[ OFFICIAL ] Between Us Special | Week 3 | Studio Wabi Sabi

[ OFFICIAL ] Between Us Special | Week 3 | Studio Wabi Sabi

SUBTITLE'S INFO:

Language: Turkish

Type: Human

Number of phrases: 72

Number of words: 297

Number of symbols: 1834

DOWNLOAD SUBTITLES:

DOWNLOAD AUDIO AND VIDEO:

SUBTITLES:

Subtitles prepared by human
00:04
Bu proje biz yapmak istediğimiz için başladı. Başka bir sebebi yok. Bu seride dram yok. Sadece eğlence ve kafa karışıklığı var. Biz sadece yapmak istedik, bu yüzden anlamlı bir hikaye beklemeyin. Bulmak isteseniz de bulamazsınız. Ama bizim şirinliğimizi görmek istiyorsanız mutlaka göreceksiniz. Sizi uyardım! Hadi işe geri dönelim! Herkes bekliyor. Çeviri: Minnie Zamanlama: Kookielata TW: BounPremTurkey IG: BounPremTurkeyy YT: BounPrem Turkey Biraz göbeğin çıktı. Covid-19 nedeniyle yüzme havuzu kapandı. Sabahları egzersiz yapmıyorsun ve çok yemek yiyorsun. Havalar uyumak için güzel. Bu arada... Oynamak için doğru zaman mı? Egzersiz yapmana yardım ediyorum. Yapma. -Acıtıyor. -Senin için yağlarını yakıyorum. -Hayır, yapma -Sana yardım ediyorum. Karnım kırmızı oldu. Göremiyor musun? Başka bir nedenden dolayı mı kırmızı? Hayır. Acıtıyor. Senin de karnına bakayım. Bende yok. Bir bakayım. Bak. Sadece karın kası var. Sadece kaslar. Şimdi kıpkırmızı oldu. Selam ordaki. Şimdi kaç aylık? İkiz mi? Bu da ne? Kuzenimin romanları. Onları bağışlamamı istiyor.
02:11
Bir bakabilir miyim? Tabi ki. O zaman kontrol edebilirsin. Ben önce duş alacağım. Kollarında mücadele ediyor ve sesler çıkarıyordu. Kolları bağlıydı... Ne okuyorsun? Hia, neden bu kadar gürültücüsün? "Benim Ateşli Kölem" Böyle bir şey mi okuyorsun? Kutunun içindeydi. Yani, sadece bir bakmak istedim. Bu romanı gerçekten bağışlayıp bağışlayamayacağımızı bilmek istiyorum. O yüzden önce kontrol ediyorum. Sanırım kuzenim yanlışlıkla bunu kutuya koymuş. Ona geri vereceğim. Zincir... Kırbaç... Kelepçeler... Denemek ister misin? Ne oluyor be! Denemek istemiyor musun? Haydi. Hayır. Haydi... Hayır. Haydi deneyelim! Haydi yapalım! Hia! Hia! Beni neden tekmeledin? Sana yatakta yememeni söylemiştim. Şimdi yatağın her tarafında cips var ve sen onun üzerinde uyuyorsun. Bu kadar pasaklı olma. Nasılsa temizleyeceksin. Bırak dökülsün... Battaniyeyi benim için çıkarır mısın? Yardım edeyim. Neden hala kıyafetlerini giymedin?
05:43
Hep böylesin... Çekil. Herhangi bir kıyafet giymek istemiyorsun, değil mi? Çıkarmana yardım edeceğim. Buraya gel! Hia! Hey! Hia!

DOWNLOAD SUBTITLES: