Congratulations

Congratulations

SUBTITLE'S INFO:

Language: Ukrainian

Type: Human

Number of phrases: 89

Number of words: 613

Number of symbols: 3237

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
Т-SERIES! ТАК! Це твій важливий день! ВОУ! Чудова робота! Я знаю, у нас були розбіжності, але сьогодні Я просто хочу сказати тобі... Ей, ми вас вітаємо! Це треба відсвяткувати! Святкуємо весь день, я знаю, ви чекали на це! Ей, ми вас вітаємо! Це треба відсвяткувати! Просто хочу сказати, що я думаю, що ви дивовижні! Ей, мої вітання вашій корпорації! Здається, щоб перемогти шведського хлопця, вас потрібно мільярд азіатів! Ви зробили це! Просто клас! А що було потрібно? Величезна корпорація з всіма піснями в Боллівуді Тепер ви тепер номер один! Сподіваюсь, ви не зробили нічого поганого... ...як, наприклад, починали свій бізнес з продажу піратських пісень Упс! Думали, що ми не побачимо? Це написано у Вікіпедії! Ваше минуле завжди проти вас у сфері медіа Я впевнений, що зараз ви не робите нічого незаконного,так І звісно у вас не було зв'язків з мафією З юридичних причин, це лиш жарт (x2)
01:06
Серьйозно, індійська мафія Будь ласка, не вбивайте мене, це лиш жарт! Індія, пробач за меми, ви найкращі! Я люблю своїх індійських бро Від Бомбею до Бангладешу! Я захоплю для вас весь світ, бо я важлива персона Влаштую геноцид, щоб ви називали мене Гі... Ей, ми вас вітаємо! Це треба відсвяткувати! Святкуємо весь день, я знаю, ви чекали на це! (О ТАК!) Ей, ми вас вітаємо! Це треба відсвяткувати! (ТАК!) Просто хочу сказати, що я думаю, що ви дивовижні! ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ОХ!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ЦЕ ТВІЙ ВАЖЛИВИЙ ДЕНЬ!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ВОУ!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ ДЕНЬ!) Мені прийшов лист у поштову скриньку Хммм, що це таке? T-Series просять припинити і зупинитись Їм не сподобалось, що я сказав "дивіться не обісріться" Але, дай мені пояснити, вам: це не наклеп! (ВОУ!) T-Series може з'їсти член!
02:09
Це ще й досі не наклеп! Смокчіть мої шведські фрикадельки! Це ще й досі не наклеп! А ви знали, що в індусів у мозку гавно? Це нахабна расистська брехня! Так, але це ще й досі не наклеп! (ВОУ!) Індія заволоділа YouTube, це просто божевільно! Може б ви ще щось зробили зі своєю кастовою системою? (УФ!) Може вся ця реклама вирішить вашу жахливу бідність? Але, дивлячись на минуле Т-Series, я припускаю, що цього не станеться Але не будем думати про бідних, ми ж тут просто, щоб веселитися! Просто відкриєм пару пляшок і нап'ємося з армією дев'ятирічних! Безалкогольного, бо в мене з цим були проблеми Але ми все ще живемо так, наче скоро станемо камікадзе! Ну ось і все, спасибі, що дивились мій канал. З тих пір, як я був ніким, кричав на бочки. Так, ось і все, це була пригода! Це кінець правління Фелікса Арвіда Ульфа Челлберґа... Ви були зі мною під час змін і суперечок І немає іншої армії в світі, що дала б мені перегляди.
03:10
Це було незабутньо, так що поки мене досі можна почути Ось один останній брофіст від номера один у світі... Ей, ми вас вітаємо! Це треба відсвяткувати! Святкуємо весь день,(СКРААА!) я знаю, ви чекали на це!(ТАК,СВЯТКУЄМО ВЕСЬ ДЕНЬ!) Ей, ми вас вітаємо! (ВОУ!), це треба відсвяткувати!(ОУ!) Просто хочу сказати, що я думаю, що ви дивовижні! ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ВУУ-ХУУ!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (SKRATTAR DU!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ЦЕ ТВІЙ ВАЖЛИВИЙ ДЕНЬ!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (Я БЛ*ТЬ БУХИЙ!) ✧・゚: *✧・゚:* Віта-а-а-ємо! *:・゚✧*:・゚✧ (ООУ ТАК!) (ТАКИЙ ВАЖЛИВИЙ ДЕНЬ!) Вітаємо, Т-Series! Ви зробили це! YATTA DESU NE! Сподіваюсь, що ця тема з "Me Too" не сильно вплине на ваш дохід! [Від авторів субтитрів] ❤ Дякую PewDiePie, за всю радість яку ти даєш нашим серцям! ❤ -З любов'ю твої 9-річні ;) [Оплески] [Оплески MrBeast-а]

DOWNLOAD SUBTITLES: