[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [1/4]

[Eng Sub] ซีรีส์รุ่นพี่ Secret Love | Puppy Honey | EP.1 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 85

Number of words: 484

Number of symbols: 2351

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:23
Uciekaj! Nie podchodź bliżej ! Czy to ta kobieta, która była wczoraj z Eau? Jak mogła ci to zrobić ? Gdybym był tobą, nie odpuściłbym. Myślę, że byliśmy śledzeni przez tamtych dwóch mężczyzn. Chcemy tylko z tobą porozmawiać Więc co zamierzasz zrobić ? w sprawie klubu. Myślę, że spróbuję jeszcze raz i znów z nim porozmawiam . Nie pozwolę, żeby nasz klub został zamknięty . Lub powinniśmy po prostu odpuścić Nasze studia staną się trudniejsze w tym roku. Obawiam się, że będzie to za trudne do sprostania. Czy nadal jesteś moim przyjacielem ? Um ... czy może wolisz mnie jako twoja żona ? Dobrze, wspieram cię, bez względu na to, co zdecydujesz. Zobacz, jak się do nas szczerzy . Hej, Eau! Co tam? Czy możesz mi pomóc w sprawie klubu? Nah. Już raz ci pomogłem. Ale tym razem, pojawił się nowy kontekst . Pomóż mi jeszcze raz Dlaczego tak bardzo zależy ci na tym klubie? Nie poczyni to żadnej cholernej róznicy w naszym życiu Dla mnie to bez różnicy czy jest klub czy go nie ma. Lepiej poświęć swój czas na naukę. Dziekan jest twoim wujkiem. Dlatego prosimy o twoją pomoc.
05:19
Po prostu pójdź do wuja i przekonaj go za nas. To wszystko. Później. Nie chcę teraz tego robić. Gdyby nie odszedł, Uderzyłbym go w głowę. Nienawidziłem go odkąd się poznaliśmy. Kim ona jest? Jego laska? Co powinniśmy zrobić? Zapomnij o nim. Chodźmy porozmawiać z dziekanem jeszcze raz. Uważam, że twoje uzasadnienie jest wystarczająco dobre. Powinien mieć do ciebie sympatię. Mam nadzieję. To jedyna rzecz, którą możemy teraz zrobić. Bądźmy wytrwali. Jest wola, jest sposób. W tym jestem dobry. Jeśli martwisz się o wydatki, nie potrzebujemy wiele. I możemy zorganizować wydarzenia, aby zebrać fundusze dla siebie. W ten sposób nie musimy dzielić się budżetem zwydziału. Proponuję, abyś rozważył połączenie swojego klubu z tym. Więc Możemy przydzielić fundusze wszystkim na raz. Ale nasze cele są różne. Ten klub ma na celu pomoc i edukowanie ludzi. Ale mój ma na celu pomóc zwierzętom, które nie mogą sobie poradzić. Proszę. Proszę, pozwól mi dalej prowadzić ten klub. Nic nie możemy teraz zrobić. Nie ma sposobu, by przekonać dziekana, żeby nie rozwiązywał naszego klub.
07:12
Na co się patrzysz? Czy to ta kobieta, która była wczoraj z Eau? Tam. Właśnie tam. Chyba tak. Nie sądzę, żeby była dziewczyną Eau. Ona wygląda że jest bliżej tego gościa. Prawda. A może to tylko błahostka. Możliwe że tak. Popatrz! Karmią się nawzajem. może powiemy o tym Eau 'owi ... że jego dziewczyna go zdradza. Może docenić naszą dobrą intencję i pomoże nam w rozmowie z dziekanem. Czy nadal oczekujesz od niego pomocy? Na co czekamy, zróbmy to. Nie powinniśmy pozwolić, aby ta szansa minęła i zrobić zdjęcie. To będzie solidny dowód. Nie może od tego uciec. Czy twój ojciec jest paparazzi, czy co? Powiększmy to. Nie przestawaj. Rób więcej. Chcesz więcej? Nie ma problemu.

DOWNLOAD SUBTITLES: