[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.3 [1/4]

[Eng Sub] THE PLAYER รัก เป็น เล่น ตาย | EP.3 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 202

Number of words: 1077

Number of symbols: 5672

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea Pokłóciłyśmy się wtedy odrobinkę. Chodziło o otwarcie jej własnej marki. Nie ważne jak bardzo się kłóciłyśmy, była moją najukochańszą przyjaciółką. Chciałbym, abyś zaprojektowała uniformy dla mojego hotelu. Dziękuję za zainteresowanie moimi pracami. Dla ciebie jestem nikim. Pamiętasz o mnie tylko wtedy, kiedy masz problemy. Nie wiedziałem, że też przychodzisz tu ćwiczyć. Miałam popływać z chłopakiem, ale nie dał rady przyjechać. Mogę ci mówić Mim? Tak jest bardziej uroczo. Joss Way-ar Jane Ramida Namtan Tipnaree Tay Tawan Foei Patara Kapook Phatchara Chimon Wachirawit
01:14
Mek Jirakit Wyreżyserowane przez Tichakorn Phukhaotong Ostatnio niewiele nowych dziewcząt przychodzi do pracy. Klienci narzekają, że mamy ciągle te same twarze. Bo jeszcze sobie pójdą gdzieś indziej. Wszyscy ostatnio załatwiają sobie pracę w sieci, mamo. Omijają wtedy prowizję. A ty skąd wiesz? Robiłaś to kiedyś? A kiedy miałabym na to czas? Po zajęciach od razu przychodzę tu ci pomagać. Prawie na nich przysnęłam, wiesz? No to się bardziej skupiaj. Tylko dzięki edukacji podniesiesz swój status społeczny. Masz jakieś koleżanki na uczelni, które chciałyby dla nas pracować? No co? Ładne dziewczęta nie potrzebują pieniędzy? Chwileczkę, dostaję awans z księgowej na madam? To nie praca, do której możesz zaprosić każdego. Co oni sobie o mnie pomyślą? Mam na uniwerku mnóstwo elity. Wszyscy to jacyś dziedzice i mają swoje kręgi znajomych. A co jeżeli zaczną gadać, że jestem madam pod przykrywką studentki? Mało ważne. Musisz znaleźć sposób.
02:43
Wybierz kogoś, kto jest naprawdę naiwny. Już wiesz jak zwodzić mężczyzn, reszta się niczym nie różni. Mew, tylko nie mów, że to znów nowa torebka. Ile tym razem dałaś? Ta? Lekko ponad dwieście tysiaków. Spójrzcie. Świetny jest ten sklep. Zachowali ją specjalnie dla mnie. Tylko raz rzuciłam okiem i już poprosiłam tatusia, żeby kupił. Hajs się musi zgadzać. - Masz drogie torebki. - Droższe niż cztery lata czesnego tutaj. Nie przesadzajcie. Taka prawda. Wszystkie są kasiaste. Ojciec Mew posiada firmę eksportową. Zawsze kupuje jej drogie rzeczy. Chciałabyś coś takiego? No jasne. Ale musiałabym pracować całe życie, żeby mnie było stać. Nie da rady. No to nie. Możemy być szczęśliwi z tym co mamy. Jako stypendystka mogę sobie jedynie pozwolić na taką torbę.
03:58
Urocza, prawda? Wiesz co? Nie ważne w jakim kręgu się obracasz, wszystko i tak kręci się wokół rywalizacji. Wszystko jest jedną wielką iluzją. Nie zadowalaj się tym, co masz. Robiąc tak będziesz stać w miejscu i nigdy nie ruszysz do przodu. A tacy jak oni zrobią sobie z ciebie drabinę by się wybić. Chwileczkę. Ton znów ci to zrobił? Jak możesz mu na to pozwalać, Mim? To nic takiego. Nie jest źle, z resztą był pijany. Ale to nie pierwszy raz. Powiedz mi szczerze. Jesteś z nim, bo boisz się, że ukrócą ci się pieniądze? Płaci za wynajem, prawda? To nie tak. Kocham go. Pieniądze to nie wszystko. Jesteś za słaba. Pozwalasz facetowi kontrolować swoje życie. A na koniec staniesz się jego służącą. Żoną, która całe życie będzie wokół niego latać. Nie chciałabyś mieć takiego życia, jak te tam?
05:37
Chciałabym. Ale do tego trzeba mieć kasę, a ona nie spada z nieba, wiesz? A może chcesz ze mną pracować? Mama kogoś szuka. Co to za praca? Jako hostessa. Trzeba zadowalać klientów. Nic zbyt skomplikowanego. Musisz zajmować się klientami tak, aby kupowali więcej alkoholu. Wiesz, że z takim wyglądem mogłabyś zarobić nawet ponad dziesięć tysiaków za noc? Poważnie? W tej pracy nie chodzi tylko o wygląd, trzeba tu też umieć ruszyć głową. Boję się. Nie ma czego, Mim. Spróbujesz raz i będziesz mieć na wszystkie wydatki. Nie będziesz musiała polegać na tamtym dupku. Przemyśl to sobie. A jak będziesz gotowa, wiesz gdzie mnie szukać. My kobiety musimy być niezależne. Poza tym jesteśmy przyjaciółkami. Chcę ci pomóc wydrzeć się ze szponów tego skurwiela Tona.
07:58
Nie masz zajęć? Siedziałeś cały dzień w domu, czemu nic nie posprzątałeś? Mówiłaś coś? Nie słyszałem. Pytałam, czy nie masz zajęć? Coś było, ale nie chciało mi się iść. No i dlaczego tym razem? Niektórzy nawet jeżeli chcą się uczyć, to nie mają takich możliwości, jak ty. Możesz się przymknąć? Zamieszkałem tu, żeby uwolnić się od marudzenia matki. Nie zachowuj się jak ona. Mówię to, bo się martwię. A i tak robię wszystko tak, jakbym była twoją matką. Robię pranie, sprzątam, szykuję ci kolacje. A ty ledwo co się ruszasz. I co w związku z tym? Co? Płacę za czynsz. Za rzeczy, które kupujesz. A ty dalej narzekasz? Nie da się milej? Musisz się tak rzucać? Wkurwiasz mnie. Chcę dziewczyny, która o mnie zadba. Będzie mnie rozpieszczać. Nie sukę, która będzie starała się mnie kontrolować. Czyli chcesz na zmianę grać i ćpać zamknięty całymi dniami w pokoju? Chcesz marnować pieniądze rodziców i swoją przyszłość? Mim.
09:20
Mim. Mim, przepraszam. Mim. Mim, nie złość się, proszę. Nie zrobię tego nigdy więcej. Przepraszam, Mim. Proszę, Mim. Mim. Podjęłaś dobrą decyzję przychodząc tutaj. Nie trzymaj się takich palantów. Sama lepiej sobie poradzisz. Zrobię to tylko raz. Potrzebuję trochę pieniędzy, żeby się wydostać. Znajdę mieszkanie i dalej sobie poradzę. Jasne. Możesz spróbować tylko raz, nie będę cię zmuszać. Naprawdę chcę ci pomóc. Jesteś piękna i inteligentna. Musisz znać swoją wartość. Musisz wiedzieć co i jak robić, aby działać na swoją korzyść. Każda część twojego ciała jest cenna. Jeżeli chcą cię dotknąć lub pocałować, muszą zapłacić. Skoro nas chcą, muszą nas najpierw kupić. Nie zmarnuj tego. Oto ona, panie Pong. Nowa dziewczyna, o której wspominałam. Wcześniej nigdzie nie pracowała. W dodatku wciąż jest studentką. Gwarantuję, że jest inna niż wszystkie.
11:10
Naprawdę znasz mój typ, panno Ta. Zostawię ją w pańskich rękach, panie Pong. Jest nowa, dlatego nie wie jeszcze co i jak tutaj działa. W porządku, lubię niedoświadczone. Uwielbiam uczyć. Kręcą mnie wyzwania. Może się pani zająć innymi gośćmi, panno Ta. Ja tu mam... Miriam. Miriam, tak? Śliczne imię. Panno Ta, jest tu trochę głośno. Mogę skorzystać z pokoju dla VIPów? Chciałbym trochę lepiej poznać Miriam. Pozwól mi trochę popatrzeć na twoją figurę. Cieszysz się swoim pierwszym razem tutaj? Tak. Nie musisz się tak stresować. Jestem całkiem wyluzowany... o ile się nie opierasz. Masz ładne ciało. Chciałbym zobaczyć... Jak wygląda bez ubrań. Wolałabym nie.
13:21
Po prostu... napijmy się. Straszna nuda. Zdejmij ubrania, a będzie zabawniej. Nawet trochę się nie pokażesz? Jeżeli się rozbierzesz, dam ci więcej. Zdejmij wszystko, a całość będzie twoja. Moja koleżanka jest miła dla wszystkich. Jest zbyt ufna. Dlatego nie baw się jej uczuciami, proszę. Zarywa do każdej kobiety, która z nim pracuje. Do łóżka też z nim trafiają. [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Elyea

DOWNLOAD SUBTITLES: