[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [1/4]

[Eng Sub] NOT ME เขา...ไม่ใช่ผม | EP.2 [1/4]

SUBTITLE'S INFO:

Language: Polish

Type: Human

Number of phrases: 125

Number of words: 600

Number of symbols: 3162

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:00
[BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella White, Black umiera. Zajmę twoje miejsce w gangu. Wszyscy są bardzo niebezpieczni. Musisz na siebie uważać. Myślisz, że Black wkręcił się w nielegalne interesy? (Tawi Kuerkulsvasti, biznesmen, który nieustannie pojawiał się na nagłówkach, od kiedy przeniosłem się do Rosji.) Takie dupki lubią wykorzystywać innych. Ruszamy. Spalmy dom Tawiego. Przed nami wzgórze, uważajcie. Zbliżamy się do wzgórza, przysuń się. Bo skończymy na jednym kółku. Szybko! Przez ciebie nie mogę za nimi nadążyć. Ja poprowadzę. Sam chciałeś, żebym z tobą jechał. Trzymaj się mocno, bo przyspieszam. To jedź, nie spadnę. Obejmij mnie w pasie, ale już. No dajesz! Pochyl się do przodu.
01:37
Wystarczająco blisko? Zostań tak przez całą drogę. (Zająłem miejsce Blacka i dołączyłem do nich w ich misji.) (Ale okazuje się, że ani trochę nie znam swojego bliźniaka.) (Robi coś, o czym ja nie mam pojęcia.) (Przez to czuję między nami jeszcze większy dystans.) Chcesz jednego? A ty? Nie. Jak chcesz palić, to lepiej teraz. Później nie będzie przerwy na papieroska. Rzucasz palenie? Nie rzuca. Nie chce być ci nic winien. Chłopaki, obgadajmy plan. W tym miejscu, jest dom Tawiego, a my jesteśmy tutaj. Od tego momentu będziemy jechać lasem. Nie używajcie nawigacji, bo mogą nas wyśledzić. Zapamiętajcie trasę i nie popełniajcie błędów. - Okej. - Droga będzie ciężka. Uważajcie. Zanim zaczniemy, Black, powtórz jeszcze raz cały plan. Wystarczy już powtórzeń. Yok, ty się tym zajmij. Żeby nikt więcej nie wykręcał się od planu. Wyłączamy światła dwieście metrów przed posiadłością.
04:37
Jak dotrzemy na miejsce, razem z Gramem wejdziemy na mur, żeby zlokalizować ochroniarzy. Wy dwaj pójdziecie się nimi zająć. Jak już będziemy w środku, rozlejcie benzynę w jak największej ilości miejsc. Ostatnim krokiem, jest podpalenie i podziwianie owianej płomieniami posiadłości Tawiego. Dobra, ruszamy za dziesięć minut. Zajmijmy się teraz paliwem. Dajecie, mamy sporo do roboty. Black, ruszysz dupę? Nie stój jak ten słup. Pomóż nam. Co jest, Black? (Tu White.) Sorki, w kontaktach mam zapisanego Blacka. Co mam robić? Oni chcą spalić komuś dom. Że co spalić? Posiadłość w lesie Tawiego. O kurwa! Ogarniają coś nielegalnego. Nie dam rady. Uspokój się. Teraz jesteś Blackiem. Nie wycofasz się. A co jak ktoś na tym ucierpi albo zginie? Nie chcę brać w tym udziału. Jak się teraz wycofasz, to będzie po tobie. Rób to, co oni. Pamiętaj, że szukasz tych, którzy skrzywdzili Blacka.
06:30
Nie musisz robić nic konkretnego. Trzymaj się na tyłach i uważaj. Po prostu to jakoś przetrwaj. Co ty wyprawiasz? Z kim rozmawiałeś? Z nikim. Jeszcze raz patrzyłem na mapę. Na pewno wszystko w porządku? Tak. Chłopaki, jesteście pewni co do podpalenia? Serio to robimy? Co znów, kurwa? Teraz nagle trzęsiesz gaciami? Nie. Ale upewniam się, że trzymamy się planu. Ktoś będzie miał przez to kłopoty. I że ty niby przejmujesz się kimkolwiek? Co z tobą? Podpalamy tylko dom, w którym nikt nie mieszka. Kto będzie miał kłopoty, oprócz Tawiego? Musi mieć świadomość, że ludzie są wkurwieni jego byciem ponad prawem. Sprawdziłem kilka razy i nikogo nie ma w domu. Czym jeszcze się martwisz? Chcesz zrezygnować? Nie chcę. Po prostu was sprawdzałem. Upewniam się, że nikt nie zmienił zdania. Ja pierdolę!
08:12
Marnujesz czas. Jak się wycofasz, to ja się z tobą policzę. Ktoś jeszcze chce kogoś sprawdzać? Idziesz, czy nie? Sprawdziłem, nikogo nie ma w środku. Tam jest jeden ochroniarz. Black, zajmiesz się nim. Daj plecak. Gram, ty idziesz ze mną od przodu. Kto tam? Kim jesteś? Gadaj! Jak tu wszedłeś? Skup się. Dajesz, idziemy. Black, jak chcesz, żebyśmy go spalili? Powinien być na to lepszy sposób. Co znów, kurwa? Chcesz, żebyśmy tu zginęli? [BL POLAND] Tłumaczenie: Uru Korekta: Bella

DOWNLOAD SUBTITLES: