【ENG SUB】甜蜜暴击 01 | Sweet Combat 01(鹿晗LUHAN、关晓彤、裴子添、邵雨薇、赵越、李萌萌、丁程鑫主演)

【ENG SUB】甜蜜暴击 01 | Sweet Combat 01(鹿晗LUHAN、关晓彤、裴子添、邵雨薇、赵越、李萌萌、丁程鑫主演)

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 468

Number of words: 2051

Number of symbols: 13059

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
01:20
Lu Han 鹿晗 Turkey'e teşekkürler. @Luhan_Turkey on Twitter Çeviri: Aleyna, İlayda Düzenleme: Aleyna Sweet Combat Bölüm 1 Makao, Çin. Yaşamak... ...birçok insan için... ...kolay bir şey. Fakat bizim gibi insanlara göre... ...hayatta kalmak için... ...savaşırcasına hayatımızı riske atmak zorundayız. Pes et. Çoktan kaybettin. Asla olmaz. Fakat sadece normal bir yaşam istiyorum. Ming Zhu, Ming Lang. Kalkın hemen. Geç kalacaksınız. MMA alanındaki... Zhiying Üniversitesi'nden He Xiaofeng... ...Fang Yu'nun itibarına... ...her zaman gıpta etmiştir. Bu kez tekrar en güçlü tekmesiyle Fang Yu'a meydan okudu. Şaşırtıcı bir şekilde, yine de Fang Yu'yu yenemiyor. Tekmelenip düştüğü dördüncü sefer bu. Pes et, daha fazla devam edersen ölürsün. Ölmekten mi korkacağım? Korkaklar ringde olmaya uygun değildir. Geldi! Kraliçe'nin eşsiz hareketi! Güzel bir döner tekme! Atmosfer çok hareketli!
03:45
İki yıl süren çekişmede... ...Fang Yu, Zhengze Üniversitesi Spor Bölümü'nün kraliçesi... ...tekvando, karate ve serbest dövüşten sonra... ...boksta da rakibini yendi... ...ve MMA mücadelesinde taca tekrar sahip oldu. Ming Lang. Haline bir bak. Kapat televizyonu. Gecikeceğiz. Abi, Kraliçe'nin döner tekmesi harika! En iyi dövüş kraliçesi! Ming Lang, acele et! Abi, sıkı yap. Kolayca çözülebilir yoksa. Tamam. Gel ve yemeğini ye. [Zhengze Üniversitesi'ne Kabul] Ne demeye çalışıyorsun? Dövüşçü mü olmak istiyorsun? Evet. Kimliğini unuttun mu? Sorumluluklarını unuttun mu? İzin vermiyorum. Şartlarıma uymak zorundasın! Büyükbaba, çocukluğumdan beri... ...her zaman isteklerine uydum. Cinsiyetime bile sen karar verdin. Fakat ringde... ...her hareketimi ve tepkimi... ...seçip karar verebilirim. Hayat yolumu senin belirlemen gerekiyorsa... ...o zaman en azından ringde başarı ya da başarısızlığımı ben belirleyebilirim.
06:05
Ji amca, kararımı sen onaylardın, değil mi? Hoş geldiniz. Teşekkürler. Rica ederim. Bu taraftan. Ben Ming Tian. İkiz kız ve erkek kardeşim var, Ming Lang ve Ming Zhu. Üç yıl önce annem evi terk etti ve babam öldü. Üçümüz o zamandan beri birlikte yaşıyoruz. Tekrar bekleriz. Kurye; dört ananaslı ekmek... ...üç paket sığır etli noodle, iki Mandarin çayı. Bir tabak pilav. 15 dakika içerisinde dört yere. Kim gidebilir? Ben, ben, ben! Sen yeni misin? Evet. Ananaslı ekmekler, çay ve pilav taze olmalı! 15 dakikada onları götürebilir misin? Yapamam. Tamam, işine dön. Ming Tian. Bu kutsal görevi sana veriyorum. Yerine getir, tamam mı? Endişelenmeyin. Şirketimizin şerefi için elinden gelenin en iyisini denemek zorundasın. Sadece 14 dakika kaldı. Acele et! Tamam. Geç kalırsan parandan keserim. Endişelenme, patron. Adrese giden üç makul rota var. Fakat benim için sadece bir tane kestirme var. <i># Terleyişime katlanabilirim #</i> <i># Fakat gözyaşlarını göremiyorum #</i> <i># Her bilinmeyen gün # </i>
08:17
<i># İkimiz minnettar olmalıyız #</i> <i># Aşk daha basit olabilir mi? #</i> Bu uzak mücadele ringinde insanlar kazanmak için dövüşüyor. Fakat insanlar gerçekte hayatta kalmak için savaşıyor. Para kazanmak için her dakika ve saniyeyi kaçırmamalıyım. Çünkü hız zaman demek, zaman ise para. <i># Korkusuz Ming Tian #</i> # Dünyanın sonuna kadar sana eşlik edecek # <i># Dünyayı değiştiremesek bile #</i> <i># Dünya tarafından da değiştirilemeyiz #</i> <i># Yarını doğrudan karşıla #</i> <i># Bir maceraya başlayalım #</i> <i># Korkusuz Ming Tian #</i> <b># Cesaretle ileriye uç #</b> Büyükanne, bana bırak. Hanımefendi, durdurun lütfen! Ne yapıyorsun? Yardım etmek istemiyorsan sorun değil! El arabamı kırma. Sorumluluğunu almalısın. Görgü tanığısın. Polisi ara.
10:17
Gidemezsin. Polis yakında gelecektir. Telafisi olsun. Para her şeyi satın alamaz! Özür bile dilemedin! Terbiyesiz. Usta. Genç hanım, yine neden buradasın? Sana hiçbir şey öğretemem. Evine git. Usta, yardım edeyim. Ben iyiyim. Küçük kız, çok fazla engelin var. Temizleyemezsin. Özgürce düşündüğünde özgürlük elinin altındadır. Aksi halde her yerde toz olur. Hava fanıyla bile temizleyemezsin. Anladın mı? Usta. Usta. Mantarlı pilav. Tam 15 dakika. Gecikmedim. Genç adam, açlıktan ölüyorum! İçeri getir. Kabul edildim. Ama Ming Lang ve Ming Zhu... Tamamen yabancı bir şehre onları da götürmeli miyim? Ming Tian. Baba, neden buradayız? Dilek dilemek için. Su akarken para atıyorsun... ...ve dileğini söylüyorsun. Bazen gerçekleşebiliyor. At hadi. Baba, Zhengze Üniversitesi'ne gitmeli miyim? Yenebilir miyim? Ji amcanın ölümünü asla unutmadım.
15:23
Yolumun çok dar olmasına rağmen... ...cezalandırmalar sonsuz. Keder ve keyifle harmanlanmış zihnimin ötesinde... ...sonunda korkusuz olabilirim. Kaderimin kralı benim. Ruhumun komutanıyım. Baba, yapmam gerekeni biliyorum. Evet. Kendi kaderimi belireyeceğim. İşte yemekler geldi. Şerefe. Afiyet olsun. Emin misin? Evet. Doğru. Senin kararın. Bu arada, bir arkadaşım KFC'nin işletmecisi. Çalışana ihtiyacı var. Senden bahsettim. Yerleştikten sonra görmeye git. Teşekkürler, patron. Bunca yıllık ilginiz için teşekkür ederim. Beni patronun olarak görme. Ben seni kardeşim olarak görüyorum. - Pirzola al. - Tamam. Al. Yemekleriniz her zamanki gibi lezzetli. Tadını asla unutmam. Alışamadığını hissedersen geri gel, tamam mı? Tıpkı eve dönmek gibi. Shen Zhen, ÇİN. Daha sonra, yeni bir şehre gelip yeni hayatımıza başladık.
17:51
Yeni kiraladığımız evimiz pejmürde olsa da, küçük bir bahçemiz olmuştu. Şaşırmıştık. Abi, çabuk buraya gel. Yukarıda çok eğlenceli şeyler var. Doğru, asma katımız bile vardı. Baba, buraya yerleştik. Üniversite öğrencisiyim ve bir iş buldum. Hayatımıza burada yeniden başlıyoruz. KFC Teslimatçılık'a hoş geldin. İki ay sonra Ming Zhu, Ming Lang. Dün sizi evden okula götürmüştüm. Yolu hatırlıyor musunuz? Bir sorun yok? Sorun yok! Ayrıca, okuldan sonra eve gidip ödevlerinizi yapın. Beni bekleyin. Anlaşıldı mı? Evet! Başka? Öğretmeninin sözünü dinle. Sınıf arkadaşlarınla kavga etme. Okuldan sonra etrafta dolanma. Bugün senin de okulda ilk günün. Geç kalamazsın! Çoktan yakınlardaki yerleri aklında tutuyor bile. Tamam, acele edip içeri girin. Yoksa gecikeceksiniz.
20:13
Güle güle, abi. Birlikte sıkı çalışalım. Gidin! Gecikebilirim. Makao'dan neden ayrıldığımı ve... ...neden Zhengze Üniversitesi'ne gitmeyi seçtiğimi merak edebilirsiniz. Aslında yaşamak için iki yıllığına liseyi bıraktım. Bu üniversite yalnızca başvurumu kabul etmedi... ...yüksek miktarda burs da teklif etti. Böylece harç parası kazanmama gerek yok. Sadece üçümüzün geçim maliyetini kazanmalıyım. Bu arada... ...bu yıldan itibaren okulun erkek öğrenci kabul etmeye başlayacağını duydum. Bu yüzden en sevdiğim bölümü seçtiğim için çok şanslıyım; Spor Yönetimi. Hey, baksana, hangi sınıftasın? Adın ne? Çok yakışıklı! Ne yakışıklı çocuk! Fakat erkek öğrenci kabul etmeye daha yeni başlamışlardı. Nasıl... Yolu aç, dostum! Üzgünüm! Çok üzgünüm. Üzgünüm. Dostum, yürürken dikkat et! Ya sana çarpsaydım? Hey, tanıştığımıza memnun oldum. - Seni tanıyor muyum? - Hayır. Bu yıldan itibaren erkek öğrenci olacakmış diye duydum. Oradan geldim ve hiç erkek görmedim. Seni gördüğüme sevindim. Erkek olduğumu mu söylüyorsun? Merhaba, ben Ming Tian. Madem ikimiz de birinci sınıf ve erkeğiz... ...gidip birlikte imza atalım. Adın Ming Tian, değil mi? Seni aklımda tutacağım.
22:36
Bu arada, ben Cheng Ya'nan, ikinci sınıf öğrencisiyim. Aklına kazı. Sezonluk Zhengze Ligi'nin başlangıcında... ...birçok dövüş hayranı Kraliçe'nin performasını izlemek için sabırsızlanıyor. Onun için herhangi bir seviyede bir engel yok. Zhengze Ligi hakkında söyleyecek bir şeyin var mı? Hayır. Bu sene bırakacağın ve... ...gelecek sene aile işlerine katılacağın söylendi. Doğru mu bu? İki görevimi de kolayca idare edebilirim. Ve asla pes etmeyi düşünmem. Lütfen sorularımızı yanıtla. [Zhengze Üniversitesi] Neden olaylar böyle ilerliyor? Buradaki tek erkek ben miyim? Tek erkek mi? Evet. Kampüsü ziyaret ettikten sonra, diğer dokuz erkek... Ne? Hepsi başka bir okula nakil oldu. Müdürüm. On erkek öğrenci seçtik. Şaşırtıcı bir şekilde, sadece Ming Tian kaldı. Direktör, lütfen bir yöntem düşünün. Ming Tian'ı burada tutun, ne aldığımız önemli değil. Zhengze Üniversitesi'nin 42 yıllık tarihinde... ...çetin ve harika kızlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğrencilerimiz sadece savaşta dünya standartlarında bir seviyeye ulaşmakla kalmıyor...
24:44
...mezun olduktan sonra da topluma katkıda bulunuyorlar. Toplamda 74 Vatandaşlık Ödülü... ...16 Polis Ödülü... ...ve 8 uluslarası ödül aldılar. Ama bir gerçeği gözden kaçırdık! Onların hepsi kız! Gelecekte evlenmiş olacaklar. Sevdikleri kişilerle uyum içinde olmalılar. Yani bu seneden itibaren erkek öğrencileri kayıt etme riskini siz göze alıyorsunuz. Böylece farklı cinsiyetlerin dünyasına alışabilirler. Aynen öyle. Öğrencilerimizin mutluca büyümesi için... ...bir erkek öğrenciyle bile olsa... ...hala planı uygulamak zorundayız. Direktör, yeni okul yönetmeliğimizi duyurun. Evet, şimdi yapacağım. Kampüs duyurusu. Zhengze Üniversitesi'nin seçkin öğrencileri. Bu yarıyıl tatilinden sonra... ...Zhengze Üniversitesi karma eğitim uygulayacaktır. Durun, hepiniz. Ben Song Xiaomi ve Taipei'liyim. Beni kendini beğenmiş bir kız olarak görebilirsin. Bir sebepten dolayı kendini beğenmiş olmaya cüret ediyorum.
26:28
Velhasıl, bir çift sihirli dudaklarım var. Ming, davetini şimdi yanıtlayabilir miyim? Burada yeni olmamama rağmen... ...seninle dekanın ofisine gitmek isterim. Kes şunu, Cheng Ya Nan. Demir kadın ol işte. Böyle Maço Kraliçe gibi görünüyorsun. Çıkar şunu. Ming Tian, beni mi seçmek istersin yoksa onu mu? Ben, ben ikinizi de seçmiyorum. Merhaba, müdürüm. - Ming Tian! - Song Xiaomi. Nihayet, kız yok. Makao'da tanıştığım kız değil mi o? Kimsin? Neden buradasın? Sen kimsin peki? Seni ilgilendirmez. Okulumuzun yeni erkek öğrencisi misin? Tedavi ücreti. Karşılık olarak. Para her şeyi satın alamaz! Paranı geri al... ...yaram için tedavi ücretine ihtiyacım yok. Bunun yanısıra yapman gereken şey... Paraya ihtiyacın olup olmaması umurumda değil. Kimseye borçlu olmak istemiyorum. Ayrıca... ...ben, Fang Yu, verdiğim parayı geri almayacağım. Bana bir özür borçlusun, para değil. Kelimelere kıyasla para daha kullanışlı değil mi? Anlamıyorum. Hatalıysan eğer özür dilemelisin. Özür dilerim demek senin için bu kadar mı zor? Görgü kurallarını anaokulunda öğrenmiş olman gerekirdi, anladın mı?
29:12
Bu seni alakadar etmez. Benimle bu şekilde konuşmaya nasıl cüret edersin? Parayla kendini çok yüksekte görüyorsun, değil mi? Senin gibi... ...paraya tapan ve problemleri parayla çözmeyi seven insanlar... ...çok acınası. Sen... Ayrıca belki çoktan unutmuş olabilirsin, Makao'da bir sokakta... ...bir büyükanne için meyve arabasını tutmaktan bile acizdin. Onun parasını ödesen iyi olur. Şimdi yine aynısını yapıyorsun. Canavar. Selam, Fang Yu, günaydın. Makao'da bir sokakta... ...bir büyükanne için meyve arabasını tutmaktan bile acizdin. Onun parasını ödesen iyi olur. Hanımefendi, durdurun lütfen! Yeniden geldiğiniz için teşekkürler. - Sen Sun Hao musun? - Sorun nedir? Burası erişte dükkanı değil mi? Erişte yemek için buradayız. Yoksa biftek mi servis ediyorsunuz? Hey, lütfen oturun. Biraz erişte ister misiniz? Kızarmış erişte, kurutulmuş erişte veya soslu kurutulmus erişte? Bizim kızarmış eriştemiz en iyisidir. Tamam, kızarmış erişte olsun. Sun Hao'nun bize erişte yapmasını istiyoruz. Onun mu? Onun aşçılığı... Eh işte! Size söyleyeyim, ben kızarmış erişte şampiyonuyum! Benim aşçılığımı denemeye ne dersiniz? Olur mu? Teyze, gerçekten uzattın. Doğru konuş!
32:27
Bizim sözlerimizi anlayamıyor musun? Anladım. Oğlum, onlara aşçılığını göstermeye ne dersin? Tamam, yapacağım! Erişteniz yakında gelecek. Bu çok acı be! İnsanlar bunu yiyebiliyor mu? Köpek mi besliyorsun? Tadı berbat! Buraya dükkan açmaya nasıl cüret ettiniz? Bize köpek gibi mi davranıyorsunuz? Hey, adamım, sakin ol. Hadi güzelce konuşalım. Tadı berbat mı? Başka bir kase versek nasıl olur? Eğer sorun çıkarmak istiyorsan benimle açık konuş. Eriştelerimizi heba etme! İki kase erişte için sizi suçlamayacağım. Herhangi bir problem varsa, başka bir yerde çözebiliriz. İşimizi etkilemeyin Tamam. Gerçekten özür dileriz. Peki, bugün şanslısınız. Dışarıda bu kadar küstah olma. Tamam, güzel. Sadece konuşun lütfen. Ya da bizim yapmamızı sağlama. Tamam, durun. Size gününüzü gösteririm! Tamam. Görüşürüz. Ne yaptın sen? Hiçbir şey, sadece bir hayvanı tekmeledim. Siz ikiniz hayvansınız! Onları öldürme. [Zhengze Üniversitesi] Tuhaf. Birinin bana baktığını hissettim.
35:37
Canavar! Canavar! Canavar! Dinlen biraz. Nihayet takıyorsun. Haklısın. Çok kullanışlı. Diğerlerine kız olduğumu açıklamama gerek yok. Ya'nan, sana bir sorum var. Sence ben bir canavara mı benziyorum? Herkesin gözünde ben korkunç biri miyim? Sorun nedir, Fang Yu? Gerçekten Ming Tian'ın sözlerini mi önemsiyorsun? Yaralandı ve... ...tedavi masrafını ödedin. Bu doğal bir şey. Ama her problemi parayla çözdüğümü söyledi. Ve kendimi bir şey sandığımı düşünüyor. Paranın her şeyi satın alma gücüne inanıyorum. Çünkü seni hiç tanımıyor. Senin asla kendini izah etmediğini bilmiyor. Soyadına hapsolmuşsun, Kraliçe. Hep soğukkanlıyı oynuyorsun. Oynamıyorum. Bu doğal halim.
37:28
Peki, tamam. Ama merak ediyorum. İnsanların görüşlerini asla sallamazsın. Neden genç bir öğrencinin sözlerini önemsiyorsun? Onu rahatsız edici buluyorsan... ...bir ders vermene yardımcı olabilirim. Boşversene. Bu kadar şımarık olma. Yarışmaya odaklansan iyi edersin. Bu sene, şampiyonluk için savaşmak adına elimden gelenin en iyisini yapacağım. Endişelenme, ben de merhamet göstermeyeceğim. Ben size Cinsiyet Uyumu dersi verecek olan profesörüm. İlk dersimizde kısaca kendimizi tanıtmalıyız. İlk kim yapsın? O. Ming Tian, çok ilgili oldukları için... ...lütfen kendini tanıt. Buraya gel, Ming Tian. Merhaba, benim adım Ming Tian. M-i-n-g T-i-a-n. [Bay Fang Yu: Okul arkadaşı derneği daveti] Bay Fang Yu mu? İlkokuldaki sınıf arkadaşlarım cinsiyetimi bilmiyor. Bu anlaşılabilir. 6 yaşıma kadar ben de kız olduğumu bilmiyordum. Dinle, Fang Yu. Sen bir erkeksin. Pembe giyinmek ya da Barbie teması sana uymuyor. Unutmadın değil mi mı? Gidelim. Erkek kardeşim doğana kadar bunu bilmiyordum.
40:27
Baba, o neden benden farklı görünüyor? Çünkü o bir erkek, sen ise bir kızsın. Ama annem benim de bir erkek olduğumu söylüyor. O erkek kardeşin doğmadan önceydi. Şimdi o burada. Büyükbaban şimdi bir kız gibi davranabileceğini söylüyor. O yüzden, beğendiğim elbiseyi giydim. Gizliden sevdiğim sıra arkadaşımı şaşırtmak istedim. Beni kız gibi giyindiğim zaman beğenir sandım. İyi ki doğdun! Hediyeni istemiyorum! Sen bir canavarsın! Canavar! Canavar! Belki de erkeklerle çatışmaya mahkumum. Genç kız olmanın benimle bir ilgisi yok. Hayat bir dövüş gibi. Okuldaki hayatımı önemsemek için boş zamanım yok. Hayatım için çalışmayı bırakamam. Çalışmayı bırakmayacağım, bu benim geleceğim için. Bu delilerle dolu bir okul olsa bile... ...bursumu almak için çalışmaya devam etmeliyim. Tekme! Yumruk! Dövüşmeye devam et, Kraliçe.
43:23
Gerçekten de dövüş kraliçesi.

DOWNLOAD SUBTITLES: