[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [1/4]

[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 85

Number of words: 397

Number of symbols: 2387

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:23
Defol git! Daha fazla yaklaşma! Dün Eau ile olan kadın bu mu? Bunu sana nasıl yapabildi? Eğer ben olsaydım, böylece gitmesine izin vermezdim. Sanırım, şuradaki iki adam tarafından takip edildik. Biz sadece sizinle konuşmak istiyoruz. Peki, ne yapacaksın? Kulüp hakkında. Sanırım, bir kez daha onunla konuşmayı deneyeceğim. Kulübümüzün kapanmasına izin vermeyeceğim. Ya da peşini bırakmalıyız. Çalışmamız bu yıl daha da zorlaşıyor. Korkarım ki bu senin için çok fazla olacak. Hala arkadaşım mısın? ımm... Yoksa beni eş olarak mı tercih ediyorsun? İyi, Ne karar verirsen ver ben seninleyim. Bize nasılda sırıttığına bak. Hey, Eau! Naber? Kulüp hakkında bana yardım eder misin? Hayır. Sana zaten bir kez yardım ettim. ama bu sefer, yeni bir sistem ile geldim. Bana bir kez daha yardım et. Bu kulübü neden bu kadar çok önemsiyorsun? Hayatımıza kahrolası farklı birşey yapmayacak. bana göre, kulüplü veya kulüpsüz aynı. Zamanını sadece ders çalışmak için harcasan iyi olur. Dekan senin amcan. Bu yüzden yardımını istiyoruz.
05:19
Sadece gidip amcanı gör ve onu bizim için ikna et. Bu kadar. Daha sonra. Şimdi yapmak istemiyorum. Eğer çekip gitmeseydi, ona kafa atardım. İlk tanıştığımızdan beri ondan hep nefret ettim. Kim o? O piliç mi? Ne yapmalıyız? Onu unut. Hadi tekrar dekanla konuşmaya gidelim. Nedenlerinin yeterince iyi olduğuna inanıyorum. Sana sempati duymalı. Umarım. Şimdilik yapabileceğimiz tek şey bu. Israrcı olalım. Bir yolu var. Bu konuda iyiyimdir. Eğer harcamalar hakkında endişe duyuyorsanız, fazla bir şeye ihtiyacımız yok. Ve fon toplamak amacıyla kendimiz için etkinlikler düzenleyebiliriz. Bu şekilde fakültedeki bütçeden pay almamıza gerek kalmaz. Kulübünü bununla birleştirmeyi düşünmeni öneririm. Böylece hepinize aynı anda para tahsis edebiliriz. ama hedeflerimiz farklı Bu kulüp insanlara yardım etmeyi ve eğitmeyi amaçlamaktadır. ama benimki kendilerine yardım edemeyen hayvanlara yardım etmeyi amaçlıyor. Lütfen. Lütfen bu kulübe devam etmeme izin verin. Şimdilik yapabileceğimiz bir şey yok. Dekanı kulübümüzü kurtarmaya ikna etmenin yolunu göremiyorum.
07:12
Neye bakıyorsun? Bu dün Eau ile birlikte olan kadın mı? Orada. Tam orada. Evet, sanırım. Eau’nun kız arkadaşı olduğunu sanmıyorum. O adama daha yakın görünüyor. Doğru. Ya da belki de, o sadece bir kaçamak yapıyor. Muhtemelen, evet. Bak! Birbirlerini yediriyorlar. Belki de gidip Eau'ya bundan bahsedebiliriz… Kız arkadaşının onu aldattığını. İyi niyetimizi takdir edebilir ve dekanla konuşmamıza yardımcı olabilir. Hala ondan yardım almayı mı bekliyorsun? Ne bekliyoruz, hadi yapalım. Bu fırsatın gitmesine izin vermemeliyiz ve bir fotoğraf çekmeliyiz. Bu sağlam bir kanıt olacaktır. Bundan kurtulamaz. Baban paparazi mi, ne? Yakınlaştıralım. Durma.Daha fazla çek. Daha fazla mı istiyorsun? Problem yok.

DOWNLOAD SUBTITLES: