Сериал С волками жить: 1 серия | Криминальная мелодрама 2019

Сериал С волками жить: 1 серия | Криминальная мелодрама 2019

SUBTITLE'S INFO:

Language: Ukrainian

Type: Human

Number of phrases: 378

Number of words: 3516

Number of symbols: 16682

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:15
Марто, ти доконати мене вирішила? Ти кого привела? Як цей бандит посмів з'явитися в нашому домі? - Тату. - Зараз я його просто вигнав. - Але якщо він ще раз з'явиться, я застрелю його. - Ваню, ти не вмієш стріляти. - Надю, я навчуся. - Дай хоч пояснити дитині. Не дам! Я сам їй все поясню. Марто, ти що хочеш, щоб завтра всі газети написали: "Єдина дочка головного архітектора міста... - ...зв'язалася з кримінальним авторитетом"? - Тату, ти нічого про нього не знаєш. Коля хороший. - Він найкращий. - Це ти нічого не знаєш і нічого не розумієш. Микола Семирядченко - голова мафії, контрабандист, рекетир. Хочеш в його банду? - Тату, чому ти віриш пліткам, а не мені? - Тому що тобі сімнадцять років. Що ти знаєш про життя? Нічого. Ти мені вір. - Тату, я його кохаю. - Перестанеш. - Тату. - Мовчати! Ти не будеш жити з цим мерзотником і покидьком. Ти будеш навчатися в художній академії.
01:26
- Тату, у мене є своя думка. - Або ти забуваєш цього бандита, або вимітаєшся з дому. - Ваню. - Розмову завершено. - Мамо, тату, до побачення. - Марто. Марто, повернись. Нічого, не хвилюйся, мати. До вечора вона буде вдома. - Ти плачеш? Хто тебе образив? - Колю, батько мене вигнав. Господи. Тихо. Мене теж вигнав твій батько, але я ж не плачу. Ну, витри сльози. Не плач. Головне, що ми разом, так? Йди сюди. Люба. Моя дівчинко. Найдорожча для мене людина. Я не думав, що колись покохаю, але якщо ти мені дозволиш, я кину весь світ до твоїх ніг. - Я зроблю тебе найщасливішою. - Я вже щаслива з тобою, Колю. - Зачекай. - Що? Марто.
03:21
Ти одружишся зі мною? Так. Як же я тебе кохаю. - Ваню, я щойно бачила Марту. - І як вона? - Вона вагітна, Ваню. - Що? Вона приховала від нас, що була вагітна, коли йшла з дому. Зараз вона приблизно на восьмому місяці. Ваню, я хочу бути поруч з донькою. Я хочу виховувати внука або внучку. Я благаю тебе. Ми повинні помиритися з Мартою. Ходімо до неї. - До кого? До цього бандита? - До нашої доньки, Ваню. До нашої єдиної доньки. Ми не можемо заборонити їй жити так, як вона хоче. Але ми принаймні можемо бути десь поруч. Я дуже прошу тебе, Ваню. Це життя, Миколо. Зрозумійте. Довгі роки ви віддаєте двадцять п'ять відсотків за те, що вам не заважають працювати. - Але дехто вважає, що це несправедлива плата за надійний дах. - На думку ваших друзів, яка плата є справедливою?
05:48
- Половина. - З кожного заробленого лимона. - А не забагато? - Ні. А що буде, якщо я відмовлюся? - До речі, ви чекаєте на хлопчика чи на дівчинку? - Я не знаю. Я заборонив дружині робити УЗД. Я вважаю, що це шкідливо для майбутньої дитини. Ви не відповіли на моє запитання. Що буде, якщо я відмовлюся? Якщо ви відмовитеся, то за ваш бізнес, за ваше життя... ...за життя ваших рідних ніхто не дасть навіть копійки. Миколо, за все в житті потрібно платити. І це щастя, якщо є можливість розплатитися грошима. - Не поспішайте. Подумайте. - Я подумав. Моя відповідь - ні. - Моя порада - будьте розсудливими. - Прощавайте. - Що ж, дякую за ваш час. - Вітання друзям. Колю, благаю, погоджуйся. Вони не відступлять. Буде війна.
07:05
- Нічого, постріляємо. Не вперше. - Коханий, я не переживу, якщо з тобою щось трапиться. Машо, припини. Це ж в минулому. Ми ж про все домовилися. Я одружився, ти змирилася. Зрозумій, якщо я зараз погоджуся дати їм п'ятдесят відсотків, потім шістдесят попросять, потім вісімдесят, потім все. Колю, подумай, що буде з сім'єю, з твоєю дружиною, майбутньою дитиною? Сергію. Машо, я вам довіряю, як самому собі. Просто зараз беріть Марту і везіть в наше потаємне місце. Сидіть там і чекайте, поки все закінчиться, я потім сам до вас приїду. - Головою за неї відповідаєте. - А нашим людям що сказати? Нашим людям скажи, що нам оголосили війну. Я огляну периметр. - Машо, наскільки все серйозно? - Все дуже серйозно. - Ви його дружина і повинні це чудово розуміти. - Я можу якось допомогти Колі?
08:39
Марто, просто не заважайте йому і моліться. - Що? - Господи, може ще зарано? - Марто, у вас перейми? - По ногах щось тече. - Машо, я боюсь. Я не впораюся сама. - Так, тихо. Люба, все добре. Спокійно. - Ми з усім впораємося. - А ви акушер? - Ні. Я бухгалтер. - Все тихо. Що у вас? Все гаразд. Сергію, нагрій воду і принеси всі чисті рушники, які знайдеш в домі. Виконуй. Марто, ти йти зможеш? Добре, давай. Треба зайти в дім. Давай. Тримайся. Ось так. Ходімо. Так. Де він? Давай. Майоре. Мені наказали взяти тебе живим. Який я молодець. Знешкодив організоване злочинне угруповання. - Вставай. - Тихо. Привіт, колишній королю злочинного світу. Я майор Горобець.
10:21
За тебе мені дадуть підполковника. - Привіт, колишній майоре. - Руки! Забирайте його. Ти зрозумів, що сталося, Семирядченку? Уповноважений тобі пояснити. Перший варіант: ти віддаєш всі гроші, через кілька років звільняєшся за амністією і залишаєш країну. Другий варіант: ти відмовляєшся віддавати гроші і ми починаємо тебе змушувати. Наприклад, привозимо сюди твою вагітну дружину. Страшно подумати що може з нею статися. Що обираєш? Ти думаєш, ми її не знайдемо? - Маріє, я помітив в лісі рух. Вам потрібно йти. Негайно. - Але вона щойно народила. Їй потрібно лежати. - У неї може відкритися кровотеча. - Не знаю як, але схоже нас вистежили. - Маріє, допоможи їй встати. - Подайте мені телефон в кишені пальта. Я зателефоную Колі.
12:12
- Ви не вимкнули мобільний? - А що потрібно було? Йдіть негайно. Я вас прикрию. Марто, вставай. Треба йти. Марто, швидше. Де дружина Семирядченка? Ну? - Вона десь тут. - Жінка була точно. Там в кімнаті жіноча білизна та інші речі. Ось що залишилося від її телефону. Тільки незрозуміло, товаришу майоре... - Що тобі незрозуміло, сержанте? - Там на ліжку сліди крові і рушники в крові. - Можливо, вбили когось? - Та ні. Якраз навпаки. Громадянина Семирядченка можна привітати. Він став батьком. Вона не могла далеко піти з дитиною. Закінчуй тут. Непогано було б собаку. За мною. Завмерли! Марто, потрібно іти. Інакше нас знайдуть і вб'ють. Туди. Що ж робити? Мою доньку звати Єва. Віддай їй це і врятуй її.
13:46
Марто, вставай, будь ласка. - Все, відбігала? - Відбігала. Чому завмерли? Дитину шукайте. Ми зробили все, що могли. Більше доби шукали вашу доньку, але коли знайшли - було вже запізно. - Дитина зникла, але ми шукаємо. - Тепер це стане головною метою нашого життя. - Знайти дитину нашої доньки. - Ми обов'язково її знайдемо. Впізнання закінчено. Пробачте. Тобі за що заплатили, Горобцю? Можливо, за те, що Семирядченко сів, а його дружина мертва на столі лежить? - Тобі потрібно було змусити його віддати гроші. - Ще не все втрачено. Та невже? Ти справді думаєш, що він буде з тобою розмовляти, коли він знає, що його жінка мертва? - Але є дитина. Заради дитини він віддасть все. - І де ця дитина? - Я присягаюся, я знайду. - Знайди. Інакше сам будеш лежати на цьому столі.
16:04
Дивися, тварино. Заради своїх поганих грошей ти загнав вагітну дружину в ліс. Вона народила там під кущем і померла. А чому? Тому що ти скупа скотина. Віддав би гроші поважним людям, сидів би вдома з живою дружиною, з коханою дитиною. А зараз... Мені просто цікаво, ти допоможеш своїй дитині? Віддай гроші. Це дуже серйозні люди. Церемонитися з дитиною ми не будемо. Пиши. Номери рахунків. Реквізити банків. Паролі. - Де моя дитина? - Знайдемо ми її. Куди вона подінеться. Пиши. Слухай мене уважно. Я тобі віддам все до копійки... ...але поки ви не знайдете мою дитину, живу, здорову... ...ви нічого від мене не отримаєте. - Семене. - Ось, дивись.
18:34
Семене, це що? Це дитина? - Семене, це... - Зіно. - Семене. - Це подарунок. - Подарунок? - Так, він почув наші молитви. Своїх не вдалося завести, тому він... - ...цю дав. - А якщо це не подарунок, а покарання? А якщо її будуть шукати? Давай, її потрібно віднести в поліцію. Зіно, ніякої поліції. Як таке диво може бути покаранням? - Зіно, візьми її на руки. - Семене, ні. - Візьми. - Боже мій. Ой, матінко. Дивися, тут записка є. - Дівчинка. - Дівчинка? Боже, яка вона крихітна. - Їй кілька тижнів від народження. - Дівчинку звати Єва.
20:07
Мати померла. Батька немає. - Семене, а якщо я не зможу чужу дитину полюбити? - Зіно, ти повинна спробувати. Ми ж ніколи не пробували. - Дивись, тут ще щось є. - Боже мій! Зіно, а дівчинка з посагом. - Єва. Семене, мені не подобається це ім'я. - Зіно, звикнеш. Семене, вона вся мокра. Зіно, дівчинку потрібно перепелинати. Дівчинку потрібно нагодувати. Зіно, ти тепер мати. Ми впораємося. Ми обов'язково впораємося. Ми тепер батьки. Вже два місяці минуло, як ми поховали доньку. Геннадію Петровичу, ви натрапили на слід її дитини? Поки ні. Ми самі шоковані. Два місяці пошуків, обійшли всі дитячі будинки, притулки. Ми продовжуємо шукати.
21:37
За цей час в місті та області ми знайшли п'ятьох покинутих немовлят. Двоє на вокзалах, троє в притулках. Ми у всіх взяли аналіз крові... ...порівняли з ДНК Марти. На жаль, ми ще не встановили, з ким вона була в той фатальний день. Семирядченко мовчить, мерзотник. Поки мовчить. І ми не знаємо, кого вона народила. - Хлопчика чи дівчинку. Це ускладнює пошуки. - Є надія, що дитина жива? Звісно. Я впевнений, що дитина жива. Я хочу, щоб ви знали, для мене дуже важливо знайти вашого внука чи внучку. Дитина жива. Я впевнений. Як же я втомилася. Чому ти весь час кричиш? Ти ж поїла. У сухому лежиш. Ну чому ти весь час кричиш? Де моя дівчинка? Я сьогодні куплю підгузки. Пізгузки... Одні витрати. Ми так взагалі розоримося. Та не можу я відпочивати, вона весь час кричить.
22:58
- Семене, все. Йди на роботу. Запізнишся. - Тато ввечері прийде. Все буде добре. - Ви гуляти тут будете? - А куди ми подінемося з цієї глушини? Ви взагалі знаєте, що я маю зробити за законом, коли невідомо хто приносить до нашого притулку невідомо чию дитину? - Зрозумійте, я зобов'язаний повідомити поліцію. - Ні, будь ласка, давайте без поліції. Це дитина моєї сестри і, якщо ви повідомите поліцію, в сестри будуть проблеми. І в нас також. Ну, не знаю. А якщо ваша сестра передумає, прийде і захоче забрати доньку? - Повірте, сестра точно не передумає і не прийде. Я її знаю. - Добре. Повірю на слово. - У вас чесні очі. - У вас теж. Дякую вам. - Куди мені її тепер? - Хвилинку. Клаво. - Зайдіть. - Добрий день.
24:43
- Добрий день. - Клаво, приймайте новеньку. - Нікуди не йдіть. Повернуся, оформимо вашу дівчинку. - Дякую. - Давайте нам те, що вам не потрібно. Ми всіх приймаємо. - Дівчинка. Звати Єва. Я думаю, що їй тут буде краще. І ще. Оце мати залишила для доньки. Візьміть. Я не хочу, щоб ви думали, що я якась шахрайка. Я теж не шахрайка. Перстень нікуди не дінеться. Я віддам його Єві, коли вона виросте. А поки буду зберігати в себе. Дякую. - Зіно, а де Єва? - Батьки забрали. Які батьки? Що ти верзеш? Семене, ми гуляли. Підходять двоє і кажуть: "Це наша Єва". Я кажу: "Це чому вона ваша?". А вони кажуть: "Там перстень був?". Я кажу: "Ну, був". От і все.
26:29
Вас направив до мене адвокат? Так, адвокат. Сідай, у нас хвилина. - Як загинула Марта? - Нас вистежили. Довелося втікати. Марта дуже швидко втратила сили. Я намагалася їй допомогти. Колю, я присягаюся. - Я сама ледве втекла. - А дитина? - Єва. - Донька? Як вона? Вона не з тобою? - Я цілий рік переховувалася. Зробила собі новий паспорт. - Машо. - Де моя донька? - Вона у хороших людей. Я впевнена, з нею все гаразд. Ти приїхала сюди через рік, щоб повідомити мені, що не знаєш, де моя дитина? Пробач. - Я просто дуже хотіла тебе побачити. - Знайди її, тоді побачимося. Я її знайду, я тобі присягаюся, Колю.
28:14
Дякую, що провідали мене. Передайте моєму адвокату, щоб працював в тому ж напрямку. До побачення. Я присягаюся. - Єво, а можна я теж поколихаю дитину? - Ні, ти не вмієш. Гаразд, я тебе навчу. Колихай потихеньку і співай пісню. Ось ви де. А я вас скрізь шукаю. Єво, ходімо я тебе причешу, бантик зав'яжу. - Ой, треба вмитися. - Я вже вмивалася. Нічого, ще раз вмиємося. Як ми з вами вчили? "А брудним сажотрусам... - ...сором і ганьба." - Молодець. - Денисе, не кидай дитину. Я скоро повернуся. - Яка діловита. Все вона знає. Денисе, а ти збирайся. У мене зміна закінчується, додому підемо. - Бувай. - Бувай. - Ну, як вона вам? Правильно, що я вам зателефонував? - Підходить. Скільки їй? П'ять нещодавно виповнилося. Але, знаєте, дуже кмітлива, як на свій вік. - Як будемо з нашими формальностями? - Як завжди.
29:46
- Йди сюди. Ти маленький янгол? - Я Єва. Ви ж нас знаєте. Ми не першу дитину беремо в сім'ю. У нас дитячий будинок сімейного типу. Так. Має хорошу репутацію. Я пам'ятаю. Чотириста. П'ятсот. Все правильно. - Може, ще дітей подивитеся? - Ні, нам потрібний тільки маленький янгол. Ми її забираємо. - Ви нумеролог? - І екстрасенс. Дуже цікаво. Ми дуже вдячні, що ви допомагаєте нам. Ми поховали Марту п'ять років тому. І п'ять років продовжуються пошуки її дитини. Ми буквально хапаємося за будь-яку соломинку. Якби ви знали, наскільки мені важливо знайти вашого внука чи внучку. Марта народила в дуже сильний день. Двадцять п'ятого жовтня. Дівчинку. І від батьків в нумерологічний програмі отримала сильну волю до життя.
31:17
- І янгола-охоронця. - Тобто, документи стосовно хлопчиків вже не актуальні? Мені були надані дані. І на основі моїх нумерологічних розрахунків, я впевнена, що це дівчинка. - І я знаю, що вона жива. - Дякую вам. Дуже вам дякую. Єво, а тебе назавжди забирають? Єво, коли я виросту, я одружуся з тобою. Тепер ти не просто мій друг, тепер ти мій наречений. - З вами приємно мати справу. - З вами також. - Єва - дівчинка з характером. Ви її не ламайте. - Ми любимо наших дітей. Дякую. Привіт. Поїхали додому. - Ви довго там? - Чекай. До побачення. Виймай дурню з вух і поїхали. - А чому Єву забрали? - Не всім дітям щастить, як тобі.
33:05
У вас з Вовою є батьки, а у таких як Єва немає. - Але інколи добрі люди беруть їх в свою сім'ю. - А чому ти плачеш? Я повинна була передати Єві перстень, але я його не знайшла. Напевно, хтось вкрав. Денисе, ходімо додому. Там вже, напевно, мама повернулася. Тобі час в місто повертатися і до школи збиратися. - А ти можеш непомітно витягнути в мене з кишені хустинку? - Ромо. Машину дуже хитає. Це неможливо. Тепер ви мої тато і мама? Тепер ми твоя родина. Віро, це що таке? Витри сльози. Ого, Віро. Ти дивися, хустинка зникла. Ти як це зробила? Я зрозумів. Ти витягнула хустинку, коли машину хитнуло. Так? Яка розумна дівчинка.
34:47
- До речі, а що це в тебе на пальці? Дай подивитися. - Не дам. Це моє. - Давай сюди. - Ромо. - Та він золотий. Ти в кого вкрала перстень? - Мені подарували. Поверніть. Ромо, тобі немає чим зайнятися? Поверни перстень. Сонечку, тримай. Дивись, щоб ти його не загубила. Отак. Ніхто ніколи не забере в тебе цей перстень. Мама Віра подбає. Ти не просто маленький янгол, ти мій маленький янгол. А у вас багато дітей? - Діти, знайомтеся. - Сашо, Катю, це Єва. Привіт. Я Саша. Ти тепер наша сестра, тому ось тобі подарунок від мене.
36:15
Ти що? Я тобі стільки разів казав, портмоне і гаманці не брати. За ними тебе вирахують. - Гарний же гаманець. - Що треба робити? Як я вчив? - Гроші забирати, а гаманці і портмоне відразу викидати. - То так і роби. Де Пашка? - Ледве від поліції втік. - Молодець. Познайомся, це Єва. Наш новий янгол? Все, Катю, тебе відправили у відставку. А цій малій - найкращий шматок. Чому стала на дорозі? Така ж дурна, як і твоя мати, яка тебе покинула. Моя мама найкраща. Я виросту і знайду її. Так, Катю, ти в погріб захотіла? Іди. І не смій мені ображати Єву. Ходи сюди. - Все добре, дівчинко? - А це що? Дай я подивлюся. Так. Діти, слухайте мене уважно.
37:28
Якщо хтось спробує вкрасти її перстень, буде сидіти в погребі. Це зрозуміло? Це чудово. - Тепер це твоя родина. Ти бачиш, яка вона велика? - Головне, дружна. - А Костя в нашій родині? - Ні. Коли я виросту, Костя зі мною одружиться. І він теж стане нашою родиною. - Єво, якщо я тебе попрошу, ти зможеш заплакати? - Я можу заплакати. - Я не з тобою розмовляю. - А для чого мені плакати? - Мені вже плакати? - Ні, я скажу коли. Бачиш цю тітку в червоному пальто? Іди плач. - Що трапилося? Чому ти плачеш, маленька. Ти загубилася? - Я там живу. На мене мама чекає. - Але в під'їзді темно і мені страшно туди іти. - Ходімо я проведу тебе, люба. Не можна таким гарним, маленьким дівчаткам самим ходити вулицями. Пискнеш - уб'ю. Давай бігом.
38:55
Сережки золоті? Знімай. Вільна. Так, прикраси окремо, гроші окремо, дріб'язок викинути. А це що таке? Дай сюди. Що це таке? Знову гаманець? Сашо, ти дурний? Я тобі скільки разів казав викидати? - Згадаєш мої слова. Ти попадешся колись через ці гаманці. - Тату Ромо, я більше не буду. - Ні. - Ти в нас що головний? Я тобі слово надавав? Отже, ще раз побачу гаманець, будеш тиждень в погребі сидіти. Зрозумів? З нашим новим маленьким янголом працювати легше. Он скільки всього. - Костю. - Стіл звільніть. Катю, йди за стіл. У нас гості. Проходьте, будь ласка. Це наша кімната, наші діти. Добрий день, громадяни. Ми представники райвно. Перевіряємо, як дитячі будинки сімейного типу готують дітей до початку навчального року.
40:28
- А ми дуже раді гостям. Хочете чаю чи кави? - Як дівчинку звати? - Вона новенька. - Мене звати Єва. - І скільки років Єві? - Єві п'ять років. - Дівчинці через рік до школи. Ви її до школи готуєте? - Ви хіба не бачите? Он книжку з рук не випускає, малює. Тільки в нас діти знаходяться на домашньому навчанні. У райвно ж знають? - Так. - Тому Єва до школи не піде. - Я дуже хочу в школу. - Наші діти часто хворіють. Ми оформили дозвіл на домашнє навчання. Екстерном, так? - Так. - Екстерном. - Ось, що я вам скажу, колего. Ми ж вами певною мірою колеги. - Якою мірою? У вас дитячий будинок сімейного типу, ви навчаєте дітей вдома, а отже, ви вихователь і педагог. - Я теж педагог. - Так. І що? А те, що в країні почалася реформа освіти і я особисто прослідкую за тим, щоб Єва пішла до школи.
41:38
Крім того, я візьму шефство над вашим дитячим будинком. Буду регулярно до вас приходити і підготую Єву до школи. Якщо дитина тягнеться до знань, це ж потрібно заохочувати. Єво, подивись сюди. Посміхнися. - А для чого ви це робите? - Для звітності. Посміхайся. Правда, красуня? Яким ти меломаном став, Семирядченку. Там два мікрофони стоять. Горобець все прослуховує, тому ти зможеш полюбити класику. Йди сюди. Красуня. - Коли ти забереш її з цієї сім'ї? - Забрати не вийде. Боянови вдочерили її за законом. Тепер вона Єва Боянова. Сім'я - кодло злодіїв. Вони її не відпустять. Ну і добре. Це навіть на краще. Вороги до сих пір шукають мою доньку.
43:24
Щоб мене шантажувати. - Миколо Миколайовичу, ваш чай. - Дякую. - Можливо, ще щось? - Ні, Толю, все. Моя пані скоро йде. Вільний. Зрозуміло. - А ти тут непогано влаштувався. - Життя - скрізь життя. І скрізь гроші вирішують все. Гаразд, до справи. Машо, я прошу тебе. Бережи Єву, слідкуй за нею. - Через десять років я вийду і сам її заберу. - Як? Якщо тобі сидіти двадцять років. Коли їй виповниться п'ятнадцять років, я її сам заберу. Я так вирішив. Мої адвокати над цим працюють. А ти бережи її. Головою відповідаєш. Ні, Машо. Не потрібно. Сонечку, вітаю тебе з днем народження. Тримай.
45:12
Ви моя найулюбленіша вчителька, Маріє Іванівно. Завжди на день народження даруєте мені квіти. У мене для вас теж є подарунок. - Ти навчилася малювати набагато краще. А що це за дім? - Це я придумала. Мені здається, що в кожного повинен бути такий дім. Колись і в мене такий буде. - Ти виросла розумницею, Єво. - Це тому що в мене є ви і мама Віра. - Як вона? - Зараз важко. Після того, як тата Рому вбили, а Саша і Паша потрапили до в'язниці, мама Віра перестала бачити хороше. Але ти ж не перестала. Ти не така, як інші діти в цій сім'ї. Єво, ти особлива дівчинка, і на тебе чекає зовсім інше життя. - Ви зараз про що? - Скоро тут з'явиться одна дуже важлива людина. - Костя чи що? Його повинні за УДЗ звільнити. - А ти що не рада? Знаєте, ми з мамою Вірою думаємо, що це він тата Рому вбив, але довести не можемо.
46:29
Та ні, я зараз говорю не про Костю. Єво, я вважаю, що тобі час відірватися від цієї сім'ї. Якщо хочеш, ми можемо разом про це подумати. А як же мама Віра? Я не можу її залишити. Гаразд, ходімо до школи. Зачекай, можна я тебе сфотографую? Єво, а можеш дістати перстень наверх блузки?

DOWNLOAD SUBTITLES: