Congratulations

Congratulations

SUBTITLE'S INFO:

Language: Latvian

Type: Human

Number of phrases: 79

Number of words: 510

Number of symbols: 2715

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:01
T-SERIES! [JĀ!] Šī ir tava lielā diena! (Voou!) Brīnišķīgs darbs! Zinu, ka mums ir bijušas nesaskaņas, bet šodien.. tikai gribu tev pateikt... Ei, apsveicu! Šis ir jānosvin! Ballējam visu dienu Zinu, esi šo gaidījis Ei, apsveicu, šis ir jānosvin! Tikai gribu tev pateikt, ka domāju tu esi foršs! Ei, es apsveicu tavu korporāciju! Droši vien, lai uzvarētu vienu zviedru puiku, tev vajag miljardu āziešu. Jā, tu to izdarīji, ļoti jauki, un viss, ko vajadzēja bija liela korporatīva organizācija ar katru dziesmu Bolivudā! Tagad tu esi pirmajā vietā, ceru, ka tu neesi neko izdarījis nepareizi Piemēram, uzsākot savu biznesu, pārdodot zagtas dziesmas Ups, domāji, ka nepamanīsim? Tas ir rakstīts Vikipēdijā Pierodi, ka tavu pagātni vēl pieminēs sociālajos tīklos Esmu pārliecināts, ka tagad tu neko nelegālu nedari Jā, esmu pārliecināts, ka neesi bijis saistīts ar mafiju Juridisku iemeslu dēļ, tas ir joks (x2)
01:06
Nopietnai indiešu mafijai- Lūdzu, negaliniet mani, tas ir joks! Indija, piedod par memiem, tu esi vislabākā! Es mīlu savus indiešu brāļus! No Bombejas līdz Bangladešai Es tev paņemšu visu pasauli , esmu spēcīgs izraisīšu genocīdu, lai tu vari mani nosaukt par Hitl.. Ei, apsveicu! Šis ir jānosvin! Ballējam visu dienu Zinu, ka esi to gaidījis Ei, apsveicu! Šis ir jānosvin! Tikai gribu tev pateikt, ka domāju tu esi foršs! Apsveicu! (x2) (Š ir liela diena) Apsveicu! (x2) Pastā es saņēmu vēstuli, Hmm, kas ir šis? T-Series prasa pārtraukt šo visu Viņiem nepatika, ka teicu, lai viņi aiztur savus defekaciju, bet ļauj man tev paskaidrot, muļķīt, ši nav neslavas celšanās T-Series var apēst peni! (Joprojām nav neslavas celšanās!)
02:10
Sūkā manas sasodītas zviedru gaļ' bumbiņas (Joprojām nav neslavas celšana!) Zināji, ka indiešiem smadzenēs ir sūdi? Tie ir acīmredzamie, rasisma meli Jā, bet tik un tā nav neslavas celšanās! Indija sapratusies ar jūtūbu, tas ir forši, dēliņ Varbūt nākam reiz izdomāsiet, kā izlabot kastu sistēmu? OOF Varbūt visas tās reklāmas beidzot atrisinās jūsu briesmīgo nabadzību Bet skatoties uz T-Series pagātni, minu, ka droši vien nē. Bet mēs neizmirstam par nabadzīgajiem cilvēkiem, mēs esam te, lai ballētos! Te, lai atvērtu dažas pudelītes ar deviņ' gadu vecu armiju! Bezalkoholiskās, jo man bija reālas problēmas ar šo Bet mēs tāpat dzīvojam, tā it kā paliksam par kamikadze Tātad šis ir viss, paldies, ka paliki ar mani, manā kanālā. Kopš es biju nekas, kliegdams uz mucām Jā, tas ir viss, šis bija īsts piedzīvojums, Šīs ir Fēliksa Arvīda Ulfa Šellberga beigas Caur visām pārmaiņām un strīdiem jūs bijāt ar mani Nav nevienas citas armijas pasaulē, kas man labprātāk dotu skatīšanās laiku. Šis bija traks piedzīvojums, tādēļ kamēr mani kāds vēl dzird, Te ir pēdējais brofists no numur viens.. pasaulē.
03:19
Paldies PewDiePie! :) Ei, apsveicu! Šis ir jānosvin! Ballējam visu dienu, zinu, ka to jau gaidīji! Ei, apsveicu! Šis ir jānosvin! Tikai gribu tev pateikt, ka domāju tu esi foršs! Apsveicu! (x3) [skrattar du] [šī ir tava lielā diena] (ŠĪ IR LIELA DIENA) Apsveicu, T-Series! Tu to izdarīji! [YATTA DESU NE!] (tulk. beidzot to izdarīji) Ceru, ka tā #MeToo lieta ļoti neietekmē tavu zemtekstu! *Mr. Beast Plaukšķina* *Mr. Beast plaukšķina* Autors: Ļoti forša dziesma! PewDiePie #1

DOWNLOAD SUBTITLES: