kurwa! Co z tobą? Uspokój się. Zadzwoniłem do działu IT, żeby to sprawdzili. Później się dostaniesz. Nie mogą się pospieszyć? Od tego zależy czyjeś życie. Liczy się każda minuta. Stary, weź ty jakieś ziółka na uspokojenie. Wiem, że ci na niej zależy. Ale musisz czekać. Mamy wiele spraw o zaginięcie i zabójstwa. Uspokój się. Ciekawe, czy ty byś siedział spokojnie, jakby ktoś ważny dla ciebie zaginął. Udało mi się dostać. To Giwi, siostra Tima, tak?
08:09
Przyjaźniły się? Nie wiem. Nie widziałem ich razem. Tą całą imprezę organizowała Giwi. Min pracowała dla hotelu Giwi. Nic dziwnego, jeżeli dostała zaproszenie. Co jest dziwne, to fakt, że nigdy nie wspomniała o Giwi. A na zdjęciu wydają się być blisko. Myślisz, że Giwi może być zamieszana w zniknięcie Mim? Nie mam pojęcia. Wiem tylko, że mają sporo tajemnic. Dowiem się wszystkiego. Muszę odnaleźć Mim. Masz jakieś koleżanki na uczelni, które chciałyby dla nas pracować? Chcę dziewczynę, która mnie uszczęśliwi, nie taką, co będzie mnie kontrolować. Nie mam pojęcia, dlaczego kręcisz się wokół mojej przyjaciółki, ale nie baw się jej uczuciami. Podjęłaś dobrą decyzję. Chcę wiedzieć jak wyglądasz bez ubrań. Wiesz kto dzwonił do niej jako ostatni? Kto? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: